Co vám neřekli o útoku v Manchesteru naše média

…..samozřejmě se na české sračkomety, tak jako v dobách minulých, není možné spoléhat ani dnes. Všemu je úplně jinak….

10:54

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

3 Komentáře zapnuto "Co vám neřekli o útoku v Manchesteru naše média"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

V Moskvě byli zadrženi čtyři teroristé Islámského státu, kteří připravovali teroristické útoky v objektech městské dopravy, uvádí Centrum styku s veřejností FSB.

Skupinu tvořily čtyři osoby — Rusové a občané zemí Střední Asie. Podle údajů vyšetřování se chystali provést teroristické útoky s použitím amatérských výbušnin.

V FSB uvedli, že činnost podezřelých osob byla řízena z území Sýrie.

„Teroristé chtěli po spáchání diverzního teroristického útoku odjet do Sýrie, aby se zúčastnili bojových akcí jako členové mezinárodní teroristické organizace Islámský stát“, dodali na úřadě.

Nyní zvláštní služby řeší otázku o zahájení trestního stíhání.
https://sptnkne.ws/e3Np

Vladimír Sobotka
Host
Vladimír Sobotka
To etnikum má v genech fašismus – nadřazenost, světovládu, holocaust odpůrců. Byl to již Xerxes a spol. již r. 480 př. n. l. Na pár století je zpacifikoval Alexandr Makedonský. Ale s Islámem to opět posílilo, k odvěkým fašistickým choutkám přidali i náboženské pohnutky a příkazy jejich víry dle Mohameda. Jsou stále stejní – Xerxes, Maurové, Osmani, Saracéni, Mohamedáni. To etnikum není k ničemu kromě terorismu, fašismu, zaplavení světa, parazitování a výjimečně i fotbalu. Je to záležitost etnická a Islám není jen náboženství, je to společenský systém, naprosto intolerantní k čemukoliv jinému. Pro cokoli jiného je Islám smrtelným nebezpečím, protože… Číst vice »
Vladimír Sobotka
Host
Vladimír Sobotka
To etnikum má v genech fašismus – nadřazenost, světovládu, holocaust odpůrců. Byl to již Xerxes a spol. již r. 480 př. n. l. Na pár století je zpacifikoval Alexandr Makedonský. Ale s Islámem to opět posílilo, k odvěkým fašistickým choutkám přidali i náboženské pohnutky a příkazy jejich víry dle Mohameda. Jsou stále stejní – Xerxes, Peršané, Maurové, Osmani, Saracéni, Mohamedáni. To etnikum není k ničemu kromě terorismu, fašismu, zaplavení světa, parazitování a výjimečně i fotbalu. Je to záležitost etnická a Islám není jen náboženství, je to společenský systém, naprosto intolerantní k čemukoliv jinému. Pro cokoli jiného je Islám smrtelným nebezpečím,… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!