Video: Italský důchodce chtěl kvůli chudobě spáchat sebevraždu. Místo toho zastřelil imigranta, který se mu připletl do cesty. Afričané vzali centrum Florencie útokem

Pátého března zavraždil pětašedesátiletý italský penzista Roberto Pirrone čtyřiapadesátiletého imigranta ze Senegalu jménem Idy Diene, který na ulici prodával drobné předměty jako deštníky či tašky na mostě v centru města. Obviněný senior při výslechu uvedl, že opustil v pondělí dopoledne svůj dům s úmyslem se zabít, ale po cestě se rozhodl, že nezabije sebe, ale někoho, kdo se mu připlete do cesty, aby skončil ve vězení a nebyl své rodině nadále na obtíž.

Jelikož se ale pohyboval v místech, kde je mnoho migrantů, odnesl to zřejmě právě muž ze Senegalu. „Rasistické motivy můžeme vyloučit,“ oznámila policie. „Osobní profil tomu neodpovídá. Nebylo zjištěno žádné napojení na politické skupiny, natož rasistické či krajně pravicové.“

Muže vypátrala a zadržela speciální brigáda italské armády s názvem Folgore, Brigata paracadutisti Folgore, která byla zrovna ve službě v rámci operace Bezpečné ulice, neboť udržet pořádek v italských ulicích není vzhledem k množícím se incidentům jaksi snadné.

Senegalci byla přivolána pomoc, ale zdravotníci po 40 minutách konstatovali smrt. Italský důchodce, který ho zastřelil, se u výslechu rozplakal a uvedl, že se chtěl zabít z ekonomických důvodů, protože svou tíživou situaci již nezvládá, ale pak si to rozmyslel a chtěl se nechat zavřít do vězení za vraždu.

Jenže početná senegalská komunita v toskánské metropoli vyrazila „do boje“. Desítky migrantů pochodovaly skrz historické centrum města a ničili přitom květiny, skútry či odpadkové koše. Na video se můžete podívat níže:

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
jirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Maďarská vláda sa domnieva, že Brusel chce presídliť do Maďarska ešte tento rok 10.000 prisťahovalcov, povedal pre verejnoprávnu televíziu M1 štátny tajomník úradu vlády Csaba Dömötör.
https://www.hlavnespravy.sk/madarska-vlada-brusel-chce-presidlit-madarska-10-000-pristahovalcov/1338114

jirik
Host
jirik

V Pákistánu muslimové pálí domovy nemuslimů, pálí jejich modlitebny, pálí jejich svaté knihy a dokonce upalují zaživa jejich ženy a děti – a neexistuje přitom žádný zákon nebo trest, který by těmto zločinům zabránil a ochránil nemuslimy. Nemuslimské ženy a děti jsou znásilňovány a násilně nuceny konvertovat k islámu. Toto je považováno za náboženskou povinnost k potěšení Alláha, boha islámu. Tito extremisté se považují za „Alláhovy vojáky“. Dokonce i v případě, že se křesťanům „rouhání“ neprokáže, mohou být stále ještě zavražděni rozzlobeným davem nebo zemřít v policejní vazbě. Nemuslimové mohou být také snadno odsouzeni soudem k smrti: i jediné obvinění… Číst vice »