Vladimír Putin: „Pokud se ISIS dopustí teroristického útoku v Rusku, do půl hodiny je Saudská Arábie zničena“

 

Ruský vůdce údajně připravuje obrovskou vojenskou misi, aby převzal kontrolu nad pevností Raqqa ze strany teroristické skupiny.

Město je samo zvaným hlavním městem ISIS v Sýrii a je hlídkováno až 5 000 členy džihádu.

Putin má v úmyslu zmobilizovat 150 000 záložníků, kteří byli v lednu odvedeni do armády. Putin naznačil, že je připraven se spojit se Západem, aby bojoval proti islámskému státu.

Řekl: „Přísahám, že pokud ISIS spáchá teroristický útok v Rusku, do půl hodiny bude zničena Saúdská Arábie.“

Zdroj: 1 

Přeložila tereza

 

A pokud neustále pochybujete o správnosti, přeložte si následující článek sami, a než budete dále komentovat cokoliv, prosím přečtěte si toto: http://euromaidanpress.com/2015/11/19/putin-appears-preparing-to-attack-saudi-arabia-and-qatar-next-illarionov-says/

Doplnil tm

 

 

Čtěte ZDE: Papež chce migranty: Státy musí upřednostnit zájmy uprchlíků před národní bezpečností

 

 

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

38 Komentáře zapnuto "Vladimír Putin: „Pokud se ISIS dopustí teroristického útoku v Rusku, do půl hodiny je Saudská Arábie zničena“"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
.lak
Host

Rusko je velmoc a to si musí uvědomit i primitivové.

m
Host

Moje slova.

Maroš
Host
Maroš
Výborne zrelá situácia! 1/ Petrodoláre a FED a zdrojové zázemie USA v prdeli, 2/ periféria moci Izraela – Saudmi financovaný a Izraelom a USA organizovaný vývoz terorizmu v prdeli, 3/ síce naštartované na 3WW, ale USA nie sú schopné – mimo zástupnej vojny – niekym platenej – viesť vojnu samé na inom kontinente – a potrebujú ukončiť vojnu v Afganizstane a ostať v chrbte Iránu, nie sa ešte viazať v SA lebo to automaticky spustí VOSR v USA – preto tam Trump verbuje posily žolďákov, ale kto to zaplatí v prípade vojny v SAi, 4/ znamenalo by to koniec vývozu… Číst vice »
Pavel
Host
Pavel

Proboha co za ptákoviny tady zveřejňujete? Tohle by za 1) Putin nikdy neřekl. Za 2) I kdyby něco v tomto smyslu řekl, musel jeho výrok někdo nutně hooodně moc změnit. Žádný relevantní odkaz na nějaký ruský zdroj. Takhle se novinařina nedělá – ani ta alternativní ne.

tomáš marný
Admin

Milý pavle,
když věříte ďáblovi, myslím toho boha z vatikánu jak ho vyvoláváte, tak také určitě věříte tomu že všechna znásilnění a teroristické útoky jsou pomluvy a běžte se raději dívat na české oficiální sračkomety, které jsou více vypovídající a věřte raději jim.
Pokud jste trol, raději zde nechoďte a bežte si dát hodně studený obklad.
Neděláme žádnou novinařinu, ani alternativní, pokud jste nepochopil, překládáme články z jiných zahraničních médií a komentujeme je…..
tm

Ahrimann
Host
Ahrimann

Tomáši, musím se pana Pavla zastat. Tohle by Putin opravdu nikdy neřekl, už proto, že ISIS nikdo oficiálně se Saudskou Arábií dosud nespojil. Ano, víme kdo ty fanatiky financuje, ale jsem přesvědčen, že nic takového ruský prezident nepronesl.

tomáš marný
Admin

Milý ahrimanne,
beru na vědomí, článek jsem nepřekládal já, překládala ho tereza. Když tvrdíte pravý opak, dokažte ho prosím. Jestli něco řekl či neřekl je jenom polemika. Může a nemusí to být pravda. Opakuji, je to jenom přeložený článek…..
tm

tomáš marný
Admin
Pavel
Host
Pavel

Milý T.M. já nejsem satanista, nikdy jsem nebyl a opravdu nevyvolávám žádného z Bohů. Jen Našeho Peruna a Svantovíta a všechny naše „Světlé bytosti“ jsem před pár lety volal na pomoc. A ten článek mi přišel jako nehorázný pokus pošpinit a pomluvit Putina, kterého si velmi vážím. A seriozni zdroj té informace jsem nenašel.

tomáš marný
Admin

Milý pavle,
šlo zde o úplně něco jiného, máš to vysvětleno v mejlíku, tak se ti za ta tvrdá slova omlouvám…..
Beru na vědomí, článek jsem nepřekládal já, překládala ho tereza. Když tvrdíte pravý opak, dokažte ho prosím. Jestli něco řekl či neřekl je jenom polemika. Může a nemusí to být pravda. Opakuji, je to jenom přeložený článek…..
tm

tomáš marný
Admin
Sys
Host
Milý TM, proč tak tvrdě proti Pavlovi ? Řekl názor a z logiky věci má pravdu. Takhle by se Putin nikdy nevyjádřil a zdroje je potřeba ověřovat. Vždyť to tady čte spousta lidí a ti, kteří uvěří, jsou schopni podobný článek rozesílat mezi známé a šířit v podstatě hoax. Je to stejné jako s neověřeným článkem „Putin vyhlásil úplnou nezávislost na Rothschildově bankovní mafii“. Není to pravda, Rusko se teprve snaží – viz článek „V Rusku probíhá velký trend dedolarizace ekonomiky, oznámil ministr hospodářství Maxim Oreškin“ z 16. 8. 2017 nebo „Rusko bude v reakci na sankce USA snižovat závislost… Číst vice »
tomáš marný
Admin
Milá sys, normálně bych nekomentoval diskuzní příspěvek pavla. Ale už několik dní tady byl nějaký JINÝ PAVEL a vše jsem smazal, používal sprostá slova atd….. U pavla se mi ráno v adminu v diskuzi neobjevil jeho mejlík, až odpoledne. Asi nějaká chyba systému. Myslel jsem, že to je ten stejný pavel a proto ten komentář. Už jsem se mu do mejlíku omluvil, známe se mnoho let osobně. A slovo proboha je skutečně o něčem jiném. Proto omluva všem….. tm p.s. Jestli ale nedokáže protistrana důkaz o tom že to Putin neřekl, je to 1:1 a nedá se nic dělat. Myslím… Číst vice »
Sys
Host

Nikde jsem to nenašla, ale Maroš níže objevil následující:
„Tu je reakcia z webu Russia News now na fake news na zdrojovej stránke AWDnews“
===
Ale fakt nemůžu dokázat, jestli toto soukromě sdělil Putin Lavrovovi před toaletou v Kremlu 🙂 🙂 🙂

Matúš
Host
Matúš

Súhlasím Pavel. Také komentáre ako je tento tvoj, mi dávajú ešte nádej v zdravý rozum. Palec hore brácho 😉

Sys
Host

I já souhlasím. Zásadně kontroluji zdroje a většinou jdu od zdroje ke zdroji. Tady jsem skončila hned u prvního zdroje, což je AWD news a dál to nikam nevede. Také se mi nezdá, že by uvážlivý a diplomatický Putin vyhrožoval natvrdo válkou, o což by v tomto případě šlo, páč SA je pravou rukou ušáků.

tomáš marný
Admin

Milý sys
beru na vědomí, článek jsem nepřekládal já, překládala ho tereza. Když tvrdíte pravý opak, dokažte ho prosím. Jestli něco řekl či neřekl je jenom polemika. Může a nemusí to být pravda. Opakuji, je to jenom přeložený článek…..
tm

Sys
Host

Zkouším podobné věci vyhledávat např. na Sputniku a tam skutečně o ničem podobném není řeč. A to ani v uhlazenější formě než je v tomto článku. Ještě jsem mrkla na i-RU.cz a také nic.

tomáš marný
Admin

Milá sys,
než budete dále komentovat cokoliv, prosím přečtěte si tohle:
http://euromaidanpress.com/2015/11/19/putin-appears-preparing-to-attack-saudi-arabia-and-qatar-next-illarionov-says/

Sys
Host

Pro TM , odpověď na komentář z 20.21 hod. (nelze tam odpovědět přímo)
Odkaz je na článek z 19. 11. 2015 a napsal ho podezřelý pán:
Andrey Illarionov, ruský ekonom a bývalý poradce pro hospodářskou politiku prezidenta Ruska Vladimira Putina. V současné době pracuje jako vedoucí pracovník Centra pro svobodu a prosperitu na Institutu Cato ve Washingtonu, DC (Image: Voice of America)

m
Host

Je to vedeno jen k tomu,aby se Putin pošpinil jak to jen jde.Tak,jak to nyní dělá EU s USA že podpořili Prorošenka aktualizovat ve vládě že je rusko agresor.Že ale Prorošenko masakruje Donbas a Luhansk to jim nevadí.Jen když budou mít důvod pak poslat těžkou techniku na Ukrajinu a tím rozpoutat větší masakr či dokonce válku jim taky nevadí.Zase budou mít odbyt voj.smetí.

tomáš marný
Admin

Milý m,
než budete dále komentovat cokoliv, prosím přečtěte si tohle:
http://euromaidanpress.com/2015/11/19/putin-appears-preparing-to-attack-saudi-arabia-and-qatar-next-illarionov-says/
tm

varachamichara
Host
varachamichara

máš pravdu předsedo

Maroš
Host
Maroš
Tu je reakcia z webu Russia News now na fake news na zdrojovej stránke AWDnews, teda údajné ultimatívne vyjadrenie sa saudského princa voči prítomnosti Rusov v Sýrii, na čo mal teda takto reagovať Putin, ale zatiaľ – všetko vedie len jedinému zdroju – AWDnews – a všade ticho po pešine… https://www.therussophile.org/fake-news-saudi-arabia-issues-ultimatum-to-putin-vows-to-destroy-russian-forces-in-syria-on-3-days.html/ Treba skúsiť pátrať ďalej – inak Putin sa výhražne vyjadroval k Saudom vždy po teroristickom útoku na území Ruska, ako aj varovne počas olympiády v Soči, takže až také absurdum to nie je – riadiaci proces na 6. priorite – vojna, alebo hrozba vojnou – rinčanie zbraňami – ako… Číst vice »
Maroš
Host
Maroš
Ešte by som dodal, že Putin nekomunikuje len s a pre médiá v rámci interwiev – to len u nás si politici posielajú odkazy cez médiá – „aby voliči vedeli“. Takže aj cez Deep Web môžu unikať depeše a opisy priamych rozhovorov – ktoré sa nedajú oficiálne – agentúrne overiť. Teraz analógia z iného pohľadu – atómové bomby zvrhnuté na Hirošimu a Nagasaki, boli – podľa nie historicky oficiálnej verzie – zvrhnuté na Japonsko, ktoré sa NEMIENILO VZDAŤ práve amíkom ani 6. septembra – preto, že po skončení vojny v Európe sovieti preniesli front na Východ, a aj s Čínou… Číst vice »
tomáš marný
Admin
jirik
Host
jirik
Vojaci Bulharska, členskej krajiny NATO, odmietli strieľať na “ruské ciele” Aká neistá je situácia v Aliancii NATO, ukazuje najnovšie cvičenie s názvom “Noble Jump”, ktorého sa zúčastnilo Albánsko, Bulharsko, Veľká Británia, Grécko, Španielsko, Lotyšsko, Holandsko, Nórsko, Poľsko, Rumunsko a USA. http://www.hlavnespravy.sk/vojaci-bulharska-clenskej-krajiny-nato-odmietli-strielat-na-ruske-ciele/1118044 Počas nácviku strelieb bulharskí vojaci a ich nadriadení odmietali strieľať na ciele, ktoré boli pomaľované ruskými insígniami. Po starostlivom preskúmaní cieľov, bulharskí dôstojníci dospeli k záveru, že ciele sú označené tkaninou vo farbách ruskej vlajky a nariadili svojim vojakom, aby nestrieľali. Napriek tomu, že Bulharsko je členom NATO, odmietlo v roku 2014 inštalovať na svojom území americký systém THAAD… Číst vice »
Sys
Host

Jestli je tohle pravda, tak bravo Bulhaři !

jirik
Host
jirik

Vážení,
vyhledávač ddg.com byl tak hodný, že mi na český dotaz >>putin a saudská arabie<< nabídl článek v angličtině –
Putin appears preparing to attack Saudi Arabia and Qatar next, Illarionov says
http://euromaidanpress.com/2015/11/19/putin-appears-preparing-to-attack-saudi-arabia-and-qatar-next-illarionov-says/
a dotyčný Illjanov –
Andrey Illarionov, ruský ekonom a bývalý poradce pro hospodářskou politiku prezidenta Ruska Vladimira Putina. V současné době pracuje jako vedoucí pracovník Centra pro svobodu a prosperitu na Institutu Cato ve Washingtonu DC (Image: Voice of America)

Petr Rejha
Host
Petr Rejha

Putin je frajer a nekompromisní chlapek co se rozhodně dokáže zastat svého lidu. On není jako Sobotka co si maže indulonu na svoji plešatou hlavu aby mohl kazdymu v EU lézt do prdele. Naserte Putina a uvidíte. Neříkejte co řekl když to někdo píše poslouchejte co říká.

raja
Admin

Máte naprostou pravdu, krásně napsáno.

Maroš
Host
Maroš

Ono to má aj inú súvislosť – z pohľadu Putina – má dôvod aj na preventívny úder, nakoľko Saudi nakupujú – teda pozor – nevyvíjajú jadrové zbrane – čo je proces, ktorý súvisí aj s vývojom technológie krajiny a následne aj s vývojom myslenia krajiny – lenže Saudi – to sú len – okrem okázalosti – nič netvoriaci paraziti, ktorí žijú z ropy a petrodolárov, teda – atómová zbraň v rukách Sauda – ktorý nemá problém odpáliť sa do neba plného sexuálnych otrokýň – je opäť len hračka na – POUŽITIE!
http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/VIDEO-Sok-Mame-jadrovu-zbran-zaznelo-zo-Saudskej-Arabie-262946

Neznámý
Host
Neznámý

jsem přesvědčený, že tohle Putin neřekl – takhle ne-takticky a svým způsobem hloupě se Putin nechová… tohle nejsou slova moudrého „vůdce“… A i kdyby, tak v tom případě by (z mého pohledu) docela těžce „ujel“. Míru zdar! 😀

Tomas
Host
Tomas

fake news

jirik
Host
jirik

Spojené státy v reakci na ruská opatření požadují, aby do 2. září Rusko uzavřelo svůj konzulát v San Franciscu a dva konzulární objekty ve Washingtonu a v New Yorku, prohlásila mluvčí amerického ministerstva zahraničí Heather Nauertová.
„V duchu parity, ke kterému apelují Rusové, požadujeme, aby ruská vláda uzavřela svůj generální konzulát v San Franciscu, konzulární budovu ve Washingtonu a konzulární budovu v New Yorku. Tyto objekty mají být uzavřeny do 2. září,“ prohlásila Nauertová.
https://cz.sputniknews.com/svet/201708315897306-usa-rusko-konzulat/

A jaká bude reakce ruska???

jirik
Host
jirik

Rusko odpoví na uzavření konzulátu v USA, Moskva upozorňovala, že bude na podobné kroky odpovídat, oznámil RIA Novosti zástupce zahraničního výboru Státní dumy Alexej Čepa.
„Adekvátně na to odpovíme. Upozorňovali jsme na to, že na všechny kroky budeme reagovat,“ oznámil Čepa.

Dříve Moskva v reakci na zavření diplomatických objektů v USA a vyhoštění diplomatů zadala Washingtonu, aby snížil počet diplomatických zástupců v Rusku na 455 lidí a tím je srovnal s počtem ruských pracovníků v USA. V reakci USA vyžadují, aby byl do 2. září uzavřen ruský konzulát v San Franciscu a dva objekty konzulátu ve Washingtonu a New Yorku.
https://cz.sputniknews.com/svet/201708315897565-rusko-generalni-konzulat-usa/

jirik
Host
jirik

Washington doufá, že nebudou následovat odvetná opatření Moskvy, ale je připraven podniknout další diplomatické kroky, prohlásila mluvčí amerického ministerstva zahraničí Heather Nauertová.
https://cz.sputniknews.com/svet/201708315897693-USA-odvetna-opatreni-Rusko-americke-ministerstvo/
Přitom podle ní ačkoli oba státy po akci Washingtonu zůstaly se třemi konzuláty na území toho druhého, existuje „nepoměr“ v počtu diplomatických a konzulárních budov. „My jsme se ale rozhodli, že dovolíme ruské vládě ponechat si některé ze svých budov, abychom se nedostali do bludného kruhu v našich vztazích,“ uvedla mluvčí amerického MZV.

Karel
Host
Karel

Mám stejný názor a měli by tam poslat vše co máj. Zda jsou tam neviní lidé mě nezajímá srovnat to se zemi. Než okomentuje te vem tě si že vaše rodina může bejt příště v místě atentátu a pak budete říkat něco jiného. Uvědomte si lidi ze je to dost velký problem.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!