• Nezařazené
  • 0

Vladimir Putin odhaluje finanční spojení mezi G20 a ISIS

Masky začínají padat a objevuje se více pravdy.

Pro prvopodstatu přeložila Sora.

08:54

Klasický Putinův manévr, ruský prezident prezentoval důkazy o členech G20 poskytujících finanční pomoc ISIS.. během summitu v Antalya. V rozhovoru s reportéry po summitu Putin řekl:

Poskytl jsem příklady vztahující se k našim datům o financování jednotek Islámského státu osobami s různých zemí. Tato finanční výpomoc přichází ze 40 zemí, mezi nimiž jsou i někteří členové G20.

Putin také poskytl satelitní obrázky z pašování ropy Islámským státem:

Ukázal jsem obrázky z vesmíru našim kolegům, které jasně ukazují opravdovou velikost ilegálního obchodu na trhu s ropnými produkty. Kolony aut se táhnou po mnoho kilometrů, jsou vidět až za horizont když se díváte z výšky 4-5 tisíců metrů.

Je zajímavé, že okamžitě po summitu USA ohlásily, že jejich bojové letouny začali bombardovat konvoje aut ISIS, které „pašují surovou ropu, jež byla vyprodukována v Sýrii“. Jaká to zajímavá náhoda. Je to jako by v USA věděli přesně, kde ty konvoje byly, ale až do teď necítili potřebu je zničit. Svět je plný záhad!

Ale skutečností je, že Putin se postavil čelem k největší ekonomické síle světa a řekl jim, přímo do očí, že Rusko ví, co přesně dělají.

—————————
autor: Rudy Panko
zdroj: http://russia-insider.com/en/politics/putin-exposes-g20s-financial-ties-isis-during-antalya-summit/ri11199

Pro prvopodstatu přeložila Sora.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Upozornit na