Válka proti bílým: Americké školy učí děti, že narodit se jako běloch je hřích

Rodiče dětí ve školním věku z Wisconsinu vyjádřili své znepokojení ohledně rasisticky orientovaných učebních osnov, které se nenápadně vkradly do „vzdělávacího“ systému veřejných škol. Podle posledních zpráv jsou osmáci z West Bend a severozápadního předměstí Milwaukee zřejmě učeni tomu, že pokud mají bílou pleť nebo jsou jejich rodiče opačného pohlaví a nejsou rozvedeni, jsou špatní lidé.

Během nedávného dílu televizního pořadu „Tucker Carlson Tonight“ moderátor Tucker Carlson vysvětlil, že studentům navštěvujícím školy v oblasti West Bend, ve které žije převážně bílé obyvatelstvo, jsou v hodinách zadávány takzvané „testy privilegií“, které bílou kůži a nenarušené rodiny identifikují jako „nepřípustná“ privilegia ve společnosti. Studenti, kteří spadají do jedné nebo obou těchto kategorií, jsou svými učiteli v podstatě ponižováni a označováni za rasisty, zatímco barevným studentům tvrdí, že jsou oběťmi, které si ve společnosti zaslouží zvláštní zacházení.

Mnoho rodičů je pochopitelně pobouřeno tím, že se to děje pod rouškou „vzdělávání“ – které je financováno z daní, tedy za jejich tvrdě vydělané dolary. Většina dětí ve věku 12 a 13 let je příliš mladá na to, aby vůbec pochopila koncept rasy, natož liberální koncepty jako jsou „bílá privilegia“. A přesto jsou děti tomuto zneužívání pod záštitou „veřejného vzdělávání“ denně vystavovány.

 

Liberální „psycholožka“ říká, že je dobré psychicky zneužívat mladé bílé chlapce, protože jim brání v tom, aby z nich vyrostli násilníci

Tato „liberální psycholožka“, která se snažila hájit „testy privilegií“, sdělila Carlsonovi, že věří, že je důležité psychicky zneužívat bílé děti – především bílé chlapce – protože jedině tak lze zabránit „strašlivým zločinům páchaným proti lidstvu.“ Tvrdí, že pokud je malým chlapcům umožněno dosahovat v životě úspěchů, skončí na vysokých pozicích ve společnostech, což jim dává příležitost znásilňovat ženy.

Takováto šílenost se odehrává také na mnoha dalších školách, včetně Michiganské univerzity, kde se v nedávné době uskutečnila konference „běloštví“, která měla bílé studenty přivést k tomu, aby se kvůli barvě své kůže cítili špatně. Na Kennesawské státní univerzitě v Georgii také vládne proti-bělošská předpojatost – toto středisko indoktrinace se nedávno rozhodlo, že by bylo dobré segregovat bílé studenty od „studentů barevných“.

Ale kde by naše země byla bez bílých mužů? Rozhodně bychom se nestali „Světovým národem příležitostí“, uvádí Ed Brodow z Lifezette. Brodow nedávno sdělil, že „za celý americký systém hodnot a všechny úspěchy tohoto národu můžeme vděčit převážně bílým lidem a zejména bílým mužům.“

„Bílí muži založili naši republiku,“ dodává. „Bílí muži položili své životy za to, aby ukončili otroctví. V současné době jsou běloši odpovědní za každodenní obchodování této země. Mnoho černošských teenagerů se naopak baví tím, že záměrně odmítá hodnoty, na nichž byla tato země založena. Sebezničující chování mnohých lidí – bez bělošských privilegií – ničí miliony životů. „

To vše je součástí mnohem rozsáhlejšího proti-bělošského programu, který využívají levicoví extrémisté k rozdělení země a vytváření chaosu. Pokud by to i nadále pokračovalo, přijdou mnohem horší časy, alespoň pro bílé lidi – a konkrétně pro bílé muže – kteří se se budou stále častěji stávat terčem politicky korektního rasismu, což je jediný druh rasismu, který je dnes v Americe tolerován.

„Odplatou této rozmanitosti a multikulturní agendy budiž eskalace rasového nesouladu,“ dodává Brodow.

„Zájmové skupiny menšin používají bannery s nápisy „rovnost“, „rozmanitost“ a „sociální spravedlnost“ k převzetí moci. Jejich cílem je přenést svoji agendu na bílou většinu. Je to boj za rovnoprávnost pouze v Orwellovském smyslu… Jsme svědky přebírání moci hlasitými skupinami menšiny, která chce být „rovnější“ než ostatní. Pozor. Pokud v tom uspějí, zinstitucionalizují inkvizici. „

Překlad: raja, Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6 komentářů

 1. Martin Rubáš napsal:

  Tohle je vážně nechutné. Rasizmus proti bílým je v USA rozšíření a hnusné je to že ho síří hlavně bílí. Profesoři na univerzitách otevřeně propagují genocidu bílých…

  http://www.epshark.cz/clanek/180/americky-profesor-belosstvi-musi-byt-za-kazdou-cenu-zniceno

  • Edita napsal:

   najsmutnejsie je, ze ti ludia si to tam naozaj nechavaju vsugerovat neviem z akeho dovodu, asi to robi ten fluorid, co im pridavaju do vody v celej amerike v kombinacii s chemom, ze sa podvoluju, ale co zas davaju tym psychciky chorym liberalom, stvoreniam divnym uz podla zovnajksku oblecenim aj fyzimoniou, co chodia stale na tie protestyani nevedia proti komu comu a kricia ako najati a su agresivny…

 2. dyk napsal:

  Viete v čom je problém?
  Všetci nebelosi chcú byť ako biely a keďže sa to nedá, tak to skúšajú takto. Veď koľký černosi si chceli transplantaciami zmeniť farbu kože?

 3. stoka napsal:

  „které bílou kůži a nenarušené rodiny identifikují jako „nepřípustná“ << je to jeden z bodov konceptu ako rozbit rodinu – posledny najsilnejsi clanok spolocnosti,, potom uz vsetci budeme kazdy za seba a teda bez moznosti odporu, zalozenia hnutia a postihovany za akekolvek zblizenie s inymi ludmi. Je to pekna kur_aren, treba si z toho vziat ponaucenie ako prst hore, a dat si na to pozor.

 4. michal napsal:

  Přesně podle Protokolů sionských mudrců-židovské doktríny likvidace bílého člověka.
  A k těm negrům-jsou podřadní jak vzhledem,tak „výší“ IQ v průměru 70,což je hranice debility,tak geneticky,tzn. že jakákoliv převýchova či asimilace negrů do společnosti bílého tvůrčího člověka je už z podstaty jeho vrozené indispozice nemožná.
  Negr má své místo v Africe,na plantáži nebo hluboko pod zemí!!

 5. Liběna napsal:

  „Každé dítě je muslim!“ SDÍLEJTE, SDÍLEJTE, SDÍLEJTE
  https://www.gloria.tv/video/7zqouN7TnUHLCCd3JpdZizj6a

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..