Co vím o rakovině a jak na ní vydělává Farmafie

Výsledek obrázku pro cancer

Mám kolem sebe překvapivě mnoho lidí trpících rakovinou. Můj vlastní dědeček má rakovinu kostí. Celý život byl velký sportovec, kterým se snažil zůstat co nejdéle. Asi právě proto s rakovinou bojuje již tolik let a už dlouho překračuje hranici, kdy ostatní pacienti se stejnou diagnózou umírají. Podíl na tom má zajisté i detoxikace tibetskými čaji a 100% šťávami z rajčat. Musím říct, že je skutečně hrozné, co rakovina dokáže s lidmi udělat. Ještě před rokem mě děda ve svých letech a s vážnou nemocí zcela zahanbil, když mě na svém horském kole předjel po strmém kamenitém kopci. Dnes téměř nemůže chodit.

Jeho stav se neuvěřitelným tempem zhoršil a i přes veškerá má varování dal na tzv. konvenční medicínu. Vždy jsem byla proti chemoterapiím a ozařování, ale dokud člověk skutečně nepozná její zkázné dílo, dokud tato nemoc nezasáhne rodinu, do té doby nikdo neví, o čem hovoří. Chemoterapií v nemocnici prochází již po třetí, vychází to zhruba na jednu chemo po dvou letech. Mezitím bral chemo i v domácím prostředí ve formě prášků. Moc lidí to sice neví, ale většina lidí skutečně neumírá na samotnou rakovinu, ale na následky chemoterapie, které ve vás zničí poslední imunitní buňku. A vy potom, bez přirozené obranyschopnosti vašeho organismu, zkapete na kašel.

Povím vám, já se vůbec nedivím, že je farmacie takový business. Jeden takový prášek vychází v přepočtu na 7000 Kč. Já být farmaceut tak asi taky není v mém zájmu, aby se lidé z rakoviny vyléčili sebeláskou nebo šťávou z mrkve ze zahrádky. To jsou totiž věci, které nestojí peníze. Celá tahle parta je jeden velký zločinecný podnik, bílá mafie, která nepotřebuje účinné a levné léky na nemoci, protože jsou placeni od počtu nemocných a ne od počtu vyléčených osob. Zamysleli jste se někdy nad tím, jak špatně je tohle celé už od základů? Rozumíte, lékaři, zdravotníci, farmaceuti, všichni dostávají plat díky počtu nemocných lidí. Když nebudou pacienti, nebudou peníze. Jednoduchá rovnice. Já to musím vědět, můj otec pracoval 10 let pro jedny z největších farmaceutických firem. Nechci jmenovat, nemám zapotřebí nějaké problémy, ale řekněme, že dvě z nich jsou v současné světové TOP 5 největších.

Tedy pacientovi nasadíme něco, co mu na nějakou dobu pomůže s rizikem, že může mít asi tak 150 různých vedlejších účinků, které zahrnují kóma nebo taky smrt. Četli jste někdy příbalové letáky u léků? Já se jednoho dne na pár podívala a docela jsem prozřela. Samozřejmě lékaři budou argumentovat tím, že to jsou různé příznaky u různých lidí, na kterých lék testovali, že to ve skutečnosti ani nemusí s lékem souviset, ale oni to tam napsat musí. Mm…takže vlastně pohodka, vytáhnu panáka a roztočím ruskou ruletu. Hrajeme o to,  který z těch vedlejších účinků souvisí s lékem a který na mě padne. Třeba to bude rýma a třeba zástava srdce, vypusť kuličku….

Ještě o jedné věci mě dědova nemoc naprosto přesvědčila. Rakovina je onemocnění  PSYCHOsomatického původu. Psyché je duše. Asi chápate, kam tím mířím. Je to onemocnění pramenící z duše. Z dlouhodobého rozpoložení ducha, jenž zahrnuje mysl a emoce. V jeho případu se to potvrzuje naprosto perfektně. Nebudu se pouštět do detailů, ale řekněme, že celý jeho život jej pronásleduje zášť, výčitky a jednoduše – destrukce. Ta ho teď požírá ve formě rakoviny a mě to moc mrzí, protože s tím nemůžu nic dělat.

Bohužel se domnívám, že je příliš pozdě. Dědu už sice nezachráním, ale pokud máte kolem sebe někoho, o kom víte, že trpí rakovinou, zkuste o tom s ním promluvit, pokud tomu bude přístupný. Ukažte mu příběhy stovek lidí, kteří jsou dnes již všude dostupné po internetu, kteří se z rakoviny vyléčili jinou cestou. Cestou uzdravení duše, vyléčení skutečného původu nemoci, která má svůj kořen v psychice. Ne nadarmo se říká, že nemoc je intimní rozhovor vyšší síly a člověka. Kdy se vám ona vyšší síla snaží sdělit, co děláte špatně, skrze nemoc.

Například dívka, která má konflikt s matkou, může onemocnět na rakovinu prsu. Je třeba se s matkou usmířit a odpustit, protože odpuštění je velice léčivé. A pokud to s matkou nejde, tak konflikt vyřešit sám v sobě, bez její účasti.

Proto velice doporučuji metodu RUŠ, kterou prošli moji známí a která má skutečně sílu měnit lidské životy. Je to výborné řešení pro ty, kteří si v této oblasti neumí pomoci sami, protože na kurzech RUŠ vás provedou celým dětstvím, kdy jste si nasbírali nějakou zátěž, trauma, které vám nyní způsobuje potíže v jakékoli oblasti. Ať už se jedná o mezilidské vztahy nebo fyzické onemocnění. Tuto metodu mají popsanou také v knižním vydání, pokud byste se kurzu z jakéhokoli důvodu zúčastnit nechtěli. Avšak podle zkušeností mých známých a toho, co na nich sama pozoruji, je právě kurz tím, co jim změnilo život.

Strava je samozřejmě kapitolou sama pro sebe, ale dnes existuje takové nezměrné množství návodů, zdravých receptů, superpotravin a doplňků, že s nimi lze zajisté dělat kouzla, pokud jde o léčení nemocí. Nemohu říci, jak na rakovinu působí vynechávání masa, ale můj děda maso z jídelníčku nevyřadil a přesto žije mnohem déle, než jiní pacienti se stejnou nemocí. V jedné věci musím dát dědovi skutečně za pravdu, vždycky říká: „Já se musím furt hejbat, jak se přestanu hejbat, tak cejtím, jak to se mnou jde do pr****.“ Lidé si vůbec neuvědomují, jak strašně je pro člověka důležitý pohyb. Když jsem ho byla navštívit v nemocnici, tak to s ním vypadalo opravdu hrozně, nohy skoro necítil a přestával cítit pas, ale přesto prý celé hodiny chodil po chodbách, aby to prý „rozhejbával“. Chodil z jednoho konce chodby na druhý a vždy si udělal 10 polodřepů. Sestřičky se tam prý na něj chodí dívat. A díky tomu asi nezkončil na vozíčku a chodí už mnohem lépe.

Mnoho lidí totiž po takovém zjištění ztratí chuť do života a zanevře na veškerý pohyb. Je ale potřeba ten pocit přemoci, udělat to pro své tělo. Zacvičte si nebo běžte na delší procházku. Pokud totiž již rakovinu máte, tak je dost pravděpodobné, že má původ ve vašich emocích, zasunutých křivdách, traumatech, atd….Zkrátka z destruktivních emocí. Tedy uzavřít se v nekonečném kolotoči strachu a obav, začít se obviňovat nebo se litovat, vám rozhodně v takové situaci nepomůže. Já rozumím tomu, že lidé dostanou strach, bojí se neznáma, bolesti, ale právě proto je třeba sebe a své okolí v této oblasti vzdělávat a tak si uvědomit, že existuje řešení a že to řešení je ve vás, ve vaší psychice, ve vašem přístupu k tělu a vaší volbě, jak s ním dále naložíte.

Na závěr s vámi chci sdílet jedno dojemné video, které jsem našla na youtube. Žena, které diagnostikovali leukémii, se o tuto zprávu se svojí rodinou podělila velice originálním způsobem:

Nevzdávejte to!

raja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

10
Komentujte

avatar
5 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
EditaPetrajuliusMarošoctomanik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petra
Host
Petra

Kamarádka z práce tvrdí, že rako-vina je vina za něco, buď si to s sebou nese člověk z minulého života, nebo v současném životě nežije podle přírodních zákonů. … i časté hádky mohou vyvolat tuhle nemoc, proto nikdy nikoho neproklínejte ani v duchu, nikdy nepřejte nepříteli nic špatného, protože nenávist v těle bují. Lepší je vyslat nepříteli lásku a štěstí. To, co člověk vyšle, to se mu zákonitě vrátí. 🙂

julius
Host
julius

Pokud je cas a tva kamaradka neni vkritickem stavu at zacne ihned brat sodu bicarbolu 3x denne tu bez hliniku ale to neni az podstatne je to jen na zastaveni rozvinuti dlasich bunek rakovin. Jen to zpomali. A pak hledej – AAAAA ted si dej pozor prave recke oregano neplet si to s oreganem u nas na vareni. Ja vim je to pribuzny ale neni to same. Prave recke oregano dane redeni jasne ?? Obsahuje hodne karvakrolu a ten rozpousti rakovinu. Trva to vetsinou 3 mesice. Prvni mesic to je neprijemne a dost casu travi na toalete a troska bolesti… Číst vice »

Petra
Host
Petra

Děkuji za radu, kamarádka rakovinu naštěstí nemá,(….asi to tak vyznělo). Probíráme tám různá témata o léčení přírodní cestou, o sodě bicarboně vím už dlouho. Doporučovala jsem ji známému, bohužel to nepomohlo. Je to hodně o víře a trpělivosti. …soda se povařila s javorovým sirupem, rakovinový buňky se nažraly javorového sirupu i se sodou a ta je likvidovala….o řeckém oregánu jsem nevěděla, tak jsem zase o něco chytřejší . 🙂

Petra
Host
Petra
octomanik
Host

NEMOCI KOSTÍ Protože řebříček velmi dobře napomáhá vytváření krve v kostní dřeni, pijí se denně čtyři šálky čaje. Dále se ještě na pročištění krve pijí dva šálky čaje z měsíčku a dva šálky čaje z kopřivy (podle možnosti je dobré použít čerstvé bylinky). Při přípravě se na čtvrt litru vody dá jedna vrchovatá čajová lžička bylinek. Do šálku se přidá jedna lžička švédských kapek. Pije se půl šálku půl hodiny před jídlem a půl hodiny po jídle. Současně se nemocné místo několikrát za den natírá tinkturou z řebříčku, z kostivalu a ze švédských kapek.Když se však na kosti vytvoří rakovinový… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Zdravie je stav fyzickej, duševnej, duchovnej a SOCIÁLNEJ pohody!
Fašizmus je systém, ktorý nenávidí Človeka, a ktorý bráni jeho všestrannému osobnostnému rozvoju!
GENOCÍDA NÁRODA – AJ AKO FAŠISTICKÁ METODIKA – SOCIÁLNE INŽINIERSTVO!

RAKOVINA SLOVENSKÉHO ZDRAVOTNÍCTVA – korporátno-fašistická oligarchia rozhoduje o zdraví a živote a smrti slovenských pacientov – detailné informácie, ktoré sa inde nedozviete!
Informačná vojna 10. novembra 2017
https://www.youtube.com/watch?v=pWcG2B6Oeeg

EXEKÚTORSKÁ MAFIA GNIAVI SLOVENSKO!
Informačná vojna 9. novembra 2017
https://www.youtube.com/watch?v=zVGgSMkIFNk

Qou vadis kotlebovci? „Chyby“ ako zámer, či CHYBY ako NESCHOPNOSŤ RIADIŤ SOCIÁLNY SUPERSYSTÉM?!
Marian Kotleba v rádiu Slobodný vysielač [08.11.2017]
https://www.youtube.com/watch?v=-Aa6Gaywi24

Maroš
Host
Maroš
Maroš
Host
Maroš

Rekapitulácia – keď v zdraví ide o život! SAMOVYLIEČENIE! https://video.info.cz/strunc/kazdy-se-muze-vylecit-sam-i-smrtelne-nemoci-a-prerusenou-michu-za-vsim-jsou-emoce-tvrdi-lekar-13446.html Gregg Braden – Liečenie rakoviny pomocou našej vlastnej emočnej technológie https://www.youtube.com/watch?v=_c2np7bjNEI Gregg Braden: Úloha srdca a emócií v zákone príťažlivosti https://www.youtube.com/watch?v=6HT6eAzP5U4 Prečo je jedine správne v slovenskej hymne – „Zastavme SA! /v duchu/ bratia, veď SA ONI STRATIA!“ !!! – čo cielene posrali ateistickí boľševici tzv. národných strán, ktorí presadili pôvodnú verziu „ICH“ Matúškovho textu – inak dobovo vtedy opodstatnene zmenenú duchovnými národa na to správne – SA! O modlitbě (nejen za déšť) https://www.youtube.com/watch?v=myON_ZHb0dk Síla modlitby – Miluj svůj život – Grag Braden https://www.youtube.com/watch?v=j-sPIerwYP0 Tajná liečba https://www.youtube.com/watch?v=h-x_z3m9iro Kvantový priestor –… Číst vice »

julius
Host
julius

Lide koukaji na lek ktery je muze vylecit ale nevezmou si ho, protze mu proste odmitaji verit. A tak ja se vylecit umim a co vy?

Edita
Host
Edita

MAROS a nechces si zriadit vlastny web ?