Vladimíra Vítová: ŽLUTÉ VESTY V ČR! Kdo – když ne my? Kdy – když ne teď?

Francouzi ve žlutých vestách – stejně jako většina obyvatel ČR a Evropy – chtějí, aby jejich vlastní země byla atraktivní pro jejich vlastní obyvatele a ne pro zahraniční investory, nadnárodní korporace a pro hrstku boháčů.

Na českém facebooku spontánně vznikla stránka Žluté vesty v ČR. Obdobné stránky vznikly i na Slovensku a v mnoha dalších evropských zemích. Všichni se inspirovali událostmi ve Francii, protože Francouzi ve žlutých vestách – stejně jako většina obyvatel ČR a Evropy – chtějí, aby jejich vlastní země byla atraktivní pro jejich vlastní obyvatele a ne pro zahraniční investory, nadnárodní korporace a pro hrstku boháčů. Chtějí, aby stát, který si platí ze svých daní, také plnil jejich přání a poskytoval servis jim.

 

 

 

Představitelé hnutí Žlutých vest zveřejnili manifest, který má 25 bodů. A jeho body – především tři základní – jsou:

1. vystoupit z EU,

2. vystoupit z NATO

3. zestátnit strategická odvětví národního hospodářství a přírodního bohatství (například vodu, nerostné suroviny, doly, dopravní infrastrukturu, energetiku).

A Žlutým vestám ve všech evropských zemích jde o změnu stávajícího zničujícího liberálního systému. Jde jim o obnovu národního státu a o vymanění se z osidel nesmyslné a destruktivní globalizace, kterou prosazují tzv. elity proti vlastním národům.

zdroj: 9

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8
Komentujte

avatar
4 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
JanMarošstefanjirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Bez národních kořenů jste otrok a posloužíte zájmům Sorose! Debatu o Migr
https://www.youtube.com/watch?v=POhq7E51Ahg&feature=youtu.be

Jan
Host
Jan

To je malo. Zlo Deep Statu a valky financuji bohaci v USraeli a GB. Ty je treba co nejdrive vyvlastnit. Sorose uplne nejdriv.

Maroš
Host
Maroš

He he – „A Žlutým vestám ve všech evropských zemích jde o změnu stávajícího zničujícího liberálního systému.“ Otázka – o čo ide Globálnemu prediktorovi? Možná odpoveď – o zabrzdenie tzv. liberálnej alternatívy, ktorá sa mu vymkla z rúk – podobne ako riadiaci nástroj – terorizmus – ktorý si začal žiť svoj vlastný život. Treba si uvedomiť, že GP ZÁSADNE nepoužíva vždy len nový „materiál“, ale neustále recykluje a obnovuje ten známy materiál – lebo jednoducho pozná jeho vlastnosti! Teda! V čom spočíva paradigma Chaos et Ordo? No v neustálych cykloch búrania a prestavby! „Tento dom sa mi nepáči!“ – tak… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Takže v Egypte vnímajú yellow jackets ako žltú „jarovizáciu“ na 8. výročie rozvratu v Líbii… Vývoz európskych žltých hviezdičiek svetovej „revolúcie“ na modrom atlantickom pozadí sa do Egypta nekoná. A čo tak k jeho východným susedom? “ 10. prosince agentura Associated Press (AP) zjistila, že egyptská vláda zakázala prodej žlutých vest. Informace poskytly zástupci oficiálních úřadů a prodejci. Důvodem je strach, že ve světle osmého výročí jara roku 2011 Egypťané napodobí protesty v Paříži. AP uvádí, že egyptští velkoobchodníci budou muset omezit prodej žlutých reflexních vest ověřeným firmám s příslušnými bezpečnostními oprávněními. Bylo jim také doporučeno, aby neprodávali vesty obyčejným… Číst vice »

Jan
Host
Jan

Svet je rizen bohatymi Zidy, kteri vlastni 90 % bohatstvi planety. Mohou si vse dovolit, financuji tajne sluzby, NGOs, viz Soros (ten je jediny co je videt), politiky, novinare media. Pro obycejne lidi jsou zlem, ktere je treba zlikvidovat drive, nez sami lide budou zlikvidovani. V soucasne dobe probiha boj uvnitr techto bohacu o hegemonii mezi elitami Deep Statu a Neoconu, kteri ridi USA a politiku hegemona i Trumpa a na druhe strane s Globalisty, kteri odjakziva ridili beh sveta. Ti druzi jsou skoro neviditelni, neznami a pusobi pres sve lidi v dulezitych organizacich a institucich. Jejich pusobeni je ve… Číst vice »

stefan
Host

Ak sa narody dokazu zjednotit maju sancu na lepsi zivot. Bez stresu,vojen v kruhu rodin priatelov a v sulade s prirodov. Ma to hacik- ZLIKVIDOVAT Lichvarov. Vsetko zlo prameni od nich v ich MANIPULACII a NENAZRANOSTI v mene vyvolenych nikim nevolenych. A o tom sa musi rozpravat,poucovat a sirit medzi narody aky MOR ich postihol.

Jan
Host
Jan

Rotschildove financuji fond, ktery vyuzivaji zapadni tajne sluzby pro jejich geopoliticke ovlivnovani vyvoje v zemich i mezinarodne. Tajne sluzby nejsou nikomu odpovedni za pouziti prostredku, dezinformace, fake news, false flag operace ani za sve ciny jako vrazdy, diskreditaci osob, ktere jim nevyhovuji, odposlouchavani, sledovani bankovnich transakci, atd. Tajne sluzby zapadu rizene CIA se tak staly ucinnym prostredkem zahranicni politiky. Poslanec EU parlamentu vyzadoval informace v parlamentu. Pokud zde budou bohaci, kteri si kazdeho koupi, mohou ovlivnovat vyvoj zemi i sveta. Ty je treba nejdrive zlikvidovat, aby lidstvu neskodili financovanim valek a vyvlastnit!!! Tajne sluzby podrobit kontrole a zbavit moci.

Maroš
Host
Maroš

Jan – najprv „Budiš Světlo!“