Vědí lidé, co se vůbec děje? Pravděpodobně nevědí a o nic se nezajímají

13:54

 Zpráva od MUDr. Holuba ze Semil – vědí lidé vůbec co se děje???

Další hrůza, kterou nám ti hajzlové zamlčují.

Tady vybíjejí hospodářská zvířata  a dělají manévry kvůli ptačí chřipce, která není na člověka přenosná,  ale přes hranice do Evropy pustí miliony  

nakažených s AIDS, otevřenou TBC a střevními parazity, na které nemáme imunitu. Jejich mozky zatemnila starost o svá bankovní konta a ti naši elitní

„svůdci národa“ asi ztratili zcela selský rozum!!! Nikde multikulti nefunguje, jen my budeme výjimka? Podívejte se na videa, kde už se usadili, co je tam  

za pouliční hrůzy, přerůstající ve válečný džihád – likvidace všech obyvatel, nevěřících v Allaha! Chcete se stát dobrovolně otroky a mlátit hlavami o chodník,  nebo chcípnout na neznámé nemoci? To už může být pozdě.

 

Volte hlavou a srdcem pro vlast!!!

Přeposílám toto info a říkám to již dávno, není to jen hrozba znásilňování,  terorismu, a tunelování sociálního i zdravotního  systému, jejich choroby,   jsou daleko horší nebezpečí, než si myslíme a na to nemusím být ani MUDr.!!!

Z Rychnova (20 km od Žamberka), kde stoupla kriminalita dle starosty za jediný  rok o 400%, (což kupodivu přiznala a vysílala včera i televize) ty nakažené s TBC   posílají k nám do sanatoria v Žamberku. A kde je psáno, že se nenakazí personál nějakými parazity, či infekcemi, na které nemáme imunitu!!!!  Pak už to jede jak na běžícím pásu. Ono jim nedochází ani to, kdo by na ně  vydělával, pokud budeme všichni ležet na infekčním, nebo pod drnem!

Marksová s Chovancem tu byli a na oko  prý posílí policii o 5 lidí, aby se lidé cítili bezpečněji, to je fakt  směšná šaškárna!!!! Migranti nevydělají ani na sebe, natož aby přispěli něco do státního rozpočtu. Nebudou se učit řeč ani pracovat, jen se soudit o stále více práv a hidžáby!

V Rakousku jich pracuje 8%!!! Dle statistik je „obohatilo“ 10.000 migrantů jen s otevřenou tuberkulózou a kde jsou další nemoci? Kde na to naše zdravotnictví bude brát???

Ať už z nás ti prolhanci z ČSSD, ODS, KDU-ČSL, TOP 09 a ANO nedělají blbce! Za totalitního školství, kdy nás nepostihla díky bohu žádná „inkluze ani integrace dementů“ jsme vlastně šťastná generace!!! A na lhaní či totalitní praktiky EU máme citlivý, léta totalitou trénovaný nos !!!

A když budou vyhrožovat odebráním dotací, je to jen dobře, nejvyšší čas z toho likvidního EU spolku odejít, vzít si zpět svou suverenitu a odmítnout černou budoucnost pro naše děti!!! Pokud se chtějí „rasově mísit“, tak ať se všichni ti prolhanci rozjedou za své poslanecké platy na dovolenou do Afriky nebo muslimských zemí. 

Sankcemi, které uvalili na Rusko, mu jen dopomohli k soběstačnosti v potravinách, tak proč nezačít místo rozhleden a cyklostezek investovat opět do zemědělství a zajišťovat lidem kvalitní obživu, místo dovážených chemických a GMO potravin ze západu??? Jen zdravý, plodný a inteligentní národ má šanci přežít!!!

Přišlo mejlíkem s prosbou o zveřejnění…..

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7
Komentujte

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Vašek DucháčjirikKarel Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Karel
Host
Karel

Hlavně, že ukazovali, jak si před lety Britská královna umývala nohy v chloraminu na letišti, když tu byla kulhavka, či slintavka. A teď to tu proudí jeden nakažený vedle druhého a nikdo nic neřeší!!!

jirik
Host
jirik

Ovládání myšlenkami Velkou pozornost vyvolalo vystoupení Reginy Duganové, která pracuje ve speciální skupině označované jako Building 8 (Budova 8). V ní Facebook vyvíjí produkty, jež budou měnit náš pohled na svět. A opravdu, Duganová, která dříve pracovala pro americkou agenturu DARPA (vyrábí například nové technologie pro armádu), představila práci na čipu, který umožní převádět myšlenky na slova. Doslova tak umožní lidem psát přímo jejich mozkem. Cílem je přinést tak rychlé psaní, které až pětinásobně překoná rychlost psaní na mobilním telefonu. „Zní to neuvěřitelně, ale je to blíže, než si dokážete představit,“ řekla na konferenci Duganová. Pomocí mozkových implantátů prý již… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Pražská kulturní fronta chce Alexandrovcům zakázat zpívat v Česku, protože prý propagují ruskou armádu. Výkvět kavárenských podpindosníků chce po Zaorálkovi, aby Alexandrovcům neudělil víza!
http://vool.cz/tRvs5

jirik
Host
jirik

ZE SVĚTA POČÍTAČŮ EFF: Školní přístroje špehují žáky Organizace Electronic Frontier Foundation (EFF) provedla průzkum ohledně sledování žáků a studentů prostřednictvím zařízení, která jim školy poskytují. A tvrdí, že se o školácích často shromažďuje velké množství informací, aniž by k tomu dali souhlas rodiče dětí: „Služby vzdělávacích technologií často shromažďují mnohem více informací o dětech, než je nutné, a ukládají tyto informace neomezeně dlouho.‟ Často se ve školách používají přístroje kategorie Chromebook, kde běží systéme Chrome OS propojený se službami firmy Google. Data mnohých aplikací se ve výchozím stavu automaticky ukládají do cloudových úložišť. V mnoha případech si u EFF… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Andrej Babiš se netají kritikou takzvaných měkkých dotací, tedy příspěvků Evropské unie a státu na zaměstnanost, které umožňují například lepší vzdělávání zaměstnanců. S tím, že jeho firmy takové dotace čerpaly, už ale problém nemá. Například severočeská chemička Lovochemie, která patří Agrofertu, čerpala z evropského programu téměř šest milionů korun, dalších devět mlékárna Hlinsko a peníze dostaly i další odnože Agrofertu. Babiš přitom takové příspěvky kritizoval s tím, že by EU neměla zaměstnavatelům diktovat, na co peníze čerpat. „Já bych je ani nechtěl,“ řekl na adresu dotací. Jeho firmy přitom z evropského fondu získaly téměř 70 milionů korun.
http://vool.cz/Tx5X6

jirik
Host
jirik

„Hádanka pro vás: Kdo je majitelem firmy, která nabízí tak hrozné nabídky práce?“ připsal k obrázkům inzerátů, kde Vodňanská drůbež nabízí práci od 12,5 tisíc měsíčně. „Vlhké a chladné prostředí, cca osm stupňů,“ píše se přitom v inzerátu. Jde mimo jiné i o směnný provoz, nabídky jsou podle popisu vhodné i pro cizince.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Prace-ve-vlhku-a-chladu-Na-smeny-Za-14-tisic-Cizinci-vitani-Veseni-a-baleni-kurat-Hadejte-jmeno-kapitalisty-znate-ho-484960

Vašek Ducháč
Host
Vašek Ducháč

Kdysi někdo napsal, že každý národ má takovou vládu, jakou si zaslouží. Ale koho volit??? kdo dává záruky, že nás neprodá?? Poslední osvícený panovník, který bojoval za svůj lid byl Karel IV. nebo znáte jiného z posledních časů???? Vašek.