Vojenské tribunály v USA pravděpodobně začaly 02.01.2019. Zde video

…..samozřejmě že nemůžeme vše okamžitě přeložit. Budeme nyní pevně věřit že v brzké době se uskuteční i v Evropě. Nesmíme zapomenout, že Německo je pod nadvládou USA a Trumpa….

17:27

Údajně byl BUSH mladší eskortován vojskem. Další data co nejdříve….

Film je pro znalce angličtiny…..

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4
Komentujte

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Dobrá rada nad zlatojintrovertstenly919 Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
stenly919
Host
stenly919

Zajímavé, že v Rusku se zatím neděje nic(anebo nám zatím nic nepřinesla redakce Tadesca a je otázka, jeslti přinese). Pokud jste sledovali vydání Pjakina, tak jistě víte, že v moementě, kdy začnou čistky v Americe, začne s čistkami i Putin, protože ruští podpindonosníci už nebudou moci spoléhat na ochranu svých amerických páníčků, kteří je s radostí zradí, jen aby si zachránili svůj kejhák doma v SSA.

Dobrá rada nad zlato
Host
Dobrá rada nad zlato

Přátelé, viděli jste, jak naši prestituti popisovali atmosféru na funuse starého Bušááka? Před příchodem DT s manželkou jásot a veselí. Po jeho příchodu natažené ksichty a děs. Račte se pokochat pravou příčinou.

https://www.youtube.com/watch?v=WlemSps1bNs

jintrovert
Host
jintrovert

Povzbudivé video ☺ Už někam „prosáknul“ obsah toho dopisu? Jejich reakce jsou tak rychlé jakoby byl na něm nějaký obrázek ☻

Dobrá rada nad zlato
Host
Dobrá rada nad zlato

Všichni příjemci koukali jako péro z gauče. Bodejď by ne, žaloby je dostihly (celkem jich je přes 70 000), Guantanamo je vygruntované a schopno příjmout „nové nájemníky“ a pro větší komfort jsou už připraveny i dvě vězeňské lodě. Stačí jen zakřičet:“ Netlačte se, na všechny se dostane!“ Na you tube je těch videí více, ale jsou delší.