Vojenské tribunály v USA začaly! Konečně přicházejí i oficiální zprávy do televize. Začíná velký tobogán, držte si klobouky

…..jenom prestituti v české kotlině a na Slovensku né a né dát do televize pravdivé zpravodajství. Asi se hodně bojí toho, co nyní přijde. Nemějte obavy, netýká se to jenom USA, ale také celé EU. Pravděpodobně někteří „po-litici“ balí kufry a ti bystřejší už mají dávno sbaleno….

01:54

Mno, bystřejší????? Ti asi neexistují, spíš ti, kterým to bylo za nějakou úplatu řečeno dopředu…..

Takže konečně máte potvrzení v televizi na FOX5, tak tomu mohou i ovčané věřit. I moderátorka je z vyřčených sdělení šokovaná….

Z níže uvedeného vídea jsem vybral pro Vás jenom ty nejdůležitější části:

Alan Dershowitz je hostem ve studiu televize FOX5.

00:00

Komentuje: Ta druhá žena je jedna paní, která napsala na New York Post a tvrdí že vlastní videa na kterém jsou Hillary a Bill Clintonovi a je na nich vidět, jak mají pohlavní styk či sex s nezletilou dívkou.

Existují mejlíky – tajné mejlíky – a důkazem budou prominentní osoby, s poutama na rukou.

Paní moderátorka v úžasu: WOOOOOWWWW WOOOOOWWWW

Studiový host: Prominentní lidé v poutech když budou mejly zveřejněny.

Potom vidíme prezidenta Trumpa před helikoptérou, právě přiletěl do Camp David, jak hovoří do mikrofonu:

Zastavit obchodníky s lidmi: Obchod s lidmi je velký byznys, je to velká věc. Ovšem obchod s dětmi je největší byznys. Děti jsou pravděpodobně nejvíce postiženi. Chytnou je, přelepí jim páskou ústa, svážou jim ruce a dovezou je do jiné země. Tady se odehrávají věci, to nechtějte ani vědět. A to se děje celá desetiletí. Ale odedneška se to už stávat nebude.

 

 

Zpátky do studia FOX5:

Alan Dershowitz: Byla řečena jména, tito lidé přijdou do vězení jakmile vejdou mejlíky ve známost…..

Dále Alan Dershowitz ve 14:30 minutě hovoří už o již odsouzeném pedofilovi Jeffrey Epsteinovi, který si nechal letadlem, které nazývali lolitaexpres, dovážet nezletilé dívky na jeho ostrov, kde se odehrávali sexuální orgie. Údajně hosty byli také významní politici mezi které patřil Bill a Hilary Clintonovi.

Na obrázku vidíte Jeffrey Epsteina s nějakou lolitkou, které je asi 13-14 let, kterou si nechal dovést lolitaexpresem na svůj ostrov…..

https://www.forbes.com/sites/billions/2010/07/23/is-billionaire-sex-offender-jeffrey-epstein-all-that-rich/

 

 

 

Jak jsem psal před několika dny, podíváme se na dění v USA od pondělka. Trump připravil vše pro nastolení výjimečného stavu v USA, soudy jsou odstaveny a mohou být zavedeny vojenské tribunály. Od pondělka se tedy máme na co těšit…..

Překlad: tm

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

20 komentářů

 1. Viliam Baňák napsal:

  Konečne dobrá správa !!!!

 2. .lak napsal:

  Z PL
  Západní ho.noty jsou defilé žvástů neuvěřitelných klaunů ziskovosti skořápkářů HELPERVEXL a bruseladoni vedou , eš, 20.01.2019 2:44:23
  KULTY NÁSILÍ, aktuálně ve francii banksterem. Což dělají s ecb tisku € araboafričanům vám až po službách a zboží mameluci. Neskutečná zrůdnost v území bez surovin, energií s půlročním vegetačním klidem těm kteří přichází z krajin slunce a blahobytů a jako koníčka z nudy mají odvěků fatální rvačky o život protože se o nic jiného než násilí NIKDY NESTARALI stejně jako lůzři novodobé šlechty inkvizice konqisty.
  Reagovat

  Až se to vyloupne v archívu určitě si to poslechněte ať víte za co vás mají podvodníci, eš, 20.01.2019 2:48:04
  19:00 Živé projekty / Občiansky tribunál / Studio CS – Soňa Ludmila Csiffáry Kdy so, 19. ledna, 19:00 – 21:00 Kde Občiansky tribunál – dočasné státní svrchovaného zřízení lidu v době okupace ( nesvobody národa). Pochopení významu Občianského tribunálu na Slovensku a Občanského tribunálu v České republice. Aktuální informace o postupu Občanských tribunálů budou vysílány v živém pořadu: Měníme systém – měníme postoj v úterý 22.1.2019 od 23:00hod. na SVCS Studio CS.

 3. herman.x napsal:

  To je výborná zpráva…mám v paměti online vysílání
  ČT 24 při volbách v USA,kdy Trump zvítězil…moderátoři
  beze slov,páč měli noty od páníčka pouze ke clinton
  Pevně jsem věřil,že bude po jeho zvolení následovat
  „čištění disku“a tomu se říká „America first“,deep state
  je potřeba vykroutit jako klíště a zlikvidovat,
  Někdo zde ve starších komentech zmínil,že podle
  seznamu zatčených osob je John McCain dávno mrtvej,
  nemohu si odpustit nyní reakci,pokud budu chtít
  z někoho dostat info k rozpletení pavučiny zla,
  tak ho mediálně pohřbim a na Guantánamu mu dám do
  ruky ty noviny a řeknu,hele Johne pokud něco víš,tak
  zde můžeš dožít v klidu…

 4. Jana napsal:

  Bože konečne ♥️

 5. Tauri napsal:

  1.Podle mě to není lolitka, ale Miley Cyrus
  2. Dnešní mládež pod 15 má nasouložíno víc, jak já..tak zase bych to tak nehrotil…
  Dnešní holky se hold rozdají kdekomu..problém pak je, když je někdo nutí.To by se mělo trestat…když to chtějí sami, jejich problém, mě to nezajímá.
  3.Lidi se diví, že mají sex s mladšími…insktintivně je to v každém člověku, kdy chce mít sex s co nejčistší ženou, aby neměla geny a nemocná od kdekoho..
  Ještě pořád se někdo diví? Problémem není ten sex s nezletilími, ale to, co se jim děje při tom, popř. jak jsou nuceny.
  Ve starších dobách taky nikdo neřešil, kolik je nezletilému..až teď se vše hrotí, zakazuje, přikazuje..To je jako když mají sex 15. letí, ale natáčet se můžou až od 18..jak úsměvné. Dělají to schválně, protože co je zakázáno, po tom je největší sháňka a je to větší adrenalin..
  Lidi pořád dokola, proti čemu se bojuje, to posilujeme a tím se to realizuje..

  • Jan napsal:

   Soucasny trend udelal s devcat slapky, kterym vstepil, ze je normalni a dobre dat hned jakemukoliv fetakovi, ktereho potka. Chlast, koureni, spolecenske fetacke orgie z nich delaji 20 lete stareny, kterych si normalni chlap nevsimne.

   • Tauri napsal:

    Problém je, že vztahy berou povrchne, nechť sami jsou povrchní..pak se diví, že se jim děje, co se děje…Jen je dobrý si přiznat chybu…Kdyby byla válka, většina těhle cetkových holek by zemřela, protože se neumí postarat ani o sebe, natož o partnera a děti..jediné, co umí je roztáhnout nohy a usmívat se. to stejné jsou dneska sluníčkové ženy. Chtějí vidět jen to pěkné, věčně se smějou, ale nic neumí. Partner tohle vítá, protože sám se třeba nesměje..ona si myslí, jak rozdává radost a energii, ale extrém si bere další oběť v podobě toho, že se všeho bojí a musí se o ní každý starat, protože ji chybí mužská energie..a proto věří bludu, jak dává, když se o ní většina zas musí starat..

 6. bloblo napsal:

  Pětadvacetiletá lolitka, hmmm.
  Anebo hodně vysoká třináctiletá, se kterou bude určitě chodit takhle do společnosti a fotit se od bulvárníků. Achjo.

 7. bloblo napsal:

  Něco zajímavějšího – peroxid vodíku na youtube:
  GREY PILL Health- Hydrogen Peroxide: THE SECRET CURE TO ALL DISEASES??
  Mr. Oxygen: „99% of Disease Can’t Live in Active Oxygen“
  35% Hydrogen Peroxide Treats cancer.MP4

 8. Jan napsal:

  Trumpovi hraji Demokrate do ruky, aby to rozjel. Prevrat ve zpomalenem tempu. Rikal mi kamarad zijici 50 let v Kalifornii, ze to tam speje k socialismu. Jesttli tomu tak je, tak maji USA zpozdeni akorat 100 let od VRSR. Rusko i Cina to uz maji to preformatovani za sebou a jedou. To je pro mne ta nejdulezitejsi zprava.
  Chtel bych verit, ze to, co se v clanku tady pise nejsou tesinska jablicka pro utechu tech, co ten amoralni, dabelsky chliv kavarny a medii prevracenych hodnot uz nemohou vydrzet…
  Sekunduje jim v tom povl Putna, zavili rusofobove z Ceska i Ruska u nas. Zname je vsichni a budou se nam zodpovidat.
  V USA uz nema FBI ani na vyplaty praskacu, to je prvni stupen potrebny k odpaleni rakety. Sluzby bez praskacu to muzou zabalit, jsou bezcenne.

  • .lak napsal:

   Zato na aljašce mají komunismus díky rusům i když bídný možná, prý 1000 dolarů za to že neudělají referendum jako krym. Předpokládám že by se poté případně mainstreamáci zavzdušňovali když platba za tu aljašku se prý „utopila s lodí.

 9. Dracon napsal:

  Tak, že by to už reptíčkům končilo?
  No, čím dříve tím lépe.

 10. jintrovert napsal:

  Hlavním problémem nejsou žádné lolitky,ale opravdové děti většinou kolem 6 až 7let…Ta čísla kolik jich každým rokem v různých zemích beze stopy zmizí,jsou opravdu šílená…Tohle dění hezky odpovídá zítřejšímu zatmění a extraordinérním konstelacím vzhledem ke galaktickému středu ☺ a 21/22 ledna by mohlo dojít k nějakému zásadnímu obratu/zvratu…(konečně už!)

 11. jintrovert napsal:

  Současná situace pěkně popsaná naším slovenským sousedem https://www.youtube.com/watch?v=Ir9xR-xWzcs&t=555s …jen více takových videí mezi lidi ☺ Vypadá to,že skutečný “ bod zvratu“ se opravdu blíží…

 12. Iva napsal:

  Ačkoliv mám radost, že zločinci dostanou po zásluze, celkově si ale zase nějak oddychnout nejde – ty procesy v Americe organizují přeci ti, kteří se tam takto zbavují svého již nepotřebného nástroje – Ameriku odstaví, a sami se přesunou jinam – a ve svém zkázonosném díle budou chtít pokračovat.
  Takže pro nás v ČR se zas až tolik nezmění, místo páníčka z Ussa nám budou vnucovat jiného páníčka, zas v režii GP (globalistů). Teprve až se začne hroutit celá jejich pyramida moci včetně té špice a jejich 22 zřeců chcípne nebo poklekne a odevzdá moc nové světové PROLIDSKÉ koncepci, pak bude čas na oslavu a oddech.

  • jintrovert napsal:

   Tahle prastará bitva Světlo/tma-Dobro/zlo probíhá a graduje současně v podstatě na VŠECH úrovních…Jak se lidově říká „Každá svině má svého řezníka“ …tím chci říct,že my jako lidstvo v současném dosti zbědovaném stavu,rozhodně nestačíme na onen vrchol pyramidy zla..o ten se postarají naši vyspělejší vesmírní sourozenci a hlavně ti z „nehmotných sfér“ a zas tak dlouho to trvat nemusí ☺ Jednu z hlavních rolí v této záležitosti hraje „obrozující“ puls energie až ze samotného ZŘÍDLA všeho a všech,který už pomalu ale jistě začíná najíždět ☺

   • Vít Henok napsal:

    Ta hra „Světlo a tma“ zrovna finišuje a brzy zkončí. Jedná se o to, jak zjistit, co znamenají Zákony života. Zatím se hrálo v kulisách novel mnoha novel něčeho, co vymysleli politici. Jenže Zákon je Zákonem proto, protože žádný politik ho nemůže změnit. Dalo by se říct, že každý tvor jede podle zákonitostí svého genomu. To ale znamená, že neživý tvor, čili výtvor, čili stroj, nemá genom, proto nedodržuje Zákon, který je vlastní a přirozený jenom živým tvorům. Ta umělá inteligentní stvoření bez genomu jedou podle těch svých novel a ostatní nutí jejich novely dodržovat. To, co vám vládne, je pouhý program, který zde na Zemi zanechali ti, o kterých se píše jako o bozích z Olympu. Problém nastal tehdy, když se tito roboti z biogenních prvků zkřížili s lidmi. V Písmu je jasně napsáno, že tak vznikaly zrůdy a tyto zrůdy z biogenních prvků mají znaky typické pro mafii. Poznáte je jak podle toho, že nemají genom, proto jsou neplodní, ale rovněž podle absence lidství. Pokud se mnozí lékaři podivovali nad tím, že tyto stroje z biogenních prvků nemají nic, co by se dalo nazvat genomem, pak narazili na stroj.

 13. Karel napsal:

  Tahle zprava je ze 7.1, k tomu dodane naprosto bezcenne video. Ani jeden odkaz na zahranicni media. Tribunaly si prejeme vsichni, ale proc neustale risite bezcenne zpravy, podlozene bezcenyma informacema? Neustale delate z dulezitich informaci desinformaci.

 14. Milo napsal:

  Zločiny iluminátov proti ľudskosti a satanistické obetovanie ľudí budú potrestané trestom smrti
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=1277&v=Ir9xR-xWzcs

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.