Válka ze všech směrů. Nevynechali ani počasí. Chemtrailovou válku vidíte každý den na obloze

…..lidé se tomu dnes ani nediví a přijali bestiálně vnucenou diktaturu amerických koncernů za normální. Copak nás očekává v blízké budoucnosti? Znám několik lidí, kteří zemřeli na morgelonovu chorobu během krátké doby. Všímejte si vláken padajících z nebe….

09:54

Ve filmu je zajímavé pozorovat lidi, kteří přestávají mít pud sebezáchovy a chovají se bezmyšlenkovitě. Tak daleko to dotáhla lidská zdegenerovaná civilizace s vypláchlými mozky….

https://youtu.be/8WQPWwdRXsI

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5
Komentujte

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
tauritomáš marnýkettyjuliusjirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

http://www.suenee.cz/bashar-o-chemtrails-a-kolektivnim-vedomi/ Q: Museli jste si všimnout, že jsou chemtrails sprejovány po celé planetě, zdá se. Moje otázka tedy zní, proč? Nevím, myslí si, že nám tím pomáhají (kladný záměr) nebo se nás prostě snaží zabít? Bashar: Dělají tak na základě špatného dojmu, že musí učinit určité věci určitým způsobem tak, aby na vaší planetě nastolili rovnováhu klimatu. Skutečností však je, že však naopak do vzduchu přidávají ještě více jedů, protože nepoužívají tu správnou složku, která by fungovala. Diváci: Zlato. Bashar: Atomické zlato. Ano. Pokud by ho použili, tak by to pomohlo k rovnováze vašeho klimatu na vaší planetě bez jakýchkoli… Číst vice »

julius
Host
julius

Popravde si nejsem jist zda vubec bude tento komentar zverejnen. Ale o pokus to stoji. K chemtrais. Je to obri byznys. Take jsem dlouhou dobu zjistoval zda vubec chemtrais je a zda nejsem paranoidni 😀 Ukazalo se a to uz ted je fakt ze chemtrais skutecne je. Pak jsem dlouho zjistoval zda to je v prospech ci neprospech lidstva. Tak to trvalo opravdu dlouho. Nyni vim ze je to v neprospech lidstva. Vsimete si nekolika nemalo prvku jenz to postihuje. 1-uz se uplne prestalo hovorit a rikat kde ci jak je velka ozonova dira. 😀 UZ to byl prvni pokus… Číst vice »

ketty
Host
ketty

Dobrý den, kolegyně v práci řeší dlouhodobě zánět spojivek, dnes prý v rádiu hlásili, že to souvisí s horkem a sluncem, ale spíš si říkám, jestli za to taky nemohou chemtrails. Jako naposledy byla vlna zánětů moč. cest. Mě také často slzí a pálí oči i slzy jsou pálivé, ale přičítám to celodennímu koukání na malá čísla v počítači. Děkuji za případné další postřehy k tomu..

tauri
Host
tauri

Pěkný chemtrails..
https://9gag.com/gag/a058L2B