Velmi přesné proroctví starodávné vědmy. Pravda se stane lží a lež pravdou, Evropa bude raněna slepotou …..

Z dávné doby se nezachovalo mnoho proroctví, které by se týkalo dnešní doby. Vyjimkou, potvrzující pravidlo je Sibyla Kumana, královna ze Sáby, která žila přibližně v letech 970 – 870 p.n.l. Napsala 9 knih, které nazvala „Moudrost života“. Je to až neuvěřitelné, jak některá proroctví starodávné Sibyly velmi dobře zapadají do dnešních časů. Posuďte sami!

 

O EVROPĚ:

Na problémy Evropy upozorňovala Sibyla velmi přesně:

Nastane doba, kdy Evropa bude raněna slepotouTo dnes vidíme na každém kroku, kdy EU vedená z Bruselu, pomalu a jistě vydává mnohdy nesmyslná opatření pro členské státy, až zdravý rozum zůstává stát.

Lid bude mít v mnohých zemích úplnou svobodu, která mu však nedá najíst, práce (hlavně manuální) nebude ceněna, jak by měla být. Pravda se stane lží a lež pravdou. Kvete lichva a záměr jak nad druhým vyzrát a vytěžit pro sebe co nejvíce, prostě jednoduše, jak toho druhého nejlépe okrást. U soudů vám pravda nepomůže, ta se stane nepravdou a zloděj, vrah i politik, platící dobrého právníka bude v „právu“.

Evropu zaplaví žluté pléměMnoho lidí si myslí, že Evropu zaplaví Číňané, jako žluté plémě. Omyl. Jsou to Asiaté, Arabové a lidé z Afriky. Dnes jsme svědci přílivu lidí těchto národů do Evropy ve velkém množství a Evropa není dnes schopna, možná i záměrně toto odstranit a sama se tak dostává do své vlastní pasti.

Věštecké schopnosti starodávné vědmy jsou jistě zarážející. Měli bychom ale udělat všechno proto, aby byla naplněna poslední vize této geniální věštkyně – „v 21.století lidé dospějí do úplného blahobytu“. Nebo se k tomu alespoň trochu přiblížit.

O ŽENÁCH A MUŽÍCH:

Přijde doba úpadku

Ženy sukní svých odloží a sukněmi mužů odívati se budou

Nápojů opojných užívati budou, takže plodnosti jejich ubude a lidstvu zánik úplný hroziti bude

A pak-li z ženy, nápoj omamný požívající, dítě se zrodí, tichému šílenství propadne

Tyto děti pak nebudou více potomků míti

Na rukou těžké a kamenné ozdoby nositi budou

Jednou velmi dlouhý, pak krátký a v době, kdy bude lidem nejhůře, vlas kratší mužů nositi budou

Rovněž ústa svá a oči mnohých se pozmění, takže žena v té době sově se podobati bude

A pak v té době mravnost dětí tak upadne, že matek svých poslušnými nebudou

Přijde doba, že z tisíce děveček jediné panny nebude, neboť děvečky panenství své už před zasnoubením mužům jiným za zlato a víno dají

Mnoho mužů manželky své, které jménem Hospodinovým do ložnic svých uvedli, vyženou a pojmou manželky jiné

O OBCHODOVÁNÍ:

Lidé budou provozovat velké obchody, což se zvrhne v úplné okrádání a člověk bude chtít člověka připravit o jmění. Obchodování bude založeno na podvodu a to jen proto, že člověk bude chtít rychle zbohatnout, ale druhé uvede do bídy. Faleš bude hořet jako rozžatá svíce, láska zhyne, lidé budou milovat lež více než pravdu a svá srdce nakloní k pokladům a penězům. Bratr zapře bratra, syn prokleje otce, matka vyžene dceru za lehkým výdělkem. Rodina přestane být přitažlivou a ztratí své tajemné kouzlo, které ji předurčil Hospodin.

Přijde doba, kdy mnoho lidí svěří své peníze druhým a tito je o ně okradou, aniž by byli potrestáni.

Přijde doba, kdy lidé budou jen přemýšlet, jak by jeden druhého okradl, aby tím jenom získal.

Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

7
Komentujte

avatar
2 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Marošjiriktomáš marný.lak Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš

Kto-čo sú – GLOBÁLNY PREDIKTOR – V. V. Pjakin 18.09.2017
https://www.youtube.com/watch?v=66PLW_obTcU

tomáš marný
Admin

Milý maroši, ano, hned na začátku to Pjakin nepřímo potvrdil, že GP je skupina lidí. Neřekl, že je to člověk sedící pod VATIKÁNEM, se svými 23 bratry a ten řídí svět. Asi si to z jeho pozice nemůže dovolit. No né asi, ale určitě. Pravda pomalu leze napovrch, ale bude ještě nějakou dobu trvat, než to bude zveřejněno oficielně. Nemám radost, že v tomto mám pravdu. Raději bych byl, kdyby tomu tak nebylo. A s těmi ANDROIDY A ANIMUSÁKY to také pomalu vylézá ven. Lidstvo se nebude stačit divit co vše se dozvědí a nebudou tomu chtít věřit. Jejich mozky… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Vem to i z druhé strany – čerstvý vdovec se třemi dětmi, co by asi následovalo, kdyby to řekl naplno? Z dětí budou nejspíše sirotci.

Maroš
Host
Maroš

Tomáši – ten problém je v tom, že táto mocenská hierarchia je postavená na 2 spôsoboch riadenia – neštruktúrnom pomocou vypúšťania či zadržiavania informácií /mediálna veľmoc – mimo našich rúk, lebo systém súčasnej vlády je organizovaný ešte podľa monarchistických štruktúr z 19. storočia – z čias bubeníkov a vylepovaných vyhlášok – nie na mediálnej elektrotechnike dneška, takže sa tvárime, že médiá nepotrebujú podliehať a byť v riadiacich štruktúrach štátu = súčasťou vlády/ a pomocou štruktúrneho – klasickej výkonnej exekutívy, avšak nie verejnej, a celé to viac menej kopíruje chazarský kaganát, t. j. s kaganom, ktorý bol verejne známy ako HRÁČ-bábkoherec,… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Maroši, dával jsem informace o těch sloupech taky a najdeš ji
http://tadesco.cz/uznavany-geolog-a-prirodovedec-pronasi-ohromujici-slova-k-africkemu-moru-prasat-na-zlinsku/#comments

blbne CAPTCHA ikdyž je správně vyplněná!!!!

Maroš
Host
Maroš

Jirik – CAPTCHA keď blbne – už som na to prišiel – klikni na kolečko vedľa – dá ti inú ponuku – druhá už obvykle funguje. Inak nerozumiem prečo blbne logika matiky – či to programoval Hotentót, lebo keď by to používalo PC kalkulátor, tak by to malo fungovať na 100%. Inak – 1+1=3 = muž plus žena potom plus dieťa – tiež logika v inom význame symbolov.

.lak
Host
.lak

Pravda se stane lží a lež pravdou
________________________________
To je přeci qalifikace pedagogů formantům. :-))))) A devjetsetjedenáctek států.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!