Ve španělské televizi před 4 roky odvysílali pravdu o chemtrails s padajícími vláknycelkem natvrdo pro ovčany. A co udělali, ovce spí a čekají

…..čekají asi až se zhroutí a odvezou je do nemocnice, nebo je na vždy zastaví plicní ebólie….

16:54

…..celá desetiletí biji na poplach ohledně chemtrailů. Před 4 roky dokonce byla ve veřejné španělské televizi odvysílána zpráva o brutalitě chemtrails. Vidím že dodnes se nic nestalo a pořád jedou ve velkém a nyní dokonce před koncem jejich vlády DEEP STATE hodně přitvrdili a snaží se lidstvo ještě více zamořit chemickými jedy a viry, baktériemi, plísněmi a radioaktivními látkami…..

Zde se můžete podívat na dokument, co padalo ve Španělsku z nebe a to stejné tu bylo před týdnem. Dokonce nějaké „makové palice“ se s Vámi jsou ochotni hádat že se jedná o babí léto…..

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
mariankosmacmarmarisjirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
jirik
Host
jirik
marmaris
Host
marmaris

Letos v létě jsem měl možnost přímo pozorovat „výrobu křízovky“ přímo nad městem, kde žiji. Bylo to dokonce v neděli odpoledne. V malé výšce, asi v takové, v jaké létají sportovní letadla, přímo nad obytnými čtvrtěmi, létalo něco, co bylo sportovnímu letadlu podobné, ale bylo to vybavené zvláštními tryskami vzadu, něco jako práškovací letadlo. Těch kusů bylo pět nebo šest a křižovaly oblohu po zcela přesně určených drahách. Bylo vidět, že to nedělají poprvé, protože jejich dráha vedla z pohledu pozorovatele na zemi od obzoru k obzoru, tudíž na velké ploše. Za hodinu bylo nebe pěkně zamřížované, jako kdyby to… Číst vice »

mariankosmac
Host
mariankosmac

USA používa klimatické zbrane na severnú koreu kde pôsobia sucho a hladomor. Ak je to tak prečo im to severokorejci nezostrelia, či aj oni sú pod papučou?