Vojenské tribunály v USA pravděpodobně začaly 02.01.2019. Zde video

…..samozřejmě že nemůžeme vše okamžitě přeložit. Budeme nyní pevně věřit že v brzké době se uskuteční i v Evropě. Nesmíme zapomenout, že Německo je pod nadvládou USA a Trumpa….

17:27

Údajně byl BUSH mladší eskortován vojskem. Další data co nejdříve….

Film je pro znalce angličtiny…..

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. stenly919 napsal:

  Zajímavé, že v Rusku se zatím neděje nic(anebo nám zatím nic nepřinesla redakce Tadesca a je otázka, jeslti přinese). Pokud jste sledovali vydání Pjakina, tak jistě víte, že v moementě, kdy začnou čistky v Americe, začne s čistkami i Putin, protože ruští podpindonosníci už nebudou moci spoléhat na ochranu svých amerických páníčků, kteří je s radostí zradí, jen aby si zachránili svůj kejhák doma v SSA.

 2. Dobrá rada nad zlato napsal:

  Přátelé, viděli jste, jak naši prestituti popisovali atmosféru na funuse starého Bušááka? Před příchodem DT s manželkou jásot a veselí. Po jeho příchodu natažené ksichty a děs. Račte se pokochat pravou příčinou.

  https://www.youtube.com/watch?v=WlemSps1bNs

  • jintrovert napsal:

   Povzbudivé video ☺ Už někam „prosáknul“ obsah toho dopisu? Jejich reakce jsou tak rychlé jakoby byl na něm nějaký obrázek ☻

   • Dobrá rada nad zlato napsal:

    Všichni příjemci koukali jako péro z gauče. Bodejď by ne, žaloby je dostihly (celkem jich je přes 70 000), Guantanamo je vygruntované a schopno příjmout „nové nájemníky“ a pro větší komfort jsou už připraveny i dvě vězeňské lodě. Stačí jen zakřičet:“ Netlačte se, na všechny se dostane!“ Na you tube je těch videí více, ale jsou delší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.