Video: Vídeňská učitelka prolomila mlčení. Z 25 dětí ve třídě jich 21 potřebuje integrovat. „Nedá se to zvládnout.“

Suzanne Wiesingerová učí na vídeňské škole a má velké problémy s muslimskými studenty. Zajímají se totiž víc o náboženství než o učební látku. Klade si rovněž neřešitelnou otázku ohledně integrace, když ve třídě o 25 dětech se jich do naší společnosti musí integrovat 21. Vídeňská školská rada s Wiesingerovou ze sociálně demokratických učitelských odborů nesouhlasí.

Na státních školách stále víc narůstá vliv islámu. Podle učitelky, která v 10. vídeňském obvodu učí již 25 let, se „mnoho škol dostává mimo kontrolu“. „To nikdo nemůže zvládnout,“ myslí si a dodává, že drtivou většinu ve třídách tvoří děti narozené v Rakousku, které se stěží domluví německy.

S jejím názorem souhlasí ředitel jiné vídeňské školy Christian Klar. „Máme tady velké problémy s islámskými rodinami,“ uvedl. V učebně nyní probíhá boj mezi všemi různými kulturami a náboženstvími. Zdá se, že náboženství je pro některé děti až příliš důležité.

Opravdu je multikulturní soužití tak otevřené, pozitivní, bezproblémové jak se nám ho snaží prezentovat média hlavního proudu? Nebo mají pravdu spíš učitelé, kteří každý den čelí nadávkám a někdy i fyzickým útokům? Podívejte se na následující video a názor si udělejte sami…

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7 komentářů

 1. tomáš marný napsal:

  Odpověď je jednoduchá. Děti vzdělávat doma, neposílat je do školy a hlavně musejí všichni učitelé podat výpověď. V brzké budoucnosti to tak dopadne…..
  tm

  • Sonic napsal:

   Jednoduché to je len napísať. Domáce vzdelávanie nieje ani z daleka také jednoduché….niečo o tom viem,ale áno je to jedeno z riešení,no zase len pre nemoslimov v prevažnej miere. A donútit učitelov dať výpovede si neviem predstavit,išli by predsa sami proti sebe a žiť predsa z niečoho musia. Dobrovolne to totiž určite neurobia,o to by sa už dávno pokúsili,nakolko v školstve zostáva teraz prevažne už len zväčšej časti tá vzorka ľudí,ktorých učitelské schopnosti sú mizerné a sú ochotní za pár peňazí ničit život žiakom a ich rodičom o čom svedčí nielen spôsob vedenia výučby,ale aj jej obsah. Už niekoľko rokov totiž pozorujem túto učitelskú „lúzu“ ako ničí naše deti,ich aroganciu,hlúposť a vedome deštruktívny prístup k svojej práci a budúcnosti detí,za ktorú by mali byť z veľkej časti zodpovedný. Sú natoľko zmanipulovaný systémom ktorému ide o deštrukciu školstva a našich detí,že im ide len o to zachovať si aspoň nejaký finančný príjem za akúkoľvek cenu. Od týchto ľudí nemôžeme očakávať vlastenectvo. Zapredajú sa aj čertovy,len aby mohli prežiť. No treba aj povedať že do tejto situácie a stavu sa dostali po dlhých rokoch vytvárania nátlaku na ich osoby z rôznych strán a hlavne štátu. Čo malo rozum,trochu citu,vzťah k svojeje práci a nemohli dalej akceptovať smer ktorým sa ich povolanie uberá,odišli zo školstva. Takže sa nám tu vyprofilovala akási učitelská „nočná mora“ ktorú sme tu nechceli mať ani v našich najhorších snoch. A táto je živená,podporovaná a chránená štátnym aparátom,ktorý je riadený z rovnakého zdroja ako migrácia do Európy.

   • tomáš marný napsal:

    Milý sonic,
    učitelé dostanou sociální podporu a vše k tomu spěje…..
    Pokud lidé mají k sobě úctu a váží si sami sebe, nenechají se ponižovat, fackovat a jinak fyzicky napadat a raději odejdou. Jsou-li to už bioroboti, každá pomoc přijde potom už pozdě….
    tm

  • Velmi se na takovou budoucnost těším! Snad nastane. O domácím vzdělávání je na internetu všude plno.

 2. Věra napsal:

  Milý Tomáš, vôbec to nie je také jednoduché ako píšete (možno niekde v zahraničí to už funguje a mám pocit, že jeden z rodičov musí mať magisterský titul). Vyskúšajte to dnes v praxi a uvidíte to peklo čo sa strhne … úrady, okolie a blízka rodina … odpíšu vás, urobia z vás blázna, tlaky budú také extrémne, že to sám nezvládnete … viem o čom píšem. Ale verím, že v budúcnosti to bude normálna vec … ešte to musí dozrieť.
  Inak vaše stránky nadobúdajú charakter „bulváru“.
  Niekedy menej znamená viac … 🙂

  • tomáš marný napsal:

   Milá věrko, je to Váš názor o tom bulváru….. Je nutné si vytáhnout ty podstatné články a věci o kterých píšeme. Já poslední dobou moc času nemám a proto také moc nepíši….
   tm

 3. tauri napsal:

  Až budu vydělávat 50 tisíc měsíčně, klidně by mohla být manželka doma a být s dětmi, ale v dnešní době, kdy jsou vysoké náklady na živobytí rodiny, je téměř nemožné vyjít z jednoho platu, aby rodina mohla žít a ne přežívat. Republikový průměr je krásná věc, ale skutečnost je jinde a je téměř poloviční, co má většina lidí z nás.
  Už jen skutečně čekám, až to řachne, protože v tomhle nefungujícím systému, kdy už v mnoha pracích se nedá pracovat, protože ovce, když děti, tak mít podobné i sousedy, aby si mohly hrát a nesedět u pc a mobilu.
  Podpora rodin je krásná věc, aby přestalo být otroctví..ale když lidi neznají morálku, jak se naučí zacházet s penězi, které jim budou popř. vypláceny.. Už tak je na světě 7,5mld lidí a budou přibývat..
  Ve stručnosti..probuzení je také krásná věc, ale stále většina lidí chce být ovládáno programy z Matrixu a mezi takovými se těžko žije, protože neznají odpovědnost. Na světě stále vidím lidi, co předávají dětem stejné programy, které rodiče nepochopili a nezvládly..A když někdo žije s přírodou, je to stejný sluníčkář. co dovolí svým dětem kde co, jen aby mělo svůj život a nebylo „týráno“ moderním nakazováním..takže zase je to stejná hra Matrixu, jen v jiném podání a stejný extrém.
  Nevidím to dobře, i když bych rád stále věřil, že lidi se probudí..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..