Válka s jinou civilizací asi začala. Blíží se armagedon? Jsou ničeny zatím domy pedofilů a zločinců z vlády

AKTUALIZACE 01:01:01 AKTUALIZACE 09:54

…..tak by bylo konečně dobré si koupit zásoby. A máte doma hodně peněz? Popřípadě v bance? Možná je už nikdy neuvidíte nebo nebudete moci použít. Jsou na lidstvo připraveny velké události. Kdo by ale tomu věřil, že ano….

22:54

DLE POSLEDNÍCH ZPRÁV ZE ŠVÝCARSKA HOŘÍ I PODZEMNÍ BUNKRY V AMERICE A DOKONCE I VE ŠVÝCARSKU BYL PROVEDEN NĚJAKÝ ÚTOK NA PODZEMNÍ ZAŘÍZENÍ. Zlato a platina byla v podzemních bunkrech také roztavena. Boje probíhají už několik týdnů. Lidem se ale nic neřeklo.

Domy ve švýcarsku zůstaly zatím  nedotčeny. Jedná se o velmi silné lokální EMP zbraně, které vlastní právě lidé z povrchu. Rozhodně je nevlastní američané. Jsou zatím zničeny jenom podzemní bunkry. Jak tedy vidíte, podzemí a „bezbečný úkryt“ se stal pro všechny „boháče či pedofily a šedou vládu“ pastí a jejich vlastním hrobem…..

Podívejte se na film v úplně spodní části

…..aby jste se tentokráte hodně nedivili. Proslýchá se z tajných „datových kanálů“, že USA nezaplatí dluh a pravděpodobně dojde k postupnému zhroucení systému.

V jameríce byly použity zatím neznámou vojenskou silou laserové zbraně a hlavně ničily domy. Veškeré domy začínají hořet zevnitř, nikoliv z venku. Co se to vlastně odehrává?????

Mnoho let hovořím o „těch z povrchu“ s technologií zbraní nám neznámou  a o možné záchraně obyvatel planety země. Oproti tomu co má zájem způsobit ILLUMINÁTSKÁ vláda v americe. Právě vyvolat WWIII. Podívejte se sami na obrázky a videofilm. Ne není to vážení čtenáři tadesca SCI-FI, je to tvrdá realita. Tak už to kenečně začalo. Nikdo neumí vysvětlit.

Znovu opakuji, bude dobré se rychle zabezpečit…..

Všechno bylo taveno zelenými a modrými lasery….

Vysvětloval jsem v minulosti jak stromy stahují destruktivní energii středem stromu a na povrch vysílají tu konstruktivní. Zde máte možnost vidět jak stromy středem stahují ničivou energii a vzniká samozápal stromu zevnitř. Nikoliv zvenku!!!!!

A zde máte nevyvratitelné důkazy!!!!!

Roztavení motorů u aut a roztavení disků po zásahu energetických laserových zbraní:

 

Veškeré domy začaly hořet zevnitř, nikoliv z venku. Bylo použito lokální velmi silné EMP a také modré lasery…..

Po velmi silném EMP začnou okamžitě hořet dráty v domech, elektronika, veškeré počítače, mobily…..

 

 

 

Snímky před požáry a po požárech:

a zde po požáru

Zajímavý zásah lesa bez stavení

Zásah auta, které na místě vyhořelo.

 

A zde se nachází požár několika domů, kdy okolí zůstává nepoškozené. Pro mnohé lidi nevysvětlitelné.

 

 

Není ale vyloučeno, že technologii, kterou vlastní také američané, byla použita proti vlastnímu “ destruktivnímu“ obyvatelstvu a nejen tomu. Holt když se kácí les, tak létají třísky…..

Zde se můžete podívat na film:

 

 

A zde je další film, který vše dokazuje. Nikdo neví co se děje a v Californii se o tom nemluví.

Opět jsou vidět velké ohnivé koule na nebi, které padají k Zemi. O copak se jedná, je každému kdo čte tadesco, jasné:

 

 

 

Hrozná pravda o Californii

Konspirační teorie se stávají krutou pravdou

https://youtu.be/qHXElr0bbxg

Vystavil tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

29
Komentujte

avatar
14 Comment threads
15 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
Vitězslav CrhaDrlaLiběnaCZK Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Anonymní
Host
Anonymní

4.5

CZK
Host
CZK

Hořel i razící štít v tunelu pod Alpami

Sysi
Host
Sysi

Tak jsem si trochu projela internet a zjistila, že ty laserové hrátky proběhly už při požárech v říjnu. Na Aktuálně.cz mají některé z výše uvedených fotek přiřazeny k článkům např. z 10.10.2017.
Tím ovšem nechci říct, že při současných požárech se to neděje. Třeba ano.
Je zajímavé, že o tom skoro nikdo neinformuje. Pravidelné články má snad jen Aktuálně.cz.

Soto
Host
Soto

Zatím jsou škody 200 mld kč. Je sucho a fouká tam 100km/h . Je to největší požár v Kalifornii od r 61. Vzduchem musí létat hodně žhavých sazí, takže budovy nemusí chytat jedna od druhé. Jestli v takové oblasti mají baráku z venku z hořlavých materiálů, tak by media měla především ukazovat, že to jsou hňupové k popukání a taky říct, že naše pojišťovny by s nimi zametly asi jako s vytopeným domem v záplavové oblasti.
To si nemůžou od nás koupit pravou pálenou tašku Bramac, co drží a drží a drží?

Sysi
Host
Sysi

Nechápu váš koment, pakliže jste shlédl a porozuměl videím. (nebo to měla být ironie?)
Mějte ohled na čtenáře, ať nemusejí ztrácet čas čtením pitomostí, zatímco očekávají získání dalších relevantních dat k danému tématu.
Jinak nic ve zlém 🙂

jandera
Host
jandera

Myslím, že předešlý je více k věci než Váš, ten strom samozřejmě hoří od zapálené suché trávy,jinak asfalt a stromy v plné síle (mokré) moc nehoří, ale papundeklové domy ano.

http://www.sfgate.com/bayarea/article/Watch-bizarre-video-of-a-tree-burning-from-the-12277065.php

Sysi
Host
Sysi

Nejde o strom, ani o vítr, ani o Bramac, ale jde o to, že záměrně a cíleně shořely a přímo se roztavily objekty zasažené laserovými zbraněmi.

Soto
Host
Soto

Vždycky jde o všechno , ne že o něco , co se někomu speciálně nelíbí, tak že zrovna o to nejde.
Proč třeba Makrele nehoří už dávno koudel u … a jí podobným, proč s tím zapalují chaty?

Sysi
Host
Sysi

Taky bych očekávala, že tím zlikvidují ten novodobý Babylon při zasedání eurosajúzníků 🙂

Maroš
Host
Maroš

Len na okraj – „poisťovne“ = BANKY – neplnia za škody počas občianskych nepokojov, vojny, teroristického útoku! ÚVERY SÚ ŽIADÚCE! Takže ak „čert ber Dvojičky“, tých pár domov vypálených „URČITE RUSMI“ /lebo mladí už nič nevedia o pozastavenom Reaganovom projekte Hviezdnych vojen – kvôli ktorému HAARPom – zemetrasením – zničili Černobyľ a sovietske zariadenie DUGA – pre mladých je to len Star Trek/ – USA neokonských jastrabov určite netrápi. Ten uhol laserového lúča na tom videu z požiara, je určite „šikmo pozemský“! US Air force STEALTH UAV armed with LASER GUN to kill S-400 defence https://www.youtube.com/watch?v=sPl_xKPI_5w U.S. Laser Canons, New… Číst vice »

Pavel
Host
Pavel

Maroši – pokud opravdu nedojde k velkému až obrovskému EMP tak ani za doby občanských nepokojů a válek není dobré mít dluhy – pokud vlastníš nějakou nemovitost. Slétnou se pak na tebe jak supi. Představ si – máš dům a na něm hypotéku. Jsi ženatý a máš ženu a malé dítě. Nastane ta smůla, že tě pod bodákama stihnout odvést do války a tam zahyneš. Smůla – žena s dětmi, které nemůže nechat samotné nemůže vydělávat a přijde nejen o Tebe, ale i ten váš společný dům. Takže tu netrep pitomosti, že je dobré mít úvěry v takové nejisté době.… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Keďže žijem – presťahoval som sa z „veľkomesta“ – na slovensko-maďarskom zmiešanom území – dostal som od jednej Maďarky radu na úvod – „S Maďarom nikdy nerozprávaj slovenské vtipy!“ Pointa? Jednak zakorenená vzťahovačnosť a urážlivosť kvôli národnostným treniciam – ktoré rozdúchavajú medzi nami sionisti a používajú pritom užitočných idiotov na obidvoch stranách – jednak ten, kto rozmýšľa len v rodnom jazyku skutočne nie dobre chápe idióm obsiahnutý v irónii a narážkach – takže – „Ako si to mysle?!!“. Urobil som jednu chybu – pozabudol som na to, že v bývalom ČSSR žijú Maďari aj v Českej republike – a najviac… Číst vice »

Anonymní
Host
Anonymní

5

zdeněk
Host
zdeněk

Podzemní zařízení ve Schweizu – Cern ?

Anonymní
Host
Anonymní

0.5

Maroš
Host
Maroš

VÁLKA KRÁSY DÚHY S ISLÁMSKOU „CIVILIZACÍ“
Češka, ktorá ovládla perzský svet módy!
https://sk.pinterest.com/okiesweetie708/blanka-matragi/
http://www.blankamatragi.cz/ /uložiť stránku ako – POTOM POZRIEŤ CELÉ/
https://cs.wikipedia.org/wiki/Blanka_Matragi
http://www.moda.sk/magazin/modna-navrharka-blanka-matragi-usila-nadherne-saty-zo-skla
ORIGINÁL ARYANSKY ŠTÝL v modernom prevedení slovanských obradných krojov!
https://viralne.pluska.sk/slovanske-obradne-saty-a-kroje-v-celej-svojej-farebnej-krase/
https://viralne.pluska.sk/slovanske-obradne-saty-a-kroje-v-celej-svojej-farebnej-krase/ /uložiť stránku ako – …/

Maroš
Host
Maroš

Ups! – omylom som zdupľoval link – správne mal byť tento
https://sk.pinterest.com/janaplana/slovensk%C3%A9-kroje/
…tiež uložiť ako a pozrieť off line. Čisto súkromne – keby že ide o nejakú komerčnú záležitosť – nepoviem – „Prihlás sa“ – ale toto robia asi idioti /a možno zámerne!/ – že stránku určenú na propagáciu našej kultúry takto blokujú – za cenu identifikácie! A to nie je prvý krát – „chceš niečo vedieť o Slovensku?! – prihlás sa!!!“

Sysi
Host
Sysi

Paráda ! Krásný folklor. Prohlédla jsem si jen postranní fotky, prostředek byl blokován přihlašovací tabulkou 🙂
Ani netuším, jestli moravské a české kroje také mají někde nějakou souhrnnou stránku.

Maroš
Host
Maroš

Sysi – niečo málo – ale asi sa nikto nepodujal to obrazovo zdokumentovať na webe – „však načo“, že? „Her-man“ sa potreboval venovať hlavne svojím sio-sudeťákom. https://www.filaso.cz/katalog-znamky/584/1955-lidove-kroje Tu je e-book – dá sa listovať http://docplayer.cz/16138336-Kroje-prachenska-studie.html Publikácie Mikuláš Aleš http://www.worldcat.org/search?q=au%3AAles%CC%8C%2C+Mikola%CC%81s%CC%8C%2C&qt=hot_author https://www.kosmas.cz/knihy/102592/lidove-kroje-z-ceske-republiky/ http://www.kroje.cz/ http://www.lidove-kroje.cz/ Myslím, že toto je základný kontrapunkt – prečo nie islám tu! Po dvoch generáciách povinne „v pyžamách a nočných košeliach“ to bude všetko preč aj so spálenými knihami o našej kultúre. Úplne stačí, že aj súčasné nevesty už chodia povinne uniformne v bielom – „predsa nebudú ako sedliačky“ – a tak sa strácajú tie najkrajšie kroje – obradné… Číst vice »

Sysi
Host
Sysi

Díky moc !!! Máte perfektní přehled.

merlin
Host
merlin

Na Ostravsku bylo zemětřesení… ha ha ha. Byly dva výbuchy a oba mě v noci probudily. Po druhém výbuchu mě krásně na tváři pohladila tlaková vlna a pak začalo to slabé chvilkové zemětřesení. Myslím, že „někdo“ někomu likviduje podzemní bunkry… 😀 😀 😀

Drla
Host
Drla

Taky mne vzbudil spíše podzemní výbuch,znělo to jak hřmění v dáli a par sekund po tom tlaková vlna ,že se pootevřené okno zatřaslo pěkně ,a to jsem od údajneho epicentra tak 35 km vzdušnou čarou….

Maroš
Host
Maroš
julius
Host
julius

Koukam jak se krasne rozebehla konspiracni teorie o ufu a uz se pridavaji mocenske sily paleni laserem do elit. :-D. Obrazky pekne ale nic nerikajici. To neni dukaz to jsou vypaleniny objektu kde nevime zda pozar vznikl s vybuchu kotle ci nekdo zapomel zhasnout cigaretu nez usnul. I auto splane nebot eutoelektrika u starsich vozu je ve spatnem stavu a benzin je hned vedle. Palit laserem s letadla je zatim snem armad. Ale tezko uverit ze tezky a energeticky anrocny stroj takove sily by se vesel i s tezkou elektrocentralou do stihacky. To by ji asi upadla kridla hned pri… Číst vice »

Anonymní
Host
Anonymní

1

CZK
Host
CZK

Když jsem si pouštěl to poslední video, tak se tam nějak kolem 13.59 něco tmavého mihlo v obrazu. Tak jsem si to zpomalil a prohlížel si to po „políčkách“ a našel jsem tam nějaký tmavý objekt, který se obloukem přesouvá z pravé strany obloukem na levou stranu obrazovky. Je to obrovská rychlost, proto je skoro ve všech případech rozmáznutý, ale občas se mi podařilo to zastavit v tom správném okamžiku, kdy to vypadalo jako „obilné zrnko“.

Liběna
Host
Liběna
Vitězslav Crha
Host
Vitězslav Crha

Přátelé pokud píšete odkazy na videa napište čeho se týkají aby v tom nebyl guláš díky moc. Že se něco děje je naprosto a že se to týká všech,je naprosto očividné,protože mlčení jehňátek do jenom potvrzuje. Nepohlížejte na sdělovací prostředky jako na TV,rádio,či web, ale jako na zločince,kteří přímo páchají závažnou trestní činnost proti státu a to tím,že neuvědomí své posluchače o možných nebezpečí. To je jako vděk za to,že je lidi poslouchají,nebo je na webu navštíví.