Vážné varování pro Babiše a jeho vládu: Nedávejte se do kupy s pochybnými aktivisty. Bezpečnostní analytik Jan Schneider před kamerou PL odhalil důležité věci

O neziskových organizacích a médiích, které se snaží rozkrývat dezinformace nebo fake news, hovořil bezpečnostní analytik Jan Schneider v pořadu Horké téma serveru ParlamentníListy.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

2 Komentáře zapnuto "Vážné varování pro Babiše a jeho vládu: Nedávejte se do kupy s pochybnými aktivisty. Bezpečnostní analytik Jan Schneider před kamerou PL odhalil důležité věci"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

První ze skupiny čínských křesťanů o azyl v Česku žádal neúspěšně. Informovala o tom právnička Hana Franková z Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU).
Ministerstvo vnitra České republiky neudělilo azyl jednomu členovi ze skupiny čínských křesťanů, prostřednictvím Organizace pro pomoc uprchlíkům o azyl žádá asi 40 Číňanů, ti se cítí v Číně pronásledováni kvůli křesťanské víře. Čínský tisk uvádí, že jde o nelegální migranty.
https://sptnkne.ws/gNjY
České ministerstvo vnitra zahájilo rozesílání rozhodnutí žádostí o azyl. Právnička Franková očekává, že postupně dorazí do dvou týdnů. Čeká na ně asi 40 lidí, jeden už se dozvěděl, že neuspěl.

jirik
Host
jirik
Během následujícího desetiletí se čeští politici budou muset vypořádat s tlakem EU a zkrácení životnosti bloků Jaderné elektrárny Dukovany z vládou plánovaných 50 let na 40 let. Na Žofínském fóru si na to v těchto dnech postěžovala Dana Drábová, která je předsedkyní Státního úřadu pro jadernou bezpečnost. Čtyři bloky elektrárny byly za účasti sovětských specialistů spuštěny v roce 1985. Dnes Dukovany pokrývají pětinu spotřeby elektrické energie Česka. Jsou požadavky EU na předčasné uzavření jaderné elektrárny spravedlivé, a čím jsou vyvolány? https://cz.sputniknews.com/nazory/201802216830895-eu-zkraceni-dukovany/ „Evropská unie opakovaně měnila svůj postoj vůči mírovému atomu,“ řekl Sputniku generální ředitel Fondu národní energetické bezpečnosti Ruska Konstantin… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!