Válka v Dánsku – ČT a další naše mainstreamová média mlčí. Proč asi????? No aby ovčané co nejpozději zjistili, že byli vlákáni do pasti

…..ovčané EU se pomalu probouzejí a zjišťují, že byli vlákáni do smrtelné pasti. Francie zažívá revoluci a Dánsko je ve válce s migranty. Ohně se rozhořívají po celé EU….

00:05

Obrázek níže ukazuje, co na nás bylo připraveno a ti co nepochopili, skončí podobně:

 

 

V Dánsku se hroutí právní stát díky tomu, že „nízkofrekvenční džihád“ a gangy migrantů přebírají ulice. Dánská vláda by neměla být překvapena. Ale zdá se, že je. Tisíce incidentů zahrnující uvolněné šrouby kol na vozidlech, velké kameny, traverzy nebo barely s olejem házené z dálničních přejezdů, a tenké ocelové dráty napínané na cyklistických cestách, které mají stínat hlavy nic netušícím cyklistům, rozšiřují mezi Dány rostoucí pocit hrůzy.

 

Ve většině případů se ukázalo, že pachatelé pocházejí ze zemí MENAP (Střední východ až po Pakistán a severní Afrika). V posledním vývoji toho, co bylo charakterizováno jako „masivní nízkofrekvenční džihád“, gangy migrantů a uprchlíků arabského či severoafrického původu nyní náhodně střílí nic netušící lidi v hlavním městě Kodani, čímž ohrožují život místních obyvatel i návštěvníků tohoto oblíbeného turistického města. 

 

 

Tři lidé byli již zastřeleni a mnoho dalších poraněno díky divokému úsilí migrantů dosáhnout ovládnutí prostoru. Vzhledem k tomu, že útoky jsou zaměřeny zejména na mladé muže – ve snaze minimalizovat počet budoucích obětí – dánská policie nyní varuje všechny muže ve věku 17 až 25 let, aby se vyhnuli veřejným prostorům v Kodani.

 

Preben Bang Henriksen, mluvčí dánské většinové vládní strany Liberal Venstre je zděšen tak rychlým poklesem bezpečnosti na veřejných prostranstvích ve dříve bezpečném a klidném království:

 

„Neměli jsme taková varování od policie od druhé světové války. Je to naprosto nepřijatelné,“ prohlásil Preben Bang Henriksen. Mluvčí opozičních sociálních demokratů Trine Bramsen v této věci souhlasí s liberální vládou a označila současnou bezpečnostní situaci za „katastrofu“. Po celá desetiletí kritici islámu a muslimské imigrace varovali před nezodpovědnými liberálními politiky, kteří prosazují přijímání migrantů, zejména uprchlíků z islámských zemí. Dánští politici by proto neměli být překvapeni vznikem tohoto zákeřného ná ;sil &iac ute;. Ale předstírají že jsou.

 

 

Ve snaze omezit zhoršení bezpečnostní situace a stavu právního státu, dánský parlament souhlasil s tím, že bude na domácím území nasazena armáda. Toto nasazení bude dále omezovat schopnosti Dánska plnit své závazky vůči NATO. A to navzdory tomu, že vláda slíbila americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi, že zvýší výdaje Dánska na podporu vojenské aliance. 

A naše média v popředí s ČT tuto „maličkost“ jako obvykle zamlčují.

https://www.10news.one/danish-government-on-escalating-malicious-migrant-crime-worst-situation-since-2nd-world-war/

(https://www.10news.one/danish-government-on-escalating-malicious-migrant-crime-worst-situation-since-2nd-world-war/)

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. .lak napsal:

  Jsou nakrmení a lovci bez pravidel. Co kdo čekal? Že si je saudi nevzali, proč asi, no. Z chrta taky nebude služební pes, natož myslivecký. To jsou kultivace přes milénia. Žel lidé jsou také organismy a kabinetníci svých představ vždy magořili se svými fantazy mnohdy následků nabouchaných blbostí do nozder nebo kam. 😀

 2. Miroslav napsal:

  Tak , a teď jde o to, kdo k nám, bělochům v zemích V4, a navíc Slovanům, bude utíkat. Běloch nebo čmoud? , toť otázka , že ?

  • Iva napsal:

   řešení není utíkat – ani do zemí V4 ani jinam. Řešení je vzpamatovat se už konečně a vzít si své země zpátky!!

   • Zdenda napsal:

    A kdo „zařídí“ to zpětvzetí? Naši kluci zlenivěli, jsou tlustí, nepřipravení, pohodlní a většinou se bojí jít i do konfliktu. Proti sobě máme armádu připravených a vycvičených bojovníků. Jsem normálně optimistka, ale v tomto případě vidím budoucnost černě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..