Vojenské jednotky USA nasazeny po celém světě. 10 000 žalob k sesazení chazarské mafie. Obama zřejmě získá azyl v Británii

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

18/12/2017

Americký prezident Donald Trump strávil víkend v Camp Davidu se svými vedoucími generály, aby zmapoval přesnou strategii pro setnutí hlavy Chazarské mafii po celém světě, říkají zdroje z Pentagonu. „Letiště Atlanta bylo mimo provoz, zatímco Ministerstvo obrany odmítlo sdělit rozmístění kontingentu 44 000 amerických vojáků, kteří mohou být zapojeni k odstranění kabaly po celém světě,“ uvedl výše postavený zdroj z Pentagonu. V současné době existuje téměř 10 000 zapečetěných žalob, poněvadž stále více chazarských kriminálníků odhaluje nezvratné důkazy a vydává různá svědectví o činech svých kolegů, říkají zdroje.

Došlo také k mnoha neobvyklým vraždám. „Liberální primátor azylového města San Francisca, Edwin Lee, prostě zemřel poté, co byl nelegální cizinec shledán nevinným z vraždy Kate Steinleové, dokonce i po jeho doznání,“ poznamenal jeden zdroj. „Leeova smrt je poselstvím demokratům a primátorům „uprchlických měst“ jako je Rahm Emmanuel z Chicaga a Bill De Blasio z New York City,“ varuje zdroj.

Chazarská lůza též zabíjí velké množství lidí. V Japonsku to jsou dva bývalí manažeři společnosti Toshiba, Atsutoshi Nishida a Taizo Nishimura, kteří v posledních dvou měsících zemřeli náhlou smrtí, protože se chystali poskytnout důkazy o tsunami ve Fukushimě 11. března 2011 a jaderném teroristickém útoku proti Japonsku, jak nám sdělily zdroje blízké královské rodině.

Tento útok byl proveden stoupenci rodiny Rockefellera, jejímiž členy jsou Hillary a Bill Clinton, říkají zdroje. Rockefelleři naopak obdrželi rozkazy od fašistické Svobodozednářské lóže P2, říkají. Rodina Rockefeller, mimochodem, zvolila Mela Rockefellera, syna Nelsona Rockefellera, za novou hlavu rodiny, dodaly tyto zdroje.

V Kanadě byl Barry Sherman, majitel kanadského farmaceutického gigantu Apotex, nalezen oběšený i se svou manželkou Honey u rodinného krytého bazénu. Podle zdrojů CIA byl Sherman zabit, aby se zakryly důkazy vedoucí k založení Clintonovy nadace a jejich zločinů na Haiti. „Máme utajovaný dokument týkající se Clintonovy nadace a farmaceutické společnosti z Kanady, která měla dodávat generické léky pro obyvatele Haiti. Jde o to, že dodávali generické léky s nižší kvalitou a rozdíly v ceně jim šly do kapsy, „říká zdroj CIA.

V každém případě, bez ohledu na to, kolik potenciálních svědků pozabíjeli, situace dosáhla bodu, kdy Chazaři nebudou schopni uniknout prostřednictvím vražd.

Např. senátní volby 12. prosince v Alabamě byly operací proti Chazarům, tvrdí pentagonské zdroje. „Bylo jim dovoleno zmanipulovat volby v neprospěch senátora Roy Mooreo, takže Trump mohl shromažďovat údaje o hlasování, aby sundal Sorosovu organizaci, demokraty a kabalu pro volební podvody“, říkají zdroje. „Tři pracovníci průzkumu veřejného mínění byli již zatčeni,“ poznamenaly.

Předseda Sněmovny Paul Ryan je další, kdo se připojí k rostoucímu seznamu politiků, kteří rezignují v rámci probíhající čistky Sněmovny a Senátu, dodávají zdroje. Senátor John „Daesh“ McCain také zjevně chce opustit tento svět předtím, než jeho mnoho zločinů bude zveřejněno.

Dokonce i propagační média s vymytým mozkem se začínají uvědomovat, že něco se děje, když vidí „chirurgickou botu“ Hillary Clintonové (ve skutečnosti skrývá náramek GPS na kotníku), kterou nosí dlouho poté, co by měla být odstraněna, kdyby výmluva o zlomené špičce byla pravda. Není pochyb o tom, že bude předhozena nějaká slaboduchá výmluva, kterou přijme ta část obyvatelstva, jež má stále vymytý mozek.

Lidé, kteří stále věří, že Kabala je pouze pohádka, jsou jako ten chlap v jednom vtipu, kterému bylo řečeno, že jeho manželka ho podvádí. Tento chlap si najme detektiva, aby potvrdil nevinnost své ženy. Detektiv se vrací a říká: „Setkala se s jiným mužem na ulici a pak šli do hotelu společně.“ Mamžel se ptá: „Viděl jste je, že vstoupili do pokoje společně?“ Detektiv říká: „Ano.“ „Viděl jste, co se děje uvnitř místnosti?“ zeptal se manžel. „Ano, hleděl jsem klíčovou dírkou a viděl jsem je spolu na posteli,“ odpověděl detektiv. „Byli zakryti přikrývkou?“ zeptá se manžel. Detektiv říká „Ano.“ Manžel se opět ptá: „Viděl jste pod příkrývku?“ A detektiv říká: „Ne.“ „V tom případě nemůžete dokázat, že podvádí,“ říká manžel.

Manžel nechce čelit realitě, protože by to narušilo jeho celkový světonázor, a stejně tak lidé s vygumovaným mozkem se uchýlí k nejpochybnějším výmluvám, aby se vyhnuli realitě. Podobně, jak Clintonová řekne, že ortézu nosí stále kvůli „komplikacím“, lidé radši akceptují tento příběh, než fakt, že byla zatčena.

Přesto dosáhneme bodu, kdy i tito lidé budou nuceni čelit realitě. Celá síť v FBI a na Ministerstvu spravedlnosti, která se snažila chránit Hillary Clintonovou před stíháním, je systematicky odhalována a demontována.

Nyní jsou i korporátní média nucena přijmout, že tzv. „Islámský stát“ byl stvořen CIA. Vyšlo to na světlo po vojenské razii v centrále CIA, která ukončila operaci Mockingbird a korporátní média jsou nyní nucena hlásit pravdu.

Jasný signál toho, v jak neobvyklém čase žijeme, je to, že bývalý prezident americké Korporace Spojené státy americké Barack Obama hledá a zjevně i získá politický azyl v Anglii.

To ukazuje, společně se skutečností, že Donald Trump není ve Velké Británii vítán, na to, že anglosaský svět je rozdělen mezi Anglii ovládanou pokrevní linií a Republiku Spojených států amerických ovládanou Gnostickými Illuminaty mimo pokrevní linii.

Tato situace pravděpodobně v lednu zesílí v podobě neformální anglo-čínské aliance, která se pokusí zbankrotovat USA na základě jejího kumulativního obchodního deficitu a neschopnosti platit za zboží reálnými penězi, které dováží.

USA budou reagovat hrozbou války. To se objeví ve zprávách v podobě amerického vyhrožování válkou Severní Koreii, jelikož se opět vytáhne karta totální jaderné války v pokusu vydělat více peněz. Číňané se tentokrát chystají americký blaf vyhlásit, když vláda varuje jejich lidi, aby se připravili na jadernou válku, protože vede vojenské cvičení poblíž Tchaj-wanu a Severní Koree.

Číňané a Britové chtějí vytvořit světovou vládu, aby zajistili mír a dodržování zákonů na planetě, říkají zdroje Asijské tajné společnosti. Pokud nebude existovat nějaký druh kompromisu s americkou vojenskou vládou, nastane finanční chaos, i když se zabrání válce.

Současný finanční systém je nefunkční a slouží pouze jako způsob, jak převádět nekryté peníze soukromých centrálních bank k super-bohatým prostřednictvím akciových trhů. Tento způsob rozdělování peněz vytlačil finanční trhy mimo realitu, a realita vždy zvítězí, bez ohledu na to, jak moc se jí snažíte vyhnout. Společnost Boston Consulting Group prozkoumala 250 špičkových institucionálních investorů, kteří dohromady spravují více než 500 miliard dolarů ve fondech a zjistila, že jsou nejpesimističtější od pádu banky Lehman v roce 2008.

Doufejme, že bude zahájen nový transparentní a meritokraticky řízený finanční systém, ale možná budeme muset projít chaotickým zhroucením starého systému, než to bude možné. Zjistíme to v novém roce.

Poslední a osobní poznámka – Abraham Cooper ze střediska Simon Wiesenthala bude mít proslov v Klubu zahraničních korespondentů Japonska 20. prosince. Cooper zakázal jednu z mých knih za to, že je údajně antisemitská. Když jsem se ho zeptal, co v mé knize je „antisemitské“, řekl, že jsem napsal, že americký prezident George Bush Jr. je odpovědný za smrt mnoha civilistů v Iráku. Bush by měl být ale evangelickým křesťanem a informace o úmrtí civilistů v Iráku pocházejí z lékařského časopisu Lancet. Takže zde máme pravděpodobného Žida, který zakazuje knihu napsanou osobou se židovským původem, která odsuzuje genocidu ze strany ne-Žida, protože je „antisemitská.“ Jak daleko se může pokrytectví dostat? Chudák pan Weisenthal se musí otáčet v hrobě.

Podle úředníků vydavatelství Tokuma Shoten platilo Weisenthalovo centrum úplatky redaktorům, aby na mou knihu vydávali klamavé reklamy v novicnách. To pak vedlo k úplnému zákazu veškeré reklamy na moji knihu v novinách a v jiných médiích bez ohledu na jejich obsah. To je typické, co dělají spisovatelům po celém světě a je součástí jejich kontrolní sítě v Japonsku a jinde. V USA Ministerstvo vnitřní bezpečnosti zmrazilo bankovní účty vydavatelských společností, aby jim zabránilo vydat mé knihy v angličtině.

Cooper a jeho židovští mafiánští kamarádi také platí najaté pravičáky, aby prováděli útoky na etnické korejské nákupní čtvrti, aby udrželi Jižní Koreu a Japonsko v boji proti sobě, jak řekli členové těchto skupin.

Ten člověk je zločinec a patří do vězení. Pokud bude Cooper zatčen, bude zpívat jako kanárek o celé chazarské mafiánské kontrolní síti v Japonsku a jinde. Bude také vysvětlovat, jak chazarská mafie vede Severní Koreu. Byl bych velmi rád, kdyby se na této události objevili příslušníci vojenské policie a zatkli ho. Vezměte ho do Guantánama a nechte ho zpívat.

Překlad tereza. Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

14
Komentujte

avatar
12 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
VilemjirikVítek K.Nulamg Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Anonymní
Host
Anonymní

5

Nula
Host
Nula

info k Barry Sherman : potvrdené
https://www.thestar.com/news/gta/2017/12/15/police-investigating-deaths-at-apotex-founder-barry-shermans-mansion.html
Pozn. v článku je napísané : Senator Linda Frum said she was heartbroken, sharing a photo from just two weeks ago, presenting a Senate medal to the couple, calling them among “the kindest and most beloved members of Canada’s Jewish community.”
kde v úvodzovkách je poznamenané, že boli „najmilejší a nejobľúbenejší členovia kanadskej židovskej komunity“.
Je až pozoruhodné ako sa tí „súdržní“ židia medzi sebou „redukujú“ pre postavenie a majetkovú nadradenosť …?!
„Kto sa nadraďuje, bude ponížený !“ jeden zo zákonov bytia

Nula
Host
Nula

…je to skrátka „autoregulus“. Pomaly ľudia prichádzajú na to, že GP (generálny prediktor) vrátane vedy je dnes dominantne ovládaný riadiacími agregátnymi biopoliami (egregormi) judaizmu. Z tejto zombie-kôpky sa regrutujú “najväčší” vedeckí deja-telia, politici a reformátori posledných stáročí… V špičkových “vedeckých” korporátnych kruhoch nebýva problém nájsť aj vyše 50 % obrezancov, z ktorých systém potom vyberá Nobelovských laureátov, či iných premiantov. Proste deja vú príslušného judaistického nadriadeného egregoru (vytvoreného GP na ovládanie stáda), ktorý dominuje príslušnému odbornému korporátnemu. Potom už len horlivý piár príslušnému deformátorovi Pravdy, napr. Einsteinovi a nová teória a zavádzanie tlupy je na svete. “Nič sa vo vede… Číst vice »

mg
Host
mg

Ďakujem.

Vítek K.
Host
Vítek K.
Vítek K.
Host
Vítek K.

MF bude na financování dluhu potřebovat 352 miliard. Kdy už konečně znárodníme „Českou národní“ banku??! Kdy už přestaneme platit té chazarské mafii tyto pseudo dluhy a nehorázné úroky??! Kdy vyházíme chazarské poskoky z této instituce??! https://www.novinky.cz/ekonomika/458686-finance-budou-na-financovani-dluhu-potrebovat-352-miliard.html

jirik
Host
jirik

Ruský prezident Vladimir Putin informoval o urychleném narustání vojenské infrastruktury NATO v Evropě.

Lídr státu poznamenal nutnost monitoringu změn bilance sil ve světě, což se podle prezidenta týká i Blízkého východu a KLDR.

„A zajisté také v Evropě, kde urychleně narůstá infrastruktura NATO a USA, které, jak je vám známo, nedávno nabídly svou vojenskou strategii,“ řekl Putin během závěrečného zasedání Ministerstva obrany RF.
https://cz.sputniknews.com/svet/201712226479603-putin-vojenska-infrastruktura-NATO/

jirik
Host
jirik

Velitel námořní pěchoty USA umístěné v Norsku, generál Robert Neller varoval vojáky před „obrovskou bitkou“, která v regionu může začít. Informoval o tom portál Military.com. Neller nevyloučil to, že zanedlouho mohou být vojáci přesunuti, přitom americká vojenská přítomnost v regionu bude rozšířena. „Doufám, že se pletu, ale blíží se válka. Díky své přítomnosti se účastníte informačního a politického boje,“ podotkl velitel. Generál vysvětlil, že v nejbližší době se středem pozornosti stane Tichooceánský region a Rusko. „Jen si pamatujte, proč tu jste. Oni pozorují, jak je sledujete a také vás sledují. Máme tady 300 mariňáků, za jednu moc můžeme tento počet… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Obrana Krymu byla posílena o dvě divize
Nové raketové systémy Triumf S-400 dorazily na Krym a v prvních dnech roku 2018 zahájí bojovou službu. Informoval o tom velitel 4. armády ruského letectva a protivzdušné obrany, generál Viktor Sevastjanov.

Dvě divize raketového systému S-400 Triumf už jsou na Krymu. Obsadily svá místa dislokace a začaly bojovou službu. V nejbližší době, myslím si, v prvních dnech nového roku nastoupí na stálou bojovou službu, cituje Sevostjanova RIA Novosti.
Připomněl, že už dříve jeden z raketových pluků ostrova získal jeden systém S-400, který úspěšně vykonává bojovou službu.

Podle Sevostjanova se systém protivzdušné obrany Krymu rychle rozvíjí.
https://sptnkne.ws/grGx

jirik
Host
jirik

Probíhá bitva o poslední místo al-Káidy v Sýrii. Nyní ruské tryskáče nalétají nad Idlib non-stop Ve čtvrtek v noci provedly ruské Aerokosmické síly ohromný počet náletů na jižní venkov gubernie Idlib, kdy útočily na pozice Hayat Tahrir Al-Sham (HTS čili bývalá al Nusra) poblíž města Abu Dali. Ruské tryskáče vzlétající z vojenské letecké základny Hmaymim začaly svůj útok nálety na města Abu Dali a Masharifah. Chvilku po tomto útoku už Syrská armáda zvládla rozbití pozic džihádistických rebelů z Hayat Tahrir Al-Sham, kteří se pokoušeli toto město bránit; ti byli tedy nuceni ustoupit, než jim celá jejich obranná linie zkolabuje. Celá… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Pentagón vyčlenil vyše 200 miliónov dolárov na modernizáciu svojich vojenských leteckých základní v Európe, vrátane Slovenska. Staneme sa bojiskom?
https://www.hlavnespravy.sk/pentagon-vyclenil-vyse-200-milionov-dolarov-na-modernizaciu-svojich-vojenskych-leteckych-zakladni-v-europe-vratane-slovenska-staneme-sa-bojiskom/1251868
Vyše 200 miliónov dolárov vyčlenil americký Pentagón na rozšírenie a modernizáciu svojich vojenských leteckých základní v Estónsku, Lotyšsku, Maďarsku, Nórsku, Rumunsku a Slovensku v budúcom roku.

Vilem
Host
Vilem

Stojí IZRAEL za technologii 5G & připravovanou GENOCIDOU na planetě Zemi?!?

enatorluke@gmail.com

Vilem
Host
Vilem
Vilem
Host
Vilem

Stojí IZRAEL za technologii 5G & připravovanou GENOCIDOU na planetě Zemi?!?

https://www.youtube.com/watch?v=BnZ9RcV7ROY