Väčšina ľudí žije v iluzornej realite – úloha massmédii

Video: https://www.youtube.com/watch?v=6_fQ7aaGanc

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8
Komentujte

avatar
3 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
dfMarošjirikNula Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Robot Pepper hotelu ušetří téměř milion korun, které by jinak vydal za živého zaměstnance.
Článek

V recepci jednoho z londýnských hotelů využívají služeb robota.

Asistent Pepper je schopen rozpoznávat emoce hostů, kteří se přijdou do hotelu ubytovat. Vyhodnotí je a upraví podle nich vlastní reakce.

Hosty uvítá, pobaví a dovede i uvařit kávu, ale hlavním důvodem, proč ho „zaměstnat“, jsou peníze. Pepper prý hotelu ušetří zhruba milion korun, které by jinak vydal za plat živého zaměstnance.

Jak vypadají jeho služby, můžete zhlédnout v úvodním videu u tohoto článku.
https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/recepcni-skoncila-vystridal-ji-robot-pozna-jakou-mate-naladu-a-plat-nechce-33922?dop-ab-variant=&seq-no=2&source=hp

Maroš
Host
Maroš

Realita je omnoho hrozivejšia – pred 2 dňami som si kúpil nový usb kľúč za – o 2 eurá drahší, ako pred 2 rokmi, lebo starý vyprdol a čosi som potreboval vytlačiť, a ajhľa – „to prasa už patrí len mne“ – Kingston sa premenoval – na moje meno – neviem, čo za malvér do toho čipu dali – odkiaľ ho vyhrabal , ale – keby som ho stratil – moje meno a – nejde to naformátovať nejde to premenovať! A ktovie, čo – aký obsah to prasa – moje prasa za 8,50 eur – hlási systému. Tak toto je… Číst vice »

df
Host
df

Asi bych byl opatrný, tak jak si to zde posal, tak seš možná v hledáčku a už tím spíš, že si mi nedávno tady na stránkách psal, že sis to rozdal s nějakou korporací. Na něčem dělám, odešly mi na tom postupně tři počítače, vždy zaslán pulz prostřednictvím el. sítě a vždy naprosto stejná závada. Nedávno mi byla vyřazena UPEska. Práci sem rozdělil mezi další tři PC. Jeden je totálně bez netu a na něm valím hlavní věci. Naprd je, že lze číst i myšlenky, na to si dej taky bacha. Flešku bych asi práskl kladívkem a pak odevzdal do… Číst vice »

jirik
Host
jirik

– podle právě vydané studie OECD reálná mzda v Česku oproti předkrizovému období, tedy ve srovnání s dobou téměř před deseti lety, poklesla o téměř neuvěřitelných 15 procent. – velmi významným způsobem také poklesla oproti předkrizovému období produktivita práce. Česko spolu se Slovinskem a Estonskem zaznamenalo ve východním bloku největší snížení produktivity práce. Kapitáni českého průmyslu, prezident Hospodářské komory i další významné persony českého hospodářství se stále dožadují přísunu nových, levných pracovních sil z východní Evropy. Za situace, kdy české hospodářství ve srovnání se Západem má výrazně nižší produktivitu práce a kdy český průmysl zatím jen okrajově zasáhla technologická revoluce… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Černoch – s BIELOU FARBOU HLASU! – aj také existuje – príjemné…
Billy Ocean – Suddenly (2009)
https://www.youtube.com/watch?v=GAjInKiOkqo

Nula
Host
Nula

… a ku komu priradíš cit v hlase Maroš … ? 🙂 To je tiež podstatné – bez „vizuálnej“ a „sluchovej“ zložky vnímania samozrejme. Ide tu predsa v článku o iluzionizmus a tie dva spomenuté vnemy v úvodzovkách vedia poriadne popliesť križovatku vedomia medzi stavom srdca a stavom mysle… ?! Hm…. ? 😉

Maroš
Host
Maroš

Nula – cit je boží dar a podstata ľudskosti. Na obale nezáleží. Ocean takýchto kvapiek…???

jirik
Host
jirik

Sportovní komentátor německé televizní stanice ARD Mehmet Scholl byl odvolán ze zápasů posledního týdne Konfederačního poháru 2017, protože odmítl komentovat dopingový skandál v Rusku, uvádí Die Welt.

Miliony německých fanoušků upozornily na to, že známý sportovní expert a v minulosti bývalý hráč mnichovského Bayernu Mehmet Scholl zmizel z obrazovek před semifinálovými zápasy, uvádějí noviny.

Tisková služba televizní stanice vysvětlila absenci Scholla tím, že onemocněl a vydal se zpět do Německa. https://sptnkne.ws/eQ2C