Ve Francii odzbrojují muslimské policisty

Muselo to přijít. Ačkoli firmy a státní úřady mají ve Francii povinně předepsané kvóty na zaměstnávání imigrantů (a běda, když nesplní!), přinejmenším ve státní správě a provozech s vysokou expozicí diverze a záškodnictví, je zaměstnávání imigrantů prekérní.

„Po podřezání čtyřech policistů kotrarozvědky islámistickým kolegou minulý čtvrtek v Paříži, ale už s čerty nejsou žerty. Policie začala odebírat podezřelým muslimským policistům zbrojáky a služební zbraně. Populistické výkřiky o diskriminaci, segragaci a rasizmu jdou stranou. Situace je až příliš vážná. Policejní řady zachvátila psychóza rozkolu a nedůvěry k muslimským kolegům. A karta se obrací: zatímco dříve muslimští kolegové ostrakizovali jiné z islámofobie, nnyní jsou muslimští druhými ostrakizováni z islámizmu a radikalizmu,“ píše autor článku.

Deník Le Parisien situaci demonstruje na případu dvou pařížských muslimských policistů, kterým poté, co se začali oblékat a stravovat přísně islámsky, modlit se ve službě, a začali se pohrdavě chovat k nemuslimským ženám, byly preventivně odebrány služební zbraně a jednomu i pozastaven výkon služby. Pěknej bordel, jen co je pravda.

zdroj: 1

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. mino napsal:

  Francúzi budú musieť ísť v obmedzovaní fanatikov aj do vyšších levelov, vtedy sa ale logicky postavia na zadné a začne trma vrma. Imámovia otvoria zbrojnice a zavelia do útoku, nie je to vyvolávanie paniky, ale realita budúcich pár mesiacov. Ak sa ku tomu ešte pridá hospodársko finančná kríza, tak práve ona môže byť priamym urýchľovačom občianskej vojny cez protesty nezamestnaných.

 2. Leoš napsal:

  Chce se mi říct – no konečně!
  … poté, co se začali oblékat a stravovat přísně islámsky, modlit se ve službě, a začali se pohrdavě chovat k nemuslimským ženám … takový sajrajt nemá ve Francii co dělat, poslat šmahem tam, kam je srdce táhne …

 3. Vít napsal:

  Konec sladké Francie být nemusí, pokud si Francouzi nenechají mluvit do vlastních věcí. Kdo má prsty v politice migrace, je jasné už z odhalení té fronty na maso ve Vatikánu. Není to francouzské pozvání, podobně jako ani Češi nazvali spřátelená vojska Varšavské smlouvy do Milovic.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..