Vědci, lékaři, odborníci a experti na mikrovlny požadují zastavit bezdrátovou technologii 5G. Člen personálu OSN říká: 5G je válka proti lidstvu! Probuďte se všichni

…..je nejvyšší čas, a dokonce možná vteřina po 12., aby se lidstvo jako celek okamžitě probralo a rychle si uvědomilo co na nás „ZLOČINCI V BÍLÝCH PLÁŠTÍCH A DEEP STATE pod vedením fašistické odnože HITLERA“, která měla možnost po WWII odejet pod hlavičkou „paper clip“ do USA a zde pokračovat ve výzkumu tiché války proti lidstvu….

10:54

Je nutné začít u jednoho komentu, který jsem dostal do diskuze. Ptám se Vás. Řekněte mi prosím, co je vlastně horší, krádež článku na zamyšlení který má varovat lidstvo, nebo propagace technologie, která bude lidstvo zabíjet?????

Koment poslal FÉLIX

Pekný deň prajem.

Asi je to márna snaha, no musím vyjadriť svoje pohoršenie voči silnej neprofesionalite autora.

Jeden by si myslel, že ak chce človek zachrániť ľudstvo pred škodlivými technológiami (ako je ak som správne vyrozumel v tomto prípade 5G sieť), mal by sa iniciátor snažiť pôsobiť natoľko kredibilne, že nebude uverejňovať zmyslené poplašné správy a iný konšpiračne ladený obsah, ale vedecky dokázané či aspoň fakticky objektívne nespochybniteľné podozrenia. Ak tomu tak nie je, autor nie len šíri vôkol zlé meno svojho portálu, ale takisto banalizuje celú problematiku a vytvára obecnú nedôveru voči varovaniam pred touto údajnou hrozbou. (Iste poznáte príbeh o chlapcovi, ktorý toľko plašil ľudí že ide vlk, až mu nikto neuveril keď vlk naozaj došiel…)

Druhou vecou je, že žurnalistika má isté pravidlá a tie autor nedodržal, čím si robí zlé meno u svojich kolegoch autorov. Ak má autor iný postoj (napr. dovoľuje kopírovať a šíriť svoje články bez súhlasu), je to prístup vyššieho štandardu a môže v tom ísť vzorom, no NEMÔŽE automaticky očakávať od ostatných autorov rovnaký prístup a ich články si brať bez opýtania, pretože to sa nepatrí a povedané na rovinu – je to krádež.

tm nyní postupně odpoví:

Mnozí lidé nepochopili a to ani Félix, že nám skoro žádný čas nezbývá. Hned v první větě napsal:

Asi je to márna snaha, no musím vyjadriť svoje pohoršenie voči silnej neprofesionalite autora.

Tak údajně autor je neprofesionální, ale založení webu ELONX, který podporuje a NAPROSTO bez jakéhokoliv vědění  vyzdvihává „FANTASTICKOU TECHNOLOGII MUSKA“ a celkový směr 5G bez jakýchkoliv vědomostí o škodlivosti!!!! Tak tohle má být asi dle fanoušků zmíněného webu v dnešní době profesionalita!!!!!

Dále pak pokračuje:

Jeden by si myslel, že ak chce človek zachrániť ľudstvo pred škodlivými technológiami (ako je ak som správne vyrozumel v tomto prípade 5G sieť), mal by sa iniciátor snažiť pôsobiť natoľko kredibilne, že nebude uverejňovať zmyslené poplašné správy a iný konšpiračne ladený obsah, ale vedecky dokázané či aspoň fakticky objektívne nespochybniteľné podozrenia.

Pane Félixi!!!!! Pokud lidé chodí po světě s klapkami na očích a nevidí ani vlevo a ani vpravo, nemají zakládat weby, které vyzdvihují vražednou technologii ELONA MUSKA. Najít veškeré vědecké výzkumy lékařů, vědců a odborníků přes internet, není tak těžké. Buď dotyčný neumí hledat, o čem pochybuji a nebo je přímo nějakou organizací za propagaci placen, že ano. Jinak se to nedá vysvětlit.

Ak tomu tak nie je, autor nie len šíri vôkol zlé meno svojho portálu, ale takisto banalizuje celú problematiku a vytvára obecnú nedôveru voči varovaniam pred touto údajnou hrozbou. (Iste poznáte príbeh o chlapcovi, ktorý toľko plašil ľudí že ide vlk, až mu nikto neuveril keď vlk naozaj došiel…)

Pane Félix: Rozhodně nešířím zlé meno portálu, mimo jiné, je to moje věc, ale snažíme se lidem otevřít oči a varovat je před ELEKTRONICKÝM KONCENTRÁKEM A KONCENTRAČNÍM TÁBOREM, kde všichni lidé budou usmaženi zaživa, račte rozumět při svém vzdělání,  jestli jste to nepochopil!!!!!

Dále jste napsal:

Druhou vecou je, že žurnalistika má isté pravidlá a tie autor nedodržal, čím si robí zlé meno u svojich kolegoch autorov. Ak má autor iný postoj (napr. dovoľuje kopírovať a šíriť svoje články bez súhlasu), je to prístup vyššieho štandardu a môže v tom ísť vzorom, no NEMÔŽE automaticky očakávať od ostatných autorov rovnaký prístup a ich články si brať bez opýtania, pretože to sa nepatrí a povedané na rovinu – je to krádež.

Nejsem žurnalista, ani se k ním nepočítám, tadesco web vznikl pro lidi, kteří marně hledají a v „PROFESIONÁLNÍCH SRAČKOMETECH“ rozhodně pravdu nenalezou!!!!!

Nakonec se Vás pane Félixi zeptám.  Co je horší „krádež“ nějakého článku pro dobro věci nebo ZÁMĚRNÉ zavádění daty do koncentráku, který nás zaživa usmaží. A odpovězte si sám pro sebe!!!!

Mimo jiné autorovi jsme ve všech jeho požadavcích, které napsal do mejlu a do diskuze, OKAMŽITĚ VYHOVĚLI.

Můžete majiteli webu ELONX a možná i všem jeho podporovatelům a čtenářům ukázat následující web, pokud si ho doposud neuměli nebo nechtěli sami vyhledat!!!!!

Zde se dočtete všechno:

Škodlivé účinky 5G prokázány

 

Ještě než bylo navrženo 5G, desítky peticí a výzev [7] mezinárodních vědců, včetně Freiburger Appeal podepsaných více než 3000 lékaři, vyzvalo k zastavení rozšiřování bezdrátové technologie a moratoria na nové základnové stanice. [8]

V roce 2015 sdělilo 215 vědců ze 41 zemí svůj poplach Organizaci spojených národů (OSN) a Světové zdravotnické organizaci (WHO).[9] Uvedli, že „četné nedávné vědecké publikace ukázaly ( 10000 studií ), že EMF [elektromagnetická pole] ovlivňují živé organismy na úrovních, které jsou hluboko pod většinou mezinárodních a národních směrnic“. Více než 10 000 vědeckých studií prokázují poškození lidského zdraví vlivem vysokofrekvenčního záření. [10] [11] Účinky zahrnují:

Účinky u dětí zahrnují autismus , poruchu pozornosti s hyperaktivitou (ADHD) [29] [30] a astma . [31]

Škoda jde daleko za lidskou rasu, protože existuje hojný důkaz poškození různých rostlinných a volně žijících živočichů [32] [33] a laboratorních zvířat, včetně:

Byly také zaznamenány negativní mikrobiologické účinky [48] .

Mezinárodní agentura WHO pro výzkum rakoviny (IARC) dospěla v roce 2011 k závěru, že RF záření o frekvencích 30 kHz – 300 GHz je pravděpodobně karcinogenní pro člověka (skupina 2B) . [49] Nedávné důkazy, včetně nejnovějších studií o rizicích spojených s používáním mobilních telefonů a rakovinou mozku, však ukazují, že radiofrekvenční záření je pro člověka prokázáno jako karcinogenní [50] a mělo by být nyní klasifikováno jako karcinogen skupiny 1 spolu s tabákovým kouřem a tabákovým kouřem. azbest.

Většina současných bezdrátových signálů je pulzně modulována. Škoda je způsobena jak vysokofrekvenční nosnou vlnou, tak nízkofrekvenční pulsací. [51]

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7 komentářů

 1. Milena napsal:

  No jo,ale co s tím můžeme udělat?- Americká společnost SpaceX patřící Elonu Muskovi ve čtvrtek vyslala do vesmíru raketu Falcon 9 s prvními 60 družicemi satelitní sítě Starlink. Můžeme se jedině modlit k vyšším bytostem ,k silám světla a prosit je o pomoc.Věřím,že mají technologie na eliminaci těchto satelitů a mohli by pomoct.Měli bychom zařídit celoplanetární meditaci na toto téma.

 2. Miroslav napsal:

  Ono, dynamit, nebo střelný prach byli taky vynalezeny pro dobro lidstva, že ? :-))) O atomové energii nemluvě.

  • ajaj napsal:

   Blbé prirovnanie. Asi ako také, že pre dobro ľudstva je užastné bývať pri netienenom atómovom reaktore a vybuchujúcom sklade s pušným prachom. Alebo azda viete kto a kde zverejnil ako sa dá chrániť pred všadeprítomným elektromagnetickým mikrovlnným žiarením 5.G-enerácie rádove v desiatach GHz, ktoré rozbíja bunečné štruktúry na mytochondriálnej úrovni a RNA s DNA každého živého organizmu ??? Už ste skúsili na svojej koži rozháňanie davu elmag zbraňami pracujúcich v pásme 25-55 GHz a videli tie popálenimy na koži? Pochybujem tiež, že ste dakedy počuli o rusko-čínskom konflikte v minulom storočí, kde boli použité elmag vlnové zbrane s frekvenciami desiatok GHz – sem patrí aj nosná frekvencia 5G – bez účasti sovietskeho vojaka, ale žiaden čínsky sa z toho pásma živý nevrátil ………… Proste ako tvrdíte „PRO DOBRO LIDSTVA“ :(((

   • Maroš napsal:

    Nie všade treba dávať úvodzovky aby to ten druhý pochopil ako iróniu – že?

    Dynamiit bol vynájdený ako vedľajší produkt dusíkatých hnojív – ako už stabilná forma vtedy používaného tekutého nebezpečného nitroglicerínu – k tomu je dobrý film „Mzda strachu“ – o dopravcoch nitroglicerínu tej doby. Zvrátenosť použitia výbušnín na vojnové účely spočíva v tom, že dusík sa získava zo vzduchu. A bomby padajú väčšinou – zo vzduchu.
    Mzda strachu (manipulace s Nitroglicerinem)
    https://www.youtube.com/watch?v=NcJ8yXZeV3U

 3. Hansik napsal:

  Chcel by som sa vyjadrit k soudruhu Felixovi.
  1. Nech si nastuduje, ake specifika ma obsahovat poplasna sprava!!! Ked niekto, ako soudruh Felix tvrdi, ze tieto technologie su bezpecne, tak je to prave ON, ktory zverejnuje poplasnu spravu. Je vedecky dokazane ako telefonicky hovor prostrednictvom GSM a aj ostatne siete poskodzuju bunecnu strukturu, ako reaguje krv na toto ziarenie, dlhodobo sposobuje rakovinu a DNA deformacie. A to nehovorim o prirode, najme o zivotudarnych vcielkach, ktorych nam ubudlo zase 40 percent populacie.
  2. V USA je zakon, kde pokial sa nevyvrati skodlivost nejakeho produktu, moze sa pouzivat. V EU je zakon, pokial sa nepreukaze neskodnost nejakeho produktu, NESMIE SA POUZIVAT. Preco to o mobilnej sieti neplati??? Nieje preukazana jeho neskodnost, skor jeho skodlivost.
  3. Nechcem soudruha Felixa urazit, ale je to on, co je neodborny a oziareny vlnami, ktore mu brania logicky uvazovat!!!!
  Takze aj oficialne armadne zdroje usa uvdzaju, ze do signalu sa daju kodovat akekolvek podprahove informacie, dohonca zvuky, ktore eliminuju ludsky mozog, sposobia nevolnost, sialenstvo a neklud. Ked sa spicky chvalia, ake obranne technologie tu uz mame, ktore vedia pouzit proti demonstrujucim atd. Takze vsetci klamu, len soudruh Felix tu obvini ludi, ktori logicky uvazuju. Takze popiera dve strane mince, ze technologie mozu sluzit, ale ne-mozu sa zneuzivat? Ze signal moze byt nositelom relaxacnych vln, ale tych skodlivych nie???
  4. Soudruhu Felixi, ludia ako vy, ktori si myslia, ze su tak kreativny, ze technologiami robia evoluciu ludstva sa v buducnosti budu schovavat pred samotnymi technologiami a umelou inteligenciou, pretoze jej pouzivanim je dokazane, ze ludstvo velmi rychlo hlupne a o par rokov bude na tom horsie, ako opice. Ste vitany soudruhu Felix na nasich stretnutiach a tam mozeme logicky a bez averzie spolu diskutovat. Viete, argumenty sa daju aj kupit, ale logika mysle sa vyvratit neda. Sme ludia, mame vlastnu mysel, ktora dokaze zazraky, teda pokial nieje manipulovana a to z dovodu ovladania a zarobku. Viete, 40 rokov sme sa ucili, ako nas zachranili rusi, pomaly 30 rokov sa ucime, ako nas zachranili amici. V prvom pripade su o tom dokazy tisicov padlych ruskych vojakov, ale v druhom ziaden. Je to moje prirovnanie k ne-skodlivosti mikrovlnnych sieti.
  PS: Oslovenie ,,soudruh,, som zvolil z prosteho dovodu. V dobe sudruhov tiez ludom vsetko vnucovali a tvrdili im, ze je to to najlepsie. Ked ludia protestovali, viete, kde skoncili. Velmi mi to pripomina tuto dobu. Ale aj sudruhovia skoncili. A raz vsetko skonci.
  Soudruh Felik: poucte nas s vedeckymi argumentami o NESKODLIVOSTI mikrovlnnych sieti. Rad si to precitam.
  Na koniec prikladam upozornenie vyrobcou smartfonov. Este ku tomu dodam, ze cestujete v plnom autobuse kde je napriklad 40 mobilov, plus ste v meste v husto osidlenej oblasti, kde ste v dosahu aspon 40 wifin (skusenost tu z Viedne) a okrem tojo je na strechach domov minimalne 10 smerovacov, ktore Vas atakuju.
  V tomto pripade riziko uvarenej vody v mikrovlnke nehrozi, ze soudruhu Felix.
  To reduce exposure to RF energy, use a hands-free accessory or other similar option to keep this device away from your head and body. Carry this device at least 5 mm away from your body to ensure exposure levels remain at or below the as-tested levels. Choose the belt clips, holsters, or other similar body-worn accessories which do not contain metallic components to support operation in this manner. Cases with metal parts may change the RF performance of the device, including its compliance with RF exposure guidelines, in a manner that has not been tested or certified, and use such accessories should be avoided.

 4. Tomáš napsal:

  Já bych dodal, p.Felixi i vy budete usmažen

 5. jirik napsal:

  Protesty proti zavadzaniu 5G technologii pokracuju aj v Svajciarsku. Regionalna vlada v Zeneve prikazala prerusit pripravne prace (instalacie 5G anten), pretoze zakazat realizaciu projektu ma iba federalna vlada v Berne. Ta si dala vypracovat studiu dopadov na zdravie vo Federalnom urade pre zivotne prostredie.
  Sprava ma byt zverejnena v lete tohto roku. Bude urcite mimoriadne zaujimava.
  Na Slovensku netreba ziadne spravy o dopade na zivotne prostredie. Ved kto by ich,prosim, mal chciet od mobilnych operatorov ziadat. Nikto nechce byt brzdou pokroku.
  Nechcel by som byt teraz ten, ktory ma vydat pozitivne stanovisko, alebo ho uz aj vydal a svojim podpisom potvrdil. Ten clovek prebral zodpovednost. Uvedomuje si to?
  https://vk.com/id368824528?w=wall368824528_17778

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..