Víte, že síť 5G je smrtící technologií a genocidou na planetě Zemi? Kupujete si ji a sami se zabíjíte

…..bylo by dobré si vyslechnout, kdo stojí za veškerou genocidou na planetě Zemi. Proto ji určitě ihned kupujte celé rodině a hlavně svým dětem!!!! Tato technologie otřese vaším DNA a hlavně způsobuje NEPLODNOST všech dětí. Proto ji také dávají na všechny školy…..

03:54

V roce 2022 by ji měla mít 1/4 uživatelů mobilních telefonů. Musíme se sami postarat o naši ochranu. Nestavět další sítě…..

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

22 komentářů

 1. kalia napsal:

  No já teda nevím, ale dle toho, co jsem si vyhledala o 5G síti to bude něco, co bude pokrývat všechno (nahradí to mobilní signál a ten je skoro všude). Tedy i kdyby si někdo v budoucnosti odstínil byt, tak když vyjde ven, tak má smůlu. Plánují tím do 5ti let nahradit 2G, 3G a 4G (ty vypnou a zbude už jen 5G), viz https://notebook.cz/clanky/technologie/2017/5g :
  „Velcí hráči v oboru považují za realistické komerční rozšíření technologie v roce 2020. V dalším výhledu by pak mělo postupně dojít na „vypínání“ 2G, 3g a posléze i 4G sítí a využití jimi obsazených frekvenčních pásem také pro 5G sítě nebo jejich následovníky. A při morální, a často i fyzické životnosti dnešních mobilních telefonů se očekává plynulý přechod ke kompletnímu 5G ekosystému během cca pěti let.“

 2. Edita napsal:

  Bola by som vdacna, keby sa objavil clanok podrobnejsi na tuto temu, zaujima ma to, lebo moc tymto technologiam nerozumiem, pouzivam 10 rocny tlacitkovy telefon , nesledujem moc nove technologie, znepokojuje ma ale, ako rychlo pribudaju stale nove a nove anteny na vysokych budovach nasho mesta , uz davno si davam otazku, naco, preco tolko novych anten, ked uz davno mame vsade pokrytie a rychly internet… Citala som, ze byvat do 300 m od tychto anten je velmi nebezpecne a cim vyssie poschodie, tym horsie. Nastastie zatial nic v blizkosti domu nemam, ale ako sa ochranit pred tym vonku? Predavaju vselico, minule som videla akesi male odrusovace male Nicolu Tesla technologie, neviem, nakolko je to ucinne to so sebou nosit, alebo mat prilepene na telefone, c nejde len o vylakanie penazi od ludi.

 3. Jara napsal:

  Tak jak píše výše Edita. Rovněž používám ten nejobyčenější mobil a jen v nejnutnějším případě. Ono opravdu existuje silné ,,zamoření“ planety neviditelnou sítí člověkem vytvořených energií a mnohé varování jedinců se vůbec nebere v ůvahu. Ono to taky souvisí s dnes velmi často omílaným ,,Globálním oteplováním“ a zde nastává dost velký zmatek v názorech. Někdo říká,je to pitomost,někdo ano,otepluje se,jiný nikoliv,naopak,začíná ochlazování. Tak jak to cítíte Vy ostatní ? Třeba v Evropě jsou po sobě teplé zimy ( jako i nyní) a naopak v USA kruté mrazy a hory sněhu,tam,kde skoro nikdy nebyly, sníh padá i v Egyptě,Řecku… Důvody ale najdeme snadno. Lidstvo nastoupilo velice ,,Tvrdou technokratickou cestu spojenou s bezohleným drancováním a znečisťováním planety, Lesů,Půdy,Vody, Vzduchu“ a planeta prostě reaguje,tak jak to vidíme. Navíc se vůbec nebere v ůvahu znečistění Psychické , které směřuje proti duševnímu,duchovnímu a kulturnímu vývoji lidí. Technokraté dnes silně poškozují přírodu a zároveň omezují a Ochuzují Vědomí–Ducha Vědomí. Proč tedy už několik roků tolik mrzne a sněží právě v USA ? A např. v České republice máme teplejší zimy? Jaká kultura a uvědomění lidí ale vládne u nás a naopak v USA ? Můj názor je taky ten,že doba ledová přišla vždy,když lidstvo nastoupilo tu ,,Nesprávnou,technokratickou cestu“ a odklonilo se tak od svého vývoje,zvolilo si nesprávnou,chybnou cestu…Ten mráz má lidi uklidnit až ,,Uspat“,aby v klidu mohli znovu začít Myslet a uvažovat o životě,aby se pak znovu začali ,,Probouzet“ a dělat ty správné kroky…Nebo ne?

  • Melichar napsal:

   „Tak jak to cítíte Vy ostatní ? Třeba v Evropě jsou po sobě teplé zimy ( jako i nyní) a naopak v USA kruté mrazy a hory sněhu, tam,kde skoro nikdy nebyly,“
   Jen reaguji na to počasí. Před asi 20 lety jsem projel hodně států USA, hlavně tam, kde jsou dnes největší mrazy, t.j. ve státech „středozápadu“. Už tehdy mi byly ukazovány rozsáhlé oblasti, které jsou v zimě uzavřeny kvůli obrovským vrstvám sněhu, tamější silnice se v zimě neudržovaly. Naopak v letním období se tam vyskytovaly obrovské záplavy či požáry. Zkrátka ten „středozápad“ tak trpí už hodně let. V současné době začínají takto trpět i východní oblasti USA a Kanady, a to vlivem slábnutí a ochlazování golfského proudu (hlavně vlivem tání ledovců v Arktidě) a zesilování labradorského proudu. Tyto 2 vlivy budou dále stále silněji ovlivňovat východní polovinu USA a Kanady. Možná to má i nějaký opačný vliv na severní a střední Evropu, kde se spíše otepluje, nevím. Jistě má na to určitý vliv i duchovní rozměr, jak píše Jara.

   • Katka napsal:

    Podle mě je za mnohými nezvyklými – a nutno dodat nepřirozenými – projevy klimatu cílené řízení počasí HARPEM. Takže kdo s čím zachází, tím také zchází…..

 4. df napsal:

  Jenom mi není jasné proč V.V. Putin jde do sítě 5G. Loni zhruba touto dobou na sputniku psali, že chce mít do roku tuším 2030 realizovanou teleportaci prostřednictvím této sítě.

 5. tauri napsal:

  Záleží, co je pro koho větší nebezpečí. Zda kmitočty, nebo silně destruktivní, zavirovaný vliv jedinců na vědomí celku. Duch vítězí nad hmotou..přitom to důležitý se tu neřeší, ale pořád se tu řeší kmitočty..
  Mělo by se tu dost řešit, jak být v pohodě, zdravý a uvědomělý, než se zaměřovat na „dementy“ a samé nevědomé ovce…jen to tím posilujete.

 6. LK napsal:

  Nezpochybňuju, že toto záření nemůže být nebezpečné, ale článek, resp. doprovodný obrázek je mi nepochopitelný.
  Viz. https://cs.wikipedia.org/wiki/Elektromagnetick%C3%A9_spektrum
  Uvedený frekvenční rozsah do 100 GHz je naprosto mimo viditelné spektrum a to o několik řádů. Ve skutečnosti je na úrovni mikrovln, takže nás to možná trošičku opéká 🙂 Ale ještě jsem neviděl, že by z nějakého routeru tryskala duha.

 7. octomanik napsal:

  Robotické vysavače Roomba budou mapovat WiFi signál ve vašem domě
  Populární robotické vysavače Roomba si již několik let dokáží zapamatovat mapu vašeho domu. Nyní navíc budou v průběhu čištění mapovat kvalitu WiFi signálu. To vám může napovědět, kde je u vás slabý nebo žádný WiFi signál.

  Nová funkce bude dostupná v beta programu od 23. ledna, zatím pouze v USA.

  (zdroj: arstechnica)
  https://www.root.cz/zpravicky/roboticke-vysavace-roomba-budou-mapovat-wifi-signal-ve-vasem-dome/

 8. jirik napsal:

  Zvláštní systém bude skenovat mozek řidiče a „šlápne na brzdu“ rychleji, než on.

  Automobilový koncern Nissan se chystá předvést technologii „mozek-vozidlo“ (B2V) vyvinutou pro pomoc v řízení dopravních prostředků. Technologie B2V bude prezentována na výstavě CES 2018 příští týden, oznámil Techradar.

  Technologie spočívá v přijímání a zpracování signálů mozku při řízení auta. Když se řidič rozhodl například prudce zabrzdit před překážkou, autopilot zachytí jeho myšlenku a okamžitě „šlápne na brzdu“. Brzdění silou myšlenky bude účinnější, protože předání impulsu končetinám si vyžaduje více času. Podle slov inženýrů společnosti Nissan umožňuje B2V reagovat na dopravní situaci o 0,2 až 0,5 sekundy rychleji, což může někdy zachránit životy řidiče a cestujících.

  Fungování B2V se zakládá na elektroencefalografii mozku — řidič je stále napojen na snímače a počítač. Společnost Nissan doufá, že v budoucnosti nebude řidič muset mít na sebe velkou přilbu pro elektroencefalografii, a kontakt s mozkem zabezpečí snímače zamontované do opěrky hlavy. VIDEO V ODKAZU
  https://cz.sputniknews.com/svet/201801056550643-auto-nissan-cist-myslenka-ridic/

 9. Arthur napsal:

  A vůbec nikoho nenapadlo, že nacisté stojí za veškerým zlem na Zemi. Kde se ukrývají a s kým spolupracují. Od koho mají technologie a jakým způsobem ovládají vládní orgány.
  Vše do sebe zapadá. Já jsem sledovaný jejich technikou už mnoho let. Až teď si toho začínají všímat i jiní.
  Vím hlavně toto: duchovní práce musí být nutně spojená s fyzickou i technologickou. Nelze to oddělit jinak vás mají.
  Mě a mé rodině způsobily obrovské škody jak na životě blízkých tak sociálních/finančních.
  Není pro ně problém zesílit růst virů nebo jiných patogenů až po usmrcení jedince, vše na dálku nebo přímou konfrontací.
  Denně mou přítelkyni energeticky bijí a vynucují poslušnost. A nejsme jediní, jen ze strachu mnoho lidí nemluví..
  Když se dozvěděli, že pracuji na účinném projektu ochrany jedinců/zvířátek apod, způsobily tak silné psychotronické vlny na dálku i s přímou konfrontací denně, že nebýt některých už postavených ochran, tak už tu nejsme.
  Smutné je, že víme jak pomoct a co dělat, ale úplně nás systematicky odřizli od financí a lidí, kteří pomáhali zařízení vyrábět.
  Naštěstí existují společnosti, které jsou v těchto věcech dál, pomáhají, ale zřejmě nestačí.
  Mikrovlny jsou malou hračkou proti tomu co používají za technologie, invazivní i pozorovací jsou velmi nepříjemné. Když je ale někdo štve posílají různé hybridy s různými hrůznými schopnostmi používající fázový posun, takže když ho chcete fyzicky napadnout, není šance pokud neovládáte příslušnou technologii nebo vyspělou magii.
  Když mě posledně unesli a dělaly nějaké pokusy, podařilo se mě nabýt vědomí a tomu šedivákovi jsem vyloženě urval hlavu. Takže to jde, ale je to každodenní práce jak na sobě, pomáhání druhým tak práce s technologiemi a hlavně naslouchání nitru a jeho vznitřnění.
  Kdo se dokáže hodně vznitřnit, dokáže i fyzický pc zablokovat.
  Píšu to tu hlavně pro to, že je nesmírně důležité, kdo ty technologie ovládá, kdo za čím stojí a jaké má záměry.
  Stále apelujeme na vyspělé civilizace a prosíme o pomoc s likvidací negativních entit, stále se něco děje, ale to hlavní zlo ještě vyhnáno nebylo. Všichni na planetě, okolo i uvnitř to poznají. Jak a kdy a jestli vůbec, rozhodne vesmírná rada vysokých bytostí. Za poslední dobu bylo již mnoho náznaků, že je toho již příliš a snad… Věřím… Protože kolem Země staví navíc fázově posunutou umělou bariéru, která dokáže značně i útočit na citlivé jedince, kteří nesouhlasí s poslušností sociopatické elity.
  Zaznamenal jsem i značný rozvoj kontroly a ovládání (jemné) mnoha spirituálně založených jedinců / meditujicich, kteří byli nalákáni na schopnosti a lepší život, přitom podléhá toto hnutí opět reptilní (skryté fašistické) agendě. Prosím nepouštějte se nikdo do ničeho co nemá v základu vznitřnění a neodděluje vnitřní svět od vnějšího. Tato skupina naivních jedinců se bohužel rozšiřuje a hlavním krédem jsou vnější energetické zdroje, mluví o centru v hrudi, ale absolutně to postrádá vznitřnění. Vedoucí hovoří velmi sofistikovaně, ale kdo se vznitřňuje a doopravdy na sobě pracuje, odhalí / naruší hypnozu / v užívání slov, tak zjistí nadržování reptilům, že jsou půsty špatné, že bretariani jsou podvodníci, že šedivý nám chtějí pomáhat, že čakry jsou jako počítačové centra, že vše je jen hra (Matrix), že výstup z těla je bezpečný (mě se snažili už mnozí z těla dostat násilím) atd… Opírají se o mnohá učení a házejí lidem různé bombonky i ve směru Eduarda Tomáše a když to prostudujete, zjistíte hrůzný fakt opačného charakteru v mnoha směrech. To samé s Indií a podobně. Když jsem trochu studoval indickou kulturu, někteří guruove jsou opravdu nasazení podvodníci (Fa/USA mají prsty i tam) , ale také je tam mnoho pravých, některé dokonce odstranili, protože byli příliš jiní a neposlušní démonské diktatuře. Jednoho z nich dokonce téměř zabili několikrát a vstal vždy i po aplikaci jedu, který si vzal schválně aby dokázal hodnotu Božství. Tohoto tato rept. skupina hanila a haní nejvíce. Setkal jsem se s ním osobně a nemám pochyb o záměru této inkarnace bytosti z vysoké hustoty, zatímco po setkání s touto skupinou a vedoucím meditujicich, jenž nebudu jmenovat, byl opak s následky až doposud.
  Všechny vyzývám tímto vším k opatrnosti. Lidé mnohdy rychle v tomto uměle vyvolaném chaosu přijímají a rádi poslouchají jiné bez řádného ověření. Jsou to mnohdy však falešní hráči, kteří hovoří pravdy tak aby hypnoza fungovala až na duši jedince = o to jim jde.
  Základní etický kodex celého vesmíru je založen na rovnosti všeho živého.

 10. Anan napsal:

  Je možné se před škodlivými účinky bránit? Bude k nám pronikat i když nebudeme mít žádné zařízení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..