Vojáci v Německu plánovali Den X, masakr uprchlíků i politiků

Dvě stovky elitních vojáků, členů armádních speciálních jednotek, prý v Německu plánovalo Den X, jehož cílem bylo využít chaosu v zemi a odstranit levicové politiky a imigranty.

Tajný ultrapravicový vojenský spolek měl mít v hledáčku mimo jiné předsedkyni německých Zelených Claudii Rothovou, ministra zahraničí Heika Maase a bývalého německého prezidenta Joachima Gaucka.

 

Kromě nich chtěla tajná skupina udeřit i na uprchlíky. Jenže zůstalo jen u plánů, úřady spolek rozbily dřív, než na Den X vůbec došlo, píše britský Daily Mail s odkazem na německá média.

Vojáci si tipovali i šéfy různých azylových spolků a sdružení, které vinili z rostoucího počtu znásilnění, teroru a sociálních nepokojů v zemi.

Počet členů extrémistického úderného komanda prý vzrostl poté, co kancléřka Angela Merkelová vpustila do Německa milion uprchlíků. Skupina údajně den úderu označila jako Den X a mělo na něj dojít ve chvíli, kdy právo a pořádek v zemi zkolabují, což spiklenci považovali za „bezprostředně hrozící.“

Policisté si nejprve mysleli, že zvěsti o tajné elitní vojenské klice jsou jen opilecké historky. Názor změnili až poté, co vše rozkryl bývalý major vojenského letectva. Úřady nyní pročesávají výcvikové tábory na rakouských a švýcarských hranicích a pátrají po ulitých zbraních, munici, palivu a proviantu.

zdroj: 9

Já bych toto úderné komando nenazývala extrémistické. Ti chlapi jen pochopili, že policie a řádná armáda Němcům asi těžko pomůže. Tedy takových to komand by naopak mělo vzniknout více. Jestli je tady někdo extrémista, tak to je madam Angela Hitler Merkelová a její spolek, tzv. německá vláda. Protože dle mého zrádci národa jsou extrémisté!

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

23 komentářů

 1. rodo napsal:

  A sakra jaká škoda že se na ně přišlo extremistické komando je chlév jménem EU a Merkelice ne vlastenci kteří jsou pro ti sebevražedné politice těch kreatur říkajíc si evropští lídři phee banda jedna už aby byly odpečetěne ty žaloby a byla ta verbež souzena

 2. Maroš napsal:

  S takýmto opozičným odporom sa počíta dopredu – preto sa organizujú provokatívne aktivity – združenia – ktoré majú dostať potenciálnych odporcov pekne do jedného vreca a šup! Takže žiadne rozkrytie – nalákanie! V dnešnej dobe byť členom čohosi mimoprúdového je idiotizmus – zvlášť v organizovaných silách – každý nech koná sám za seba!

  Inak – niečo sa deje na južnom Slovensku – v mnohých obciach došlo k totálnej výmene starých skúsených starostov aj s ich ekvipážou – s dlhoročnými poslancami. A toto nie je možné bez nejakej dohody, či protihodnoty. Bežní ľudia sú nasraní – je to podozrivé! Tieto staré garnitúry vyslovene vycúvali – „nikto už to zrazu nechce robiť“, čo je zvlášť dôležité v doteraz nezadĺžených obciach. Faktom je, že došli peniaze z eurofondov a faktom je, že sa nám sem niekto snaží nasáčkovať imigrantov. Na jednej strane je výhoda, že sionisti bugárovci z Mostu-HÍD, ktorí zradili svojich voličov svojou koaličnou dohodou so Smerom a SNS odchádzajú, pretože práve Bugár súhlasil s imigráciou. Druhá strana mince je výrazná len promaďarská politika /slovenské strany na Slovákov na južnom Slovensku VYSLOVENE SERÚ!/ – ako tak zmiešané poslanecké zastúpenia vystriedalo väčšinové SMK – Strana maďarskej komunity – tak starostovia ako aj poslanci, a celá kandidátka bola postavená tak, že koľko sa dalo poslancov zakrúžkovať, toľko zároveň kandidovalo – čiže zvolili by sa aj sami, teda išlo o zámer, a ja si kladiem otázku – či z hľadiska zákona nedošlo aj ku určitej KARTELOVEJ dohode – v tomto prípade právnických osôb – politických strán! Otázka – na základe čoho odrazu nikto zo „starých“ odrazu nemal záujem kandidovať, hoci sa venoval komunálnej politike aj 2 desaťročie a u voličov mal dôveru? Nátlak? Vydieranie? Korupcia? Ale to sú trestné činy! Kto je za nimi?! Niekto z „nedokončeného“ Kuciakovho článku na juhu Slovenska?! V pozadí môže byť totiž veľká komédia – ako dostať do slovenského parlamentu aj SMK – a to takým spôsobom, že 2 roky bude oslovovať voličov a vytvárať si priestor práve SMK!
  https://domov.sme.sk/c/7525773/smk-chce-na-juhu-slovenska-region-so-specialnym-statusom.html

 3. marmaris napsal:

  S názorem překladatelky se naprosto ztotožňuji. Díky za článek.

 4. Ctenar napsal:

  Je a bylo to extrémistické komando. Připravovat vraždy a atentáty je trestné a špatné. Nejde o to na koho se připravovali. Jde o zákon, morálku a v neposlední řadě o karmu.
  Jinak doporučuji prostudovat § 365 tr. zákona.

  • tereza napsal:

   Vojáci USA v Sýrii jsou tedy také extremistické komando, poněvadž tam působí / zabíjí bez mandátu OSN a bez povolení legální a legitimní syrské vlády.

  • Maroš napsal:

   No iste – legálne je niekoho odkrágľovať justičnou-politickou vraždou – „jde o zákon, morálku – pche – „karmu!“
   Ctenár – vieš doboha, aký je rozdiel medzi terorizmom a mafiánskou „neteroristickou“ vraždou doboha?!
   „Terorizmus je definovaný ako súhrn antihumánnych metód hrubého zastrašovania politických odporcov hrozbou sily a užitia rôznych foriem násilia. “
   Teda – súkromné použitie rovnakých prostriedkov voči NIE POLITIKOM – to už nie je terorizmus – ty magor!
   Čiže mafiánske demonstratívne vraždy bežných ľudí – na odstrašenie – to už nie je terorizmus – iba to tak vyzerá!
   Tak nech ti to jebne pod autom, keď tam budeš mať celú rodinu – ty magor plný morálky a pravidiel!

  • lada napsal:

   Akce byla plánována na den X, kdy druhá strana plánuje genocidu na původním obyvatelstvu a že se tak má stát je nad slunce jasné snad i totálnímu imbecilovi, to že tohohle stadia nedosahuje mnoho lidí je samozřejmě smutné v dnešní smutné době. Takže se stavíte za názor ze bránit se je extremismus. No jak jinak. Rád bych sledoval vás v situaci pokud nastane jakmile budete muset bránit sebe a rodinu nebo budete sedět a přihlížet at nejste příliš extremistický to by nebylo moc dobre. Vymytá palice je slabé slovo.

  • bloblo napsal:

   Ty seš dobrej zmatenec. Hlavně že napříč evropou se striktně dodržují zákony o imigraci, že? Ale na to nemektáš. Jsi matrix-ovec. Nezapomeň řádně platit daně, aby stát měl na negry, co ti pak podříznou děcka.

   Kdybych byl elitní německý voják, s největší pravděpodobností bych byl členem tohodle spolku. Kdybys vlastním tělem bránil třeba Gaucka, nehnu brvou a rozstřílím i tebe, takovej tupec seš.

   • Jarek* napsal:

    Plný souhlas, je to obyčejný štváč. Ale pouze do té doby, dokud toho blba na základě těch jeho paragrafů nepřijdou vykopat z chalupy, aby měli kde umístit ty černé opice z Afriky.

  • bloblo napsal:

   http://dfens-cz.com/defile-naivity-aneb-my-to-dobro-pachat-budem/
   Hezky si počti, dobráku. Nebo si rovnou zajeď za negrama do Švédska a nastav jim svůj naivní ksicht, ať ti na něj naflušou.

   „Jako řidiče v mezinárodní dopravě všeho druhu mě překvapila pasivita a odevzdanost lidí žijících na tzv. Západě a ve Skandinávii. Viděl jsem jak přistěhovalci obvykle vytlačí při čekání na autobus „domorodce“ mimo území zastávky, někdy i dokonce přímo do vozovky. Lidé mlčky a se sklopenými hlavami trpně stojí v hloučku jako ovce a jen tak jako stádo či jako hejno ryb uhýbají před automobily či se synchronizovaně pohybují po chodníku, aby se vyhýbali pohybu těchto přistěhovalců. Jakmile se přiblíží autobus, přistěhovalci, podle odění nejčastěji muslimové, se rychle zvednou a protlačí se jako první do autobusu. Jejich ženy s dětmi a kočáry obsadí přední části autobusu a místa kde jsou velká sedadla tzv. pro čtyři. Zbytek se rozsadí po autobusu a „domorodci“, jejich živitelé, většinou stojí v zadní uličce. Venku sedí starší ženy a muži a po nastupujících „domorodcích“ hází vajgly, plechovky, boty, plivají po nich a halekají v různých jazycích a domácí mlčí, možná se koušou do rtů, ale trpně pokračují. To pak nevíte, z koho se vám chce víc zvracet. Zda z dobyvatelů nebo z té ubohé domorodé sebranky. Lidé jsou tišší, odevzdaní, chtějí jen přežít, nechávají se strkat a nahánět bez náznaku odporu.“

   • lada napsal:

    To je tak když se dva naprosto protichůdné socialní experimenty spojí do jednoho, tupé IQ agresivní opice vs. pasivní vymyté stádo které se raději nechá vybít než aby projevili jakýkoliv nesouhlas a jěště to celé zaplatí a nechají s usměvem zlikvidovat s celou famílií, odvedli na těch hlupácích fakt velký kus dobře odvedené práce to člověk nestačí žasnout co si občas přečte nebo slyší.

   • Jan napsal:

    Muzete se divit, kdyz jsou migranti oficielne uprednostnovani pred obcany? Obcane maji strach neco rict, ci se branit, protoze media, urady, policie jsou proti nim. Zlociny migrantu se zamlcuji, jsou utajene!

    • Jarek* napsal:

     Není problém pro občany v žádném městě odstranit těch pár policejních vandráků a zaujmout jejich místo, to mi nikdo nenamluví. I ti žandáři mají své rodiny a umí sakra dobře „počítat“ s tím, že nemají kde utéct. A těch pár koupených buzerantů ve svých řadách ten většinový zbytek sám postřílí.

  • vykonavatel napsal:

   Už jsem se s tvých paragrafů docela posral,židáčku,neboj,dojde na tebe i celou tvou prašivou familii.
   V de facto po právní stránce neexistujícím pseudostátě nemůže platit žádný židozákon a když jste si ho s pejzatými soudruhy jako bič na bílé otroky vyrobili,obrátí se proti vám vlastizrádcům a pejzatým vrahům.
   S rozdílem,že nepojdete se ctí,jelikož ani žádnou nemáte a mít nemůžete,ale jako ti nejprašivější potkani a krysy.

  • Jarek* napsal:

   Odstranit zrádce národa a v neposlední řadě taktéž vědomého vraha nevinných obětí natahaných psychopatů je aktem morální zodpovědnosti. Ty svoje paragrafy, které si ti beztrestní mocipáni na obyčejný lid vymysleli si můžete strčit do řiti. Jak přijde na lámání chleba, a ono na to dojde tak se s těmi bláboly předveďte na ulici mudrlante.

   • tereza napsal:

    Navíc, Slované meli původně své Kony (pravidla). Pak přišli „vetřelci“ (nebo kdo, přesně nevím) a vnutili SLovanům svá pravidla. Jelikož Kony nemohli „vetřelci“ zrušit, tak svá pravidla dali za Kony. A tak vznikly ZáKony.

 5. Jan napsal:

  Zlocinci co otevreli hranice a nechavaji znasilnovat zeny a vrazdit Nemce jsou soucasnou politickou garniturou Nemecka. Ta uprednostnuje migranty pred obcany, zatajuje jejich trestne ciny. Pomahaji ji media a policie, soudy.
  Nebojte se, ten druhy pokus se podari a o to horsi to bude pro politicke smejdy!!!!

 6. Vítězslav Crha napsal:

  Nevěřím, že to byla pouze tato skupina vojáků. Logicky tyto dohody jsou sned ve všech vojenských uskupeních. Copak si voják nechá jen tak znásilnit a nebo zabít ženu a děti? Toto riziko chápou stejně jako my civilové. Je v tom jenom jeden rozdíl,že oni ví, že mají zbraně a politicky a morálně mrtvé velení,zalezlé do řitě šéfíčků NATO s vykoupaným mozečkem v LSD.

 7. zdeněk napsal:

  dobrý den,

  především díky za tento web, velké díky

  K v.u. článku je mi bohužel obtížné zaujmout přesný postoj už vzhledem k určité nenápadnosti s jakou je zatím prezentovaný v médiích. Domnívám se, že až čas ukáže zda se nejedná spíš o provokační záminku k dalším restrikcím v Německu i jinde proti obyvatelstvu, vždyť se mu nedá věřit. Vadí mi také roztříštěnost údajných cílů, ale to může být dáno nedostatečnou znalostí současných německých reálií.

  Přitom německá armáda má jistou tradici v odporu, viz nepovedený atentát na A.H., ale tam se spiknutí provalilo až poté co nevyšel.

  Asi to chce vážně ještě čas, přeji vám vše dobré

 8. zmetci napsal:

  Pár vskutku hrdinných Německých vojáků možná zradou a udavačstvím židovských zaprodanců padlo,ale povstanou další a to bude váš konec,likvidátoři bílých národů.
  Pamatujte,že Gestapáci si v 1938 také nikdy nepomysleli,že je budou v r. 1945 oprávněně věšet!!
  Tak to s tou servilností vůči zločinému protinárodnímu židosystému a udavačstvím moc nepřehánějte,protože za plánovanou genocidu původních obyvatel vás stihne jediný možný trest-hrdelní.
  Nebude to dlouho trvat!

 9. jirik napsal:

  K úniku výparů kyseliny chlorovodíkové došlo v úterý na jihovýchodě Frankfurtu nad Mohanem. Informovali o tom hasiči na svém webu.

  „Únik výparů kyseliny chlorovodíkové z kontejneru v průmyslové zóně Griesheimu. Dveře a okna musí být v Griesheimu a Niedu zavřena. Hromadná doprava je v Griesheimu pozastavena,“ uvádí se ve zprávě.

  Da es zu Problem mit der Darstellung kommt, hier ein statische Karte des Warnbereichs. pic.twitter.com/QribH7KFKk

  — Feuerwehr Frankfurt (@feuerwehrffm) 13 ноября 2018 г.
  Podotýká se, že v současné chvíli probíhá měření úniku chemikálie do ovzduší. Hasiči žádají občany, aby nevycházeli ven.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201811138455523-nemecko-frankfurt-kyselina/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.