„Velký“ „šéf“ EU Jean-Claude Juncker není schopen se obléci a opět ožratý ako prasa

…..není dne, aby nebyl „VELIKÝ ŠÉF EVROPSKÉ ÚNIE“ zachycen novináři totálně opilý. Ani mluvit nemohl….

13:27

Všechno je ale rychle ze sociálních sítí vymazáno…..

Nové video opět potvrzuje jak hluboce klesl „ÚDAJNÝ VELKÝ VŮDCE EU“ Jean-Claude Juncker. Není už dne, aby nebyl opilý pod „obraz“ a není s ním možná skoro žádná rozumná komunikace.

Tak daleko to dopracoval a zároveň s ním i EU. JUNKER ztratil schopnost se správně oblékat.

tm komentuje: no jak by né, když z opilosti ani nevyjde…..

Jeho pomocník zjistil, že má na nohou nesprávnou druhou botu. Jednu černou a druhou hnědou.

Je přímo strašidelné, jak vypadá ve svých 63 letech. Vedoucí celé EU se neumějí ani správně oblékat, neumí se postarat ani sami o sebe, ALE CHTĚJÍ VÉST CELOU EU!!!!!

Video bylo už ze sítí odstraněno, ale objevilo se ještě zde na wimeo na následujících stránkách dole:

http://uncut-news.ch/2018/11/16/betrunken-eu-chef-jean-claude-juncker-ist-nicht-mehr-in-der-lage-sich-richtig-zu-kleiden/

ps. je to komediant, který nepatří ani do cirkusu. Je to absolutní tragikomedie, do které zatáhl půl miliardy lidí…..

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9 komentářů

 1. terezkaterka napsal:

  Špinavé prasa.

  • pavel blaheta napsal:

   Terka za všechno si můžeme sami. Koho volíme toho máme. Já vím, že jeho jsme nevolili, ale volili jsme (stejně jako ostatní státy EU) své zástupce do EU parlamentu a volit správně a rozumem, tak by Unie byla jiná. Je to i naše chyba. Bohužel. A lidi stále ještě chrápou (dosud většina, která se sice zmenšuje, ale pořád většina). Ale jak píše přítel T.M. – jejich čas se krátí a to že rychle, tak to nějak vydržme, změna přichází.

 2. mariankosmac napsal:

  No co, hlavně, že svěrače vydržely…

 3. jirik napsal:

  odborníci jsou všude
  Obyvatelce amerického státu Colorado byly omylem odstraněny obě ledviny, oznámila televizní stanice Fox 31.

  Uvádí se, že v březnu letošního roku lékaři diagnostikovali u 73leté Lindy Woollyové rakovinu ledviny a v květnu jí byly obě ledviny vyoperovány. Avšak podle výsledků biopsie provedené v březnu se ukázalo, že ani v jedné ledvině zhoubné nádory nebyly. Biopsie po operaci také potvrdila, že nádor v orgánech nebyl.

  Teď potřebuje žena transplantaci alespoň jedné ledviny a průměrná doba čekání na transplantát činí v USA sedm let.

  „Mám pocit, že lékaři mi tu ledvinu dluží, no jistě. Je to hrozné, protože už nemáš na vybranou, když se dostaneš do nemocnice. Věříš, že se o tebe postarají,“ postěžovala si.

  Před časem zažalovala obyvatelka Floridy u soudu lékaře, který jí vyoperoval zdravou ledvinu, kterou pokládal za nádor.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201811178490848-USA-lekari-omyl-ledviny/

 4. Olda napsal:

  ….chybí Ti dovětek-špinavé ži.ovské prase

 5. Sysi napsal:

  Je zajímavé, že ho ty nejvyšší „extraelity“ nechávají ve funkci. Nicméně se asi náramně dobře baví, že se celý europarlament nechá řídit a ovládat takovou opileckou troskou. Z toho správně odečítají, že lidi už jsou natolik zdegenerovaní, že si nechají líbit všechno a od kohokoliv. Díky tomu jsou elity připraveny nastolit urychleně světový řád.
  Když tak sleduji dnešní pražské a brněnské demonstrace, tak mlaďoši vůbec nevědí která bije (jsou k tomu cíleně vedeni na školách) a ti starší jsou zblblí mainstreamem. Vadí jim STB a směřování na východ. Absolutně nemají páru, o co ve jménu globalismu jde a že jeho podporou zničí naši zem, sebe a své nejbližší.
  Hulákají, že něco nechtějí, ale nemají páru, co chtějí.

 6. Maroš napsal:

  Habsburgovci tvrdia, že za problémami Európy 1918-2018 je revanšizmus. OK – ale koho revanšizmus – Nemcov, Francúzov, Maďarov, Poliakov?
  A čo tak revanšizmus židov – ktorých z Prahy vyhnala práve Mária Terézia, pričom jej hlavným radcom bol konvertovaný žid! Tak ako je to? Ako je to s tou Paneurópou, keďže NWO má byť neomarxistická monarchia? /Severná Kórea s dynastiou Kimovcov je v tomto sociálny experiment/
  Otázka – konvertovali-prispôsobili sa Habsburgovci marxizmu?

  Schválne – než si pustíte toto video, ktorému neporozumiete, pokiaľ nepripustíte, že Habsburgovci tajne konvertovali na židovstvo – choďte rovno na video čas 5:20 – a aký symbol uvidíte – žltý kruh s červeným krížom a žltými hviezdičkami – a až potom si pustite toto video od začiatku. A pochopíte aj, prečo to „nemeckofrancúzske“ židovské prasa
  „riadi“ EU parlament a prečo nosí žltú kravatu. O to jednoduchšia bude reinštalácia sio-Habsburgovcov do centra vedenia „tej správnej“ Európy!

  Stoleté výročí 1918–2018 očima Habsburků – 5:20
  https://www.youtube.com/watch?v=5Vx-bd7tKtI

  „Neznám horší mor pro stát, než tento národ!“ – Mária Terézia o židoch 21:40 – pokračovať – slobodomurár, konvertovaný žid Jozef von Zonenfels – poradca…
  Habsburkové (3/4) – Nové poslání
  https://www.youtube.com/watch?v=1oMfAMF594k

  Takže?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.