Vatikán varuje Putina, aby přestal bojovat s Annunaki

V pondělí dostal ruský prezident Vladimir Putin nečekaný dopis, napsaný Vatikánským státním tajemníkem Pietro Parolinem, podepsaný papežem Františkem a opatřený otiskem svaté pečeti. Dopis přikazuje Putinovi, aby okamžitě zastavil a upustil od všech nepřátelských akcí proti Anunnakům po celém světě, říká bývalý agent KGB Strelnikov Isaac Stepanovič.

Po téměř dva roky vedl Putin tajnou válku proti mimozemšťanům a vložil miliardy rublů na vývoj obranných technologií proti rase Anunnaki. Ruské speciální služby se potýkaly s útočníky Anunnaki v Rusku, Sýrii, Afghánistánu, Krymu, Ukrajině a Jemenu; zatímco Anunnaki vyhráli většinu bojů, ruské síly udělaly dvě vítězství a při třetí příležitosti bojovaly s cizinci na remízu.

„V těchto bojích padlo více než 700 statečných Rusů. Nyní se nezastavíme jen proto, že to říká papež. Tyto monstra nás unášejí, zabíjí a jí. Putin byl pobouřen, protože kontext dopisu naznačil, že Anunnaki jsou naši přátelé. To je absurdní,“ řekl Stepanovič.

Dopis popisuje Anunnaki jako laskavou rasu nebeských bytostí, která přišla v míru, dokud Putin jednostranně nevyhlásil válku. Anunnaki by nám dali skvělé dary, kdybyste [Putin] nevyvolal jejich hněv, píše se dále v dopise. Anunnaki, píše papež František, byli zjevně oběťmi ruské agrese a uložili Putinovi povinnost zmírnit krizi tím, že se stáhne a možná se jim obětuje jako znamení dobré vůle. Buď to, nebo budete stát před Božím soudem.

„Jsem si jistý, že se Putin zasmál. Parolin možná napsal dopis, ale použil slova papeže. Pro Putina není papež ničím jiným než červem. Bez ohledu na to, v co papež věří, ruská tajná služba prokázala, že tito parazité nejsou hezcí a nejsou našimi přáteli. Bojují proti nám na bitevním poli, zatímco pronikají do světských pozic politické moci ve světě,“ řekl Stepanovič.

Dodal, že Putin nyní věří, že Anunnaki se infiltrovali do Vatikánu a že papež František pomáhá jejich snahám po světové nadvládě. Pokud to je pravda, Vatikán může být novou pevností Anunnaků, s legiemi darebáckých ET ukrytých v římských katakombách.

„Pokud papež přesvědčí svět, že Anunnaki jsou naši přátelé, oslabí nás. Budou nás oškubávat jako hrozny z kmene. Putin to ví,“ sdělil dále Stepanovič.

Stepanovič řekl, že neví, zda Putin oficiálně odpověděl papeži, ale shlédává velmi nepravděpodobné, že by Putin ztrácel drahocenný čas komunikací s nepřítelem. Putin neustoupí Anunnakům a rozhodně nebude klečet před náboženskou loutkou, která podkopala principy katolictví.

Mezitím ruské síly zůstávají ve velkém stupni pohotovosti kvůli známkám nájezdů Anunnaki. Podle Stepanoviče je Putinova obranná síla proti Anunnakům nyní přes pět tisíc mužů a každý voják přísahal, že se nikdy neskloní před Anunnaki. Navíc, nedávný pokrok v oblasti energetických a akustických zbraní se ukázal být poměrně účinný proti mimozemšťanům.

„Každý den se naše šance na porážku cizí rasy o něco zlepšuje. Pokud jde o papeže, až do této události nebyl na Putinově „radaru.“ Ale nyní má papež nového nepřítele,“ dodal Stepanovič.

Překlad tereza. Zdroj: https://operationdisclosure.blogspot.com/2018/08/the-vatican-warns-putin-to-stop.html

Nejsem si jistá, zda nedošlo k záměně a nejedná se spíše o rasu Animus (Android). 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

25 komentářů

 1. Jura napsal:

  Je dost možné, že jde o Nephilim (Nephalem). Podle jednoho dokumentu který jsem viděl, v dávné době na zemi proniklo kolem 200 temných bytostí, které se začali křížit s lidmi, výsledek byli tito kříženci, ze kterých se po smrti stávali démoni, ale jistý si tím nejsem. Kdo má zájem může kouknout, bohužel v angličtině:
  https://operationdisclosure.blogspot.com/2016/08/video-nephilim-true-story-of-satan.html

 2. Ctenar napsal:

  Neevím, nějak se mi to nezdá. O Anunnaki jsem již něco četl, a převážně ve smyslu, že jsou to prej dobří Ufouni… Navíc nechápu : Putin bojuje proti Anunnaki. Proč se to oficiálně neřeší? Proč to Putin nedá světu vědět? Bojí se, že by se Anunnaki dozvěděli, že proti nim bojuje? Ale oni to přece vědí… A že by mu lidé nevěřili? Má přece spoustu důkazů, když probíhají boje… (5tisíc svědku ve zbrani, více jak 800 padlých)…trošičku mi to připadá za vlasy přitažené….může mi to prosím někdo objasnit? Tu celkovou strategii? A zamlčování? Díky

  • Ctanar napsal:

   Nejaky Anunnaki to tu všem vyminusoval . (stejně půjde…) Všem krom sebe jsem to opravil… neva? Anunnaki?

   • Ctanar napsal:

    Tak dík, že jste mi to někdo vysvětlili….zřejmě tomu tady nikdo pořádně nerozumí a vaří se z vody, každý si přidá něco, aby to bylo zajímavější….pak se nedivte, že vás kdejaký pánbíčkář utáhne na vařené nudli rčením, že buh existuje…a všichni tomu věří…
    Má někdo nějaké důkazy? O Anunnaki? Ufounů bylo natočeno spousty, dostatek aby se dalo mluvit o pravdě. O Anunnaki jdou jen řeči? Není to moderní pohádka pro dospělé?
    Safraporte lidi debatujme, osvětlujme si navzájem, co nevíme…i proto debata je….a rád se něco nového dozvím….a nemusíte mít strach, že bych cokoli zesměšňoval….prostě hledání pravdy je člověku vlastní (alespoň doufám, že jsem člověk…:) )
    Dík

 3. Milan napsal:

  Putin Gouuu !!!

 4. jirik napsal:

  Ing. Vladimír Laubert – Matrix nie je iba film

  https://youtu.be/LFfgOpRYcLY

  Ak patríte k tým, ktorí sú spokojní s vyváženosťou dnešného sveta, s demokraciou, ktorí sú presvedčení, že to je tá najlepšia forma vlády (hoci sem tam s chybičkami), ak si myslíte, že volení politici vždy robili to najlepšie pre „svoj“ ľud, že kresťanstvo prinieslo pre nás pokrok, že Slovania „vznikli“ krátko pred 9. storočím n. l. asi tak, ako keď opice schádzajú zo stromov, že pologramotní olympionici Cyril a Metod nám láskavo a zadarmo vytvorili vôbec prvé písmo, tak táto prednáška nie je pre Vás.

 5. Maroš napsal:

  Ono tak jednoduché zase nie je – svetovládna moc je v rukách krížencov pôvodných hadích Strážcov /ktorých tu zanechali vyššie svetelné bytosti/ „farmy“ Zem a ľudí a odchyľuje sa od pôvodných zámerov bytostí Svetla, ktorí sa tu zhmotnili, aby vykonali určité experimenty /s úrovňou ducha hmotných bytostí/ v tomto hmotnom – pôvodne harmonickom svete a neskôr odišli – a „bačovať“ tu začali v podstate parazitujúci degeneráti polobohov – avšak s veľkým komplexom moci. Možno tu niekde má základy pederasia /“pedofília“/ – zo prvotnej sexuálnej náklonnosti Gigantov /Titánov/ k „maličkým“ ľuďom, s ktorými sa párili – alebo skôr – pohlavne ich zneužívali! Dnes im to ostalo v tejto „ľudsko“ degeneratívnej forme – pretože ido o úzku uzavretú pokrvnú líniu tých pri moci! Takže Rusko bojuje proti týmto reakčným silám – avšak už s podporou síl Svetelných bytostí – základ je – nezničiť pri tom Zem!

  Vatikán… Jeho moc spočíva v utajovaných vedomostiach, ktoré časť ľudstva v priamom kontakte – teda v príbuzenskom – prvotne získala od Svetelných bytostí, resp. od Strážcov – teda aj od reptiliánskych Anunaki! A toto je základný dôvod – udržanie svetovej moci – prečo židokresťanská katolícka cirkev prenasleduje pôvodných vyznavačov Krista = Svetla, Pravdy a Poznania – teda pôvodných kresťanov, ktorí sa snažili vždy uctievať LEN Svetené bytosti – nie svojich Strážcov a ich potomkov! Detto – v tomto je rozdiel medzi náboženstvom – ako ovládačom – a vierou, ako poznaním a uctievaním pravdy! A – zodpovednej – za život ako energie života a Stvoriteľa – slobody!
  Táto sloboda nemá nič spoločné s materiálnym bohatstvom, slávou a mocou. „Nič“ – len je základom konfliktu medzi svetom hmoty a svetom ducha – energie.
  UFO pomohlo sovietom v tankovej bitke pri Kurskom oblúku v roku 1943 zničiť nemecké tigre a fakticky zvrátiť priebeh vojny na východnom fronte!
  НЛО во Второй Мировой Войне свидетельства очевидца
  https://www.youtube.com/watch?v=tQrwJ_ljpCM
  Boje Rusov s UFO – tretia sila v pozemských konfliktoch
  Стрельба по НЛО над Мостом через реку Днестр Бендеры Приднестровье во время Войны
  https://www.youtube.com/watch?v=iZvyW43gQok
  БОЙ С НЛО
  https://www.youtube.com/watch?v=CQaZgU8EU1M
  K článku video – Mimozemské tajné spoločnosti : UFO Dokument CZ
  https://www.youtube.com/watch?v=eBz5U_GaCMM

 6. Mila napsal:

  Zdravim Tereza. Muzete prosim popsat v nejakem clanku jak nam škodí animus a annunak,nephilim obri v chtech kapslich? Jede v tom satan papež jeste s nekym? Jde o odhaleni v antartide kde maji lode? Neco se bud chysta,nebo se stane ale mir to rozhodne nebude. Citim kdyz pouzivam android jak me boli ruka,citim nejake impulsy.Dekuji za informace. M.

  • V.B. napsal:

   Mila cítím to samé když držím telefon v ruce

  • Marian napsal:

   Podívejte se na film o Kardinálu Judasovi a bude vám vše jasné. Také je to vysvětleno ve všech dílech o Jemenu. Nikdo nemusí nic vysvětlovat, bylo to dáno ve známost tm před 15 lety a to i na přednáškách. Popsal vše, co se bude dít a je to tady.
   Jak Tereza píše, nejedná se o Anunaki, ale o rasu Animus, která vládne světu a hlavně řídí Vatikán. Opakuji, perfektně to popsal tm v dílech o Jemenu a zde najdete všechny díly:

   https://tadesco.cz/jemen-zcela-skryta-data-pro-verejnost-dil-5-rozlusteni/

   Marian

   • Maroš napsal:

    K tomuto sa ešte vyjadrím neskôr – podstata – v našej dimenzii my ľudia nemáme schopnosť vnímať realitu z iných dimenzíí – až na pár senzibilov. Teda – za realitu sme schopní považovať to čo vidíme – aj holografický obraz. Lenže – zároveň máme technológiu schopnú zneviditeľniť požadovaný objekt – napr. lietadlo, ale ono tam bude! A teraz si predstavte bojovú situ, keď pozemský pilot sa bude musieť rozhodovať, s čím bojuje – s viditeľnou realitou, s hologramom, alebo s neviditeľným objektom! Kto z vás to riskne, a napáli to do „vzdušného zámku“?

    Ide o stratégiu, že holografická invázia UFO /projekt Blue Beam/ má spojiť národy „v boji“ proti spoločnému mimozemskému nepriateľovi – a kvôli „operatívnosti“ sa národy majú vzdať svojej suverenity a prijať velenie konkrétnej mocnosti = NWO!
    Potom je tu druhá možnosť – reálny boj pozemšťanov spolu s priateľskými mimozemšťanmi proti parazitickým otrokárom – súčasnej svetovláde a ich reptiliánskym spojencom – a teraz kto je kto?! Don Quiotte vs. „dámoni“ – veterné mlyny? Lebo ničiacu vojenskú technológiu máme, ale nemáme detekčnú technológiu na rozpoznávanie mimozemských objektov. A teraz kto vyhrá, ak my ich nevidíme /len keď tak chcú oni/ – ale oni vidia nás?
    O tomto bol film Predátor – takže problém nie je či s nimi bojovať, ale ako úspešne zvíťaziť! Bojovať môžeme až potom. Lebo v pozadí môže ísť aj o kozmologickú PRÁVNU záležitosť – že mimoni si potrebujú pred vyššími bytosťami obhájiť, že nás vlastne museli v sebaobrane vyhladiť! Aj toto môže byť tým špinavým satanistickým zámerom – pomocou projektu Blue Beam a falošnej invázii nás vyprovokovať k „preventívnemu“ útoku na reálnych mimozemšťanov, ktorí zásadne – z kozmologických dôvodov – dohôd vyšších mimozemských civilizácií – nesmú inak zaútočiť ako prví! Toto je reálny problém, pretože sa už dávno vytvára informačné pole o príchode kozmických síl až sem na Zem v roku 2022 – teda už o 3 a pol roka!
    Reptilian Dr. Steven Greer UFO Disclosure Project Blue Beam
    https://www.youtube.com/watch?v=eeSILt9amw0

 7. Henoch napsal:

  Ten článek je podvrhem. Ono totiž nejde o mimozemšťany, ale o nepodařené oběti genetických výzkumů již Hitlerovy éry. Trochu se jim tl v tom podzemí pomnožilo a nyní nevědí, co s tím. Dnes a deně genetičtí inženýři chrlí svoje výtvory do úschovy objednatele. To znamená je toho plné podzemí ve zmámých zakázaných oblastech. Ve Vatikánu jsou ale daleko horší zrůdy. Jsou to ty prehistorické, které povinně uctívají Indové a jiné národy, aby to v podzemí Vatikánu dostávalo jejich životní energii. . Proto bylo vynalezeno tolik náboženství, aby každá zrůda měla energetický příjem.. Tohle zakladatelé římské církve netušili, že jejich slovutný César bude mít pod zadkem tolik nestvůr. Proto Franta sed na lep s těmi údajnými dary od nich. Dary Franta nedostane, protože světovládu chtějí právě tito nemrtví a Franta jim svou naivitou plní přání.

  Henoch

 8. Jan napsal:

  Kdyz Papez Franta neco doporucuje, tak to bude neco, co jeho spolku pedofilu a buzerantu urcite skodi. Go Putin go!!!! Good Luck!!!

 9. Adam napsal:

  Vanga o mimozemšťanech. Od minuty 5:50 : https://www.youtube.com/watch?v=QmD6Tp2o_pI

  • kalia napsal:

   to je zajímavé, ten popis, jak vypadají

  • Tomas napsal:

   ahoj od ty minuty 5:50 jak rika o tech hromadu lodich ze tu je rusno ma pravdu podivej se na zpravu od 9.9.2018 dneska co se deje jak je to slunce vypada to dost pravdepodobne 🙂 myslim si ze to zacina sedet

 10. Andi napsal:

  To bylo od papeže dost troufalé, asi si myslí, že má jakousi pravomoc do všeho kecat .. 😀 Zbytečně plýtval papírem a Putinovým časem … Jinak podle Nerudy jsou annunaki právě první mimozemská rasa, která se podílela na našem zotročování … jestli si to dobře pamatuju … a jsou ze 4. té dimenze ?? Nevím, radši si to ještě přečtete …
  Kdy budou zase nějaké články o snahách aliance?

 11. Satina Josef napsal:

  Vatikan by se mnel zabyvat tou bandou uchylu kterym je prolezly a ne se zabyvat necim za co drive ukrizovaval ,upaloval a dalsi veci vzdyt jmenem nabozenstvi bylo zavrazdeno nejvic lidi.

 12. Achelop napsal:

  Niekde som čítal, že Plejáďania sú v aktívnom kontakte s Ruskom a pomáhajú to tu očistiť od tej temnej hávede, ktorá to tu chce totálne ovládnuť…

 13. Lena napsal:

  treba si nastaviť titulky s prekladom kto nerozumie
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=1058&v=qOVysF-a3o8

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.