Válka světů je nad vašimi hlavami. Jedná se o invazi ANDROIDŮ????? A proto se uzavírají hvězdárny

…..opět se lidstvu tají důležité souvislosti, které mohou přispět k objasnění doby, ve které žijeme. Počítače, do kterých právě nyní, hezky řečeno, čumíte, je produktem rasy ANDROIDŮ. Technologie byla lidstvu výměnným obchodem „zapůjčena“ na odlákání a odvrácení od podstatných věcí. Zapůjčena do doby než přijde EMP…..

09:54

O rase ANDROIDŮ jsem napsal nespočet článků a rozborů. Dnes Vám předkládají závažná oznámení, které si zatím lidé, kteří se chovají stále jako stádo (promiňte mi přirovnání), neumějí logicky vysvětlit a proto se Vás snaží opít rohlíkem…..

Článků proběhlo v médiích po celé planetě nespočet….

 

Národní sluneční observatoř v americkém Novém Mexiku byla minulý čtvrtek za záhadných okolnostní uzavřena. Úřady, aniž by vysvětlily příčinu, provádějí evakuaci, na místě je i FBI.

O podivném dění kolem Národní sluneční observatoře v oblasti Sunspot ve státě Nové Mexiko informovala televize ABC-7. Té se podařilo spojit s Shari Lifsonovou ze společnosti AURA, která spolu se Státní univerzitou Nového Mexika řídí observatoř. Ta pouze potvrdila, že se z bezpečnostních důvodů observatoř evakuuje.

„Asociace univerzit pro astronomický výzkum, která spravuje tento objekt, se teď zabývá otázkou bezpečnosti. Rozhodli jsme se, že preventivně objekt evakuujeme. Bylo to naše rozhodnutí evakuovat objekt,“ uvedla Lifsonová.

Místní policie potvrdila, že provádí evakuaci. Na místě jsou i agenti FBI. Podrobnosti však neví ani policie. „FBI nám odmítá říct, co se děje. Máme tam své lidi (na Sunspot), kteří tam budou, dokud trvá evakuace. Nikdo nám neřekl, proč evakuace probíhá,“ cituje šerifa Benny House portál Alamogordo Daily News.

„Je tam FBI. Nikdo nám neřekne proč. Nicméně tak rychlá akce FBI a za tak utajených podmínek znamená, že se tam děje hodně věcí. Krouží tam vrtulník Black Hawk, kolem antén je skupina lidí a dělníci jsou na věži. Nikdo nám však nic neříká,“ uvedl šerif.

Observatoř se nachází pouze 200 km od Roswellu, kde byl v roce 1947 zadokumentován nejslavnější případ pozorování UFO, a 140 km od raketové střelnice White Sands Missile Range.Spolu s tím podle některých novinářů může být záhada spojena se vznikem koronální díry na Slunci, která předznamenává blížící se geomagnetickou bouři. Národní úřad pro oceán a atmosféru 11. září varoval, že se k Zemi blíží sluneční vítr, který způsobí geomagnetickou bouři o stupni G2, přičemž stupeň G5 se považuje za bouři s největší intenzitou. Tyto bouře mohou způsobit problémy s fungováním elektronických přístrojů.

Nicméně varování přišlo toto úterý, zatímco observatoř byla uzavřena již minulý čtvrtek.

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/svet/201809128057480-roswell-ufo-fbi-observator/

V minulosti jsme psali o dopisu Vatikánu Putinovi, aby zanechal boj a likvidaci této nebezpečné rasy, která nás má zájem navždy zotročit a uloupit nám naše duše. Článek najdete zde:

Vatikán varuje Putina, aby přestal bojovat s Annunaki

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

16
Komentujte

avatar
5 Comment threads
11 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
MilakoulesPavel BlahetajirikTom Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
ČESKÝ LEV
Host
ČESKÝ LEV

Pár nocí zpět,jsem vykouk v noci z okna a vidím několik nahánějících se UFO…
Ovšem v mým mobilu,jsou vidět jen jako tečky-světlušky,takže to nemá cenu dokumentovat.
Tzv.normální většinu národa,TO STEJNĚ NEZAJÍMÁ.
Raděj sledujou stupidní seriály,jako např.ten poslední,
o Einsteinovi,který byl PRO SVĚTOOVČANSTVÍ,což podporují i ty ŠPINAVÝ TELEVIZE,
ČT slimácká tv,v 1.řadě.

Maroš
Host
Maroš

„Pšouku“ – pokiaľ máš ten záber v HD – tak by sa dali zväčšiť fotky, prípadne to celé zväčšené prepočítať v nejakom zoom programe.
Počko má byť geoinžinierske, takže nás budú chemtrailsovať a na takéto prelety UFO pod úrovňou oblakov treba mať šťastie, tak to skús.
Nicon P900 by bodla… 500 éčiek…
https://www.aktuality.sk/clanok/623874/leto-nekonci-buduci-tyzden-bude-az-tropicky/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality&utm_content=clanok2&utm_campaign=HP-new2
https://www.amazon.com/Nikon-COOLPIX-Digital-Certified-Refurbished/dp/B01HTXLMO8/ref=pd_sbs_421_5/136-2936891-9040913?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B01HTXLMO8&pd_rd_r=fdd17539-b9b2-11e8-8a49-4dd240b1bebd&pd_rd_w=9W5rY&pd_rd_wg=ARtcG&pf_rd_i=desktop-dp-sims&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_p=0bb14103-7f67-4c21-9b0b-31f42dc047e7&pf_rd_r=SDMXGWP5QF8VNXXHBWN4&pf_rd_s=desktop-dp-sims&pf_rd_t=40701&psc=1&refRID=SDMXGWP5QF8VNXXHBWN4
Video – rozdiel medzi snímaním toho istého UFO s mobilom a NP900
Nikon P900 – Zoom Test on Possible Satellite? Star? UFO?!
https://www.youtube.com/watch?v=fufrT2GACYk

Tom
Host
Tom

Mě to třeba zajímá. Přišel jsem na dost podstatný věci. A máš pravdu v tomhle. Pochopitelně. 😉 Chce to pozitivní přístup lidi, držte spolu, jsme všichni součástí jednoho celku. !! 😉

koules
Host
koules

Dobrý den, v článku hledám souvislost s vaším tvrzením o androidech, ale žádnou nenacházím.

Mila
Host
Mila

Proto chemtrail jsem v nemecku a holandsku jede to na plny pecky. V noci spanek zadna slava

Martin
Host
Maroš
Host
Maroš

Martin – „asi inštalatéri“ – prípadov, že na Slnku vypadla žiarovka je viac – dokonca na niekoľko sekúnd vypadlo-zablikalo celkovo. Treba sa prelúskať cez Sun Simulator – nie náhodou Slnko hviezdičkuje šiestimi lúčmi aj do optiky!
Sun Simulator HOAX ,, FAKE ,, LIE DECEPTION 2018
https://www.youtube.com/watch?v=25_NW0KE2F8

Treba to risknúť a nafotiť si to digitálom cez 10-12 DIN zváracie sklíčko – dostať bežne.

jirik
Host
jirik

https://celostnivzdelavani.cz/archonti-jsou-jako-pocitacovy-virus-velmi-obavana-umela-inteligence

nějak mně připomínají archonti replikátory ze seriálu hvězdná brána……

merlin
Host
merlin

Další článek k těm observatořím. terezko , prosím přelož to. Děkuji, jsi poklad. 🙂 https://operationdisclosure.blogspot.com/2018/09/observatory-fears-raised-after-solar.html a tohle je úžasné, někdo z vesmíru se chce prozradit. https://operationdisclosure.blogspot.com/2018/09/soon-starship-flotillas-will-fly-over-5.html

Mila
Host
Mila

Arturiani a jejich lodě….hvězdarny zavreny kvuli panice. Na slunci je černá díra a mame se pripravit na jízdu?