Volby v ČR byly zmanipulovány

Vážené čtenářky, vážení čtenáři. Kdo z vás si myslí, že výsledky voleb, které nám jsou „předhozeny,“ odráží skutečnou vůli lidu České republiky? 

Toto jsou oficiální výsledky:

A co byste řekli tomu, kdyby skutečné výsledky voleb byly jiné? Kontaktoval mě můj známý z Německa a potvrdil mi, že volby v ČR byly opravdu zmanipulovány ve prospěch Hnutí ANO, které je vedeno bývalým spolupracovníkem StB, Andrejem Babišem, který praktiky StB zavedl i v rámci Finanční správy a Ministerstva financí. Jeho poskok, údajný šéf Finanční správy, Martin Janeček, plní své úkoly zřejmě na výbornou. Mohu s klidem napsat, že můj německý známý má tyto data ze spolehlivých zdrojů. 

Toto jsou výsledky voleb, jak dopadly ve skutečnosti (procenta mi zatím nebyla sdělena):

  1. Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD)
  2. Česká pirátská strana
  3. Občanská demokratická strana
  4. ANO 2011

Vzpomínáte na zprávy, že údajně sobotní výpadky volebních webů ČSÚ způsobil masivní hackerský útok. Podle úřadu ale útok neovlivnil předávání a zpracování výsledků voleb. Úřad poznatky předá policii. ČSÚ o tom informoval v tiskové zprávě. 

Že byl výpadek, tak tomu věřím. Ale že jeho příčinou byl masivní hackerský útok, tak tomu věří snad jenom dítě nebo blázen. Během tohoto výpadku měli zajisté šikovní ajťáci ČSÚ čas si pohrát s výsledky voleb tak, jak se to hodí jistým skupinám. 

Stále platí věta: KDYBY VOLBY MOHLY NĚCO ZMĚNIT, UŽ DÁVNO BY JE ZRUŠILI. Držitelé moci potřebují klid na „práci.“ Proto udělají maximum, aby je nikdo nevyrušoval. 

Mohlo by se vám líbit...

52
Komentujte

avatar
37 Comment threads
15 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
38 Comment authors
Paul Vituales fialaCtislav KružítkosakisMona Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
.lak
Host
.lak

Pyjráti se již zapsali do historie a zapojili do debilizace. 🙂

jakub136
Host
jakub136
Aleš V.
Host
Aleš V.

Asi tak nejak. Kdo na vesnicich by volil Burese v takovem poctu? Nemohl vyhrat vsude, delaji si z nas normalne srandu…

Liběna
Host
Liběna

Clanek na prolhanem Seznamu.cz – je u nej anketa „Chteli by jste Piraty ve vladě? Jen tak z hecu jsem hlasovala NE (nechci Opiáty ve vladě) a naskocilo to, co jsem cekala. Pred mym „hlasovanim“ tam bylo 71,4 procent a po mem hlasovani 71,2 ! Opet manipulace 😀 https://www.novinky.cz/domaci/452664-sef-piratu-bartos-uz-nejsme-pytel-blech.html

df
Host
df

Tak to je nářez, teď sem to zkusil teda taky, bylo 73,3% před a 70,3% po hlasování.

J.P.
Host
J.P.

Já se ptala cca 30 svých kamarádů, kamarádek a kolegyň, kdo z nich volil Babiše. Prý ani jeden. Tak nevím, kde to Bureš nabral??! 🙂

irile
Host
irile

Bude se podávat nějaká žaloba za manipulaci voleb?
Vše by se mělo ručně přepočítat bez počítačů !
Přesně před volbami jsem rikala,ze to takto dopadne.Přesto jsem šla volit.
Také vím od přátel,že Babise nevolili.

František Holub
Host
František Holub

V mém okrsku v Jindř Hradci opravdu silně zvítězilo ANO- 31,67%, druhé SPD 14,47%, třetí ČSSD – 13,12% a čtvrtá KSČM- 12,21%!

Adéla Mirka
Host
Adéla Mirka

Kdopak volil feťáky a vítače?Mooc by mě to zajímalo!!!

iku
Host
iku

Mě by to také zajímalo.

df
Host
df

Tak sem sem chtěl dát link na jeden server. Do příslušné sekce je potřeba, ale heslo a to nedám. Věc se má tak, že spousta drobných pěstitelů byla vyzvána a a kdoví jak to bylo. Docela sem to tam pozoroval kam je to tlačeno, ale nezasáhl, na co taky.

iku
Host
iku

Zde jeden z názorů pod článkem na Seznamu: Někdo si myslel, že to jsou počítačoví piráti, jenže oni mají spíše blíž k těm Somálským muslimským pirátům. Až budou chtít otevřít hranice pro nelegáli a dát zelenou k výstavbě velkých mešit, jejích voliči se nebudou stačit divit.“ Něco na tom asi bude. Po internetu totiž kolují tyto informace, ať je oni vyvrátí nebo potvrdí: Jedná se o levičáckou nadnárodní organizaci podobnou Socialistické / Komunistické internacionále.Prezidentem Pirátské internacionály je muslim Guillaume Saouli. Vice-prezidentkou je Bailey Lamonová – levičácká aktivistka, která se hlásí k anarchismu, antifašismu a socialismu. Existuje i společná Evropská Pirátská… Číst vice »

Zdeněk Purma
Host
Zdeněk Purma

Pirát pan Bartoš skutečně opakovaně prohlásil, že je třeba podporovat všechny imigranty a ty, co mají jiný názor označil za fašisty, T. Okamurou počínaje… Je-li toto normální, pak už všechno. Vždyť ze dvou milionů imigrantů, kteří jsou v současnosti v Německu, pracuje pouze 244 a o zhruba půl milionu nikdo neví kde jsou, co dělají a čím se živí… A to nemluvím o No-Go zónách v několika státech EU a nárůstu zločinnosti leckde až o několik tisíc procent !!! Uvědomuje si někdo, kolik stovek životů tato vstřícnost, zahájená paní Merkel, již stála ?

Julius
Host
Julius

O tom vubec nepochybuji. uz je divne ze v obci kde je x obyvatel hlasovalo x+y obyvatel pro ANO. A to si piste, ze si to v hospode nakonec povime. Nuz muze někdo lhat ale tady to zvykem není.

eno
Host
eno

Když vyloučíme, že se z hlasy nemanipulovalo v jednotlivých komisích, tak by se to mohlo odehrát jen prostřednictvím nějakého software na centrále. Ale hlasy jednotlivých okrsků a vše potřebné je veřejně dostupné, jen si s tím dát práci a posčítat to a dát do procent. Alespoň zkušebně v nějakém kraji a porovnat to s tím, co je oficiální. Ale jsem skeptik, když jsem se díval do několika vesnic v mém okolí, tak všude to vypadalo podobně, jako konečné výsldky.

mariankosnac
Host
mariankosnac

Čo som pred voľbami čítal diskusie kde diskutovali mladší a odporcovia Okamuru tak mnohí písali že budú voliť Piráty. Vlastne za úspech Pirátov čiastočne môže Okamura. Bolo aj dosť zástancov Babiša a ten zbytok odporcovia EÚ volili SPD. Takže som aj očkával že vyhrajú tieto 3 spomínané strany. Myslím že tých fanúšikov Babiša je viac ako Okamuru (možno nie medzi vami). To ani nemusia byť zmanipulované volby, stačia zmanipulovaní ľudia.

Pavel
Host
Pavel

Manipulace s lidmi je fakt masivní. Lidé příliš věří a nezamyslí se.

Pavel
Host
Pavel

Je nemožné zmanipulovat součet jednotlivých výsledků z okrsků. Jestli má někdo dojem, že byly volby zmanipulované, tak se to mohlo stát jedině výměnou obsahu volebních uren v noci z pátku na sobotu. Proto jsem taky kamarádům a i při diskuzích na Internetu každému říkal, jděte volit až druhý den voleb, pak budete mít jistotu, že váš hlas nikdo nevymění za jiný.

Pavel
Host
Pavel

A pokud by došlo masivně (protože ty výsledky byly velmi podobné skoro ve všech volebních okrscích) k takové výměně – tak by se to provalilo – to je v České republice nemožné – tady se nic neutají.
Takže za mne – tvrdím, že volby nebyly přímo ovlivněny (zfalšováním při počítání hlasů), ale nepřímé vlivy – jako ovlivnění voličů – to ano – to je základ předvolebního boje.

Jakub Šmerda
Host
Jakub Šmerda

Blbost dveře volební místnosti se pečetí a předseda volební a tři další členove se tam podepisovali. Jak by se tam kdo dostal?

Pavel
Host
Pavel

Třeba tudy nebo jinudy to neřeším. Jen jsem vyjádři názor, že jinak by naše volby napřímo zfalšovány by být nemohly a taky jsem napsal, že pokud by se to dělo, tak se to provalí, což by si nikdo z „hlavounů“ nedovolil. A taky jsem napsal, že si myslím, že naše volby takto napřímo (při sčítání výsledků, nebo výměnou obsahu lístků v urnách) zfalšovat prostě nejde.

igi
Host
igi

Pokud je Vaše redakce přesvědčena, že výše uvedená zpráva je pravdivá, prosím, abyste se připojili k této výzvě : http://www.nejvic-info.cz/otevrena-vyzva-vsem-clenum-okrskovych-volebnich-komisi/

děkuji Zemánek igor

áťa
Host
áťa

na mé překvapení jedna má známá babiše volila. nikoho dalšího jsem se ale neptal, tak nevím

eva
Host
eva

Babiš přetáhl voliče ČSSD, kteří nalítli na vizáž hodnýho strejdy, s představou, že bude hájit jejich zájmy. Že zvolili pravicové eurovlezdoprdelce bez názoru, nechápou. Jeho kauza způsobila opak-měli potřebu se ho zastat. Okamury se, díky mediální masáži, většina lidí bojí – ještě pro ně nejsou aktuální uprchlíci, ještě je nemají doma před barákem. Čemu se divíte? Já ničemu. Volby mohly být zmanipulované, ale spíš jen upravená procenta, si myslím.

Pavel
Host
Pavel

Eva – Babiš přetáhl nejen voliče ČSSD, ale i KDU-ČSL a TOP 09, a určitě bývalí voliči ČSSD jej nevolili kvůli jeho vizáži, ale především proto, že ČSSD zcela ztratilo rozum a pár dnů před volbami si dovolilo takovou prasárnu jako byla ta s Memorandem na těžbu lithia. Navíc stále více lidí si (a určitě právem) spojuje Bakalu se Sobotkou a mezi námi – on má tak odporný ksicht, že se divím, že jej socani v roce před volbami v listopadu či prosinci 2016 potvrdili ve funkci předsedy strany. Profláklej mafián, s tupou hlavou (měl 29 poradců či kolik a… Číst vice »

Melichar
Host
Melichar

Pavle, ty jsi hotový politolog. Já jsem dříve býval voličem ČSSD, ale tehdy bylo jiné vedení. Kdyby současné vedení už dávno jejich straníci vyházeli a dali tam někoho z krajů, měli větší šanci. Např. pan Netolický, hejtman Pardubického kraje, je velice schopný a rozumný. KSČM mně už dnes tolik nevadí, ale z principu je volit nemůžu už kvůli názvu, protože tehdejší komunisti mně velice ubližovali. A tak jsem volil SPD jako jedinou nadějnou stranu. Pokud ji ovšem GP a jeho služebníci nerozvrátí a nezničí.

Melichar
Host
Melichar

Jen na doplnění. Koukám, že i jiní mají podobný názor na vedení ČSSD, jedině razantní změna je zachrání pro další volby:
„Bývalý jihočeský hejtman Jiří Zimola, kterého na jaře vedení ČSSD vyškrtlo z kandidátky do Sněmovny, zváží, zda nebude kandidovat do vedení soc. dem. Stranu by podle něj mohli řídit také pardubický hejtman Martin Netolický, senátor a starosta Bohumína Petr Vícha, starosta Jindřichova Hradce Stanislav Mrvka nebo senátor Radko Martínek, řekl Zimola v rozhovoru pro Právo.“

Anan
Host
Anan

Udělali si z voličů co chtěli. Statistický úřad nainstaloval nový program s aplikaci Jak volit. Pak vymyšlený hacker jako způsobil nefunkčnost aplikace. A mohli si s výsledkama dělat co chtěli. První bylo SPD, ANO bylo čtvrté. A už se opět hádají aby si s ČR dělali co chtějí.

Eh...
Host
Eh...

ne nebyli to je lez …. jak muzete zmanipulovat neco kdo hlasovani je jen jako tudiz podvod?

jakub136
Host
jakub136
Maroš
Host
Maroš
CZK
Host
CZK

Jsem z malé vesničky a překvapilo mě, že podle zveřejněných výsledků občané hlasovali přesně tak, jak nakonec vyšly oficiální výsledky. Takže z tohoto úhlu pohledu k manipulaci zřejmě nedošlo. Vrtá mi ale hlavou, jak se mohla ODS vyšvihnout na druhé místo, aniž bych zaznamenal nějakou zvýšenou aktivitu, nebo že by přišli s nějakým novým nápadem, který by přitáhl voliče. Piráty už vůbec nechápu. Nic jsem o nich neslyšel do doby pár dnů před volbama, kdy toho Bartoše nastrkovali do TV několikrát denně! Skoro jako Kalouska. Výpadek serveru je krajně podezřelá událost. Vrtá mi hlavou, jestli je možné, že když bylo… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

CZK – práve si objavil masírované PRÁVO NA NÁZOR! Prirodzenou prioritou je však právo na PRAVDIVÉ A NEZAMLČANÉ INFORMÁCIE. To by sa ale musel mediálny sektor sformovať ako nástroj štátnej správy – reálna MEDIÁLNA EXEKUTÍVA – aj s trestnoprávnymi dôsledkami pre štátnych zamestnancov – verejných činiteľov sektoru služieb VEREJNÝCH INFORMÁCIÍ. Osobne som presvedčený, že aj „skazky“ o tom, že Okamura „je“ financovaný z Ruska – čo je úžasné vzhľadom na skutočnosť, že Rusko je historicky pre Japonsko jeden z úhlavných nepriateľov, takže Okamura „má k nemu určite pozitívny vzťah“ – teda že tieto báchorky skôr podprahovo masírujú tú proruskú väčšinu… Číst vice »

AJA
Host
AJA

Přátele, taky bych asi nevěřila, ale seděla jsem ve volební komisi, Ano dostalo cca 150 hlasu, Piráti cca 50 hlasů, SPD cca 50 hlasů …atd, vedlejší komise to měla podobně. Lidi to tak vážně volili!!!!!!!!!

jirik
Host
jirik

u nás taky vyhráli babišovci……

jirik
Host
jirik

Studio Beta – ŽIVĚ – Martin Koler o volbách.
Kdy
út 24. říj 2017 19:00 – 21:00 Středoevropský čas – Praha
http://svobodne-radio.cz/

koller je názoru toho, že volby byly zmanipulovány ve prospěch probruselskoevropských stran a TOP09 – že taky tam je >>omylem<<

Maroš
Host
Maroš

Porušenie volebného zákona, znemožnenie ústavného práva na zhromažďovanie občanov, porušenie zmluvy v službách – riaditeľka INTERHOTELA Bratislava, mladá súdružka A.Abrahová, napriek tomu, že už bola uzatvorená zmluva o prenájme priestorov a zaplatená faktúra – dala príkaz nevpustiť účastníkov predvolebného mítingu do VÚC na miesto župana s kandidátom Ľubom Huďom, momentálne spoluautorom internetového vysielania Informačná vojna, ktorý je zároveň podporovaný Kotlebovou ĽS-NS
https://gloria.tv/photo/XLpRHWihSVTh1Wi9WKm2UfrEv/postings/
http://www.topky.sk/cl/100535/1664857/Kotlebovci-chceli-obsadit-Hotel–FOTO-Fuzata-riaditelka-im-dala-originalne-kopacky
Temná ozvena totality – Zmarené stretnutie Ľuba Huďa s občanmi v Bratislave 23.10.2017
https://www.youtube.com/watch?v=MpLBAxVR9fs
Ľuba Huďa Kiskoidi dali zakázať!
https://www.youtube.com/watch?v=Hvuqiek8rk4
STV Revolúcia – Ľubo Huďo ešte ako šéfredaktor zahraničného spravodajstva STV
https://www.youtube.com/watch?v=6UZ77gH6HWk
Revolúcia začína!
https://www.youtube.com/watch?v=b1M7QWMB-bk
Informácia iba pre tých, čo chcú vedieť pravdu
https://www.youtube.com/watch?v=lFNXGi2zOsc
Dosť bolo tolerancie!
https://www.youtube.com/watch?v=ljRCBQRYZok

Romana
Host
Romana

Byla jsem ve volební komisi a k žádné manipulaci (alespoň u nás na vesnici) nedošlo. Máme 172 voličů, odevzdaných hlasů 127 – ANO 2011 dostalo 42 hlasů, KSČM 18, SPD 15, ČSSD 12, ODS 10, STAN 9, Piráti 9, Realisté 4, KDU 2, Zelení 2 a další po jednom. Byla jsem přitom a byla šokována kolik lidí volilo ANO. Raději bych, aby jejich hlasy získalo SPD. Lidé hrozně blafují, nepřiznají, že volili ANO, protože neví, jak by svou volbu obhájili. Také osobně nikoho neznám, kdo by se k nim hlásil, ale na druhou stranu spousta lidí před volbami říkala, že… Číst vice »

Edita
Host
Edita

Jakube to video s Hnizdilom bolo kedy natocene? Lebo asi 2 tyzdne pred volbami uz na svojom FB profiel pisal nieco ine, nieco v zmysle, ze ludia co volia Zemana, Okamuru a podobne zmyslajucich politikov sa zo svojich prsychickych problemov nikdy nedostanu, zatial ti co volia „vlastencov“ aj mynenoval sancu maju, tymto sa mi pan doktor natolko zhnusil, ze som si zrusila odber jeho prispevkov a vela ludi urobilo to iste, tak nech tu teraz moc nekeca, asi dostal dobre zaplatene za ovplyvnovanie verejnej mienky, pokrytec.

Marek
Host
Marek

Něco o hekování voleb mlel i MikeJePan.

Jaroslav
Host
Jaroslav

Proboha lidi, já tedy rozhodně žádné valné mínění o regulérnosti voleb nemám, ale začínat zprávu o neregulérnosti voleb slovy: „jeden můj známý v Německu…“, to neeeeeeeee!:-(

Janice
Host
Janice

Tak proto Babiš líbal toho aiťáka !!!!
Mě to hned bylo divné – proč….

Mona
Host
Mona

No, to je objektivita jak prase, podle některých tady 🙂 To, že nevolili vaši kamarádi Babiše, neznamená, že Babiše nikdo nevolil… A krom toho, hlasy těch, kteří nešli vůbec volit, se automaticky přičítaj nejvíc volený straně, takže…?

sakis
Host
sakis

podezření je hodně ale nikdo nedal podnět ke správnímu soudu na zmanipulování hlasů důkazy existují tudíž by správní soud měl reagovat to že tak nekoná ve výsledku znamená že i soudci správního soudu jsou zmanipulovaní a podplacení a nejsou tudíž nezávislí je to tak neboť tento soud nikdy nezpochybnil volby které tady už probíhají od sametové revoluce takže mafie koná podle svých pravidel a lidé čumí a čumí a kroutí hlavou jak je to možné do prdele, je to možné neboť dnes vládne korupce a peníze

Ctislav Kružítko
Host
Ctislav Kružítko

Tady se mi výsledky nepozdávají, ale přeci v každé komisi byli lidé z různých stran, kteří neměli žádný zájem na tom aby takto drtivě ANO vyhrálo a své skutečné počty na papíře mohli porovnat s oficiálními výsledky svého okrsku. Pokud by se kdekoli „nesedělo“, už by určitě někdo podal trestní oznámení.

ales fiala
Host
ales fiala

ano volbi bily zmamipulovane pro pana andreje babise a jedina moznost by bila predcasne volby

Paul Vitu
Host

Proc prave vypadek siti na 2 hod?Stalo se to nekdy ze zrovna pri scitani vznikl tento vypadek?proc ne pred mesicem ,nebo jindy ?Zrovna prichystany vypadek computru v tento kriticky cas??

Anonymní
Host
Anonymní

5

Anonymní
Host
Anonymní

4.5

trackback

[…] číst více na tadesco.cz… […]

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!