Vedení Ruska obyvatelstvu: Nemáte se čeho bát, máme to pod kontrolou

…..je zajímavý vzkaz ruskému obyvatelstvu právě v dobách, kdy nejen Američané ale už i Britové vyhrožují preventivním jaderným útokem na Rusko. Pravděpodobně by se všichni na planetě Zemi divili, k čemu by došlo. Byl by to tobogán. Pozdravilo by nás EMP….

00:05

Vedení Ruska obyvatelstvu: Nemáte se čeho bát, máme to pod kontrolou

Vedení Ruska obyvatelstvu: Nemáte se čeho bát, máme to pod kontrolouVarování generálního štábu RF o hrozbě překvapivého jaderného útoku na Rusko je signálem vedení USA, že jakýkoli vývoj nebude překvapením, proto se Rusové nemají čeho bát – situace je prý pod kontrolou.

Klincevič Franc, výbor pro obranu a bezpečnost

Tento názor, který směřoval především do řad zneklidněných Rusů, vyjádřil vlivný první místopředseda Výboru pro obranu a bezpečnost Rady federace Franc Klincevič v komentáři k prohlášení zástupce náčelníka operačního velitelství ozbrojených sil Ruska Viktora Poznichira. Poznichir nedávno sdělil, že americký protiraketový systém vytváří možnost jaderného útoku na Rusko.

„Není pochyb o tom, že taková prohlášení jsou směrována ke konkrétním příjemcům. Prvním adresátem je mezinárodní společenství. Za druhé, vyslal jasný signál americkému vedení, že jakýkoli vývoj situace nebude pro nás překvapením. Myslím, že tato připomínka nebude zbytečná. Jak se říká – oni vědí, že my víme,“ cituje Klinceviče agentura TASS s odkazem na jeho tiskové oddělení.

Podle senátora je momentálně nejvěrohodnější zárukou zachování míru „naše schopnost co nejtvrdší možné odpovědi na agresi“.„Právě to měl podle mne na mysli zástupce náčelníka hlavního operačního štábu ozbrojených sil Ruské federace, ve svém prohlášení,“ uvedl Klincevič.

Hlavní cílem prohlášení jsou podle senátora Rusové. „Nemáte se čeho bát: Situace je pod kontrolou,“  zdůraznil.

Ovšem slova, která mají poněkud neobvykle uklidnit ruské obyvatelstvo, vyvolávají spíše tíseň.

tm: Víme že celá amerika je několik let obklíčena 13 ponorkami s raketami s jadernými hlavicemi. Jsou vzdáleny asi 100 km od břehů USA. Zbytečně nebylo v minulosti řečeno, že Rusové mohou celou Ameriku proměnit do 10 minut v atomový popel. Nestalo by se ale tak, bylo by odstartováno celoplanetární EMP na záchranu planety Země…..

(kou, prvnizpravy.cz, tass.ru, foto: arch.)
Zdroj (1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
sycho Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
sycho
Host
sycho

Ono, kdyz si to vezmete, vlada ani nic jineho rikat nemuze (predstavte si, ze by prohlasili, cekame jaderny utok, ale nevime, kdy a kam a vubec nevime, co mame delat :D). Tudiz smerem k obyvatelum ma tato zprava nulovou informacni hodnotu a ano, chapu, ze jsou lide, kteri potrebuji utesit :).
Informacni charakter muze mit prave pro „partnery“ ala USA, kde by snad aspon nekomu mohlo docvaknout, ze ten preventivni uder zadnym prekvapenim proste nebude…