Ve španělské televizi před 4 roky odvysílali pravdu o chemtrails s padajícími vláknycelkem natvrdo pro ovčany. A co udělali, ovce spí a čekají

…..čekají asi až se zhroutí a odvezou je do nemocnice, nebo je na vždy zastaví plicní ebólie….

16:54

…..celá desetiletí biji na poplach ohledně chemtrailů. Před 4 roky dokonce byla ve veřejné španělské televizi odvysílána zpráva o brutalitě chemtrails. Vidím že dodnes se nic nestalo a pořád jedou ve velkém a nyní dokonce před koncem jejich vlády DEEP STATE hodně přitvrdili a snaží se lidstvo ještě více zamořit chemickými jedy a viry, baktériemi, plísněmi a radioaktivními látkami…..

Zde se můžete podívat na dokument, co padalo ve Španělsku z nebe a to stejné tu bylo před týdnem. Dokonce nějaké „makové palice“ se s Vámi jsou ochotni hádat že se jedná o babí léto…..

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

  1. marmaris napsal:

    Letos v létě jsem měl možnost přímo pozorovat „výrobu křízovky“ přímo nad městem, kde žiji. Bylo to dokonce v neděli odpoledne. V malé výšce, asi v takové, v jaké létají sportovní letadla, přímo nad obytnými čtvrtěmi, létalo něco, co bylo sportovnímu letadlu podobné, ale bylo to vybavené zvláštními tryskami vzadu, něco jako práškovací letadlo. Těch kusů bylo pět nebo šest a křižovaly oblohu po zcela přesně určených drahách. Bylo vidět, že to nedělají poprvé, protože jejich dráha vedla z pohledu pozorovatele na zemi od obzoru k obzoru, tudíž na velké ploše. Za hodinu bylo nebe pěkně zamřížované, jako kdyby to někdo narýsoval. V onu neděli bylo blankytně modré nebe a krásné počasí. Po oné akci se husté pruhy, které za sebou letadla zanechala, pěkně rozlezly a vznikla umělá oblačnost, která se držela ještě dva dny, ačkoliv nad ní svítilo slunce. Vytvořil se takový umělý šedý příkrov, skrze který svítilo slunce a prosvítající sluneční světlo mělo takovou sinalou barvu. Tohle se opakuje u nás pravidelně, dvoudenní trvanlivost umělé oblačnosti se pořád opakuje, delší dobu to nevydrží, protože všechno pravděpodobně spadne na zem. Onu neděli jsem měl to štěstí i čas prohlédnout si, jak to ty svině „vyrábějí“. A lidi? Nic. Je dost tristní, když si nevšimnou, že jim nad palicemi huláká v malé výšce šest letadel v zóně, kde je zakázán, až na výjimečně vyhlídkové lety (pouze jednoho letadla), jakýkoliv letecký provoz.

  2. mariankosmac napsal:

    USA používa klimatické zbrane na severnú koreu kde pôsobia sucho a hladomor. Ak je to tak prečo im to severokorejci nezostrelia, či aj oni sú pod papučou?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..