Velká změna na planetě Zemi těsně před námi. Něco velkého se začalo odehrávat. Nedá se to zastavit a události jsou v plném proudu

…..poprvé za celou dobu existence byla změněna obálka časopisu The Economist. Je to ale konstruktivní změna, která se v krátké době projeví. Zhodnoťte a posuďte sami…..

00:27

Původní obálka na rok 2017 je s kartou na druhém místě vedle věže do které uhodil blesk a rozdělila se,  s Trumpem. Má symbolizovat že Trump bude vládnout světu, tak jak jsme popisovali v rozboru na začátku tohoto roku. Ale nyní pozor!!!!! Při pohledu ve dvojité dualitě se nám jeví následující. Byla nahrazena kartou na které se nachází červený orel, který nyní vládne světu. Je Vám asi vážení čtenáři tadesca naprosto jasné, kdo může být orlem myslen a zároveň se odvrací zády od nechutných dějů, které byly jamíkama a hlavně zločincem SOROSEM a jeho kumpány naprogramovány. Šachovou partii na celé čáře vyhrál právě muž z východu. KARTY A VÍTR SE OBRACÍ. Doslova a dopísmene. Prvně zničení celého Karibiku a pak se vítr obrátil symbolicky na Evropu a pokračuje na Rusko. (Orel, jak jsem psal minulý rok, může představovat také šest padlých andělů)

Jako tečku za jejich zločiny a na rozloučenou nám poslali ještě ničivou vichřici, která přinesla po celé Evropě neuvěřitelné škody a zároveň mnoho mrtvých. Jak se situace bude vyvíjet dál je možná napsáno v proroctí Irlmayera, který ve vizích viděl jak Rusko obsadilo celou Evropu aby zabránilo krveprolití na evropském kontinentě s importovanými černými vojáky.  Hranice Ruska potom, dle proroctví Irlmayera, končí u Atlantiku.

Můžeme očekávat v dalších dnech zajímavé události. Pročpak asi tak MADAMME MERKELOVÁ narychlo odlétá do Moskvy za Putinem a o čem budou jednat či rokovat?????

Na dveřích věže, do které uhodil blesk je papír s popisem. Jedná se pravděpodobně o 31.10.1517 Luthers Thesenanschlag. Cedule byly vyvěšovány v následujících letech od tohoto data na mnoha dveřích různých kostelů. (Před 500 lety)

A nyní se odehrála další zajímavá událost. Na Halloween (svátek ďábla)  je to obětovací rituál černým silám 31.10.2017,  dala MADAMME MERKELOVÁ a vláda v Německu volný den na počest asi 500 leté události. Ano slyšíte dobře, „otroci“ dostali volný den jako můstkový. Prvního jsou dušičky a druhého je svátek. Pročpak celý cirkus s tímto pompézním pětsetlet starým rituálem?????

A tím tedy v Německu vznikla zvláštní situace: byl víkend, přišla náhlá vichřice, kterou ani nestačili včas pojmenovat, a na zítra, halloween, mimořádně vyhlásili pro celé Německo, jen na letošek kvůli 500. letému výročí, sváteční, nepracovní den. Takže mnozí mají dnes ještě nepracovní takzvaný můstkový den (brückentag) a pozítří, 1.11. je v katolicky laděných spolkových zemích německa také nepracovní svátek: všech svatých. následuje 2.11.: všech duší.

Dnem 31.10.2017 asi začnou velké události, které nebudou mnozí chápat. Necháme se překvapit a budeme pevně věřit, že budou pro lidstvo konstruktivní.

Pro lepší pochopení celé situace by bylo dobré přečíst následující data:

http://tadesco.cz/proroctvi-rothschildu-na-rok-2017-dokonaly-rozbor/

http://tadesco.cz/trump-ve-velkem-ohrozeni-dle-symbolicke-predpovedi-casopisu-economist-rok-2017-elity-zacinaji-brutalne-jednat-jednat-symbolicky/

Napsal tm.

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

18 Komentáře zapnuto "Velká změna na planetě Zemi těsně před námi. Něco velkého se začalo odehrávat. Nedá se to zastavit a události jsou v plném proudu"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
tauri
Host
tauri

Někdo dáva sionský časopis na úroveň svátosti. Nehodlá do náhodou papa František posvětit?

tauri
Host
tauri

Tome, prosímtě dá se vyzjistit IP, z které je psán příspěvek? Koukám, jak puk, kdo tu píše za můj nick..Ten první komment jsem fakt nepsal já..
Hlavně používám stejného maila, kterého vidíš jen ty..
A Vám ostatním, buďte prosím tak čestní a nepoužívejte cizí nicky a nevydávejte se za druhé ju? Věřím, že máte na víc..
Děkuju

tauri

mariankosnac
Host
mariankosnac

Tauri a nenapadlo ťa že nemusíš byť jediný s tímto nickom? Už som v diskusiách sa stretol s tímto menom u muža i ženy. Takže sa nesťažujte a dávajte si originálnější nicky. Preto i ja mám takýto dlhý nick aby mi ho „nekradli“.

tauri
Host
tauri

Já ho používám asi 8-9let, asi jako kdybych si najednou chtěl dávat nick tomáš marný, tož taky nebylo moudré, když ho používá několik let jedna osoba na tomto webu. Buďto si nový příchozí dá jiný, nebo může jít. Pak je v tom bordel a jakmile bude pod mým nickem nadávat do kdoví čeho, těžko mnozí poznají, že to nejsem já..
Chápeš?

Franta
Host
Franta

Ta orlice bude symbolizovat Rusko, protoze jednak je 2-hlavá orlice symbol Ruska a druhak rudá je tradicni barva Ruska. Ruská vlajka za cara Ivana IV. Hrozného byla celá rudá.

Laco
Host

Ale na obrázku je len jednohlavá orlica čo by mohol byť americký orol. Červená farba symbolizuje bojové naladenie orla, žiadnu diplomaciu. Dvojhlavá orlica je hlavne symbol zednářský-slobodomurársky.

Arnošt
Host
Arnošt

Pokolikáte už?

Tomáš Slunce
Host
Tomáš Slunce

Postřeh ze včerejšího dne:
Tak dlouhý den jako byl ten včejší (30.10. )jsem už dlouho nezažil, bylo to jako by měl opět 24hodin. Velmi zajímavé mentálně a tělesně celkem náročné prožívat těch pár ukradených hodin navíc.

ketty
Host
ketty

Jo také vnímám dny nějaké delší. Neděle byla o hodinu delší, takže tam jsem to přičítala tomu.

Milo
Host

Najzvláštnejší objav NASA: Do našej slnečnej sústavy priletelo niečo nezvyčajné

https://fontech.startitup.sk/nasa-cudny-objav/

CZK
Host

Takto si některé naše „pozemské“ družice opatřovaly tu správnou rychlost, aby mohly letět i do prostorů, kam se pomocí svého vlastního pohonu nemohly dostat.

pRedox
Host
pRedox

Nevím, jak vy ale já měl v pátek 27.10.2017 pocit, že je čtvrtek a dneska 31.10.2017 mám zase pocit že je středa. Nevím proč, ale toto se mi běžně vůbec neděje.

tauri
Host
tauri

Taky mi příjde, že čas se prodloužil a v práci to najednou nějak neutíká :))

jirik
Host
jirik

taky jsem zjistil zpomalení času, nejrychleji pro mě čas >>letěl<< v době kdy CERN začal zvyšovat výkon…..

Jarka
Host
Jarka
Ja ještě k tomu sleduju i lidi kolem me. Zacinaji se cimdal vic „vybarvovat“. Hlavně ten slepicinec tady v praci. Masky padají a na povrch toho leze cimdal vic, ze pracovnice v domove pro duchodce okradaji klienty za jejich zivota. Jedna je sidi v penezich, druha si zamlouva jejich soukromé veci, ze az zemrou ona si to vezme. A ta treti nema kvalifikaci vykonavat praci pecovatelky, takže si jen na neco hraje a s lidma neumi jednat. Nejsem bonzacka, takze vedoucimu jsem jen naznacila co se děje tady aby byl v obraze. Ale to ostatni by meli rict klienti sami.… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!