Vážení členové SPD, Radim Fiala Vám dal jedinečnou příležitost, jak dokázat, že to SPD míní s odvoláváním politiků vážně

Toto je otevřená výzva členům SPD Tomia Okamury a samotnému panu Okamurovi!!!

Vážení členové tohoto občanského hnutí!!!! Pan Radim Fiala se zpronevěřil volebním slibům, které na Svobodném vysílači několikrát svými ústy Tomio Okamura prezentoval. Tím slibem je podpora hnutí SPD o vypsání celorepublikového referenda o vystoupení Česka z EU a z NATO. Tento závazek popřel zmíněný Radim Fiala, místopředseda hnutí SPD v televizním pořadu na ČT, protože prohlásil, že SPD neusiluje o vystoupení z NATA.

Jedním z důležitých slibů tohoto hnutí bylo také to, že nespokojení voliči budou moci odvolat politika, který se zpronevěří svým slibům, nebo slibům strany a hnutí. Tak začněte prosím jednat, abyste ukázali, jak je na tento slib, odvolávání politiků, připraveno samotné hnutí!!!!

Když jsme se po volbách bavili v redakci o tom, co bude největším zklamáním voleb, řekl jsem jasně:  „Myslím si, že to bude SPD. Ono bude největším zklamáním, protože se nebude schopno držet proklamovaných zásad. Jen čekám co se stane a co to potvrdí.“!

Vážení čtenáři, šiřte tuto výzvu ke všem členům a podporovatelů SPD. Naše redakce dá široký prostor všem členům. kteří by se chtěli k danému problému vyjádřit!!! 

Zdroj: http://www.nejvic-info.cz/vazeni-clenove-spd-radim-fiala-vam-dal-jedinecnou-prilezitost-dokazat-ze-spd-mini-odvolavanim-politiku-vazne/

tm komentuje. Tak jak neustále tvrdím, předvolební sliby jsou pouze sliby které zůstávají nesplněné, a když na dotyčné zatlačí vedení politických mafií, sliby se neplní. Jsou to přece jenom slova a ti, kteří by se to snažili přesto prosadit mohou dopadnoutí jako J.F. Kenedy. Raději budou u koryta a brát mrzký peníz a hodí národ za záda. Uvidíme jak se situace vivine. Dokud je vláda pod vedením jů ess áků, zbytečné cokoliv řešit…..

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

32 Komentáře zapnuto "Vážení členové SPD, Radim Fiala Vám dal jedinečnou příležitost, jak dokázat, že to SPD míní s odvoláváním politiků vážně"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
tauri
Host
tauri
Docela by mě zajímalo, zda-li má lidstvo ještě nějakou naději. Stále dokola opakuje stejné chyby a nechá se uchlácholit pozlátky. Jestli si lidi myslí, že politici vyřeší cizí problémy a lid bude spoléhat na E.T co nás příjde zachránit a berou to jako samozřejost, nevím nevím. Věřím, že nám pomáhají, ale nelze to dělat věčně, jinak nám berou možnost se zničit a konečně se ponaučit, aby přežili jen silní jedinci. Jenže by tím trpěla i planeta…takže je otázka, zda zachraňují nás, nebo pouze planetu a lidi jsou jen „přítěž“, která je odsouzena stejně ke zničení. Čili je tu otázka, je… Číst vice »
Sysi
Host
Tak nejen, že volby byly zmanipulovány v neprospěch SPD, která podle všeho měla tolik hlasů, že je nakonec bylo nutno nuceným výpadkem softwaru přerozdělit do všech ostatních osmi stran, což pomohlo KDU, TOP a Starostům dostat se do parlamentu a nejen, že SPD byly házeny klacky pod nohy mainstreamem, který je ignoroval a když nebylo zbytí a těsně před volbami je do médií vzít už museli, tak je tam potápěli, nazývali je extrémisty a jinak je dehonestovali, tak nyní po volbách na ně háže špínu i alternativa. Je vidět, že lidi jsou velmi lehce zmanipulovatelní. Celá tahle antikampaň vyšla z… Číst vice »
Sysi
Host

O NATO je zmínka v podrobném programu. Jedná se o možnosti občanů vyjádřit se referendem (nejedná se přitom o stanovisko SPD !!!):
Občané mají právo se tímto způsobem vyjádřit ke všem zásadním otázkám budoucnosti českého státu, včetně členství v EU nebo v NATO.

Z NATO se dá vystoupit po 20 letech členství vládním dopisem. Pro ČR by se jednalo o rok 2019.
Referendum k vystoupení je spíš alibi pro vládu, aby to měla od lidí posvěcené.

jirik
Host
jirik

Osobně jsem volil komunisty, protože chtějí k výše zmíněnému datu odejít z NATO……

Maroš
Host
Maroš

jirik – komunisti by mohli odísť aj z planéty! Akosi vám nevadí, čo všetko obsahuje celý balík komunizmu a komunizmus, ako ideologický projekt sionistov! A to celé smeruje k NWO! Póza póza – volíme pózerov!

jirik
Host
jirik

Ono je jedno jakou stranu volíš, protože každá chce zavést vlastní NWO
—-
Na Piráty se už lepí lobbisté

Aniž by Piráti ve Sněmovně ještě měli šanci se rozkoukat, už na jejich poslance prší nabídky spolupráce, „odborné“ pomoci ze strany bývalých poslanců i řady lobbistů, jaké zákony je třeba odhlasovat. Nabídku spolupráce v komunálních či senátních volbách na podzim 2018 dostali například od zelených, TOP 09 i Žít Brno.
https://www.novinky.cz/domaci/453704-na-piraty-se-uz-lepi-lobbiste.html

igi
Host
Vážená paní Sysi, mohu chápat, jako skutečně nestranný pozorovatel, že máte pocit, že je to pouze bouře ve sklenici vody. Pokud místopředseda začíná po 12 dnech uhýbat z tezí, pro které se strana SPD dostala do parlamentu, tak je to zrada vyjádřená v přímém přenosu. Osobně znám desítky voličů SPD a jejich prvořadým cílem je prosadit odchod prostřednictvím referenda, pro ně stále České republiky, ze struktur EU a hlavně z NATA. Není totiž tajemstvím, že je NATO prostředkem stínové světovlády k rozpoutání otevřeného konfliktu s Ruskem. Není otázkou, jak se to stane, ale kdy se to stane. Budeme-li na straně… Číst vice »
Sysi
Host
Vážený pane igi, vše potřebné jsem popsala výše a u předchozího článku, kde je vložen v diskuzi odkaz s přáním uveřejnit výše uvedenou výzvu. V krátkosti: pan Fiala neřekl nic, co by odporovalo programu. Jestliže řekl, že výstup z NATO pro SPD není v současné době prioritou, nejspíš to bude tím, že dříve než v roce 2019 stejně vystoupit nemůžeme. Navíc se z NATO nevystupuje na základě referenda. Jsem si vědoma a jistě i pan Fiala, že z pozice opozice se jim nepodaří prosadit ani referendum o vystoupení z EU, natož pak z NATO. Pan Fiala přece v rozhovoru nepopřel… Číst vice »
Maroš
Host
Maroš

Sysi – dobre – a čo vykopnutie radikála Kopala z SPD?

Sysi
Host

No právě. Nevím, jestli je to radikál nebo vlastenec, nebo radikální vlastenec. V tomto případě vůbec neznám pozadí, proč k vykopnutí došlo, proto nesoudím.

Celestina
Host
Celestina

Nelze než souhlasit, Aeronet by se měl hlavně starat o to, co nyní dělá Babiš !!! Ten článek je trapný, naše účast v NATO je v tuto chvíli zcela nepodstatná.

mila
Host

Kýdat špínu a pomlouvat Toť český národ! Styď se! Pan VK z aeronet napíše pravdu a vy dokážete jen svinit, ano i já volil KSČM a spd je banda zradců a jdou jen po penězích! Ano, chyběly jim peníze a za ně se zaprodaly, vyhodili vlastence,nepřijali do hnutí lidi kteří jim chtěli darovat 15000kc! Víme proč….ostatní si kupovali místa na kandidatkach, lichvari, lhaři,udávači,prebhehlici z jiných stran zlodějů a tunelaru ano,taková je spd zradci českých lidiček…..zameť si před svým prahem ubozaku a neomlouvej Alternativu, VLASTENCE PANA VK! Milan

Sysi
Host

Nastavil jste si zrcadlo, pane Milane.
O bandě a jejích vlastnostech nebyla řeč. Psala jsem o nepochopení vyřčeného a paní nebo slečna Celestina správně upřednostnila pozornost na Babiše, protože ten má a bude mít republiku v rukou.

Margon
Host
Margon

Pan VK už se zcela znevěrohodnil. Přečtěte si komentáře pod mým člámkem. MR
http://czechfreepress.cz/dalsi-blogy/nehodici-se-skrtnete-aneb-cenzura-na-aeronetu.html

Sysi
Host
Přes toto všechno, co bylo řečeno, si pana VK i nadále ráda přečtu i poslechnu. Nejsem ta, která by vše, co si přečte (poslechne) bezmyšlenkovitě přejímala a brala za své. Vždy si udělám svůj vlastní úsudek. Ti, co to nedělají, se chovají stádně a snadno naletí na bludy. Do diskuze na AEnews se nezapojuji, ale vidím, že si tam lidé stěžují, že nebyly zveřejněny jejich příspěvky. K vašemu článku: myslím, že Syndikát a GP není totožná „mocenská struktura“. Čtu ráda i Pozorovatelku, byť diskutující mají pravdu, že do jednoho článku dovede zamíchat 5 odlišných námětů, v čemž se pak špatně… Číst vice »
Maroš
Host
Maroš

Koľko voličov ovplyvnil Aeronet – 30 tisíc? ??? Lebo matematika tiež nepustí.
Zaujímavosť – MOSLIMOVIA SÚ TU A SÚ POLITICKY AKTÍVNI!!! – JALAL SULEIMAN!
https://www.cas.sk/clanok/612730/vysledky-volieb-do-vuc-bratislavsky-kraj/

Sysi
Host

My je máme taky. Jména nevím. Jeden by měl být snad v Teplicích a jednoho má za člena ČSSD. Ministr Pelikán z ANO má bratra muslima a je silný zastánce muslimizace a možná jsou ještě další. Tuším, že něco nového je v karlovarském kraji.
V jedné první třídě v Teplicích je 5 muslimských dětí, dva vietnamci, asi 3 cikáni atd. Taková malá multikulti třída. O ostatních třídách (školách) řeč nebyla, tak nevím, jak to vypadá jinde.
Kotleba vám nějak propadl. A ten nový Lunter prý hned vyvěsí v BB unijní vlajku.

Maroš
Host
Maroš
Sysi – Kotleba je primátor Banskej Bystrice – vyhral vtedy nad Lunterom – teraz sú všetci posratí, takže Lunter je figúrka celej protikotlebovskej koalície – médiá makajú na plné pecky proti Kotlebovi. VÚC rozhoduje o veľkých peniazoch v zdravotníctve, doprave, má pod palcom školstvo a podľa kotlebovcov – návrh v parlamente neprešiel – by mal organizovať miestnu domobranu. VÚC rozhoduje o veľkých investičných zámeroch a cez VÚC sa distribujú verejné peniaze tým obciam, ktoré podporujú Fica . takže ide o veľa. Ktovie ako dopadli voľby poslancov – médiá to akosi brzdia – možné čáry máry, pretože aj schválenie rozhodnutia župana… Číst vice »
Sysi
Host

Jen jsem něco opravdu fofrem přelétla zrakem, asi jsem špatně pochopila. Možná to s tou vlajkou bylo jen zbožné přání :))

Maroš
Host
Maroš
Macko Pú sa činil – Kotleba dal do poriadku cesty v BBSK, čo samozrejme Macko Pú vidieť nemôže, pretože domenko do Popradu lieta vládnym dronom. Pred voľbami sa hodí každá lož! „Hlava štátu uviedla, že v sobotu budeme rozhodovať o našom každodennom živote. O tom, ako budú vyzerať naše stredné školy, nemocnice a cesty. „Budeme rozhodovať aj o tom, aké budeme mať železničné spojenia, sociálne služby. Ako bude fungovať cestovný ruch, kultúra, knižnice, galérie, divadlá, múzeá,“ povedal Kiska s tým, že rozhodneme o každodenných maličkostiach, ktoré život v našich regiónoch zlepšujú, alebo, naopak, môžu náš život zhoršiť.“ https://www.cas.sk/clanok/614482/prezident-andrej-kiska-burcuje-slovakov-stoji-proti-nam-nebezpecna-extremisticka-politicka-sila/ https://www.cas.sk/clanok/616444/kotleba-prisiel-o-kreslo-zupana-teraz-prehovoril-bol-to-nerovny-a-neferovy-boj/?AT=wgt.article_clanok-najcitanejsie-24.c.x…A. https://www.aktuality.sk/clanok/536330/rakuske-media-oznacili-vysledky-slovenskych-volieb-za-prvy-velky-tresk/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-new2… Číst vice »
Maroš
Host
Maroš

Na Slovensko prišiel práve v čase Perestrojky, zakotvil v internacionálnej KSS, vytvára mosty s arabskými krajinami – presne „toto potrebujeme“ v Európskom kalifáte – arabského „kresťana“ komunistu!
https://sk.wikipedia.org/wiki/Jalal_Suleiman

mila
Host

Na prvním místě i u mě je vystoupeni z teroristické organizace NATO!

iku
Host

Přístup do politiky by měl být umožněn až po absolvování psychologických testů. Aby totiž došlo k vyloučení lidí, kteří tam jdou pouze kvůli vlastnímu prospěchu. Jsou bez idejí, kvalitního programu a bez skrupulí, pokud jde o místo na slunci také pro někoho jiného. Na auto musí být řidičský průkaz , na zbraň také, tak proč ne na vládnutí lidem.

jirik
Host
jirik

>>Přístup do politiky by měl být umožněn až po absolvování psychologických testů.<<
na zbraň se dělají také nějaké psychotesty a kolikrát projde i osoba, která pak zbraní ohrožuje druhé…..
Rozhodně, kdo vstupuje do politiky, by měl mít určité morální zásady (mluvit pravdu nejen před volbama, ale i po nich, atd), měl by mít znalosti jazykové, historické,….
někde jsem četl, že by už měla existovat univerzita pro politiky, kde dostanou osvědčení, že tuto profesi mohou vykonávat…..

Maroš
Host
Maroš

Lenže práve psychopati majú tú správnu charizmu, ktorou dokážu ovládnuť iných!

Vitězslav Crha
Host
Vitězslav Crha

POLITIKA JE NESKUTEČNÉ SVINSTVO A PODVOD NA LIDECH. jEN NĚKOMU DÁŠ HLAS,TAK JEJ POŠLAPE A STANE SE Z NĚHO NESKUTEČNÁ SVINĚ, KTERÁ SERE NA VŠECHNY A NA VŠECHNO. JENOM TY PRACHY A PRACHY A PRACHY. uŽ SE TĚŠÍM NA SVĚTOVÝ KRACH,KTERÝ BY MOHL ZMĚNIT LIDSTVO,KTERÉ SE NÁHLE OCITNE V OBROVSKÉ BÍDĚ. PROSÍM V DUCHU PÁNA BOHA ABY SE TAK JIŽ STALO A TO ČÍM DŘÍV,TÍM LÉPE.

ČÍM DŘÍV,TÍM LÉPE.
Host
ČÍM DŘÍV,TÍM LÉPE.

Souhlasim s Vami pane Crha

mila
Host

Ano souhlasím pane Crha!

iku
Host
Sysi
Host

Hmm, to je docela síla. Mají to ošéfované festovně – ta vyvolená patnáctka.
(jen mi nějak nedochází vtípek v žertovném obrázku, kdy je Tomio vyobrazen jako bůh Šiva)

jirik
Host
jirik

Nemáme vlastní zbraně hromadného ničení ani jiné globální zbraňové a zpravodajské prostředky. NATO zatím pro Českou republiku bohužel nemá alternativu. Bylo by nerozumné ukvapeně opustit bezpečnostní systém, který sice pro nás není ideální, ale jiný nemáme. To nic nemění na skutečnosti, že podporujeme zákon o referendu, který by občanům umožnil rozhodnout se v referendu o vystoupení z NATO. Jsem přesvědčen, že většina lidí má rozvahu, zdravý rozum a vidí globální hrozby dneška. Především hrozby dnes spojené se šířením zbraní hromadného ničení. Sledujte: https://www.facebook.com/radimfiala.cz/ Zadavatel: Radim Fiala; Zhotovitel: Radim Fiala; Politické hnutí SPD
http://www.spd.cz/novinky/radim-fiala-ceska-republika-musi-byt-soucasti-vojenskeho-spojeneckeho-systemu

Alena
Host

Skutečně se někdo – pan VK – snaží rozbít SPD. VK – globální prediktor jak o tom mluví V.V.Pjakin.
Co k tomu dodat?
https://www.youtube.com/watch?v=O_0sv0R7mzc – zde je to jasně řečeno!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!