Vrátil jsem se z cest, zajímavé poznatky

…..po několika dnech jsem opět na několik dní zpátky a podělím se s Vámi o poznatky a postřehy….

10:54

Projel jsem část Německa a Švýcarska. Za celou cestu v Německu jsem nepotkal na dálnici (tam i zpět) ani jedo policejní auto, což mně překvapilo. Nevím, jestli to byla náhoda, ale doposud jsem něco podobného nezažil.

V Norimbergu, kde jsem musel jít do středu města jsem potkával polovinu lidí v pěší zóně, kteří byli silně pigmentovaní a mezi nimi byli „hromotluci“.

V jedné restauraci seděli jenom silně pigmentovaní muži a „hodovali“ za peníze daňových poplatníků. Jeden známý, s kterým jsem se setkal, mi pověděl, že jsou problémy s těmito strávníky, protože se většinou po obědě zvednou a odmítají rčení službu za službu, čili nezaplatí a po anglicku zmizí. Jak jinak. Jsme pomalu jejich otroci…..

V Germánii se začíná otevřeně hovořit o velké nastávající krizi a možném nedostatku potravin pro tolik „přistěhovalců“ a Němců. Málokdo chce vidět, ale je to žel konstruktivní síle vesmíru tak, Německo je na lopatkách a bankrot. Po problémech v automobilce VW se řeší stejné problémy u AUDI a začíná i v BMW a Mercedes. Každý ihned vidí záměr zámoří, totálně zlikvidovat německo a vyprovokovat WWIII…..

Na dálnici vedoucí z Berlína přes Norimberg do Mnichova A9,  zatím z nepochopitelných příčin, najel autobus v plné rychlosti na stojící nákladní auto. Nikdo neví, proč celý autobus se ocitl během několika vteřin totálně v plamenech. a proč řidič vůbec nebrzdil. Zajímavé znamení v novinách: Zemřelo 18 lidí (6+6+6 = 18) A cestovali v něm důchodci ve stáří od 66 do 81 roků: Náhoda? Záměrně takto napsané????

http://www.mdr.de/nachrichten/vermischtes/bus-unfall-oberfranken-unglueck-muenchberg-bayern-100.html

Na snímky se můžete podívat zde:

https://www.google.cz/search?hl=cs&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1920&bih=868&q=usungl%C3%BCk+an+der+autobahn&oq=usungl%C3%BCk+an+der+autobahn&gs_l=img.12…273.23702.0.25641.33.30.3.0.0.0.1664.6306.0j23j3j8-1.27.0….0…1.1.64.img..3.3.723…0j0i30k1j0i19k1j0i10i30i19k1j0i30i19k1.YpCT4HNdZ9o#imgdii=bYm9CDEjYvCCUM:&imgrc=YiHH1-8dwMOLKM:

Dle slov jenoho muže, se kterým jsem se setkal, je prý v Německu údajně připravený vojenský puč na německou vládu a tímto by měla být odstraněna dcera MAKRELA neslavného muže na této planetě.

Stačí se podívat na následující krátký film, kde MAKRELA je celkem dosti nervózní a neví co dělat pořádně s rukama. I její oblečení je do očí bijící. Vymyká se celému společenství na G20 a to dokonce tentokráte i svým chováním…..

Večer pokračování…..

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9
Komentujte

avatar
9 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
Marošsudetenfranzsom.lakpépé Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
zdeněk540
Host
zdeněk540

Jsem zvědav…..

Liběna
Host
Liběna

„s hruzou“ se tesím na pokracovani 🙂

Viman
Host
Viman

… jo “ Makrela “ je tam dost roztěkaná…

Melichar
Host
Melichar

Je zajímavé, jak Trumpa postavili vlevo bokem (vloni byl Obama uprostřed). Německo a Hedvábná stezka už o Donalda a USA nestojí. Aby to nevypadalo úplně blbě, postavil se vedle něj Makron. Co ta Makrela pořád dělá s těma rukama za symbol? Že je pi.. ?

pépé
Host
pépé

Ten obrázek jak letíš na koštěti mi moc chyběl 😊 a samozřejmě tvé články, díky tome.

.lak
Host
.lak

No ano, už to zavání všelijak. http://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/solidarita-a-pomoc-bliznimu-v-konfliktu-s-pudem-sebezachovy.html
Koneckonců tento příspěvek je odsud. A nevím jestli by prodavači v marketu a nejen tam vůbec měli nějaký důvod pracovat, když by je poté soudně pronásledovali za zpronevěření hodnot. http://tadesco.cz/italie-soku-nejvyssi-soud-dovolil-imigrantum-krast/

som
Host
som

Trumpa dali čo najďalej od Putina 🙂 aby sa nemohli tajne dorozumievať.

sudetenfranz
Host
sudetenfranz

makrela se s tím nesere, furt věří , že ruce ala symbol Illuminati jí zachrání..
du bloede kuh,du schaeffst es nicht !

Maroš
Host
Maroš

„Dle slov jenoho muže, se kterým jsem se setkal, je prý v Německu údajně připravený vojenský puč na německou vládu a tímto by měla být odstraněna dcera MAKRELA neslavného muže na této planetě.“ – s týmto by som bol opatrný – treba to vnímať z pozície globálneho riadenia – pokiaľ to makrela na príkaz zhora otočí – no tak to bude opäť užitočný sluha – Makrela nie je subjekt politiky, ale len vyššie postavený objekt. Jej odstránenie by len nahralo Chazarom typu Schulz. Makrela je sluha! Aj keď nenávidený. Keď tak – treba odstrániť pána v pozadí – či?