Velice důležitá zpráva

…..kterou jsem okopíroval z jedné diskuze. Bylo by dobré se nad ní zamyslet, protože přesně tímto směrem se celé dění v Česku a na Slovensku vydává. Jen aby brzy už nebylo pozdě….

12:54

Z Nadhľadu.Toto nie je sranda…

Náhodný okoloidúci
2017-04-11 17:28
prišlo mi emailom

Včera mi kamošš poslal zaujímavý a takmer varovný text, ktorý si zaslúži pozornosť.

· Mimoriadna správa!!!!!!!!!
USA a mimovládky na Slovensku chystajú úradnickú vládu vedenú zahraničným agentom Kiskom
Remišová (OĽANO) a viacerí poslanci sa vyjadrili, že cieľom rušenia Mečiarových amnestií je položenie Ficovej vlády. Vedia, že oni by nevytvorili vládu, nakoľko celá opozícia nemá dostatok hlasov. Problémom je Kotlebová ĽSNS, ktorej neustále rastú preferencie. Podľa uniknutých interných prieskumov strán majú preferencie nad 25%, tým by znemožnili vytvorenie vlády opozícií aj súčasnej vláde.
Preto cieľom je vyvolať revolúciu, zrušiť súčasnú vládu a poveriť Kisku vytvorením úradnickej vlády. Úradnickú vládu by Kiska zvolil zo svojich najbližších, a to sú všekto bábky USA a Izraela, pracujúce prevažne v rôzných mimovládkach. Táto úradnická vláda by mala za úlohu predať čímskôr zásoby pitnej vody na Slovensku. Taktiež 1700 minerálnych prameňov. Cena vody má byť za 15 rokov na úrovni ceny nafty. Slovensko má druhé najväčšie zásoby pitnej vody na svete. A je na prvom mieste, čo sa týka minerálnej vody. Nie je náhoda, že mnohé minerálne vody a kúpele na Slovensku ako prvé po prevrate ovládla mafia.
Andrej Kiska sa opakovane nechal počuť, že by bol rád Židom. Evidentne sa mu nepáči byť Slovákom. Jeho láska k USA je však do oči bijúca…
Ďalším cieľom úradnickej vlády vytvorenej Kiskom a americkými agentami by bolo umožnenie predaja našej pôdy zahraničným osobám. Tým, by sme Slovensko predali do zahraničia. Vzhľadom na 3 000 000 exekúcií a počet hypoték by to bolo veľmi jednoduché. Stačilo by na pár rokov zvýšiť úrok hypoték a zrušiť nejaké továrne…a ľudia by začali predávať domy a byty. To by viedlo k situácií aka je dnes v Palestine, ktorá väčšinu územia predala Izraelu.

Zdroj (1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

19
Komentujte

avatar
14 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
jirikMarošCelestinatomáš marnýVedista Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Celestina
Host
Celestina

U nás to není lepší, budou se likvidovat Krušné Hory těžkou lithia. Australští těžaři zničí přírodu, shrábnou zisky a z českých zaměstnanců nadělají další otroky. A ani k tomu nebyla třeba žádná revoluce, vovčané jsou spokojeni, že budou mít práci !

Vedista
Host
Vedista

Prave tohle vse pocita s tim ze zde zustane civilizace ale ta zmizi jako ty predchozi takze netreba se obavat pokud se venujete duchovnimu rustu zustanete kdyz ne no tak to je skoda mluvit 🙂

jirik
Host
jirik

Maďarský ústavní soud zrušil zákaz výstavby mešit
Maďarský ústavní soud ve středu zrušil rozhodnutí obce Ásotthalom zakazující stavby mešit, minaretů, nošení muslimských burek, čádorů a činnost muezzinů. Uvedla to agentura MTI.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/434992-madarsky-ustavni-soud-zrusil-zakaz-vystavby-mesit.html

Maroš
Host
Maroš

No veď o tom celom je sionistická pasca v podobe protiústavného rozhodnutia idiotov v slovenskom parlamente, ktorí sa bez voličského mandátu ÚSTAVODARNÉHO ĽUDU – RES PUBLICA – rozhodli zmeniť ústavný zákon! Pozor! – toto sú trestné činy proti Ústave – a sakra zneužitie právomoci verejného činiteľa! Kotlebovci sa tomuto šikovne vyhli – ich nesplnenou podmienkou zrušenia aj milostí prezidenta Kováča. Dôležité – ani Kováč, ani Mečiar neporušili Ústavu – ich rozhodnutie bolo neetické, ale v rámci ich právomoci – na rozdiel od protiústavného konania poslancov! – viď právny názor Štefana Harabína. A prezident má v takomto prípade právo rozpustiť parlament!… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Ruští chemici a jejich čínští kolegové vyvinuli novou metodiku těžení zlata z rudy, která umožní snížit vlastní náklady o 30 až 40 procent, oznámila tisková služba národní výzkumné technické univerzity MISiS.

„Možnost zavedení naší technologie do výroby bude záležet na ceně unce zlata. Jsou samozřejmě ještě efektivnější technologie, které vytahují skoro veškeré zlato z rudy, ty si ale vyžadují obrovské náklady, a proto je jejich zavedení neúčelné dokonce i v současné době. Za pomoci naší technologie dostáváme 85 až 90 %, a to je standardní a nejpřijatelnější ukazatel“, řekl profesor univerzity Vadim Tarasov.
https://sptnkne.ws/edHY

jirik
Host
jirik

POZVÁNKA – Jak dál v Evropské unii nebo bez ní
http://vool.cz/a0Rjm
Pořádá – novarepublika.cz

jirik
Host
jirik

Policie varuje před Modrou velrybou, hra nabádá děti a mládež k sebevraždě
Policie varuje před internetovou hrou Modrá velryba, která se z Ruska rozšířila do celého světa včetně České republiky. Děti a mládež dostávají úkoly od neznámého člověka, který si říká kurátor, a jedním z úkolů je také spáchat sebevraždu.
https://www.novinky.cz/krimi/435094-policie-varuje-pred-modrou-velrybou-hra-nabada-deti-a-mladez-k-sebevrazde.html
Hra Modrá velryba spočívá v úkolech, které hráčům rozdává tzv. kurátor. Mimo jiné po hráčích chce, aby sledovali horory, sebepoškozovali se, s nikým se nebavili, a na závěr aby si vzali život.

ps: jakže se jmenovala ta hra co byla populární cca 1-2 roky to by mělo být….
trochu mě to tahle připomíná…..

jirik
Host
jirik

aměstnance firmy Devro Jilemnice, která vyrábí potravinářská střívka, trápí alergie. Příčinou je zřejmě použití řepkového oleje při výrobě střívek. Devro začalo používat směs řepkového oleje a jeho derivátů pro finální úpravu střívek od 1. února letošního roku na základě legislativních požadavků Evropské unie. Krátce na to se u zaměstnanců objevily respirační a kožní problémy. Firma se proto obrátila na Státní zdravotní ústav (SZÚ) s žádostí o stanovení hygienických limitů. Ve čtvrtek to sdělila mluvčí společnosti Simona Kopová. Změně ve výrobním postupu při finální úpravě střívek a použití řepkového oleje předcházel důkladný schvalovací proces završený kladným posudkem na použití derivátů řepkového… Číst vice »

jirik
Host
jirik

USA mohou zasadit preventivní úder Severní Koreji, aby zabránily další zkoušce jaderných zbraní, oznámila televize NBC s odvoláním na zdroje v rozvědce.

Podle informace NBC je americká rozvědka přesvědčena, že Pchjongjang se připravuje na další jadernou zkoušku už o tomto víkendu, a Pentagon už rozmístil odvetou dva své torpédoborce nedaleko možného místa zkoušky.

V poslední době se stalo téma pravděpodobného amerického útoku na Severní Koreu jednou z hlavních otázek mezinárodní politiky a bezpečnosti. Dříve poslaly americké úřady k břehům Korejského poloostrova letadlovou loď, a Pchjongjang vyhrožoval Washingtonu jaderným úderem.
https://cz.sputniknews.com/svet/201704145112450-media-pripravenost-USA-preventivni-uder-KLDR/

jirik
Host
jirik

Náměstek ministra zahraničí KLDR Han Song Ryol v interview pro Associated Press prohlásil, že se situace na Korejském poloostrově „dostala do slepé uličky“, a že Pchjongjang nehodlá „sedět se složenýma rukama“ v očekávání preventivního úderu USA.

Podotkl rovněž, že prezident USA „dělá problémy“ svými „agresivními“ zprávami na Twitteru.

Televize NBC dříve oznámila s odvoláním na zdroje v rozvědce, že USA mohou zasadit preventivní úder Severní Koreji, aby zabránily další jaderné zkoušce. https://sptnkne.ws/eet8

jirik
Host
jirik

Švédská dívka si pozvala kamaráda z Libérie, který přišel s kamarádem z Keni. Přítel dívky skončil s trvale poškozeným mozkem a ona znásilněna. Zabili jsme ho, komentoval Libérijec na soc. síti. Deportován nebude, dostal tři roky!
http://www.rukojmi.cz/clanky/3750-africti-migranti-ve-svedsku-znasilnili-dalsi-divku-a-priteli-trvale-poskodili-mozek

jirik
Host
jirik

Američtí vědci zjistili, že majitelé chytrých telefonů začínají trpět bolestí ve vrchní části zad a krku dříve než lidé, kteří je nepoužívají, uvádí Reuters s odvoláním na výsledky výzkumu zveřejněném The Spine Journal.

Chirurgové a ortopedi Todd Lanman a Jason Cuellar zafixovali nárůst v počtu mladých pacientů trpících silnou bolestí zad nebo páteřní kýlou. Při zkoumání rentgenových snímků vědci objevili, že tito pacienti měli netypické zakřivení krku, ke kterému vedlo denní několikahodinové používání chytrých telefonů. https://sptnkne.ws/efnv

jirik
Host
jirik

Farmář, zachránce tradičního českého koňského plemene hucul, donátor jižního Plzeňska, zakladatel soukromého Muzea krojů Plzeňska v Březí u Žinkov Jiří Tetzeli v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz varuje před nebezpečím potravinové nesamostatnosti, kdy se můžeme stát lehce vydíratelnými i svými současnými obchodními partnery.Geneticky modifikované organismy prý mají „spasit hladový svět“… Aby se nakrmil svět, tak se musí jít na geneticky modifikované rostliny a chemizaci polí. Dříve nevadilo, že pšenice měla výnos 30 metrických centů z hektaru – tehdy se o tom vítězoslavně psalo v novinách. Dnes je běžné, když má 50 i 60 metráků ze stejné plochy. Zjednodušeně řečeno, dusík z umělých… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Již čtvrtým rokem píši, že se Sýrie rozpadne tak jako Irák a dle všeho i to Turecko, státy, které byly na základě dvou diplomatů – Francouze a Angličana – ještě během I. světové války od stolu vymyšleny a následně vytvořeny. Snad se přece jen někdy v budoucnu hranice změní do svých přirozených podob, hranice, které uměle jeden velký národ rozdělují mezi čtyři státy. Rozklad Iráku a Sýrie, které de facto fyzicky již třetím rokem neexistují, zabrzdil jen a jen Barack Hussein Obama. A teď je tomu dle všeho konec. Iráčtí Kurdové svou samostatnost již nastartovali a tento svůj záměr již… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Ministerstvo zdravotnictví plánuje vybudovat sto center duševního zdraví. Středisko pro pacienty s psychickými obtížemi i jejich blízké má být podle slov ministra zdravotnictví Miloslava Ludvíka a jeho náměstka Romana Prymuly v každém okresu. Reforma psychiatrie by měla proběhnout během následujících 15 až 20 let.
https://zpravy.tiscali.cz/reforma-psychiatrie-v-cesku-vyroste-sto-center-pro-psychicky-nemocne-295883