Vladimíra Vítová : EU sama organizuje migraci z Afriky do Evropy. Zde jsou fakta

Jestli si snad někdo myslí, že EU bojuje proti migraci z Afriky, tak se zásadně plete. Naopak! EU ji aktivně a štědře podporuje. Každý z nás má i v těchto podzimních volbách na výběr. Buď volit zástupce politických stran a hnutí, které mají ve svých programech setrvání v EU, a tím zvolit budoucnost naší země jako součást plánovaného evropského chalífátu. Anebo volit zástupce stran a hnutí, které mají v programu okamžité vystoupení z EU, což samozřejmě možné je a nemusí být ani podmíněno referendem, viz článek 5 Lisabonské smlouvy. O zástupcích těchto stran však v mainsteramu neuslyšíte nic, leda slova odsudku.

Jestliže ale voliči, kteří nesouhlasí s migrací africké populace do Evropy a tedy i do naší země, zvolí nelogicky a proti svým bytostným zájmům opět zástupce stran, které chtějí setrvat v EU, pak je naše země definitivně ztracena. A následné lkaní těchto voličů nad tím, jak jen volili menší zlo a jak byli podvedeni, bude jen falešné bědování nad vlastní hloupostí.

Evropskou unii nelze zreformovat. Byrokratický aparát EU nelze vyměnit. EU jede stále podle migračních plánů svých a podle migračních plánů OSN. EU krok za krokem tyto plány naplňuje, organizuje a velkoryse finančně podporuje.

 

1. Zde je úryvek z rozhovoru předsedy Evropské komise Jean-Clauda Junckera, který poskytl v listopadu loňského roku: „Evropa bude v příštích desetiletích jednoznačně potřebovat přistěhovalectví, a proto musíme poskytnout těm – kteří chtějí přijít – právní cesty, jak se dostat do Evropy. Od roku 2014 jsem se vždy vyslovil pro legální migraci. Věřím, že pokud nebudeme nabízet právní způsoby emigrace do Evropy a přistěhovalectví v Evropě, budeme ztraceni. Pokud ti, kteří přijdou – kteří jsou, obecně řečeno, chudí a potřební – nemohou vstoupit do domu Evropy hlavními dveřmi, budou dál procházet zadními okny. Musíme tedy vytvořit legální způsoby, jak mohou přijít do Evropy. A Komise již učinila návrhy…. Evropa bude v příštích desetiletích jednoznačně potřebovat přistěhovalectví, a proto musíme poskytnout těm, kteří chtějí přijít – právní cesty – jak se dostat do Evropy.“

ZDROJ ZDE: https://www.dw.com/en/jean-claude-juncker-migrants-need-legal-ways-to-come-to-europe/a-41556151

2. Zde jsou úryvky z projevu šéfky evropské diplomacie Federiky Mogherini v Evropském parlamentu ze září loňského roku: „Kdyby migranti v Evropě zmizeli zítra ráno, celé sektory našich ekonomik by se zhroutily. Je zřejmé, že Evropská unie je potřebuje. Musíme nahradit nelegální pašování pravidelným systémem příležitostí a kanálů pro bezpečný přístup do Evropy. Musíme rozšířit práci na globálních kompaktech v oblasti migrace a uprchlíků.“

ZDROJ ZDE: https://ec.europa.eu/avservices/video/player.cfm?ref=I143186

3. A jaké jsou cíle projektu EUROMED – tedy středomořského prostoru jižní (respektive celé) Evropy a severní (respektive celé) Afriky? Regionální spolupráce Sever-Jih a Jih-Jih v oblasti migrace a otázky mezinárodní ochrany (legální migrace, nelegální migrace, migrace a mezinárodní ochrana a azyl).

ZDROJ ZDE: https://www.euneighbours.eu/en/south/eu-in-action/projects/euromed-migration-iv

EK permanentně vypisuje projekty na téma: Program azyl, migrace a integrační fond. Program podporuje efektivní řízení migračního toku, rozvoj a implementaci azylu a imigrační politiky.

Ve Strategie migrační politiky ČR, která vychází krom jiného i z projektu EUROMED, se mimo jiné konstatuje: ČR podpoří legální migraci, která je pro stát a jeho občany přínosná tak, aby Česká republika mohla pružně reagovat na potřeby svého pracovního trhu i reflektovat dlouhodobé potřeby státu…… ČR musí prosazovat a účinně provádět migrační politiku s jednoznačnými východisky: i) přijímat legální migranty a usnadnit vstupní procesy se zřetelem na potřebu zachování konkurenceschopnosti v globálním ekonomickém prostředí; ii) migrantům, kteří vědomě nezvolí legální cestu do Evropské unie, nebo jsou k tomuto donuceni vnějšími okolnostmi, zajistit přístup k mezinárodní ochraně atd.

4. A na závěr si můžete pročíst celkový materiál OSN – konkrétně kapitola určená Evropské unii: „Náhradní migrace: řešení pro klesající a stárnoucí populace“. Koncept pro Evropu je v realizován ve Scénáři III: „V letech 2000 a 2050 bude do Evropy nutno přijmout 47,4 milionů migrantů, v průměru 949 000 migrantů ročně“.

ZDROJ ZDE: https://www.un.org/esa/population/publications/migration/migration.htm

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D. – předsedkyně politického hnutí Aliance národních sil

Zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4
Komentujte

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Martin RubášjirikMarošterezkaterka Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
terezkaterka
Host
terezkaterka

Bude pravda o tom mikrobe, ktorý napadol už polovinu populácie na zemeguli, od ktorého ľudia ohlúpujú.

Maroš
Host
Maroš

Švédsko-francúzsky import chlastu a multikulti!
„Slovákom môže byť každý, a to bez ohľadu na farbu pleti. Práve na to je zameraná najnovšia kampaň známeho alkoholického nápoja, ktorej cieľom je šíriť toleranciu.“
https://noizz.azet.sk/big-stories/reklama-na-absolut-vodku/y5e7p9q?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-noizz&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-new2

jirik
Host
jirik
Martin Rubáš
Host
Martin Rubáš

Jediné řešení je zavřít hrancie. To ale EU nikdy neudělá. Afrika má obrovský problém. Počet obyvatel má stoupnout z 1 miliardy dnes na 4 miliardy v roku 2100. Takže migrace do Evropy bude nekonečná. Jediná šance jak zachránit Evropu je zavřít hranice. Bohužel naše elity se snaží tuhle migraci zlegalizovat. Strašné. Jedině Maďarsko to odmítlo.

http://www.epshark.cz/clanek/715/africky-populacni-boom-hrozba-pro-budoucnost-evropy