Válka světů je nad vašimi hlavami. Jedná se o invazi ANDROIDŮ????? A proto se uzavírají hvězdárny

…..opět se lidstvu tají důležité souvislosti, které mohou přispět k objasnění doby, ve které žijeme. Počítače, do kterých právě nyní, hezky řečeno, čumíte, je produktem rasy ANDROIDŮ. Technologie byla lidstvu výměnným obchodem „zapůjčena“ na odlákání a odvrácení od podstatných věcí. Zapůjčena do doby než přijde EMP…..

09:54

O rase ANDROIDŮ jsem napsal nespočet článků a rozborů. Dnes Vám předkládají závažná oznámení, které si zatím lidé, kteří se chovají stále jako stádo (promiňte mi přirovnání), neumějí logicky vysvětlit a proto se Vás snaží opít rohlíkem…..

Článků proběhlo v médiích po celé planetě nespočet….

 

Národní sluneční observatoř v americkém Novém Mexiku byla minulý čtvrtek za záhadných okolnostní uzavřena. Úřady, aniž by vysvětlily příčinu, provádějí evakuaci, na místě je i FBI.

O podivném dění kolem Národní sluneční observatoře v oblasti Sunspot ve státě Nové Mexiko informovala televize ABC-7. Té se podařilo spojit s Shari Lifsonovou ze společnosti AURA, která spolu se Státní univerzitou Nového Mexika řídí observatoř. Ta pouze potvrdila, že se z bezpečnostních důvodů observatoř evakuuje.

„Asociace univerzit pro astronomický výzkum, která spravuje tento objekt, se teď zabývá otázkou bezpečnosti. Rozhodli jsme se, že preventivně objekt evakuujeme. Bylo to naše rozhodnutí evakuovat objekt,“ uvedla Lifsonová.

Místní policie potvrdila, že provádí evakuaci. Na místě jsou i agenti FBI. Podrobnosti však neví ani policie. „FBI nám odmítá říct, co se děje. Máme tam své lidi (na Sunspot), kteří tam budou, dokud trvá evakuace. Nikdo nám neřekl, proč evakuace probíhá,“ cituje šerifa Benny House portál Alamogordo Daily News.

„Je tam FBI. Nikdo nám neřekne proč. Nicméně tak rychlá akce FBI a za tak utajených podmínek znamená, že se tam děje hodně věcí. Krouží tam vrtulník Black Hawk, kolem antén je skupina lidí a dělníci jsou na věži. Nikdo nám však nic neříká,“ uvedl šerif.

Observatoř se nachází pouze 200 km od Roswellu, kde byl v roce 1947 zadokumentován nejslavnější případ pozorování UFO, a 140 km od raketové střelnice White Sands Missile Range.Spolu s tím podle některých novinářů může být záhada spojena se vznikem koronální díry na Slunci, která předznamenává blížící se geomagnetickou bouři. Národní úřad pro oceán a atmosféru 11. září varoval, že se k Zemi blíží sluneční vítr, který způsobí geomagnetickou bouři o stupni G2, přičemž stupeň G5 se považuje za bouři s největší intenzitou. Tyto bouře mohou způsobit problémy s fungováním elektronických přístrojů.

Nicméně varování přišlo toto úterý, zatímco observatoř byla uzavřena již minulý čtvrtek.

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/svet/201809128057480-roswell-ufo-fbi-observator/

V minulosti jsme psali o dopisu Vatikánu Putinovi, aby zanechal boj a likvidaci této nebezpečné rasy, která nás má zájem navždy zotročit a uloupit nám naše duše. Článek najdete zde:

Vatikán varuje Putina, aby přestal bojovat s Annunaki

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

16 komentářů

 1. ČESKÝ LEV napsal:

  Pár nocí zpět,jsem vykouk v noci z okna a vidím několik nahánějících se UFO…
  Ovšem v mým mobilu,jsou vidět jen jako tečky-světlušky,takže to nemá cenu dokumentovat.
  Tzv.normální většinu národa,TO STEJNĚ NEZAJÍMÁ.
  Raděj sledujou stupidní seriály,jako např.ten poslední,
  o Einsteinovi,který byl PRO SVĚTOOVČANSTVÍ,což podporují i ty ŠPINAVÝ TELEVIZE,
  ČT slimácká tv,v 1.řadě.

 2. koules napsal:

  Dobrý den, v článku hledám souvislost s vaším tvrzením o androidech, ale žádnou nenacházím.

 3. Mila napsal:

  Proto chemtrail jsem v nemecku a holandsku jede to na plny pecky. V noci spanek zadna slava

   • tomáš marný napsal:

    Milý martine,
    zaprodané zločinecké firmy jako jedna z nich NASA, nikdy nehovořila pravdu. Ani zde…..
    tm

    • Pavel Blaheta napsal:

     Taky je možné, že jim došly prachy (neb víme, že USA krachují) a tak pustí do světa raději nějaký hoax o „Marťanech“ u Sluncwe než aby přiznali pravdu, že jsou na cestě k totálnímu krachu.

     • jirik napsal:

      USA krachují, ale prachy na chemtrails jsou stále…….

      • Pavel Blaheta napsal:

       Příteli Jiříku, zde bychom měli odlišit kdo a co financuje. Krachují USA a provoz těch zavíraných hvězdáren platí stát. Kdežto takové „chemtrails“ které stále patří mezi tajné (nebo alespoň utajované) operace jsou hrazeny CIA podle mého názoru a ta má miliardy dolarů tzv. „černých“ peněz z prodeje drog vyrobených v Afghánistánu. To je taky hlavní příčina proč se Amíci stále drží a zůstávají v té zemi. Je to pro jejich CIA zlatej důl. Až tak jednoduché to je – podle mého soudu.

   • Maroš napsal:

    Martin – „asi inštalatéri“ – prípadov, že na Slnku vypadla žiarovka je viac – dokonca na niekoľko sekúnd vypadlo-zablikalo celkovo. Treba sa prelúskať cez Sun Simulator – nie náhodou Slnko hviezdičkuje šiestimi lúčmi aj do optiky!
    Sun Simulator HOAX ,, FAKE ,, LIE DECEPTION 2018
    https://www.youtube.com/watch?v=25_NW0KE2F8

    Treba to risknúť a nafotiť si to digitálom cez 10-12 DIN zváracie sklíčko – dostať bežne.

 4. jirik napsal:

  https://celostnivzdelavani.cz/archonti-jsou-jako-pocitacovy-virus-velmi-obavana-umela-inteligence

  nějak mně připomínají archonti replikátory ze seriálu hvězdná brána……

 5. merlin napsal:

  Další článek k těm observatořím. terezko , prosím přelož to. Děkuji, jsi poklad. 🙂 https://operationdisclosure.blogspot.com/2018/09/observatory-fears-raised-after-solar.html a tohle je úžasné, někdo z vesmíru se chce prozradit. https://operationdisclosure.blogspot.com/2018/09/soon-starship-flotillas-will-fly-over-5.html

  • Mila napsal:

   Arturiani a jejich lodě….hvězdarny zavreny kvuli panice. Na slunci je černá díra a mame se pripravit na jízdu?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.