Válka nové generace: Technologie přípravy informačních žoldáků (VIDEO)

Válka, která probíhá dnes a denně, na všech možných i nemožných frontách, a přesto o ní mnoho lidí nemá ani tušení. Je to Informační válka – lži, faleš, podplácení, překrucování, využívání….to vše je používáno k manipulaci lidstva a k udržení legitimity protiprávních kroků, které jisté vlády s deep state v zádech podnikají na denním pořádku. Potřebujete někde vyměnit vládu? Zaúkolujte příslušnou neziskovku, rozjeďte kampaň na sociálních sítích a vyburcujte mladé lidi (často ještě studenty), kteří mají svrbivou potřebu za něco bojovat, a dejte jim barevné transparenty s chytlavými slogany. A voila! Hned máte před sebou revoluci, k níž se ochotně a ve jménu demokracie připojí ozbrojené jednotky USA, které celé dílo dokončí. Sesadí prezidenta, nasadí nového, kterému na konto přistane tučný obnos, a pak vesele kontrolují celou zemi.

 

 

Potřebujete ospravedlnit existenci vojenské aliance v dobách míru? Vytvořte si obraz falešného nepřítele, proti kterému je třeba se spojit a bojovat, no a máte posvěcené ilegální vojenské operace a zasahování do záležitostí kohokoli, komu se vám zamane. Je to přeci v zájmu nás všech, ne? Je to ve jménu svobody a demokracie. Je to vlastně ušlechtilá oběť, porušit pár mezinárodních dohod, Chartu OSN a práva mnohých, aby byl zachován mír a „rovnováha“ ve světě.

Jak geniální a odporné zároveň, že?

raja

11:54

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. aston napsal:

  Skvělá úvaha k videu, rajo 🙂 na videjko se mrknu večer

 2. Maroš napsal:

  Video je úryvok z ruského seriálu Spjaščie – Spáči – Spící = agenti rezidenti, treba si nad videom pozrieť to značenie – či 1. séria a rozkliknúť to 1./8 video, alebo 2. séria a tiež to 1./4 video – inak to nepustí, lebo „ďalšie“ – teda – vždy od prvého. Inak HD a širokoúhly formát. Seriál s českými titulkami na Vimeo zmizol v priebehu 1 týždňa z obehu!
  http://kino-onlayn.net/serialy-tut/3043-spyaschie-serial-2017-2-sezon-smotret-1-2-3-4-seriya/

  • raja napsal:

   Jestli chcete Maroši prudit dál, dám si tu práci a vaše příspěvky budu odstraňovat ručně (hovořím o vaší reakci na komentujícího astona, kterou jsem smazala).

 3. Maroš napsal:

  Ako sa na Slovensku vyrába mediálna špina? Stačia na to zavádzajúce headlines!
  Portál Aktuality.sk /Rotschieldovci – Ringier Axel/Rotschield/ Springer Media AG-Slovakia// na Azet.sk uvádza správu: „Pred súd sa dnes postaví Kotleba“ – Preboha! – a čo také zlé „zase“ vyviedol?! ??? No len to, že ide v rámci obhajoby iného poslanca na súde svedčiť! Sú to profesionálne mediálne svine!
  /AKTUALITY
  Najväčší hrdinovia MS vo futbale

  Pred súd sa dnes postaví Kotleba
  Fica zaujímajú peniaze mimovládok

  foto k článku/
  https://www.aktuality.sk/clanok/603696/poslanca-lsns-mizika-dnes-bude-na-sude-branit-kotleba/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality&utm_content=clanok2&utm_campaign=HP-new2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.