Vbrzku budeme zahrnuti statistikami, že skoro všichni násilníci jsou Češi

…..překrucování skutečností, čili pravdy, se dnes učí děti na všech stupních škol a hlavně na vysokých školách. Jejich heslo zní: Vzhůru do temnoty….

14:54

…..no a nakonec se dozvíme po měsísích vyšetřování z novin, tak jak to dělají v Německu, že recidivistou byl náš občan a silně pigmentovaný typ u soudu je jen svědek, který bude svědčit, že vše spáchal právě náš občan….

 

Vbrzku budeme zahrnuti statistikami, že skoro všichni násilníci jsou ČešiZpráva, kterou uveřejnil Litoměřický deník 18. června 2019 o tom, že Policie ČR vyšetřuje znásilnění dívky z Terezína a podezřelým je Afričan, se stala velmi komentovanou událostí těchto dnů. Vyjádřil se k ní i poslanec Jiří Kobza.

Poslanec Jiří Kobza
20. června 2019 – 08:35
„Předpokládám, že vbrzku budeme zahrnuti statistikami, že skoro všichni násilníci jsou Češi, že vlastně nešlo o znásilnění ale pouze o obtěžování a další snůškou lží a bagatelizací, jako v případě Bulovky,“ komentoval zprávu na svém facebookovém profilu poslanec SPD Jiří Kobza.

„Jde ale o to, že toto je přesně ten vývoj, před kterým již léta varujeme, proto tolik bojujeme proti kvótám a jiným nápadům evropské komise jak „přerozdělit“ nepřizpůsobitelné imigranty z Německa do stř.Evropy (nejlépe s německými doklady),  aby měli volný pohyb po zemích Schengenu. Naše varování bylo ze strany liberálních socialistů terčem posměšků a byli jsme obviňováni z xenofobie a častováni dalšími invektivami. Nyní ale nejenom že dochází na naše slova, ale snad už i těm nejprostodušším aktivistům dochází, že toto je teprve začátek. Že násilí, spojené s nelegální nebo legalizovanou migrací (bez rozdílu jaké dokumenty pachatelé mají), se převalilo přes německé hranice a můžeme právem očekávat že počty napadení našich žen a dívek budou narůstat bez ohledu na to, jak intenzivně o tom mainstreamová media budou mlčet,“ pokračuje Kobzův komentář.
„Otázkou zůstává, kdo bude příští obětí?“ uzavřel svůj názor poslanec SPD Jiří Kobza.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9 komentářů

 1. JardaRetarda napsal:

  Zlatý socík.

 2. Miroslav napsal:

  Zapalte ohně na kopcích, a svolejte muže do boje !!! Feťáci a nagelovaní do první linie. :-))) Je mi smutno.

 3. Mates69 napsal:

  Přeji dobrý večer, jsem Vašim pravidelným čtenářem, avšak do diskusí se nezapojuji (protože když se dospělí baví, mají mladí sedět u stolu, nasadit si čepici a šoupat nohama. 😀 )
  Dnes se s Vámi musím podělit o zážitek, který de nepoštěstí každý den a tento článek je pro mě nějakým impulzem právě ke sdělení věci k tématu.
  Sešli jsme se dnes čtyři piloti, z toho dva z Německa a jeden z Norska. Narazili jsme mimo jiné na téma imigrace a stavu v našich zemích. Nor: Norsko je obsazeno afričany, kteří mohutně využívají sociálních benefitů, norských děvčat, mlčení norské policie, politiků a mužů. Z Oslo létá linka do Etiopie, která to naváží ve velkém, skupují se pozemky a staví se na nich mešity. Kolem měst jsou no-go zony… atd..v podstatě stejné potvrdili i oba Němci. Na vlastní uši jsem slyšel, co čítám, ale bylo to pro mě jiné, emocionálnější..fyzicky mi běžel mráz po zádech, když ti tři řekli, že to je „konec bílé Evropy“.
  Ptal jsem se jich: vy jste potomci Vikingů a vy Germánů, statečných válečníků..proč s tím jako chlapi něco neuděláte? Odpověď byla syrově pravdivá: pokud se jakkoliv zmíníme ve smyslu proti, jsme okamžitě označeni za rasisty a přijdeme o práci.. problémy…( úšklebky ) prý jsou všichni vystrašení, dělají, že to nevidí a před tématem se schovávají, moc o tom doma nemluví..
  Patová situace, pokud není spouštěč.
  Pro můj mozek absurdní situace, kterou si neumí představit, nebo ji vyhodnotit.
  Od klávesnice by se dalo zařvat: ..“ já bych jim dal do řepy, všem přivandrovalcům!!! “
  Ale na tom místě, kde jsme seděli a mluvili z očí do očí, jsem si uvědomil, že vlastně ani já nevím, jak bych se doopravdy zachoval…atmosféra neverbální bezradnosti mě dost válcovala.
  Mí přátelé vědí, co je V4, že máme v ČR méně jak 2% imigrace,chválili naši vládu..
  Pověděl jsem jim o Blanických Rytířích na rychlých ořích, kteří střeží Českou zemi, o „Smějících se Bestiích“, kteří jsou celé generace pod něčí nadvládou ale dovedou se stejně jako se smát, tak i nazlobit, jak to bylo v Praze při radniční defenestraci místodržících před 400 lety. Vlastně..to byli naši dědové, ne naše generace, ta Novotného, Husáka a Havla.
  Vím, že jako národ jsme jiní, než naši sousedé, máme jiného Národního ducha.
  Otázka je, jak by se zachovalo naše mužské pokolení, resp. jak se zachová teď, při terezínském incidentu ? Vždyť policisté i politici mají ženy a dcery a v tomto matrixu nikdo neví, komu padne Černý Petr do ruky, ohýnek jde lehce uhasit, ale při požáru už se hasit dát nebude.

  • Maroš napsal:

   Mates69 – podľa koncepcie sociálnej bezpečnosti je väčšina ľudí západného sveta pod ovládačom na tzv. 4. priorite -peniaze a ekonomická závislosť. Teda – vďaka relatívnemu „blahobytu“ – samozrejme materiálnemu – a rôznym spotrebným a hypotekárnym závislostiam – ľudia „majú čo stratiť“ = nezískať to, nemať, a podľa J.-P.Sartera /francúzsky filozof židovského pôvodu známy práve v 60-tych rokoch/ – „Utrpenie moderného človeka spočíva v jeho neustálom porovnávaní sa s ostatnými!“ – bodka!

   Čiže – to, že sa väčšina bojí, je preto, že väčšina má neprirodzený materiálny hodnotový systém – a sú zabrzdení na tejto 4. priorite – a väčšinu už nezaujíma 3. – pravdivé informácie oproti tým pohodlným – výsledkom je súhlas so všetkým – pohodlný názor. Väčšinu už nezaujíma história – teda aj to kto sme ako národ, kto som ja a môj rod – aké máme tradície – a hlavne – prečo máme práve takéto tradície. A väčšina nemá ani svetonázor – v zmysle netúži poznať pravdu okrem rôznych ideologických doktrí a väčšina teda aj prijíma ako svetonázor určité pravidlo, v ktorom bol každá vychovaný – u nás je to ateizmus a materializmus – „a po nás potopa“ – lebo duchovný svetonázor počíta aj s prepojením s nehmotným svetom, s reinkarnáciou – čiže – do akého sveta sa zrodíme znovu – do toho bordelu, ktorý tu zanecháme?

   Vikingovia a Kelti boli vnútorne presvedčení o posmrtnom živote – preto sa nebáli bojovať – nebáli sa stratiť „práve tento život“ – ak sa jednalo o ich pokračovanie ako celku – sláva = nesmrteľnosť a úcta = spomínanie na = duchovná nesmrteľnosť /Kto nežije v spomienkach druhých – naveky zomrel = 2. priorita a jej duchovné prepojenie s 1. prioritou – svetonázorom/.

   Teraz inak – staré česko-slovenské – „Keď nejde o život tak ide o hovno!“ Takže – pokiaľ ľudia nebudú pripravení a ochotní stratiť aj svoj život za Vyšší Princíp – tak nejde o život ale ide len o hovno – dnes peniaze máš – zajtra ich mať nemusíš. V podstate – dnes nikto nevymení svoj život za svoje pohodlie! Lenže lenže! Práve to „jednorazové“ totálne nasadenie – vo vojne, v občianskej vojne – je základom toho ďalšieho mieru = dlhodobého bezpečia – aby sme nemuseli – NEPOHODLNE UTEKAŤ, NEPOHODLNE USTUPOVAŤ! O tom je teritorialita! A práve preto sa rozkladajú národné štáty a národné cítenie, pretože súvisia s teritorialitou! Tu sme doma! Ale sionisti a ostatní GP paraziti – tí sú doma na celej planéte – pretože sú kozmopolití! Ich mobiliár sú peniaze – keď ich majú – je im dobre hocikde. Teda – väčšina ľudí tento kozmopolitizmus prijala za svoje – vrátane práve tých migrantov v pohybe – „Money, money!“, lebo sú aj takí, ktorí svoju vlasť nikdy za nijakých okolností neopustia – radšej stratia život! Po lopate – väčšina prevzala židovský spôsob života! A židia sú rovnako zabrzdení na 4. priorite – celá ich „nadstavba“ – to je veľká lož – ktorej veria, že im pomáha prežiť! 3. informácie = sebaklam, 2. história = veľká lož, 1. svetonázor – YHV a Satan! Ale vďaka 3.,2., 1. sa vedia zmobilizovať – my zostávame na ich 4. ovládači – peniazoch. Takže – 1/ Viking neznamená národnosť, ale spôsob života, 2/ Žid a žid – neznamená národnosť, ale sektu a ideológiu a SPÔSOB ŽIVOTA!

   No a teraz ten židobiblický ovládač – „Nerob /ty , ja – oni môžu/ druhému to, čo by si nechcel, aby robil tebe!L – Výsledok – ty mu to nerobíš, ale on to robí tebe! Takže čo s tým?! Treba mu urobiť 10x viac, ako urobil on tebe – a potom si rozmyslí, či ti to znovu urobí! V prírode sa tomu hovorí aktívne prenasledovanie ďaleko ďaleko za hranice teritória = geneticky podmienená pomsta – vo bojenskej stratégii je to aktívne prenasledovanie – rozprášenie – aby sa nepriateľ nedokázal znovu zoskupiť a udrieť. Takže v praxi – stavajú im mešity – aby sa vedeli zoskupiť a udrieť. Proti agresívnemu islámu tu stojí žido-kresťanský biblický ovládač – „vy nám budete robiť zle a my vám to budeme odpúšťať“! No a takto skočil viking! Na 1. priorite – svetonázorom – prijatím židokresťanského náboženstva! A ešte nás tu masírujú, aby sme za túto „tradíciu“ /2.priorita/ bojovali! Hovno! Budeme bojovať za svoju zem – nie za kríž!

   Ernst Hemingway – „Človek je celý život alebo kladivom, alebo nákovou!“ VYBERTE SI!
   6 priorít (kategórií) riadenia ľudstva
   https://www.youtube.com/watch?v=ABjE8hcZeEg

 4. Maroš napsal:

  Vízum Strpenia? Snáď vízum UTRPENIA!
  „„Tento deň bude formovať môj život a moje dieťa nikdy nebude pobehovať samotné po ulici!!! To mi nikdy nebolo jasnejšie ako v tento včerajší deň!!!““
  „Štátny prokurátor vydal podľa televízie „MDR“ zatykač na 27-ročného muža z Nigeru za závažné sexuálne zneužívanie. Ten sedí vo vyšetrovacej väzbe.“
  „Podľa informácie denníka „MZ“ (Mitteldeutsche Zeitung) bol násilník zaregistrovaný v okrese Wittenberg a mal „status strpenia“. To, čo robil muž v Roßlau nie je známe. Vízum Strpenia by malo podozrivému 18. júna vypršať. Status strpenia neposkytuje cudzincovi oprávnený pobyt v Nemecku.“
  „Počas nedeľňajšieho pátrania polícia neposkytla informácie o veku a štátnej príslušnosti páchateľa ani veku obete. Na Twitteri sa však rýchlo rozšírilo, že deväťročné dievča bolo znásilnené „mužom s dredmi“, na čo ľavicoví slniečkári a AntiFa bojovníci označili správu na Twitteri ako „Fake-News“ a protestovali proti podnecovaniu nenávisti zo strany pravice.“
  https://www.hlavnespravy.sk/dessau-roslau-znasilnene-za-bieleho-dna-zakrvavene-dievcatko-9-utekalo-narucia-ocitej-svedkyne/1790911

  Perverznosť politikov je súčasťou celého demoralizačného procesu!
  /Viď „boj“ proti „DOMÁCEMU“ násiliu – lebo rodina NESMIE BYŤ bezpečným zázemím – ani náhodou! Ku.va!/
  “ Podle německého exprezidenta Christiana Wulffa se velký příliv uprchlíků ukáže jako velké štěstí podobně jako německé sjednocení. (Foto: Youtube)

  Kdyby byl Christian Wulff stále hlavou Spolkové republiky Německo, pak by si člověk mohl myslet, že jde o politickou slepotu, nyní je to spíše lehkomyslné hodnocení, pokud žije v chráněné komfortní zóně.

  Jaká šťastná náhoda pro Německo, nelegální migrace pod rouškou „azylu“, přišli převážně mladí muži, zástupci muslimské patriarchální kultury, kteří zde vyvolávají etnické konflikty a projevují svou averzi k západnímu způsobu života, jsou „štěstím“ místních žen a mužů (sexuální obtěžování, znásilnění). Útoky, poranění noži, zabití, vraždy, namísto profesionálních pracovníků převážně negramotní a málo kvalifikovaní, německá města se stále více podobají Střednímu východu a Africe. A co každoročně vynaložené miliardy na tzv. „uprchlíky“? Převážná většina z nich pravděpodobně zůstane v Německu žít pouze na sociálních dávkách a přídavcích na děti.“
  http://svobodnenoviny.eu/byvaly-nemecky-prezident-uprchlicka-krize-by-mohla-byt-stastnou-nahodou-v-nemeckych-dejinach/

  A zatiaľ komfortne neobesený Kiska sa hrá na „Krista“ – za naše budúce príkorie! Tiež perverzné.
  https://www.hlavnespravy.sk/kiska-mali-sme-prijat-aspon-zopar-tisicok-imigrantov/1792233

 5. Maroš napsal:

  Tak – a marxistický satanistický kult Matky opäť v praxi!
  “ Chladnokrevná vražedkyně Petra Janáková otěhotněla ve vazbě a soud ji pustil na svobodu. Přitom si měla odsedět třicet let. Zákon to však podle soudce nařizuje. Janáková se tak vrátila do krkonošské Jilemnice, kde bydlí v centru města. Sousedé a svědci jsou z návratu ženy, která jednu vraždu spáchala a další plánovala, vystrašení.“
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/vrazedkyne-petra-janakova-soudce-tehotenstvi.A190622_104204_domaci_jumi

  To kriminálne prostredie sa tu jednoducho systematicky vytvára! To je celý ten princíp „kresťanského“ žido-biblického odpúšťania. „Humanizmus a Tolerancia!“ Odpustite Satanovi! Ha! „Nech žijú psychopati!“ – „Až nás budou milióny – ovládneme celý svět!“

  „Americký návod na revoluci. Musí demonstrovat 3,5 procenta občanů

  V prosazení politických změn mají nenásilné demonstrace dvojnásobně větší úspěšnost než ozbrojené střety. Když do ulic vyšlo alespoň 3,5 procent obyvatel, vedení dané země vždy požadavky nespokojenců zohlednilo nebo padlo. Vyplývá to z amerického výzkumu, podle kterého by v Česku muselo protestovat 370 000 lidí.“
  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/svet-revoluce-spolecnost-demonstrace-protest-vyzkum-politologie-chenoweth.A190616_211821_zahranicni_luka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..