Vatikán varuje Putina, aby přestal bojovat s Annunaki

V pondělí dostal ruský prezident Vladimir Putin nečekaný dopis, napsaný Vatikánským státním tajemníkem Pietro Parolinem, podepsaný papežem Františkem a opatřený otiskem svaté pečeti. Dopis přikazuje Putinovi, aby okamžitě zastavil a upustil od všech nepřátelských akcí proti Anunnakům po celém světě, říká bývalý agent KGB Strelnikov Isaac Stepanovič.

Po téměř dva roky vedl Putin tajnou válku proti mimozemšťanům a vložil miliardy rublů na vývoj obranných technologií proti rase Anunnaki. Ruské speciální služby se potýkaly s útočníky Anunnaki v Rusku, Sýrii, Afghánistánu, Krymu, Ukrajině a Jemenu; zatímco Anunnaki vyhráli většinu bojů, ruské síly udělaly dvě vítězství a při třetí příležitosti bojovaly s cizinci na remízu.

„V těchto bojích padlo více než 700 statečných Rusů. Nyní se nezastavíme jen proto, že to říká papež. Tyto monstra nás unášejí, zabíjí a jí. Putin byl pobouřen, protože kontext dopisu naznačil, že Anunnaki jsou naši přátelé. To je absurdní,“ řekl Stepanovič.

Dopis popisuje Anunnaki jako laskavou rasu nebeských bytostí, která přišla v míru, dokud Putin jednostranně nevyhlásil válku. Anunnaki by nám dali skvělé dary, kdybyste [Putin] nevyvolal jejich hněv, píše se dále v dopise. Anunnaki, píše papež František, byli zjevně oběťmi ruské agrese a uložili Putinovi povinnost zmírnit krizi tím, že se stáhne a možná se jim obětuje jako znamení dobré vůle. Buď to, nebo budete stát před Božím soudem.

„Jsem si jistý, že se Putin zasmál. Parolin možná napsal dopis, ale použil slova papeže. Pro Putina není papež ničím jiným než červem. Bez ohledu na to, v co papež věří, ruská tajná služba prokázala, že tito parazité nejsou hezcí a nejsou našimi přáteli. Bojují proti nám na bitevním poli, zatímco pronikají do světských pozic politické moci ve světě,“ řekl Stepanovič.

Dodal, že Putin nyní věří, že Anunnaki se infiltrovali do Vatikánu a že papež František pomáhá jejich snahám po světové nadvládě. Pokud to je pravda, Vatikán může být novou pevností Anunnaků, s legiemi darebáckých ET ukrytých v římských katakombách.

„Pokud papež přesvědčí svět, že Anunnaki jsou naši přátelé, oslabí nás. Budou nás oškubávat jako hrozny z kmene. Putin to ví,“ sdělil dále Stepanovič.

Stepanovič řekl, že neví, zda Putin oficiálně odpověděl papeži, ale shlédává velmi nepravděpodobné, že by Putin ztrácel drahocenný čas komunikací s nepřítelem. Putin neustoupí Anunnakům a rozhodně nebude klečet před náboženskou loutkou, která podkopala principy katolictví.

Mezitím ruské síly zůstávají ve velkém stupni pohotovosti kvůli známkám nájezdů Anunnaki. Podle Stepanoviče je Putinova obranná síla proti Anunnakům nyní přes pět tisíc mužů a každý voják přísahal, že se nikdy neskloní před Anunnaki. Navíc, nedávný pokrok v oblasti energetických a akustických zbraní se ukázal být poměrně účinný proti mimozemšťanům.

„Každý den se naše šance na porážku cizí rasy o něco zlepšuje. Pokud jde o papeže, až do této události nebyl na Putinově „radaru.“ Ale nyní má papež nového nepřítele,“ dodal Stepanovič.

Překlad tereza. Zdroj: https://operationdisclosure.blogspot.com/2018/08/the-vatican-warns-putin-to-stop.html

Nejsem si jistá, zda nedošlo k záměně a nejedná se spíše o rasu Animus (Android). 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

25
Komentujte

avatar
13 Comment threads
12 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
21 Comment authors
MatrošTomasmirdasLenaAchelop Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Jura
Host
Jura

Je dost možné, že jde o Nephilim (Nephalem). Podle jednoho dokumentu který jsem viděl, v dávné době na zemi proniklo kolem 200 temných bytostí, které se začali křížit s lidmi, výsledek byli tito kříženci, ze kterých se po smrti stávali démoni, ale jistý si tím nejsem. Kdo má zájem může kouknout, bohužel v angličtině:
https://operationdisclosure.blogspot.com/2016/08/video-nephilim-true-story-of-satan.html

Ctenar
Host
Ctenar

Neevím, nějak se mi to nezdá. O Anunnaki jsem již něco četl, a převážně ve smyslu, že jsou to prej dobří Ufouni… Navíc nechápu : Putin bojuje proti Anunnaki. Proč se to oficiálně neřeší? Proč to Putin nedá světu vědět? Bojí se, že by se Anunnaki dozvěděli, že proti nim bojuje? Ale oni to přece vědí… A že by mu lidé nevěřili? Má přece spoustu důkazů, když probíhají boje… (5tisíc svědku ve zbrani, více jak 800 padlých)…trošičku mi to připadá za vlasy přitažené….může mi to prosím někdo objasnit? Tu celkovou strategii? A zamlčování? Díky

Ctanar
Host
Ctanar

Nejaky Anunnaki to tu všem vyminusoval . (stejně půjde…) Všem krom sebe jsem to opravil… neva? Anunnaki?

Ctanar
Host
Ctanar

Tak dík, že jste mi to někdo vysvětlili….zřejmě tomu tady nikdo pořádně nerozumí a vaří se z vody, každý si přidá něco, aby to bylo zajímavější….pak se nedivte, že vás kdejaký pánbíčkář utáhne na vařené nudli rčením, že buh existuje…a všichni tomu věří… Má někdo nějaké důkazy? O Anunnaki? Ufounů bylo natočeno spousty, dostatek aby se dalo mluvit o pravdě. O Anunnaki jdou jen řeči? Není to moderní pohádka pro dospělé? Safraporte lidi debatujme, osvětlujme si navzájem, co nevíme…i proto debata je….a rád se něco nového dozvím….a nemusíte mít strach, že bych cokoli zesměšňoval….prostě hledání pravdy je člověku vlastní (alespoň… Číst vice »

Jindřich
Host
Jindřich

Zde je odkaz , kde se hovoří o anunnaki , doporučuji shlédnout i 1.část
https://www.youtube.com/watch?v=zBcpILXmfDU

Marian
Host
Marian

Podívejte se na film o Kardinálu Judasovi a bude vám vše jasné. Také je to vysvětleno ve všech dílech o Jemenu. Nikdo nemusí nic vysvětlovat, bylo to dáno ve známost tm před 15 lety a to i na přednáškách. Popsal vše, co se bude dít a je to tady.
Marian

Milan
Host
Milan

Putin Gouuu !!!

jirik
Host
jirik

Ing. Vladimír Laubert – Matrix nie je iba film

https://youtu.be/LFfgOpRYcLY

Ak patríte k tým, ktorí sú spokojní s vyváženosťou dnešného sveta, s demokraciou, ktorí sú presvedčení, že to je tá najlepšia forma vlády (hoci sem tam s chybičkami), ak si myslíte, že volení politici vždy robili to najlepšie pre „svoj“ ľud, že kresťanstvo prinieslo pre nás pokrok, že Slovania „vznikli“ krátko pred 9. storočím n. l. asi tak, ako keď opice schádzajú zo stromov, že pologramotní olympionici Cyril a Metod nám láskavo a zadarmo vytvorili vôbec prvé písmo, tak táto prednáška nie je pre Vás.

Maroš
Host
Maroš

Ono tak jednoduché zase nie je – svetovládna moc je v rukách krížencov pôvodných hadích Strážcov /ktorých tu zanechali vyššie svetelné bytosti/ „farmy“ Zem a ľudí a odchyľuje sa od pôvodných zámerov bytostí Svetla, ktorí sa tu zhmotnili, aby vykonali určité experimenty /s úrovňou ducha hmotných bytostí/ v tomto hmotnom – pôvodne harmonickom svete a neskôr odišli – a „bačovať“ tu začali v podstate parazitujúci degeneráti polobohov – avšak s veľkým komplexom moci. Možno tu niekde má základy pederasia /“pedofília“/ – zo prvotnej sexuálnej náklonnosti Gigantov /Titánov/ k „maličkým“ ľuďom, s ktorými sa párili – alebo skôr – pohlavne ich… Číst vice »

Mila
Host
Mila

Zdravim Tereza. Muzete prosim popsat v nejakem clanku jak nam škodí animus a annunak,nephilim obri v chtech kapslich? Jede v tom satan papež jeste s nekym? Jde o odhaleni v antartide kde maji lode? Neco se bud chysta,nebo se stane ale mir to rozhodne nebude. Citim kdyz pouzivam android jak me boli ruka,citim nejake impulsy.Dekuji za informace. M.

V.B.
Host
V.B.

Mila cítím to samé když držím telefon v ruce

Marian
Host
Marian

Podívejte se na film o Kardinálu Judasovi a bude vám vše jasné. Také je to vysvětleno ve všech dílech o Jemenu. Nikdo nemusí nic vysvětlovat, bylo to dáno ve známost tm před 15 lety a to i na přednáškách. Popsal vše, co se bude dít a je to tady.
Jak Tereza píše, nejedná se o Anunaki, ale o rasu Animus, která vládne světu a hlavně řídí Vatikán. Opakuji, perfektně to popsal tm v dílech o Jemenu a zde najdete všechny díly:

https://tadesco.cz/jemen-zcela-skryta-data-pro-verejnost-dil-5-rozlusteni/

Marian

Maroš
Host
Maroš

K tomuto sa ešte vyjadrím neskôr – podstata – v našej dimenzii my ľudia nemáme schopnosť vnímať realitu z iných dimenzíí – až na pár senzibilov. Teda – za realitu sme schopní považovať to čo vidíme – aj holografický obraz. Lenže – zároveň máme technológiu schopnú zneviditeľniť požadovaný objekt – napr. lietadlo, ale ono tam bude! A teraz si predstavte bojovú situ, keď pozemský pilot sa bude musieť rozhodovať, s čím bojuje – s viditeľnou realitou, s hologramom, alebo s neviditeľným objektom! Kto z vás to riskne, a napáli to do „vzdušného zámku“? Ide o stratégiu, že holografická invázia UFO… Číst vice »

Matroš
Host
Matroš

Já tu schopnost mám a věřím, že jí má každý člověk jen se k ní musí dopracovat.

Henoch
Host
Henoch

Ten článek je podvrhem. Ono totiž nejde o mimozemšťany, ale o nepodařené oběti genetických výzkumů již Hitlerovy éry. Trochu se jim tl v tom podzemí pomnožilo a nyní nevědí, co s tím. Dnes a deně genetičtí inženýři chrlí svoje výtvory do úschovy objednatele. To znamená je toho plné podzemí ve zmámých zakázaných oblastech. Ve Vatikánu jsou ale daleko horší zrůdy. Jsou to ty prehistorické, které povinně uctívají Indové a jiné národy, aby to v podzemí Vatikánu dostávalo jejich životní energii. . Proto bylo vynalezeno tolik náboženství, aby každá zrůda měla energetický příjem.. Tohle zakladatelé římské církve netušili, že jejich slovutný… Číst vice »

Jan
Host
Jan

Kdyz Papez Franta neco doporucuje, tak to bude neco, co jeho spolku pedofilu a buzerantu urcite skodi. Go Putin go!!!! Good Luck!!!

Adam
Host
Adam

Vanga o mimozemšťanech. Od minuty 5:50 : https://www.youtube.com/watch?v=QmD6Tp2o_pI

kalia
Host
kalia

to je zajímavé, ten popis, jak vypadají

Tomas
Host
Tomas

ahoj od ty minuty 5:50 jak rika o tech hromadu lodich ze tu je rusno ma pravdu podivej se na zpravu od 9.9.2018 dneska co se deje jak je to slunce vypada to dost pravdepodobne 🙂 myslim si ze to zacina sedet

Andi
Host
Andi

To bylo od papeže dost troufalé, asi si myslí, že má jakousi pravomoc do všeho kecat .. 😀 Zbytečně plýtval papírem a Putinovým časem … Jinak podle Nerudy jsou annunaki právě první mimozemská rasa, která se podílela na našem zotročování … jestli si to dobře pamatuju … a jsou ze 4. té dimenze ?? Nevím, radši si to ještě přečtete …
Kdy budou zase nějaké články o snahách aliance?

Satina Josef
Host
Satina Josef

Vatikan by se mnel zabyvat tou bandou uchylu kterym je prolezly a ne se zabyvat necim za co drive ukrizovaval ,upaloval a dalsi veci vzdyt jmenem nabozenstvi bylo zavrazdeno nejvic lidi.

Achelop
Host
Achelop

Niekde som čítal, že Plejáďania sú v aktívnom kontakte s Ruskom a pomáhajú to tu očistiť od tej temnej hávede, ktorá to tu chce totálne ovládnuť…

mirdas
Host
mirdas

Achelop.slysel jste dobre.

Lena
Host
Lena

treba si nastaviť titulky s prekladom kto nerozumie
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1058&v=qOVysF-a3o8