Vladimir Vladimirovič Putin dělá světovou diplomacii. Co dělá naše diplomacie? Nic

Rusko má velmi dobré ekonomické a politické vztahy s ostatními zeměmi BRICS a zcela jistě i se zeměmi střední Asie.

 

 

Podařilo se mu vybudovat kvalitní vztahy s Tureckem, Íránem i Egyptem. Putin zachránil Sýrii a jak Bašár Asad, tak libyjský Chalífa Haftar k němu vzhlíží s nadějí stejně jako irácký Hajdar Abádí.

Trump se chystá na podzim do Moskvy pokračovat v „Helsinském procesu“, italský premiér Conte je v Kremlu ohlášen na 24. října. S Angelou se Vova viděl včera a se Sebastianem Kurzem předvčírem na svatbě jeho ministryně zahraničních věcí. Macron se s ním od konce května sešel už dvakrát, Orbán od dubna taktéž.

Moje otázka je prostá: „Na co ještě čeká česká diplomacie? Chceme být opravdu zase za ty největší pitomce?“

 

Zdroj: 1

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Vítězslav Crhajirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Za to už víme co dělá „ussacká diplomacie“ a NATO Americká vláda se chystá postupně zpřísnit režim jednostranných sankcí vůči Moskvě, pokud nezmění svou zahraniční politiku. Uvedl to asistent státního tajemníka pro evropské a euroasijské záležitosti Wess Mitchell, je uvedeno na internetových stránkách ministerstva zahraničí. „Naše politika vůči Rusku spočívá v tom, že americká diplomacie musí být založena na naprosto účinné a bezprecedentní vojenské síle, plně koordinované s našimi spojenci a našimi nástroji vlivu,“ řekl diplomat. Dodal, že navzdory použití bezprecedentních represivních opatření Washington jasně ukazuje Moskvě, že dveře k dialogu zůstávají otevřené. Poradce prezidenta USA pro národní bezpečnost John… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Neznámý pachatel zahájil palbu po policistech diplomatických misí v centru Moskvy. O události informovalo Ministerstvo zahraničí RF.

„Na ulici Sivtsev Vrazhek u domu č. 43 zahájil neznámý pachatel střelbu z neidentifikované zbraně na dva policisty z pluku na ochranu diplomatického zastoupení. Jeden z policistů byl zraněn,“ vysvětlil úřad.
https://cz.sputniknews.com/svet/201808237945637-rusko-moskva-strelba/

Vítězslav Crha
Host
Vítězslav Crha

V ČR je takový zvyk,že v kterékoliv době se do politiky hrnou právě ti,co jí nejméně rozumí a tím vážně poškozují zájmy ČR v zahraničí. Ona tupá slepost proamerických idiotů opravdu ekonomice mnoho příjemných chvil nepřipraví. Těm našim debilům naprosto nedochází, že světovým vůdcem stability a světového byznysu budou právě Ruskem připravované obchodní stezky se státy, které se tohoto aktiva zúčastní. Ostatní budou pouze čumět a prohrabovat se ve své chudobě.Tedy lidově řečeno stát s prstem v prdeli.