Ve světě se děje něco výjimečného a většina lidí to neregistruje

…..velice dobré postřehy, rozbor a úvaha dnešní společnosti, kam vše může směřovat a co by lidé měli respektovat….

12:54

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

13
Komentujte

avatar
11 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
jirikV.A.M.SysMiloslav Dědeksmrdutá mrtvola Václava Havla Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Dracul
Host
Dracul

Dokud se člověk k Bohu neobrátí, svou krizi neodvrátí…

Sys
Host
Sys

No jo, ale židovstvo a muslimstvo je ke svým bohům obráceno a výsledek vidíme.

Perfektní článek na AENews. Hodně vysvětlující a varující:
http://aeronet.cz/news/desivy-pribeh-emmanuela-macrona-byvaly-zamestnanec-rothschild-bank-absolvent-a-premiant-skoly-pro-vychovu-elit-muz-odnikud-s-podporou-sionistu-ktery-chce-zakazat-vyuku-tory-ale-posilit-talmud/

Mio
Host
Mio

Perfektní pohled, díky Tome za zveřejnění. Škoda jen, že nepadla ani jedna zmínka o tom, že tento proces přesahuje nás všechny, že je to proces, ke kterému dochází cyklicky už po mnoho mnoho mnoho generací, řekl bych, že i eonů. Proces je procesem kvantového skoku ve vývoji vědomí všeho a všech v realitě – lidí, rostlin, zvířat, země, vody – zkrátka všeho. Je to nezastavitelný a ničím ovlivnitelný proces. Probíhá to na nejniternější a nejhlubší úrovni hmoty tam, kde je zapsán původní záměr a smyl celého jsoucna, celé naší reality, a to co přesahuje naši společnost, naší planetu Zemi, náš… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Rýže s nebezpečným arsenem, velkým množstvím škodlivých pesticidů a plísní. Naopak jiné obstály naprosto bez problémů. Kterým se vyhnout a které jsou v pořádku? Uvidíte jen v A DOST! Velké nezávislé testy.
https://www.stream.cz/adost/10017061-zavazne-odhaleni-ryze-s-nebezpecnym-arsenem

V.A.M.
Host
V.A.M.

Dekuji pane jirik za informativni video. Ode dneska jiz nejime ryzi! Obvzvlaste po shlednuti jak se ten pracovnik pekne prochazi svyma bosima nohama po ryzi, aby ji pro nas spotrebytele dobre vysusil. Pekne odporne, hnusne a ne – hygienicke.

smrdutá mrtvola Václava Havla
Host
smrdutá mrtvola Václava Havla

Deset minut o ničem. Přání otcem myšlenky. A ta arabská jar je fakt zásek…

Miloslav Dědek
Host
Miloslav Dědek

Musím také se svou troškou přispět do mlýna:
„Svět patří se vším všudy všem lidem rovným dílem“. To by určitě mělo být napsáno v základní listině lidských práv a svobod. Bylo by samozřejmě nutné zakomponovat do toho principy zásluhovosti, pomoc potřebným, mechanizmy přerozdělování atd. Názor, že kvalitu státu určuje míra zdraví a vzdělání jeho občanů a všechny další ukazatele jeho kvality jsou druhotné, by měl mít platnost pro celý svět. Existence Islámského státu a všech dalších teroristických organizací je naléhavou výzvou k sjednocení všech států světa v boji proti všem formám terorismu. …..Pokračování je v článku: PROGNÓZA BUDOUCNOSTI LIDSTVA – http://miloslav7.blogspot.cz/2013/12/prognoza-budoucnosti-lidstva.html

jirik
Host
jirik

Oskar Schindler byl kontroverzní nacista i zachránce 1 200 Židů. Byl členem nacistické strany NSDAP a německé výzvědné služby Abwehru. Za špionážní činnost proti Československé republice byl ve svitavském hotelu Ungar (dnešní hotel Slavia) zatčen a v Brně odsouzen ke dvěma měsícům těžkého žaláře. Později mu byl trest amnestií zkrácen na polovinu. Narodil se ve Svitavách 28. dubna 1908 v rodině drobného podnikatele Hanse Schindlera a jeho ženy Františky.
http://www.rukojmi.cz/clanky/3801-valecne-pribehy-chanu-ringovou-rozanskou-pozval-reziser-spielberg-na-zaver-nataceni-filmu-schindleruv-seznam-prezila-osvetim-zasluhou-oscara-schindlera-jelikoz-byla-na-seznamu-zamestnancu-jeho-tovarny

jirik
Host
jirik

V Budapešti sa konali protestné akcie proti predsedovi maďarskej vlády Viktorovi Orbánovi a proti údajne rastúcemu vplyvu Ruska na Maďarsko.

Protesty sa konali v niekoľkých štvrtiach neďaleko ruského veľvyslanectva. Polícia zabránila maďarským majdanistom priblížiť sa k budove ruskej ambasády, informuje RIA Novosti s odvolaním sa na Associated Press.
http://www.hlavnespravy.sk/v-budapesti-majdanisti-hulakali-europa-zastavme-moskvu-orban-rusky-americky-turecky-vplyv-rastie-europsky-sa-zmensuje/980916

jirik
Host
jirik

Na Den vítězství se v Praze uskuteční pochod Nesmrtelný pluk. „Je nezbytné připomínat pravdivá fakta, týkající se II. světové války a zejména jejího konce a oslav Dne vítězství – osvobození Evropy od nacismu,“ říká v rozhovoru pro Sputnik předsedkyně společnosti České mírové fórum Vladimíra Vítová. https://sptnkne.ws/emzB Tato akce vznikla v Rusku jako symbol hrdosti na veterány, kteří se zasloužili o náš klidný život v míru. Proč, podle vašeho názoru, přitahuje i Čechy? Ráda bych upřesnila, že Nesmrtelný pluk poprvé proběhl v květnu 2012 v sibiřském Tomsku. Místní občané se rozhodli velmi zajímavým způsobem připomenout oběti II. světové války. Pochodu se… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Důchodci v Plzni čekali podporu, místo toho jim magistrát hrozí pokutou V únoru se předseda spolku Rady seniorů města Plzně Stanislav Tyšer obrátil na primátora Martina Zrzaveckého (ČSSD) se žádostí o pronájem nebytového prostoru v Husově ulici, kde chtěl spolek zřídit poradenské centrum pro důchodce. Místo podpory se dočkal úřední obsílky s předvoláním k přestupkové komisi magistrátu kvůli zneužití znaku města na hlavičkovém papíru spolku a na vizitkách. Teď mu hrozí pokuta. https://www.novinky.cz/domaci/436110-duchodci-v-plzni-cekali-podporu-misto-toho-jim-magistrat-hrozi-pokutou.html Upozornil také na to, že vizitky si nechal vyrobit firmou, která má oficiálně raznici s městským znakem k dispozici. „Nikdo po mně žádné povolení nechtěl,“ dodal předseda… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Skoro 10 000 „migrantů“ dorazilo okolo velikonoc do itálie
http://svobodnenoviny.eu/10-000-imigrantu-z-afriky-nalozeno-behem-velikonoc-na-lode-taxikaru-smer-italie/
—–
Operáciu s cieľom likvidácie obyvateľov Odesy odporujúcich novému kyjevskému režimu 2. mája 2014 riadili kurátori z kyjevskej sekcie ukrajinskej tajnej služby SBU pod dozorom špecialistov z americkej CIA. Vo vysielaní talk-show relácie „Speciaľnyj korrespondent“ to povedal redaktor televízie „Rossija“ Arkadij Mamontov.
http://www.hlavnespravy.sk/mamontov-spalenie-odesanov-v-dome-odborov-riadili-americania-nulandova-vsetko-sledovala-v-priamom-prenose/981026

jirik
Host
jirik

Americké VLS vyzkouší ve středu mezikontinentální balistickou raketu Minuteman III, která tvoří základ strategických jaderných sil země, píše The Washington Examiner. Mluvčí Velení globálních úderů VLS USA prohlásil, že zkoušky se plánovaly rok předem a že jejich uskutečnění není spojeno se situací na Korejském poloostrově.
https://cz.sputniknews.com/svet/201704265186624-USA-plan-zkouska-balisticka-raketa/
Minuteman III je schopna zasáhnout cíle v okruhu 12 tisíc kilometrů. Spojení státy mají celkem 450 raket této třídy dislokovaných na základnách ve státech Wyoming, Severní Dakota a Montana. Zůstanou ve výzbroji nejméně do roku 2020.

ps: předpokládaný cíl dopadu bude kde???