Veľmi zaujímavý rozhovor, psychológa s moderátorkou s politicky a genderovo korektne vymytým mozgom

Video nájdete dole v odkaze.

https://videacesky.cz/video/jordan-peterson-o-feminismu-patriarchatu-a-rovnosti-pohlavi

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. kalia napsal:

  Ten pán je normální inteligentní člověk a moderátorka má nižší inteligenci než on a asi si „něco dokazuje“ tím, že mu neustále skáče do řeči a útočí na něj. On podle mě má co (zajímavého) říct, ale ona ho odvádí od jeho tématu k tomu, aby se zabýval kravinami. Celý rozhovor jsem neshlédla, protože se to kvůli moderátorce nedalo poslouchat.

  (psala jsem údernější delší komentář, ale smazal se mi a nechce se mi to psát znovu)

 2. Dan79 napsal:

  Dobrý rozhovor a skvělý chlapík, ale zabedněnost té „uvědomělé dámy“ je fakt směšná…. Ve 23 minutě ji pěkně dojdou slova 🙂

 3. Andy napsal:

  Podle mě to zvládla na jedničku. Tenhle týpek Je velmi chytrý a má spoustu argumentů, úkolem moderátora je udělat rozhovor zajímavý pro lidi, diváky.
  Kolikrát podle mě jen něco plácla, aby nestála řeč, ale některé mužské vlastnosti očividně má, aby se dostala tam kde je, s paní souhlasím, ostatně s tím souhlasil i ten host, že pokud to chce ženská někam dotáhnout kariérně, musí mít ostré lokty a bojovat s muži o pozice, což s ženskými vlastnostmi moc nejde.
  Ostatně kdyby nebyla společnost nastavená tak jak je (patriarchálně) nikdo by nikdy už bojovat nemusel, ale to by chlapi nechtěli protože si furt musí něco dokazovat … Sobě nebo jiným mužům, že já jsem ten schopný, či aby se vytáhli před ženami.
  Hele je to celé nějaké podivné, rozhodně je se o čem bavit.
  V něčem jsem souhlasila s pánem s něčím zase s dámou.
  Fajn, že jste zveřejnili tenhle rozhovor, je velmi zajímavý.

 4. am napsal:

  no zdá se že společnost stále ještě nedozrále a proto to tu vypadá tak jak to tu vypadá… stále se snaží muži dokazovat ženám že oni jsou ti nadlidi… a že ny se jim stále snaží vyrovnat… přitom je to oboje hovadina… nejsme tu na to abychom spolu bojovali ale spolupracovali…. dokud toto lidi nepochopí, nic se na tomto světě nezmění.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..