Voda a jej skutočné vlastnosti

Diana Siswartonová a jej prednáška o vode a jej biofyzikálnych vlastnostiach. Navyše, sa krásne zladila s témou vody 🙂 Voda a jej vlastnosti a čo všetko ju dokáže ovplyvňovať je veľmi dôležitá téma, Pretože 999% zo všetkých molekúl tela tvorí práve voda.

Konečne sa dostávame z vnímania chemických vzorcov k tým dôležitejším vlastnostiam vody. Pani Siswartonová krásne hovorí o dôležitosti pohybu a zvlášť vírivých pohybov pre vodu. Tento prirodzený pohyb vode vlastný, dokáže meniť aj jej chemické vlastnosti. Pre určitú skupinu nášho obyvateľstva to znie určite neuveriteľne, no je to tak. (Chýba jej už len bludný balvan za takéto rúhanie sa!)

Ďalej hovorí o usporiadanosti vody a jej polarite. Zdravé bunky nášho tela majú molekuly vody harmonicky usporiadané, zatiaľčo tie chradnúce ich majú usporiadané chaoticky. (Premýšľam, či by sa toto nedalo využiť pre lepšiu diagostiku rôzných chorôb bez ožarovania alebo aj dokonca liečbu rakoviny bez toxického ožarovania. To by ale farmaceutická mafia nikdy nedopustila, však?)

Spomínané video:

anna

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

  1. Aleš K napsal:

    Vodo, vodo, voďenko. Díky že jsi. Bez tebe nejsme. Respekt!!! Ať se ti daří!!

  2. Anička napsal:

    Před již delší dobou vyšla v edici Fontána kniha Tajuplná a léčivá síla vody, kterou dle původních textů Viktora Schaubergera vydal a komentoval Jürgen Schauberger. Jsou zde popsány zásadní fyzikální vlastnosti vody pozorované přímo v přírodě a jejich uplatnění v praxi. A to bylo někdy v 30. letech minulého století. Pak kniha japonce Emota Masaru dle jeho výzkumu, která vyšla u nás v edici Eminent. Zvětšené fotografie různých krystalů vody, které byly vytvořeny pod vlivem buď harmonických či disharmonických zvuků byly dokonce vystaveny v metru v Praze. To už by dnes nebylo možné. Takto si vodu čištěnou šungitem kóduji již několik let, každému doporučuji. I zvířata ji pijí raději, protože vědí, co je pro ně dobré, narozdíl od lidí. Na internetu před již delší dobu byl vynikající ruský dokument právě o fyzikálních vlastnostech vody, tvorby dočasných clusterů a o hledání tzv. juvenilní vody (nezasažené lidským vlivem), kterou našli někde v Kolumbii na nějaké stolové hoře. Taková voda je léčivá sama o sobě. Bohužel nevím URL adresu onoho videa. Podobný princip se používá v kapkách JOALIS, kde je médium, nějaké bylinky, stimulováno pomoci technologie k vytvoření dočasných hologramů, které léčí. Výzkum probíhá v utajení, protože voda „nemůže“ léčit a ministerstvo zdravotnictví by na to skočilo. Vím o tom své, protože mně to odstranilo z těla hliník, který mi způsobil šílenou kožní nemoc. Odstraňuje i další těžké kovy z těla. Je třeba to odstraňovat, máme toho plno v těle a mohlo by to způsobit problémy právě v době tzv. „Události“ jak se zmiňuje Corey Goode, protože se zvýšuje možnost vodivosti těla a tím by mohlo dojít k hoření.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..