Válka nové generace: Technologie přípravy informačních žoldáků (VIDEO)

Válka, která probíhá dnes a denně, na všech možných i nemožných frontách, a přesto o ní mnoho lidí nemá ani tušení. Je to Informační válka – lži, faleš, podplácení, překrucování, využívání….to vše je používáno k manipulaci lidstva a k udržení legitimity protiprávních kroků, které jisté vlády s deep state v zádech podnikají na denním pořádku. Potřebujete někde vyměnit vládu? Zaúkolujte příslušnou neziskovku, rozjeďte kampaň na sociálních sítích a vyburcujte mladé lidi (často ještě studenty), kteří mají svrbivou potřebu za něco bojovat, a dejte jim barevné transparenty s chytlavými slogany. A voila! Hned máte před sebou revoluci, k níž se ochotně a ve jménu demokracie připojí ozbrojené jednotky USA, které celé dílo dokončí. Sesadí prezidenta, nasadí nového, kterému na konto přistane tučný obnos, a pak vesele kontrolují celou zemi.

 

 

Potřebujete ospravedlnit existenci vojenské aliance v dobách míru? Vytvořte si obraz falešného nepřítele, proti kterému je třeba se spojit a bojovat, no a máte posvěcené ilegální vojenské operace a zasahování do záležitostí kohokoli, komu se vám zamane. Je to přeci v zájmu nás všech, ne? Je to ve jménu svobody a demokracie. Je to vlastně ušlechtilá oběť, porušit pár mezinárodních dohod, Chartu OSN a práva mnohých, aby byl zachován mír a „rovnováha“ ve světě.

Jak geniální a odporné zároveň, že?

raja

11:54

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4
Komentujte

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Marošrajaaston Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
aston
Host

Skvělá úvaha k videu, rajo 🙂 na videjko se mrknu večer

Maroš
Host
Maroš

Video je úryvok z ruského seriálu Spjaščie – Spáči – Spící = agenti rezidenti, treba si nad videom pozrieť to značenie – či 1. séria a rozkliknúť to 1./8 video, alebo 2. séria a tiež to 1./4 video – inak to nepustí, lebo „ďalšie“ – teda – vždy od prvého. Inak HD a širokoúhly formát. Seriál s českými titulkami na Vimeo zmizol v priebehu 1 týždňa z obehu!
http://kino-onlayn.net/serialy-tut/3043-spyaschie-serial-2017-2-sezon-smotret-1-2-3-4-seriya/

Maroš
Host
Maroš

Ako sa na Slovensku vyrába mediálna špina? Stačia na to zavádzajúce headlines!
Portál Aktuality.sk /Rotschieldovci – Ringier Axel/Rotschield/ Springer Media AG-Slovakia// na Azet.sk uvádza správu: „Pred súd sa dnes postaví Kotleba“ – Preboha! – a čo také zlé „zase“ vyviedol?! ??? No len to, že ide v rámci obhajoby iného poslanca na súde svedčiť! Sú to profesionálne mediálne svine!
/AKTUALITY
Najväčší hrdinovia MS vo futbale

Pred súd sa dnes postaví Kotleba
Fica zaujímajú peniaze mimovládok

foto k článku/
https://www.aktuality.sk/clanok/603696/poslanca-lsns-mizika-dnes-bude-na-sude-branit-kotleba/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality&utm_content=clanok2&utm_campaign=HP-new2