Vědci již dokáží na dálku ovládat lidský mozek a kontrolovat pohyby těla

Vědci se zase šťourají v něčem, k čemu by neměl mít nikdo přístup. Znamenalo by to naprosté odevzdání svobodné vůle. Ovládat lidské tělo na dálku lze i pomocí očipování. Což by měli podstoupit všichni, kdyby se zaváděl Nový světový řád. To znamená naprostou kontrolu nad populací. Kdyby jsem se tohohle měla někdy dožít, tak se raději nechám zastřelit…..

raja

Vědci objevili způsob, jak tajně ovládnout mozky lidských bytostí a kontrolovat jejich končetiny, aniž by k tomu daly svolení.

Tým, vedený profesorem fyziky Arnsem Prallem z University of Buffalo College of Arts and Sciences, našel způsob, jak to udělat, aby jejich testované subjekty zamrzly na místě a zcela ztratily kontrolu nad svými tělesnými funkcemi. Docílil toho pomocí nové techniky zvané „magnetotermální stimulace.“

Bgr.com hlásí: Není to tak jednoduchý proces – vyžaduje to implantaci speciálně vytvořených řetězců DNA a nanočástic, které se připojí k specifickým neuronům – ale po dokončení této minimálně invazivní procedury může být mozek dálkově řízen střídavým magnetickým polem.

Když jsou tyto magnetické vstupy aplikovány, částečky se zahřívají, což způsobuje, že neurony se aktivují.

Studie, která byla zveřejněna v nejnovějším vydání časopisu eLife experimenty, zahrnovala experimenty prováděné na myších.

Pomocí nové techniky vědci dokázali ovládat pohyb zvířat. Mohli jim tak dávat různé povely, které u myší způsobovaly například ztuhnutí, znemožnění pohybu končetin, otáčení se nebo dokonce běh.

Svatým grálem snílků jako je Elon Musk je, že jednoho dne budeme schopni ladit naše mozky tak, abychom byli schopni vyloučit poruchy nálad a vytvořili z nás dokonalejší tvory.

Tento převratný výzkum by mohl být velmi důležitým krokem k onomu cíly.

 

přeložila: raja

zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
jirik Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

mimo téma –
Výbuch v pardubické Explosii zranil tři lidi
Při pondělním výbuchu v semtínské společnosti na výrobu výbušnin Explosia se zranili tři lidé. Na místě zasahovaly složky záchranářů a hasičů, případem se zabývá policie.
https://www.novinky.cz/krimi/446869-vybuch-v-pardubicke-explosii-zranil-tri-lidi.html

Karel Gott Dám dělovou ránu
https://www.youtube.com/watch?v=-s_bnhYzrpE

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!