„Velký“ „šéf“ EU Jean-Claude Juncker není schopen se obléci a opět ožratý ako prasa

…..není dne, aby nebyl „VELIKÝ ŠÉF EVROPSKÉ ÚNIE“ zachycen novináři totálně opilý. Ani mluvit nemohl….

13:27

Všechno je ale rychle ze sociálních sítí vymazáno…..

Nové video opět potvrzuje jak hluboce klesl „ÚDAJNÝ VELKÝ VŮDCE EU“ Jean-Claude Juncker. Není už dne, aby nebyl opilý pod „obraz“ a není s ním možná skoro žádná rozumná komunikace.

Tak daleko to dopracoval a zároveň s ním i EU. JUNKER ztratil schopnost se správně oblékat.

tm komentuje: no jak by né, když z opilosti ani nevyjde…..

Jeho pomocník zjistil, že má na nohou nesprávnou druhou botu. Jednu černou a druhou hnědou.

Je přímo strašidelné, jak vypadá ve svých 63 letech. Vedoucí celé EU se neumějí ani správně oblékat, neumí se postarat ani sami o sebe, ALE CHTĚJÍ VÉST CELOU EU!!!!!

Video bylo už ze sítí odstraněno, ale objevilo se ještě zde na wimeo na následujících stránkách dole:

http://uncut-news.ch/2018/11/16/betrunken-eu-chef-jean-claude-juncker-ist-nicht-mehr-in-der-lage-sich-richtig-zu-kleiden/

ps. je to komediant, který nepatří ani do cirkusu. Je to absolutní tragikomedie, do které zatáhl půl miliardy lidí…..

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9
Komentujte

avatar
6 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
AdamMarošSysitomáš marnýOlda Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
terezkaterka
Host
terezkaterka

Špinavé prasa.

pavel blaheta
Host
pavel blaheta

Terka za všechno si můžeme sami. Koho volíme toho máme. Já vím, že jeho jsme nevolili, ale volili jsme (stejně jako ostatní státy EU) své zástupce do EU parlamentu a volit správně a rozumem, tak by Unie byla jiná. Je to i naše chyba. Bohužel. A lidi stále ještě chrápou (dosud většina, která se sice zmenšuje, ale pořád většina). Ale jak píše přítel T.M. – jejich čas se krátí a to že rychle, tak to nějak vydržme, změna přichází.

Adam
Host
Adam

Evropská komise je nikým nevolena tlupa. O to je to větší tragédie.

mariankosmac
Host
mariankosmac

No co, hlavně, že svěrače vydržely…

jirik
Host
jirik

odborníci jsou všude Obyvatelce amerického státu Colorado byly omylem odstraněny obě ledviny, oznámila televizní stanice Fox 31. Uvádí se, že v březnu letošního roku lékaři diagnostikovali u 73leté Lindy Woollyové rakovinu ledviny a v květnu jí byly obě ledviny vyoperovány. Avšak podle výsledků biopsie provedené v březnu se ukázalo, že ani v jedné ledvině zhoubné nádory nebyly. Biopsie po operaci také potvrdila, že nádor v orgánech nebyl. Teď potřebuje žena transplantaci alespoň jedné ledviny a průměrná doba čekání na transplantát činí v USA sedm let. „Mám pocit, že lékaři mi tu ledvinu dluží, no jistě. Je to hrozné, protože už… Číst vice »

Olda
Host
Olda

….chybí Ti dovětek-špinavé ži.ovské prase

Sysi
Host
Sysi

Je zajímavé, že ho ty nejvyšší „extraelity“ nechávají ve funkci. Nicméně se asi náramně dobře baví, že se celý europarlament nechá řídit a ovládat takovou opileckou troskou. Z toho správně odečítají, že lidi už jsou natolik zdegenerovaní, že si nechají líbit všechno a od kohokoliv. Díky tomu jsou elity připraveny nastolit urychleně světový řád. Když tak sleduji dnešní pražské a brněnské demonstrace, tak mlaďoši vůbec nevědí která bije (jsou k tomu cíleně vedeni na školách) a ti starší jsou zblblí mainstreamem. Vadí jim STB a směřování na východ. Absolutně nemají páru, o co ve jménu globalismu jde a že jeho… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Habsburgovci tvrdia, že za problémami Európy 1918-2018 je revanšizmus. OK – ale koho revanšizmus – Nemcov, Francúzov, Maďarov, Poliakov? A čo tak revanšizmus židov – ktorých z Prahy vyhnala práve Mária Terézia, pričom jej hlavným radcom bol konvertovaný žid! Tak ako je to? Ako je to s tou Paneurópou, keďže NWO má byť neomarxistická monarchia? /Severná Kórea s dynastiou Kimovcov je v tomto sociálny experiment/ Otázka – konvertovali-prispôsobili sa Habsburgovci marxizmu? Schválne – než si pustíte toto video, ktorému neporozumiete, pokiaľ nepripustíte, že Habsburgovci tajne konvertovali na židovstvo – choďte rovno na video čas 5:20 – a aký symbol uvidíte… Číst vice »