Ve finsku běží, podle ORWELLA, vymývání mozků dětem na plné obrátky.

…..něco tak zrůdného jsem ještě neviděl. Jak mohou lidé své vlastní děti zneužít proti sobě samým. Tak z toho zůstává stát rozum. Lidstvu začínají ve velkém padat masky….

09:54

Místo toho, aby učitelé dětem vysvětlili, že se v přírodě nikdy nebude pářit lev s pumou, tak raději je vyučují absolutní zvěrstva a nesmysly. Učitel, který se nechá k tomuto zvrátit a oblbnout, asi mu to nemyslí a patří do vězení za přímý zločin na dětech. To platí i o lidech, kteří podporují PEDOFILII!!!!!

 Orwell ve Finsku: policejní lev hravou formou učí děti, jak zastavit ideozločin rodičů

Finsko:

„Jsi zrádce!“ Řval chlapec. „Jsi ideozločinec! Jsi eurasijský špión! Zastřelím tě, dám tě vaporizovat, pošlu tě do solných dolů!“

Napadlo ho, že ta zbědovaná žena musí mít s dětmi hrůzostrašný život. Ještě rok, dva a budou ve dne v noci číhat na projevy její politické nespolehlivosti. Dnes jsou skoro všechny děti hrozné. Nejhorší bylo, že v organizacích jako byli zvědové, z nich systematicky dělali malé neovladatelné divochy, a přitom to v nich nevzbuzovalo sklon k tomu, aby se bouřily proti stranické disciplíně. Naopak, zbožňovaly stranu a vše co s ní souviselo. G. Orwell 1984.

Postavička „policejní lev“ jako strážce pořádku a správných názorů. Ideozločinec mamka, byla naštěstí rychle zastavena svou dcerkou v policejní uniformě, když se chystala napsat něco nehezkého na FB profil politika.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=4cjbr7xFrnk

Zdroj (2)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
jirik.lakChulinkaa Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Chulinkaa
Host
Chulinkaa

1984 jsem nedávno četla a málem mi stály všechny vlasy na hlavě, jak kniha napsaná v roce 1949 se může přibližovat realitě dnešních dnů….

.lak
Host
.lak

Usociopatizace to tu bylo se slovy mezi řádky od institucionálních rasistů také tak. Tady obnovují tradice a tam najeli na novou kvalitu pidikorporátníčků s kšírami pro okolí.

jirik
Host
jirik

Skupina za práva LGBTI vyvolala pohoršenie po tom čo rozdistribuovala materiály po Španielskych materských a základných školách, ktoré hovoria o “trans zvieratách“. Príručka nesie názov “Je to prirodzené. Diverzita v kráľovstve zvierat.”
http://vool.cz/eAFr9