Ve Švédsku nastal chaos. Policisté střílí ostrými náboji. Ve Stockholmu se odehrávají dramatické scény

…..další země, ve které jsou policisti bezradní je Švédsko. Odehrávají se podobné scény „multikulturního obohacování“ jako ve Francii. Vše jim přerostlo přes hlavu a  možnosti poklidného soužití jsou navždy pohřbeny. Kdo ještě věří, jako sluníčkář, na poklidné multikulti, je BLÁZEN.Obrázek si raději udělejte o všem sami….

14:54

V hlavním městě Švédska ve Stockholmu došlo k chaotickým scénám, kdy byli policisté donuceni v jedné nebezpečné oblasti,  použít střelné zbraně. Policie se pokoušela zatknout jednoho silně pigmentovaného člověka, na kterého byl vydán zatykač. Poté byli napadeni asi 30 silně pigmentovanými muži kameny a tak použili zbraně.

Policisté byli v nebezpečné situaci a ohrožení vysvětluje policejní mluvčí Sylvia Stockholmské policie. Byli přimáčknuti a obklíčeni u auta. Proto použili zbrně, stříleli v jejich směru, ale nikoho „údajně“ nezasáhli.

Jeden reportér byl ve velkém ohrožení, mlátili ho a poranili mu hlavu. Noc strávil v nemocnici, vypověděl.

Švédský ústavní činitel Carl Bildt se bavil na twiteru na účet Trumpa, kdy se vysmíval a popíral nějaké teroristické útoky a ptal se jakou trávu hulil?

Po těchto útocích nebyl nikdo zatčen. Před dvěma týdny byli v té stejné oblasti napadeni policisté a tři z nich skončili v nemocnici.

Je dokonce oficiálně přiznáno, že se ve švédsku nachází 50 okrsků a území, které už nejsou vůbec pod kontrolou vlády ani policie.

 Katastrofa v přímém přenosu

Sweden's capital was plunged into chaos as police were forced to fire at rioters after a violence erupted in an area described as high risk.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5
Komentujte

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Emilián Vaněkjirikstenky919ushiro Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
ushiro
Host
ushiro

Keď francúzsky režisér Luc Besson natočil v roku 2009 film „Okrsok 13-ultimatum“, dejová línia bola tak neuveriteľná (okrem scén tzv. urban-parkuru), že žáner dostal nálepku „Akčné Sci-Fi“.
Koľko rokov delí v tomto prípade kategórie Sci-Fi a tvrdá realita?
7 – 8 rokov?

http://www.csfd.cz/film/245665-okrsek-13-ultimatum/prehled/

Okrsok 13: Ultimátum
Francie Banlieue 13 – Ultimatum
český Okrsek 13: Ultimátum
Sci-Fi / Akční
Francie, 2009, 101 min

stenky919
Host
stenky919

Mám souseda, který odjel v pondělí za prací do Francie a z Francie včera volal, že stojí v koloně na sillnici před jedním městem a kolem něj ve projíždí kolony vojenských aut s vojáky a kupodivu i děly a těch děl, které viděl bylo docela hodně(nepočítal je). Bohužel nevím které to bylo město ve francii. Nicméně pokud armáda začne přemistňovat děla, znamená to podle mě už dost závažné problémy a stejně závažné následky řešení. A taky to potvrzuje to, co tu bylo nedávno psaé o otm, že francie hoří.

jirik
Host
jirik

Multikulturní Malmö ve Švédsku je nejnebezpečnějším městem v západní Evropě, a to podle nově uveřejněných údajů, což odhaluje lživá tvrzení oficiálních médií, že Donald Trump lže, když se zaměřuje na tuto skandinávskou zemi jako na příklad nebezpečí a rizik plynoucích z masové imigrace.
Trump byl médii zesměšňován poté, co zmínil „incident“ ve Švédsku, ke kterému došlo v pátek v noci. Trump později své poznámky vyjasnil a trval na tom, že skutečně narážel na rostoucí míru násilné zločinnosti ve Švédsku.
http://zvedavec.org/komentare/2017/02/7189-kulturne-obohacene-malmo-ve-svedsku-je-nejnebezpecnejsim-mestem-v-zapadni-evrope.htm

jirik
Host
jirik

Interní dokument potvrzuje: Merkelová chce evropský superstát Bohužel, vše nasvědčuje tomu, že nastane pravý opak, jak vyplývá z devítistránkového dokumentu, který exkluzivně zveřejnila polská televizní stanice TVP těsně před pražským sumitem V4. Ministři zahraničí Francie a Německa Jean-Marc Ayrault a Frank-Walter Steinmeier v něm navrhují radikální unifikaci vedoucí k totálnímu zániku suverénních členských států. Francouzi se s Němci dohodli, že na sumity V4 budou požadovat mimo jiné přijetí následujících bodů: Povinné přerozdělování uprchlíků, zavedení celoevropského daňového systému, zrušení zahraniční politiky jednotlivých členských zemí na úkor celoevropské zahraniční politiky, zrušení národních bank členských zemí a odevzdání jejich kompetencí na ECB http://svobodnenoviny.eu/merkelova-chce-evropsky-superstat-pod-nadvladou-nemecka/… Číst vice »

Emilián Vaněk
Host
Emilián Vaněk

Naprosto mimo Francie a Německo. Pletou si dobu. To není „Mnichovská konference II „, to není o nás bez nás. Zde je jasné,že to nezvládli doslova po—– a chtějí v tom smočit celou Evropu.To ani náhodou. doufám,že V4 se postaví proti devastaci jednotlivých států a půjde přesně naopak.