Vážení spoluobčané. Kdo a proč útočí na A. Babiše

…..přišlo mejlíkem bez prosby o zveřejnění. Článek je napsán velice trefně a body které jsou uvedeny, naprosto s nimi souhlasím. Přepokládám, že kdo čte tadesco.cz tak ví, že co se odehrává v hlavních sračkometech, se většinou vůbec nezakládá na pravdě. Vše musíte vždy otočit o 180° a tam je pravda…..

00:05

Vážení spoluobčané,

to, co zde nyní napíšu, mám za úkol napsat. Asi tomu mnozí neuvěří. Mlčel bych, kdyby se nejednalo o naléhavou situaci. Věci, které budou níže uvedeny nejsou z mé hlavy a kdybych zde napsal svůj ještě předvčerejší názor, mýlil bych se. Berte, nebo nechte ležet. Tuto zprávu vám vzkazují ti, kteří jsou na vaší straně. Mohu nyní uvést pouze mi sdělené a z toho ale nemám nic zamlčet. Pokud se vás tato zpráva někde uvnitř dotkne, poté udělejte vše, co je potřeba a co udělat můžete. Nehledejte přitom inspiraci u nikoho druhého. Udělejte, co vám samotným přijde na mysl. Důvěřujte si. Budou stát při vás. Kdo? No třeba Měsíčník, Slunečník a Větrník. Naši vzácní „švagři“.

 

1.       Aktuální útok na premiéra ČR Andreje Babiše nesouvisí s kauzami dostavby jaderných elektráren Temelín a Dukovany. Dominantní úlohu v tomto útoku nemají tajné služby USA, přestože se asi částečně podílí. Kauza dostavby elektráren byla využita pouze jako mediální krycí manévr, kterému uvěřili i mnozí rozumní, moudří a zkušení lidé a analytici. Mocní organizátoři impeachmentu českého premiéra vymysleli a realizovali geniální krycí manévr. Aby si lidé v naší zemi neztotožnili podporu napadeného premiéra s masově podporovaným bojem a postupem proti migrační invazi (pozitivní konotace), bylo potřeba podvrhnout veřejnosti jiný, falešný ale pravděpodobný motiv. Muselo to být vše provedeno a synchronizováno tak, aby výsledná konotace byla negativní a aby tomu uvěřili i ti nejbystřejší. Koho by jen napadlo, že jako pouhý krycí manévr může do ČR dokonce přijet i sám ministr USA! Dostavba elektráren Temelín a Dukovany a volba mezi spol. Westinghouse a ruským Rosatomem, byla vybrána jako motiv pro naše podmínky naprosto geniálně. To jen proto, aby si lidé spojili ve svém vědomí i podvědomí podporu napadeného premiéra s podporou angažování ruského Rosatomu. Podpoř napadeného Babiše – a podpoříš RUSY! Této geniální konotace dosáhli strůjci celé operace a jejího krycího manévru. Velice účinně tak potlačili konotaci: Podpoř napadeného Babiše – a podpoříš odpor proti migrační invazi do své země. Skočil jim na to dokonce i takový politický mazák, jakým je Petr Hájek z Protiproudu.

 

2.       Aktuální útok na premiéra ČR Andreje Babiše dominantně souvisí s jeho postojem a vnitrostátním blokujícím vlivem vůči tzv. Marákešské deklaraci (Marákešskému akčnímu plánu 2018-2020), která se týká celosvětového řízení migrace za účelem sociálně-kulturní přestavby současného světa ve smyslu jeho populační degenerace, destrukce stávajících států a kultur a obnovení plného řízení v budoucnu. Za současným impeachmentem premiéra stojí nyní zejména bruselské síly a operátoři a jejich vnitrostátní kolaborantská skupina zvaná mediálně též „havlérka“ či „kavárna“. Nejedná se však o skupinu ryze unijní. Je to mnohem širší mocenská skupina, ale tento konkrétní úkol byl řešen na její unijní úrovni s vyspělým supportem krycího manévru až z USA.

 

 

 

3.       V této opravdu vážné chvíli není podstatné, kdo to je Andrej Babiš, co je zač, co má za sebou, jakých podvodů a zločinů se dopustil či nedopustil ve své minulosti. Dokonce není podstatné ani to, jaký osud a útrapy připravuje pro náš národ společně se svou nadnárodní řídící frakcí do budoucna. V této chvíli je potřeba hájit tady a teď své vlastní individuální a národní zájmy všemi možnými způsoby a nástroji, které takový efekt mohou přinést. Jak to udělat? To už je úkol vložený na každého z nás individuálně.

 

4.       V současných dnech probíhá regulérní útok „bruselských bažin“ na Českou republiku, její státnost, její národní zájmy a na společnou budoucnost nás všech. Kolaboranti a vlastizrádci odhalují své tváře a šturmují do útoku tisíce dalších lidí, kteří vůbec netuší, čeho se vlastně účastní a co vybitím své antipatie a animózní nenávisti mohou docela úspěšně dosáhnout. Premiér Andrej Babiš vzal za své noty někoho vyššího k zablokování smrtonosné migrace do naší země kvůli nějakému jinému plánu. To není žádná jeho zásluha a žádný jeho osobní klad. V této chvíli je to ale otázka bytí a nebytí nás a našich dětí tak, jak jsme zde ve své zemi zvyklí a jak si to v naprosté většině přejeme. Nejde vůbec o to podpořit nyní velice kontroverzního Andreje Babiše. Jde o to důrazně a masově nepodpořit útok nepřítele a zrádců na naši státnost, suverenitu a vaše lidské individuální i naše společné národní zájmy.

 

5.       Andrej Babiš nyní ještě nepadne a neodstoupí. To ale není nutný cíl jeho impeachmentu, což mnozí nechápou. Cílem útoku, je přímo či nepřímo donutit Andreje Babiše změnit přístup k migračním plánům bruselských bažin s Českou republikou. Buď dosažením jeho odstoupení a výměny, nebo dostatečným oslabením jeho vnitrostátní pozice. Samotné neodstoupení Andreje Babiše proto ještě nutně neznamená úspěch v otázce migrační invaze. Svým vlastním chováním a jednáním nyní rozhodujeme a rozhodneme o tom v jakých podmínkách se Andrej Babiš se svými současnými notami ocitne. Pokud mu nedáme příležitost hrát podle not původních, bude je zkrátka muset vyměnit a hrát podle jiných. Jeho řídící struktura to pochopí. Oni umí prohrávat lokální bitvy. My tím ale prohrajeme svou zem, kulturu i budoucnost.

 

Každý podle svých schopností, každému podle jeho zásluh…

Daněk

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

16 komentářů

 1. pavel blaheta napsal:

  Daněk „To chce klid“. Já osobně Babiše rád nemám, spíše naopak. Nikdy bych mu ve volbách nedal svůj hlas, ale samozřejmě jsem proti těm „vlastizrádným“ sviním, kteří zrazují naši republiku již od 89-tého roku. Vlastně mnozí ještě před tím. Jen doufám, že některé osoby zmizí z naší politiky co nejdřív. Že nebudou v Poslanecké sněmovně takové strany jako TOP09, STAN, Piráti, ČSSD a Zelení. Že ODS se alespoň trochu přemění na normální pravicovou stranu, že SPD získá sebedůvěru a více schopných lidí do vedení strany (tři je trochu málo, chtělo by to tak třikrát tolik) a že případný vítěz dalších voleb, kterým bude téměř jistě ANO se bude moci postavit šíleným nápadům Babiše jako je EET, elektronické hlášení DPH a ty další s tím související šílenosti. V Ústavě není nikde napsáno, že by podnikatel musel mít při své činnosti počítač a Internetové připojení. Dále, že ho jeho poslanci donutí přijmout i další návrhy na změny zákonů, které omezují podnikání – zejména ten debilní kuřácký zákon. Pravidla ve své hospodě by měl určovat pouze majitel. A také doufám, že ANO po dalších volbách již nebude koketovat s dinosaury z ČSSD, ale že společně s SPD přijme konečně zákon o všeobecném referendu (necinknutý), aby se lid této republiky mohl sám rozhodnout o důležitých věcech ve svém státě. Toto si přeji a tak se staň. Howgh

  • Dastin napsal:

   No lepe to ani neslo napsat, musim se vsim souhlasit …. konecne jeden z mala, komu to mysli a nema v hlave koblihu…… 🙂 mel by si to sulin Bures precist….dobry navod.
   moc dekuji

  • Jan napsal:

   Nesouhlasim. EET je proti sizunkum na danich a ceske levote, kuracky zakon je ok. Babis je prvni co redukuje prebujelou administraci, dela i jine dobre veci. Proto musi byt odstranen opozici, ktera ztratila sve penezovody.

 2. Jan napsal:

  Podstata je NWO a jeho podpora, kterou Babis ani Zeman nezarucuji. Proto musi byt odstraneni. Temelin, ci migrace jsou jenom atributy, ktere NWO maji podporit.

 3. Anan napsal:

  Včera sdělit na TV Barrandov OKAMURA informaci o snaze urychleně schválit Istanbulskou dohodu. Podrobně to bohužel nestihl rozvést. Demokratický komplot se snaží rozvrátit naší republiku jak se jim to podařilo na Slovensku. Lajčák vyhrožuje, že odstoupí, když se neodsouhlasí Globální pakt o migraci, který nově odmítla i Austrálie.

 4. pavel blaheta napsal:

  Já nemohu vědět jaké síly konkrétně stojí za útoky proti Babišovi, ale řekl bych, že tento dopis je taková jemná snaha o odvedení pozornosti od USA a Temelína a Dukovan. Si vzpomínám jak při útoku na Irák v roce 2003 tenkrát všude na webech fungovali „trollové“ z USA a jak hlavně hlasitě křičeli – ne ten útok není kvůli ropy. Neee neee – ale nakonec o nic jiného nešlo. Tady je to podobné – ne ten útok na Babiše není kvůli Temelína Dukovan – neee neee, ale já si myslím, že to je hlavní důvod. A samozřejmě Brusel se přidal anebo A) byl Brusel a B) byla USA a doufali, že společně se jim to podaří. Nu naštěstí nepodařilo. Navíc vědí ti z A) i ti z B), že se jejich koňové totálně odkopali a možnost jejich nového použití je velmi diskutabilní – spíše nulová.

 5. Jura napsal:

  Zdravím, včera vyšel zajímavý článek
  https://cz.sputniknews.com/politika/201811198505627-ovcacek-visegradska-ctyrka/
  po přečtení tohoto článku dodá celé situaci ještě horší rozměr. Teď to snad vypadá i na východoevropské jaro (V4).
  P.S.: Nedávno jsem měl sen, ve kterém jsem pochopil, že jim něco důležitého nevyjde. Nevím o co šlo, ale vrátí se jim to jako bumerang.

 6. Maroš napsal:

  He he – ani som to nedočítal… Podstata – v jadrovej energetike sa prevalilo nielen to, že Westinghouse vyhlásil bankrot – pozor – to neznamená zánik obchodného mena – len „fyzický“ problém /Keď Karel Gott vyhlási osobný bankrot, tak je to stále Karel Gottt!/. Teda – prevalila sa technologická neschopnosť Westinghouse jednak 1/ v oblasti kvality uránového paliva/tyčí/, 2/ jednak v oblasti likvidácie vyhoreného paliva – ktoré smeruje do zbrojného priemyslu!

  Podstata – hrdlom organizácie jadrovej energetiky je likvidácia jadrového odpadu: A v tomto je dominantné práve Rusko /Pjakin/ – Rusko ovláda tzv. plutónový program = čo a kam s tým globálnym jadrovým odpadom.

  Ergo – kšeft s Westinghousom bol len dočasný – ZÁROBOK – pre dočasných skorumpovancov. To je ako keď vám niekto ukradne marhule zo stromov – ale tie stromy sú stále vaše!

  • Maroš napsal:

   P.S. Westinghouse účelovo vyhlásil bankrot práve v období, keď mal vymieňať tie jeho nekvalitné uránové tyče /na rozdiel od ruských/.

 7. mikessska napsal:

  Tak, že je to mediální kampaň, ví snad každé malé dítě, néééé??? Ale, že si to ten Bavíš zaslouží??? No, Bůh jen suď, Bůh jen suď…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.