Vrátil jsem se z cest, zajímavé poznatky část 2

…..a vzhledem k tomu, že jsem opět musel na několik dní „odfrčet“ do zahraničí, píši druhou slíbenou část až dnes večer. I když čas neexistuje, jsem plně vytížen….

 

 

Před  několika týdny jsem psal o zákonu, který vstupuje v Platnost 20.06. Jednalo se o vlastnictví stříbra a zlata, kterou si EU vymyslela, aby mohla postupně zabavit majetek lidí pod rouškou „údajných “ zákonů; dle mého názoru vyumělkovaných právních nesmyslů proti zdravému rozumu. Navštívil jsem obchodnika se zlatem a stříbrem. Na stole měl upozornění na „zákon“ EU a potvrdil mně jeho platnost a pravdivost. Můžete být od zmíněného dne nařčeni při vlastnictví hmotného zlata, stříbra, platiny a dalších drahých kovů z praní špinavých peněz a hlavně z terorismu. Sám potvrdil můj názor, že se nejedná o nic jiného než jak udělat ze slušných občanů zločince…..

Dále jsem zjistil, že na některých parkovištích mají hlídky „srací“ firmy, které provozují záchody „serways“. Protože jsem si zdříml na půl hodinky v autě nad ránem, potřeboval jsem se před další jízdou protáhnout. Po vystoupení z auta  jsem se šel projít a protáhnout na trávník. Chvilku na to po mně řvala nějaká hlídka, že tam nesmím chodit, že záchody jsou uvnitř budovy. Neměl jsem ani v úmyslu jít na „malou či velkou“. Podsouvají Vám, v jejich gebulích vykonstruované nesmysly, a bezdůvodně na Vás řvou.  Ach jo, kam jsme to dopracovali. Měli strach, že by přišli asi o 1,50, které musíte zaplatit, když se chcete vymočit. Okřikl jsem onu hlídku ať neřve, že na jinou entitu by si to asi nedovolila. Znechuceně jsem nasedl do auta a odjel….

 

Při jízdě po Německu jsem si všimnul dosti nechutných reklam, které nemají nic společného s tím, co „údajně“ mají symbolizovat. Další výsměch do očí slušných lidí, bílé rasy a pracujících. Představte si, že na mnoha místech po celém německu se setkáváte s REKLAMOU, která Vám naznačuje právě následné dění v EU. Obraz Vám řekne více než tisíce slov. Do levé části obrazu Vám napsali nadpis DARUM EUROPA. Je to levá část a tedy stojíte na špatné straně. Není třeba k tomu nic dodávat. Ale to bude určitě jenom náhoda….

Nestojí na ni nic jiného než PROTO EVROPA nebo také by se to dalo přeložit PRÁVĚ PROTO EVROPA, může také znamenat TUDÍŽ EVROPA…..

rovněž tak se dá přeložit jako …..TEDY EVROPA….

Copak nám asi tvůrci reklamy chtěli naznačit???? Je asi nejvyšší čas zvednout kotvy a odplout do jiného přístavu?????

A zde pro důležitost Vám dali hned dvě reklamy vedle sebe, bráno z pohledu dvojité duality (hodně tlačí na pilu)…..

Resumé celého zobrazení je náznak, že v EU Vám už pšenka nepokvete. A neříkejte v budoucnu, že jste o tom nevěděli.

Při další jízdě při návratu jsem narazil na vykroucené stromy, které způsobila malá tornáda a klimaterorizmus po celé Evropě…..

Smutné, jak lidé zacházejí s přírodou a tím, čím jsme byli obdarováni planetou Zemí…..

Dále jako další znamení jsem potkal fekální jednotku s následujícím nadpisem. Asi jeli do parlamentu…..

 

Suma sumárum děje kolem nás stojí za právě za to co reklamují na voze nahoře.

No a úplně nakonec je situace dobře zhodnocena (symbolicky) právě na červeném renaultu, jehož majitel se tím vůbec netají a řekl pravdu z celých plic

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7
Komentujte

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
.lakzdeněk540hnukakrajaSoto Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Celestina
Host
Celestina

Zaráží mě jedna věc, v této zemi je hodně lidí kteří dobře znají duchovní zákony, ale jaksi je z nepochopitelného důvodu nepoužívají za účelem ochrany vlasti, ale pouze pro svoje osobní ekonomické zájmy. Zajímalo by mě, jakou představu mají tito lidé o své budoucnosti, na jakém místě chtějí žít, když Evropa padne ???

raja
Admin

Oni mají moc dobrou představu…nechat si tu tak 1 miliardu lidí na celé planetě, co budou patřičně vymytí, očipovaní a krotcí, takže oni budou spát na zlatě a my pro ně budeme plnit funkci zajišťovatelů potřeb. Ono to tak už víceméně funguje…Viděla jste film Hladové hry?

.lak
Host
.lak
jentak
Host
jentak

krásná vlastenka zpívá v autě ruskou hymnu a pěkné české komentáře potěší, že to s námi není tak zlé

https://www.youtube.com/watch?v=LJ1CtYBM0QY

hnukak
Host
hnukak
Soto
Host
Soto

To , že je mír 70 let v evropě, tak to opravdu mohou Helmutum a Brigitam vyprávět, že je to diky sjednocené evropě. Mají tam dnes pokroucenou ideologii, jak u nás za Jakeše. Jinak je všem okolo jasné, že je to diky globalizaci a tomu, že je rusko blíž, mnohem blíž, jak tehdy. Kdyby se východní blok nerozpadl , tak dnes už máme hedvabnou stezku vybudovanou. To by znamenalo přímý obchod s cinou a ne přes překupníky třeba zrovna z De , kdy jen kvuli exportu přes ně čr prodělá 300 000 000 000 kč ročně. Místo toho si teď… Číst vice »

zdeněk540
Host
zdeněk540

To je zajímavé, že na fotce s vozem na fekálie je v pozadí před vozem vlevo kamera…na té zblízka.
I na ho*** je třeba dát dohled !