Venezuela: Nemajetným rodinám bylo předáno 6.465 domů a bytů

V sobotu bylo nemajetným rodinám po celé zemi předáno 6.465 domů a bytů v rámci programu Great Mission Housing Venezuela (GMVV).
Domy a byty, předané rodinám, které nemají prostředky na to, aby si bydlení pořídily samy, tak dosáhly celkového počtu 1.600.000 od vzniku programu.
Program GMVV vznikl jako iniciativa Chaveze v letech 2010 a 2011.

Zdroj: 1

 

Loading...

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Marošáťa 77jirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Středeční masové protivládní demonstrace ve Venezuele mají dalšího mrtvého a přes 160 zraněných, informovala dnes agentura DPA.

V metropoli Caracas přišel o život 17letý chlapec, jehož zasáhl do krku neuvedený předmět. Při dalším z incidentů obrněné policejní vozidlo vrazilo do demonstrantů, přičemž nejméně jeden z nich utrpěl těžká zranění. Vozidlo vrazilo do protestujících poté, co ho podpálili.
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10300-protivladni-demonstrace-venezuela-stovky-zranenych

áťa 77
Host

Krása! Tak to je opravdu zázrak. Že by lidstvo ještě nebylo ztraceno?

Maroš
Host
Maroš

áťa77 skoro ako Charta 77 – prevodom bytov do osobného vlastníctva sa štartuje biznis – parazitizmus správcov bytových spoločenstiev! Lebo toto by si inak voči štátu dovoliť nemohli. V súvislosti s možnosťou využiť HAARP ako tektonickú zbraň, tu vzniká situácia – že štát dáva ruky preč v zmysle zodpovednosti za strechu nad hlavou pre svojich občanov pre prípad živelnej katastrofy. Napríklad – Bratislava má vyslovene zlú seizmickú predpoveď kvôli tomu, že leží na tektonickom zlome – Komárno, Pálkovičovo, Jur pri Bratislave, Bratislava – v Komárne v minulosti prebehli dve zemetrasenia – podľa Richterovej stupnice až so stupňom 9 – „keď… Číst vice »

Pin It on Pinterest