Volby do Evropského parlamentu: „Právě začala bitva o Evropu“

…..„Imigrace musí být zastavena a islamistickou ideologii musíme vymýtit. Islamizace a globalizace – to jsou nové totalitní ideologie, které ohrožují evropské země.“ – Marine Le Pen na tiskové konferenci v Praze.

07:54

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: (1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5 komentářů

 1. jirik napsal:

  „Zvolte si svou budoucnost,“ hlásá příspěvek v oficiální skupině Evropského parlamentu na Facebooku. Aktivitu v komentářích však vyvolal novinový obrázek, na kterém je zobrazen pár tmavé pleti s miminkem.

  „Původně jsem nechtěl jít volit. Ale půjdu. Jsem fakt nasranej,“ tahle „zafungovala“ předvolební unijní kampaň Evropského parlamentu. Výzva k účasti ve volbách se dotkla české společnosti a jednotlivé volební spoty vyvolaly vlnu kritiky.

  https://sptnkne.ws/m2qM

 2. jirik napsal:

  V Nizozemí už byli potrestáni první rodiče za to, že nesouhlasí s genderovou politikou a podporou LGBT. Byli jim odebrány děti, které policie naložila do antonů a odvezla do táborů, jejichž adresa je tajná. Rodiče tedy neví, kde mají děti, zda je ještě uvidí a zda děti neskončí někde na trhu s dětmi, kam si je jezdí homosexuálové „kupovat“ !

  Peter Socha
  dnes v 21:31
  Vie to niekto preveriť?

  https://vk.com/socha?w=wall325721098_35714%2Fall

 3. jirik napsal:

  Minulý týden se žaloba Evropské komise na Česko kvůli odmítnutí přijmout uprchlíky dostala k Soudnímu dvoru Evropské unie. „Co jste ještě ochotní strpět?“ Na Facebooku na tuto zprávu reagoval Klaus ml. a jeho kolegyně Zuzana Majerová-Zahradníková, se kterou připravuje novou stranu.

  Ve středu 15. května Evropská komise požádala unijní soud, aby potvrdil, že Maďarsko, Polsko a Česko nesplnily v souvislosti s jednorázovým programem přerozdělování žadatelů o azyl z Řecka a Itálie podle stanovených kvót své povinnosti plynoucí z unijního práva. Žalobu podala zástupkyně Evropské komise Zuzana Malůšková.

  https://sptnkne.ws/m3sb

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..