Nová verze české hymny je útokem na ČR a její státnost. Kakofonie disharmonických zvuků má zakódované audiotomy, které vyzývají posluchače k sebevraždě. ČOV zkouší na českém národu pokus se satanskými symboly. Tuto skladbu si nepouštějte a už vůbec ne před malými dětmi (VIDEO)

…..kabalisté vidí blížící se konec jejich éry, a proto se budou bránit a prskat kolem sebe, aby zničili co nejvíce konstruktivních věcí. Je vidět, že nejvíce lidských prostitutek není jenom ve vládě ale hlavně ve sportu a mezi herci. Nestydíte se „sportovci“???? Nebojte se, brzy se vše otočí a vy se nebudete mít kde schovat. Lidé vám to určitě nezapomenou….

12:54

A JEŠTĚ DODÁVÁM, JAK SE MŮŽE VŮBEC NĚKDO K NĚČEMU TAKOVÉMU NECHAT PROPŮJČIT!!!!! Ano, jsou to lidé bez charakteru a většinou s amputovaným mozkem…..

Problém se ale nachází někde jinde. Skladba byla vytvořena, naše státní hymna „zpitvořena“ a nachází se v prostoru v morfogenetických polích. I když nebude nikdy zavedena do oficiálního představení a hraní tam, kde se hymna hraje, bude působit díky satanistickým rituálům na naši zem a na náš národ….

VIDEO: Nová verze české hymny je útokem na Českou republiku a její státnost. Kakofonie disharmonických zvuků má zakódované audiotomy bratří Cohenů, které vyzývají posluchače k sebevraždě. Český olympijský výbor zkouší na českém národu pokus se satanskými symboly, jaké jsme viděli při otevírání Gotthardského tunelu! Tuto skladbu si nepouštějte ani do sluchátek a už vůbec ne před malými dětmi!

V České republice naplno vypukl nový skandál. Český olympijský výbor nebyl spokojen s provedením současné podoby české národní hymny. Jednak je prý moc krátká a navíc prý její instrumentální podoba je příliš stará a nemoderní. ČOV proto ve spolupráci s hudebním skladatelem Milošem Bokem připravil nové aranžmá této skladby, které se včera dostalo na veřejnost. Šok, který to vyvolalo, nemá v historii české hudby obdoby. Po spuštění skladby z YouTube začne člověk okamžitě zmatkovat, a to z toho důvodu, že slyší hrát dvě různé spuštěné písně. Člověk hledá okamžitě záložky v prohlížeči a chce druhou skladbu vypnout, protože ruší hymnu. Občas se to stává, že kliknete na nějaký web a najednou vám začne z něj hrát hudba. Takže po spuštění nové verze hymny člověk hledá, kde tu druhou skladbu vypnout. Jenže vzápětí přichází šok, který začal v posledních hodinách otřásat, na Zelený Čtvrtek, v době Velikonoc, svátků ukřižování Krista, českými médii.

Hudební skladatel Miloš Bok.

Jak totiž posluchač záhy zjistí, ty dvě skladby, které znějí z reproduktorů, nejsou dva zdroje dvou písní, ale je to jedna jediná skladba s názvem Kde domov můj, nová verze státní hymny České republiky v novém aranžmá ČOV a Miloše Boka. Po prvních honosných tónech úderů tympánů to vypadá nadějně, jenže záhy poté přijde šok. Z reproduktorů se začnou šířit disharmonické zvuky odporné a rozladěné kakofonie, která neladí, která zní jako orchestr koček a psů, jenž tahá za uši i hudební analfabety, která zní jako dvě různé skladby slepené dohromady, přičemž jedna je navíc asi hrána pozpátku. A opravdu to tak je. Část tónů v nahrávce je přehrána pozpátku a pochází z díla Bratří Cohenů s názvem “Red Rum” (pozpátku Murder – vražda). Kdokoliv nahrál tuto skladbu, nahrál 4. větu Opusu Red Rum, dvě písně v jedné, posunuté o půl tónu a o jeden takt. To je na zvracení.

Nové aranžmá národní hymny je oslavou Bafometa skrze kakofonii disharmonických zvuků

Ve skladbě se nachází celkem 11 audiotomů se satanskými vzkazy, Uvítání Světlonoše, Pozdrav pastýřovi, Zub Kerbera, Talos, Kalos, Bradka Mesiáše, Kabala Šeleh a Pojídač světla. Úseky jsou hrány o půl tónu v jiném klíči a o jeden takt v pomalejším tempu, pozpátku a proti sobě, technika kakofonie zvaná “kontrasympozice”. Kakofonická disharmonika je používána satanistickými kulty pro vyvolávání ďábla skrze audiotomy, zvukové programovací vzorce pro mozek člověka. Kakofonie má obvykle uvést člověka do transu a přimět ho k různým činům a změně vědomí.

 

Bratři Cohenové se svého času věnovali kontrasympozici jako novému směru progresivní hudby dekadentního směru, ale většina nahrávek má úděsnou úroveň a používají se pouze pro různé brakové filmy třetí kategorie, ale uplatnění nalezly u satanistických spolků. A právě zneuctění symbolů státní hymny do kakofonie je procesem uctívání Bafometa. A právě jeho oslavu jsme mohli nedávno vidět v bizarním ceremoniálu otevírání Gotthardského tunelu, články a videa jsme přinesli zde. Zmršení a zneuctění české hymny přesně na Velikonoce, nejsvětější křesťanské svátky, je plánovaný útok kabalistů proti základnímu ukotvení České republiky. Je to pošlapání symbolu státnosti, otevřený útok proti českému národu.

Bafomet a selka. Ceremoniál otevírání Gotthardského tunelu.

Symbolika zaútočení na českou hymnu na Velikonoce má svůj důvod. Je to vzkaz, že český národ končí, že do jeho luhů a hájů vstupuje nový zvuk, nový rytmus, nová rasa, nová kultura. Kakofonie je zvukovým ztělesněním multikulturalismu, migrace. Různé a nespojité vibrace, různého původu. A kdy jindy uveřejnit tuto Novou Evropu a Novou Bohemii, než právě na Velikonoce, na nejdůležitější křesťanský svátek roku.

Proti skladbě se strhl takový obrovský odpor na internetu, že dokonce začíná být situace i nebezpečná, na internetu se objevují výhrůžky autorovi skladby. Každý, kdo si skladbu poslechne, tak mu spadne čelist, protože to připomíná skladbu zahranou žáky opravdu mizerné Lidové školy umění, ovšem ani oni by zřejmě nedokázali zahrát takový kus, jako je o půl tónu posunutá a o jeden takt pomalejší rytmika smyčců a žesťů vůči sobě. Otázkou je, proč zrovna Český olympijský výbor stojí za tímto útokem na hymnu. Odpověď je jednoduchá. Protože globalisté!

Globalisté se zapojili do bitvy o kontrolu pražského Jeruzaléma v předvečer Velikonoc. Verzi hymny od Boni Pueri hned zkraje Český olympijský výbor odmítl

Olympijské hry jsou válečným a politickým nástrojem globalistů a světové kabaly. Olympiáda spadá přímo pod křídla chazariátu a uctívání Satana je hlavní zábavou kabaly. A právě kabalistické symboly můžeme často vidět na zahajovacích a ukončovacích ceremoniálech velkých sportovních akcí, které spadají pod organizační kuratelu globalistů, tzn. olympiády, mistrovské šampionáty, velké sportovní akce mezinárodního charakteru. A čas od času vidíme, že právě během těchto akcí vysílají globalisté mohutné obrazové a také zvukové symboly a vzkazy. Útok na českou státní hymnu však považují za nejnebezpečnější útok proti české státnosti, který se vymyká všem představám. Zaútočit na symbol národa si dosud globalisté jinde nedovolili. Útok proti zemi skrze hymnu je útok vedený proti jednomu pilíři státnosti, a protože další útok proti státnosti je blízko, Dublin IV, tak to potom znamená, že toto je pouze symbol a startovací signál k destrukčním procesům české státnosti.

 

Nová česká hymna totiž obsahuje úmyslně cizí prvek, který má symbolizovat příchod jiné a jinak “naladěné” kultury do České republiky. Jistě víte, o jakou kulturu půjde. Toto je symbol, zatroubení první trubky prvního jezdce, rozlomení první pečetě. Útok proti Kristu, na svátek jeho ukřižování, byl vyslán posměšný symbol satanské kakofonie, která špiní nejen národ, ale především památku Krista. Srovnejte si tuto odpornou skladbu s nahrávkou Boni Pueri. Jenže tuto nahrávku Český olympijský výbor nechce, protože zní moc krásně a nebesky.

Čeští sportovci jsou nástrojem globalistů, nestačí jim reprezentovat vlast, musí navíc ničit krásnou melodii české hymny

ČOV chce evidentně slyšet satanské symboly, kakofonii, vyznávání Satana, zvrácené kontrasympozice bratří Cohenů atd. Tento nebezpečný materiál by měl být umístěn na index jako jedna z nejnebezpečnějších forem pošpinění symbolů české státnosti. Nic se neděje náhodou. Velikonoce jsou svátky Krista, ukřižování a vzkříšení. Uvedení kakofonické grimasy české hymny je satanským symbolem uctění Bafometa a kabalistických symbolů světového globalistického chazariátu.

Nové aranžmá české hymny vzniklo kvůli českým sportovcům, protože hymna prý v dnešní podobě není moderní.

Problémem české hymny je, že v lidech vyvolává národní hrdost a vztah k vlasti. A to je pro globalisty nepřijatelné. Je zde proto vyvíjena snaha českou hymnu zničit, aby zněla odporně, aby ani děti nedostaly do hlav její správné tóny, aby symboly státnosti a národního citu byly zničeny v disharmonickém chaosu rozladěných koček a psů, kteří třískají do hrnců a tahají za dráty a záchodová splachovadla. Když jsme viděli ve švýcarském Gotthardu obrazy a podoby Bafometa, bylo to bizarní, ale bylo to daleko, u těch divných Švýcarů. Ale když slyšíme satanskou kakofonii v podání českého orchestru a nové podoby hymny, najednou si uvědomujeme, že jsme uprostřed globalistického teátru plivání a zesměšňování českého národního symbolu, toho jediného, který národu zůstává, písnička, hymna. O této kauze budeme mj. hovořit i tento pátek od 19:00h na Svobodném vysílači CS.

Zdroj: (1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

13 komentářů

 1. Liběna napsal:

  poustela jsem si ji celkem 2x…Ale poprve jsem vydrzela par sekund, naznala jsem, ze je to hnus, ze to cele nedam. Druhy den mi to nedalo, ze to teda zkusim znovu poslechnout. Snazila jsem se VYDRZET ! o neco dele a myslim si, ze nebyla ani polovina a zas jsem to vypla. Pripomnelo mi to tu „hudbu“ tenkrat na oslave narozenin britske kralovny…Myslim si, ze kdyby to doposlechla cele, tak mi bude asi dost nevolno a na hodne dlouhou dobu…:-S Uz jenom to, ze ted o tom pisi, se mi dela jaksi divne…

 2. Maroš napsal:

  ČSR hymna ktorá má gule a ducha – so slovenskou verziou „Zastavme SA /v duchu/ – veď sa oni stratia!“
  Prosím – nepliesť si pôvodnú verziu Matúškovho textu „Zastavme ICH“ – táto bola zmenená slovenskými duchovnými na SA – aby fungovali veci „medzi nebom a Zemou“ – toto sionisti a sprostí „národniari“ zmenili na materiálne ICH – teda pôvodnú Matúškovu verziu. Lebo zásluhou NÁRODNIARA Husáka – ktorý vedel čo robí, sa napriek ateizmu a materializmu udržiavala správna duchovná hymna – všimnite si aj rytmus, dôraz a celkový drajv – chorus hymny – ale po 89. sionisti presadili „logickú“ autentickú materiálnu verziu. Matúška skrátka nevedel všetko a hlupáci sa idú posrať z toho, že v židovskom kráme objavili túto starožitnosť – hrdzavý meč – a ten ohnivý meč ducha idioti zahodili!
  Hymna Československé Socialistické Republiky
  https://www.youtube.com/watch?v=RsfsvsjPKdc

  Tu je pôvodná hudobná predloha slovenskej hymny – pieseň
  Kopala studienku (Slovak folk song – base of Slovak anthem)
  https://www.youtube.com/watch?v=uEmHhNFrKAY
  „„Zastavme sa bratia, veď sa ony stratia, Slováci ožijú.“ – V pôvodnom texte piesne bolo rovnako ako v súčasnom „Zastavme ich bratia“. K dodatočnej zmene tohto tvaru na „Zastavme sa bratia“ došlo pred I. svetovou vojnou a bola to správna úprava. Dnes sa opätovne používa „Zastavme ich bratia“, čo však nie je správne.“
  http://pre-slovensko.sk/clanky/001-slovenska-hymna-nad-tatrou-sa-blyska.php

  Kde domov můj? (Ema Destinová, Dinh Gilly, 1914)
  https://www.youtube.com/watch?v=syhz62BrHm8
  ABSOLÚTNE ČISTÁ HLASOVÁ VERZIA!!! – Český chlapecký sbor Boni Pueri 2009
  Česká hymna – Czech Anthem (Boni Pueri)
  https://www.youtube.com/watch?v=9FaIsRxP2IQ
  – – –
  Takže – o čom to celé je? O predaných dušiach NÁRODOV PRAMEŇOV!!! /vražda Kušnírovej a 3 šálky – odkaz národom žiarovej kultúry, ktoré uctievali vodu a pramene!/. V tejto scénke z roku 1930 je VŠETKO!
  Fidlovačka (1930) – Kde domov můj?
  https://www.youtube.com/watch?v=qquywOIr8zI

  Pre neveriacich Tomášov – Gregg Braden o tom, ako duch mení realitu – ako to funguje – modálna rezonancia, morfogenetické-morfické polia, informačné pole – kreatívna sila Univerza /je len Jedna/
  https://www.youtube.com/watch?v=myON_ZHb0dk
  O modlitbě (nejen za déšť)

 3. Maroš napsal:

  Ups! – chybička
  O modlitbě (nejen za déšť) Gregg Braden
  https://www.youtube.com/watch?v=myON_ZHb0dk

 4. Maroš napsal:

  Poďakovanie za perfektný výkon služby na tomto webe počas sviatkov – kto s obetoval?
  Ako pšonci bránia svoje ženské – cherchéz la famme!
  W obronie titulky cz
  https://www.youtube.com/watch?v=-JSQB1mhy8Y

 5. Miruška napsal:

  Milý tomáši marný, je možné tento hudební nelad (nechci to nazývat jménem, jemuž to není hodno) z morfogenetického pole vymazat, popř. přepsat? Většina národa to vnímá velmi destruktivně. V pohádkách také přece bylo možné na základě velmi konstruktivní síly zrušit prokletí aj. výplody temnoty.

 6. jintrovert napsal:

  Já si včera tu „reverzní per-verzi“ pouštěl na AE a měl jsem také dost…V duchu jsem ty hudebníky obdivoval,že to dokážou takhle zprd*le vůbec zahrát 😛 Plně souhlasím stím,že mezi sportovci a herci je velmi vysoké procento „lidských prostitutek“ dál by se mohli přidat třeba novináři,či různí věTci..,politici raděj úplně bez komentáře ☻

 7. aston napsal:

  Snažil jsem se najít něco ke slovu AUDIOTOM, to slovo ale vůbec neexistuje!

 8. iku napsal:

  Ano, také jsem zkoušela zjistit, o co jde. Myslím, že to bylo na Seznamu, jenže jsem to po prvních tónech vzdala.
  Mě to vůbec nepřipomínalo naši hymnu. Naopak mě to připomínalo nějaký druh naprostého rozkladu.
  Kdo něco takového vytvoří nebo dokáže poslouchat, tak je asi totálně mimo sebe- tělo bez duše, naříkající, strádající, nemající smysl existence na tomto světě.

 9. marie napsal:

  Vše se mi to nějak spojuje. Když se podíváte zpětně na stupně vítězů u Ester Ledecké, tak vždy vidíte, že ukazovala satanské symboly….snad na všech fotkých..jojo, nic není zadarmo…..

 10. David napsal:

  Nejsem v tomto plne erudovany ale vnimam to tak ze dalsi sprosty utok na symbol nasi statnosti a to nas statni znak, kdyz ho nepochopitelne sebrali nasim hokejistum kde ho hrde a uspesne nosili na prsou, a misto toho tam flakli neco co mi pripomina spis jezka, treba se pletu a zmena je prospesna ale na me to tak nepusobi a,dalo by se rict ze se mi ta nova verze nelibi, nevidim na tom nic ceskeho. Ale urcite bych rad uvital nejake podrobnosti od nekoho kdo vi o cem mluvi o symbolice noveho znaku na nasich hokejovych repre dresech. dekuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..