Večerní televizní vysílání bylo přerušeno mimořádnou zprávou o konci světa

Zničené město

Večerní televizní vysílání bylo přerušeno mimořádnou zprávou o konci světa

© Fotolia/ Ronniechua

SVĚT

Obyvatelé okresu Orange (stát Kalifornie, USA) se stali svědky mimořádné televizní zprávy o konci světa. Uvádí to místní portál The Orange Country Register.

K události došlo ve čtvrtek 21. září.

Očitá svědkyně Stacy Laflammeová uvedla, že večer se najednou na obrazovce objevil nápis Mimořádné upozornění a potom začal hovořit mužský hlas.

​„Pochopte, nastane velmi těžké období,“ hovořil hlas z obrazovky.

Laflammeová uvedla, že přenos připomínal rozhlasové vysílání a zněl „téměř jako Hitler“.

Zpráva vtrhla do vysílání hned několika kabelových operátorů. Zástupci vysvětlili, že zvuk byl zřejmě skutečně určen pro nějaké rozhlasové vysílání, ale kvůli poruše se dostal do TV se standardní rušičkou pro případ mimořádných zpráv.
V současné chvíli operátoři vyšetřují událost.

Zde je o tom video.. Dejte prosím všem vědět nejenom o této skutečnosti, ale také o nově vydaném článku ,,dnes v noci se mi zdál sen„. Situace je vážná.

Mohlo by se vám líbit...

8 komentářů

 1. sibolet napsal:

  Že by opět náš milý VRILLON? https://www.youtube.com/watch?v=qMFlp4EX08c

 2. jirik napsal:

  Korporácii Spojených štátov bolo poskytnutých dostatok peňazí na to, aby zostala funkčná počas troch mesiacov po 30. septembri, ku koncu svojho fiškálneho roka, pretože sa „vyhrážala, že zničí planétu“, potvrdili zdroje ázijských spravodajských agentúr počas stretnutia s predstaviteľmi Spoločnosti Bieleho draka. Inými slovami, potvrdili, že celý ten hurhaj okolo Severnej Kórey nie je nič iné ako väčšia vydieračská kampaň.
  http://www.auria.sk/blog/donald-trump-sa-v-novembri-vyda-na-zobravy-vylet-po-azii

 3. jirik napsal:

  Stálá zástupkyně USA v Severoatlantické alianci Kay Bailey Hutchisonová oznámila, že může Washington požádat o pomoc spojence v NATO v případě útoku KLDR na Guam.
  Informuje o tom The Wall Street Journal.

  Uvádí se, že je možné se v případě vojenského napadení USA obrátit na paragraf 5 Severoatlantické smlouvy, který předpokládá kolektivní odpověď při napadení jakéhokoli člena NATO. https://sptnkne.ws/f5rB

 4. Maroš napsal:

  Konce sveta sú špeciálnou agendou jehovistov – ked vám vycapia pred nos Starý a Nový zákon – tak je to jasné! Zajtra má byť udajne spustený na plný výkon hadrónový urýchľovač vo Švajci…

 5. sunrise napsal:

  Možná by bylo dobrý přidat komentář s odkazem na anglickou dlouhou verzi přímo pod to video na youtube nebo zkopírovat kratší verzi a dát to jako normální komentář.

 6. sunrise napsal:

  Už jsem to tam hodila.

 7. sunrise napsal:

  Aha tak můj komentář s odkazem na anglickou delšíc verzi vidím jen když se přihlásím….. Když se odhlásím můj komentář tam není….. nevím čím to….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

thirteen + 12 =

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!