Vše potvrzeno. Rusové otevřeli lidem jako první oči. Jemen je tvrdou realitou. Rasa ANIMUS v akci

…..v roce 2010 jsem dělal soukromé přednášky a popisoval podivné útvary v Adenském zálivu a určitá místa v Jemenu. Je to oblast přísně tajná a nesmělo se o ní mluvit. Jako vždy média oblbovala lidi s nějakými piráty na moři. Pravda je ale zcela jiná….

Ve filmu, který je v ruštině, se v prvních 15 minutách dozvíte pravdu o Adenském zálivu a o Jemenu. V dalších částech o létajících talířích a jiných civilizacích. Začátek filmu potvrzuje veškerá data, která najdete dole pod filmem v češtině. Všechno  Vám milí čtenáři bylo podáno na „zlatém podnose“. Byl to asi rok a půl tvrdé práce, vyhledávání a zdokumentování všeho, co bylo dostupné (10%), ale 90% toho bylo naprosto utajeno a nedostupné veřejnosti.

 

 

Nemáme zatím film přeložen. Proto napíši jenom důležité části ze začátku filmu:

Pro velkou důležitost a utajení celé oblasti nasadila CIA a deep state na moře piráty, která zásobovala zbraněmi a penězi. Měli údajně přepadávat lodě. Nechtěli aby do oblasti vplouvalo mnoho lodí. V Adenském zálivu se nacházejí anomálie a velké víry „do jiných dimenzí“. Potom „jako na oko“ CIA a US-NAVY proti pirátům bojovala. Tvůrci tohoto filmu potvrdili mimočasové a hvězdné brány do jiných světů a také koridory pro jiné přilétající či odlétající mimohvězdné koráby na naši planetu nebo z naší planety.

Dále ukazují vzkazy, které jsme dostali zakódované od jiných civilizací do kruhů v obilí a jejich rozluštění. Spojují je také s hvězdnou bránou v Jemenu a přikládají kopie obrázku kruhů v obilí.

Poukazují na kruh, který byl vytvořen laserem na pevnině v kamenu. Komentují že je to hvězdná brána. (tm komentuje:  tm ho popisuje jako klíč k lidstvu a zároveň je tam nyní právě telemetrický zelený laser na teleportaci přilétajících animusáckých lodí zpět do vesmíru).( Obrana planety, kterou záměrně zničil deep state na rozkaz KARDINÁLA JUDASE určitým rituálem, vše uvedeno pod filmem)

 

 

Vypovídají zde americký voják ve výslužbě o této oblasti jako o utajeném území. Potvrzuje zde portály do jiných světů a dimenzí.

 

 

Vždycky čtenáři chtěli důkazy a potvrzení, že jsem si to nevycucal z prstu, tak konečně Vám je rusové předložili. Nikoliv tak důkladně jako já, ale klobouk dolů, sažili se naprosto správně…..

Nad oblasti adenského zálivu a Jemenu jsme kdysi byli se soukromým dopravním prostředkem a můžeme potvrdit, že v popisované oblasti je dost velký provoz hlavně UFO….

 

 

Kdysi na webu osud.cz bylo vše zdokumentováno. Veškeré důkazy a výpočty, které zatím nikdo neudělal a na internetu nenajdete žádná pojednání o důležité oblasti, která doposud spadala a spadá pod PŘÍSNĚ TAJNÉ. Snažil jsem se lidem otevřít oči a poukázat na ohromné nebezpečí, které na nás čeká. Varoval nás pře těmito událostmi i Leonardo da Vinci. Ale kdo by mu věřil, že ano. Znám moc dobře z vlastních zkušeností. Všechno máte v následujících dílech, které najdete níže…..

Je nutné se na vše podívat tak jak jsem díly uvedl, prostudovat a nakonec přijdete sami k názoru, že tomu tak je. Měla by to být povinná četba pro každého člověka, aby se v budoucnu nedivil…..

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 1…..
JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 2…..
JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 3…..
JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 4…..
JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 5 – ROZLUŠTĚNÍ…..

Dodatek: Tvůrci Křídel najdete na této funkční adrese: http://probud.se/tvrci-kidel

A k tomu všemu je důležité shlédnout film:

GP Kardinál JUDAS 1/3
GP Kardinál JUDAS 2/3
GP Kardinál Judas 3/3

Co k tomu ještě za ty roky dodat. Ano s odstupem času 10 let.  Jen následující:

Díky tomu, že jsem v té době nemohl podat žádné hmatatelnější důkazy, nazývali mně v komentářích podvodníkem, vše zesměšňovali, uráželi mně a mnoho jiného nechutného. Prý jsem si vše namaloval a vymyslel aby jsme byli slavní a měli peníze na provoz webu. Výsměch. Mimo jiné, web nebyl můj a neměl jsem z něho ani jednu jedinou korunu…..

Je velice těžké vyjít na veřejnost s naprosto neznámou a tajuplnou skutečností, kterou Vám mohu dokázat jenom tím co předložím. Naprosto stejně se zachovali lidé, kdy jsem je měl zájem ochránit před možným odcizením pozemků zákony z EU.

 

 

Resume všech případů komentů z minulosti je následující:

Když vyjdete na veřejnost s daty, která lidé neznají,  (ale velice nebezpečně je ohrožují), okamžitě se mnozí jednoduší lidé chovají jako sršni a divoké vosy. Chtějí vše neznámé a nebezpečné ubodat. (jak řečeno ve filmu MATRIX jsou to agenti bránící zuby nehty systém). Mně je to v podstatě jedno, klidně ať nadávají, nepíší o mně, ale o sobě. Zjistil jsem, že mezi ně patří doktoři všeho druhu, právníci, kantoři, sluníčkáři, sektáři z církví a údajní odborníci na daný případ na slovo vzatí.

Ti moudří (popřípadě někteří chytří) popřemýšlejí a zhodnotí situaci z dostupných dat. Když žádná nejsou a nemohou psané vyvrátit, vyčkávají do doby, než se ukáže, jestli je to pravda či nikoliv.

Mé přání by bylo aby se lidé chovali při předložení neznámých dat jako v předešlé větě…..

 

Dodatek, který zde dávám pro důkaz nesmyslných a neopodstatněných komentů. Copak lidé dnes už neumí myslet?????

A k tomu bych dodal jeden případ přímo od génia, jak se sám nazývá.  Koment, jehož autor si nahrál na smeč:

genius reset, ještěři, ilumináti, umělý měsíc, dutá země ….blablabla, od roku 2012 poslouchám TM jak se tobogán rozjíždí…už 7 let se rozjíždí a pořád nic. Stejně jak si chodím číst ujeté články na idnes.cz, tak chodím i pro pobavení sem.

Jestli si milý génie, i když nyní velmi vážně pochybuji o Vašem niku a všech, co se tak nazývají a způsobu Vašeho myšlení a rozhledu, asi sedíte celé roky doma za počítačem a díváte se jenom na pár stránek, jak říkáte a sám nepozorujete „venku“ změny ve společnosti, jak jsem psal, pak je mi Vás skutečně líto.

Ano tobogán se dávno rozjel, jenom vy to asi nechcete vidět. Rozjíždí se nikoliv 7, ale 15 let. V tom se tedy mýlíte. O invazi černochů a jejich poslání zde v EU hovořím od roku 2003. Čili 10 let dopředu, než se vše 2013 začalo ve skutečnosti odehrávat. A varoval jsem lidi!!!!! 10 let dopředu. Podívejte se jak klidnou Evropu rozdělili, znásilňují, rabují a dělají nepokoje a atentáty. Ano dle Vás se nic neděje. Ubohé.

 

 

Ještěři, Illumináti jsou prokazatelně na planetě Zemi. Je to jenom okrajově na našich stránkách. Vyobrazeno a popsáno na miliónech webů, stačí se podívat. (ano všichni si to vymysleli)

Banky už dnes dělají s hotovostí problémy. A bankovní reset určitě bude. Nemějte obavu brzy se dočkáte. Trpělivost přináší růže, ale to asi nevíte.

Možná až nějaká eskadra přistěhovalců Vám vyrabuje barák jako jsou tisíce případů v Itálii, v Německu, Francii, Rakousku a jinde, budete asi hovořit jinak. Když říkáte, že se nic neděje, jeďte do Itálie. Tam ten tobogán zažijete určitě a budete mít velké štěstí pokud se ještě vůbec vrátíte se svým autem.

Dutá země je samozřejmě pravda, a proto aby odvrátili pozornost lidí, sekty podporované Ilumináty a SOROSEM hodily mezi lidi plochou zem. Jenom aby jim sekty zamotaly hlavu. No bravo. Tomu mohou už věřit jenom naprostí tupci.

O měsíci si nastudujte nejen na našem webu ale na jiných webech důkazy. Dokažte opak!!!!!

A tímto bych Vás zdvořile poprosil, choďte na ujeté články, jak jste je sám nazval, na hovinky a těm určitě věřte. Bylo by dobré, kdybyste na web tadesco zapomněl. Pro génia, je to přece ztráta času čtení „ujetých článků“ jak tvrdíte. Děkujeme odejděte.

Ode dneška žádné podobné komentáře nebudou zveřejněny a nebudou ani námi komentovány. Tohle je jako poslední odstrašující příklad.  Jeden pro všechny. Děkujeme za pochopení.

Jak jsem psal, není čas na odpovídání a komentování takových hovadin a nesmyslů. Jedno, jestli jsou to trolové nebo nemyslící lidé…..

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

45 komentářů

 1. Ctenar napsal:

  Ještě jsem to celé nečetl, ale už musím pochválit pana redaktora, že konečně nějaké video ve světovém jazyce…a ne v jazyce, který je od satana (angličtina). Osobně to beru tak, že kdokoli tímto jazykem (anglicky) mluví, či píše, či jej jinak šíří, sám podporuje dábelské zlo na této planetě. Asi tak jako by se naučil satanskou bibli nazpaměť. Nemusí ji šířit a věřit, ale už jenom to, že se to naučí – vlastně zlu pomáhá se zakořenit.
  A omlouvám se těm, kdo si myslí opak.

  • tomáš marný napsal:

   Milý ctenáři,
   nemohu s tebou moc souhlasit, protože se říká: Kolik umíš řečí, tolikrát jsi člověkem…..
   V tom ti budu odporovat, žádný jazyk nemůže za zločince, který se za ně postaví. Když je někdo pilotem u jakékoliv společnosti, musí umět anglicky, protože světovým jazykem pro komunikaci v leteckém provozu je pouze angličtina…..
   tm

   • Leia napsal:

    ale ctenar ma pravdu slova maji velky vliv na lidi i jazyk ktermy mluvite osobne anglicky mluvim dobre ale nepouzivam ten jazyk prave s duvodu silneho vlivu jeho slov zpusobuje to degeneraci na podvedome urovni ti co navrhovali jazyky moc dobre znaly tajemstvi slov a frekvenci je to tusim i v bibly ta cast o zmateni jazyku puvodni jeden unikatni rozbily a zkombinovaly tak aby ovladali nic vic 🙂 bouzjel i samotna rustina uz je take napadena ruznymi jazykovedci…

    • Ctenar napsal:

     Tak nějak jsem to myslel a i se snažil popsat v dalším příspěvku…díky za pochopení, dřív, než jsem to vysvětlil. Osobně anglicky neumím. Od prvopočátku jsem k tomuto jazyku měl podvědomý odpor…a to bylo před 30lety…kdy bylo všeobecné nadšení za svobodu i možnost se tento jazyk učit…

     • valsodar napsal:

      Ctenar presne ako píšeš, angličtina bola vytvorená ako umelý jazyk, za účelom udržovania ľudí v hmote, teda v tých najhrubších-najnižších vibráciách aby sa nemohli vedome-duchovne prebudiť a oslobodiť sa s tohoto mamon martixu!!!

   • Ctenar napsal:

    Co se týče letového provozu a ostatních…není důležité.
    Otázka totiž je : Kdo ten jazyk stvořil?(nebo jeho předchudce-jazyka anglického) Není to náhodou tak, že zločinci ten jazyk stvořili? A jejich uctívači se sním naučili mluvit? Nebo je to naučili, aby poznali své stoupence?
    Jistě, chápu, že dnes se téměř bez angličtiny člověk neobejde, tak samě ale lidé vstupovali do třeba NSDAP, nebo jinam za Hitlera. Nikdo netušil a neodhadl, že je to zlo a všichni tomu fandili…
    A mimochodem, být tu k mání učebnice Androidštiny, bylo by správné se ji učit? Nemůže být v jazyce, intonaci ukryté (kmitočty, vibrace-nevím jak to přesně vyjádřit), které naučenému člověku upraví mysl, DNA? Zablokuje čakry a připraví jej na příchod jejich spasitele?
    I takto je potřeba se na to dívat. Možná mluvou a výukou angličtiny ti lidé, kteří otevřeli portál, byli vlastně naprogramováni, aby ten portál pro ty „zlobry“ otevřeli…

   • adam kratochvil napsal:

    a kto anglictinu vo svete zaviedol, neboli to nemci, ani francuzi ani cinania ani sovieti (dnes rusi), zaviedli ju USA aby ich dominancia vo svete bola aj v jazykovej sfere…a to, ze USA su risou zla sa denno denne presviedcame podla ich skutkov…

  • PTZ napsal:

   Když půjdeš močálem, tak zapadneš, pokud nemáš intuici, pokud máš klapky na očích.

   V pohádce Sůl nad zlato, alias Byl jednou jeden král, je to docela primitivně nicméně hodně symbolicky, aby nebylo pochyb, ve scéně, kdy Král Werich si konečně uvědomí a začne se opět zdvihat.

   ad to, co je dobré či zlé:
   https://www.youtube.com/watch?v=G7VQSp5TPCQ

   Maruška – sen – se hádá s tatínkem králem, který přece ví, co je dobré a bez soli se každý obejde. Ale dobré je, že se skutečně chce dopídit, kdo má pravdu, aby dceři dokázal…

   A je skutečně dobré, že sebere lidem sůl? Nebo je to zlé…?
   To záleží na měřítku…

   Odporovat je správné, pokud se snažím dopídit.

   Angličtinu používat – vždyť je to jazyk „primitivů“, tak to musím dál levou zadní, ne? 😉

   Angličtina je symbolem „zla“, tak to mě přece nemůže postihnout, vždyť jsem na straně „dobra“ a vím, jak se zacházet s ohněm, abych (se) nepopálil…. 😉

   I „satan“, jak angličtina může být dobrý sluha, ale jistě, ne dobrý pán…

   • Ctenar napsal:

    Sůl zase tak moc nepotřebujeme,více potřebujeme důležitý jod.(jasně, že v pohádce to bylo brané jako symbolika.)
    Satanská bible je taky vlastně jednoduchá, praktikování daleko benevolentnější, než Bible Svatá, ale proč bych se ji měl učit?
    Tak samě krást není těžké a učit se to nebudu. I podvádět není problém se naučit. Je to tak lehké a primitivní…
    A ten kdo se učí symboly zla, se zlem stane, ať chce, nebo ne. Ty symboly v sobě mají i tu zmíněnou matematiku (černá Kabala)a ovlivní vědomí na podvědomé úrovni.
    Už jenom obhajoba zla, že je to v pořádku je znamení narušeného podvědomí.
    Dopídit se pravdy za cenu neštěstí druhých, taky není v pořádku. Pro něj(krále) je to sice dobré, ale jsou tu také lidé okolo. A TI SE TAKTÉŽ POČÍTAJÍ. Jejich osudy jsou narušené díky něčímu zjištění?
    Pohádka už neřeší, komu to mohlo třeba poškodit zdraví, ale to jsou součásti celku.
    Tedy by se dalo říci, že král sice zjistil, že Maruška má zčásti pravdu (jód-ne súl), ale ty zničené životy okolo? Nejenom zdraví, ale i třeba někdo tím přišel o obživu-nemohl obchodovat se solí- a už na něj skočil „exekutor“ – toto už pohádka neřeší, ale PATŘÍ to k věci a je to součást a moc důležitá.
    Tedy král sice v pořádku, že pro sebe vařil bez soli, ale nutit ostatní, aby taky sůl nepoužívali? A zničit království, uvést mnoho lidí do nejistoty, ohrozit jejich zdraví, životy, obživu?
    A pokud bychom to králi měli odpustit, proč neodpustit ušákům, že otevřeli portál pro „zlobry“?
    A v neposlední řadě, dopídit se pravdy: nebudu skákat do studny, abych se utopil a zjistil tím, že všichni, kdo to říkali měli pravdu.
    A teď bych rád slyšel jeden jediný důvod, proč se zlo (angličtinu) učit, nebo se učit být špatný. Proto, abych se dopídil pravdy? a zjistil na vlastní kůži, že je to špatné? Za cenu ztráty dobra ve mne?
    Ne, to prostě neberu a zlo se učit nebudu…
    A jak jsem psal prvně…od prvopočátku jsem k tomu měl dosti silný podvědomý odpor. A určitě to nebylo proto, že bych se měl učit něco nového…

 2. jirik napsal:

  O zabavování pozemků a domů – viz body c) a 2)

  2019-02-14 Komentáře ANS k aktuálnímu dění – PhDr. Vladimíra Vítová a Petr Kania
  c) EGF – utajovaná armáda EU

  2. BLOK – Nedostupnost bydlení

  https://www.svobodny-vysilac.cz/2019-02-14-komentare-ans-k-aktualnimu-deni-phdr-vladimira-vitova-a-petr-kania/


  Pro ty, co poslouchají VK (je tam názor VK na uvolnění volné energie pro lidstvo)
  2019-02-15 – VK z AERONETu a Vítek ze SVCS komentují události posledního týdne
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2019-02-15-vk-z-aeronetu-a-vitek-ze-svcs-komentuji-udalosti-posledniho-tydne/

  • Enni napsal:

   Pan v.k. je realista a nemusí mít vždy pravdu.
   Přijdou jiné volné energie např. využití magnetismu.
   Otázka zní “ jak to ale zpeněžit ?“

   • tomáš marný napsal:

    Milá(ý) enni,
    volné energie už dávno jsou mezi lidmi. Jsou ale jenom mezi MOUDRÝMI. Ti hloupí byli ihned eliminováni aniž by s tím mohli vyjít veřejně. O něčem takovém se ani nepíše a ani nehovoří…..
    No já mám na vedoucího kolotoče jiný názor, a mnohdy se mýlí, tak jako všichni….
    tm

    • CZK napsal:

     Pokud jde o ty zelené energie, tak jsem četl, že jistý insider Emery Smith uváděl, že tato zařízení produkují jistý zdroj frekvence, který je snímán družicemi a jakmile někde zjistí další zdroj těchto frekvencí, okamžitě tam vyráží zvláštní útvar. On sám jeden takový příběh popsal. Pro jisté lidi udělal předváděčku kterou však museli po několika minutách ukončit, a pak z povzdálí sledovali, jak se commando které přijelo na místo snaží zjistit zdroj té frekvence.

     • Korina napsal:

      Zajímavé je, že při jedné hromadné meditaci na velké louce, přiletěla černá helikoptéra a sledovala, co se děje. Zřejmě zjistili pozitivní vibrace a to se jim nelíbí.

      • tomáš marný napsal:

       Milá korino,
       meditace jsou velmi ošemetná věc a lidé nikdy nevědí, ti kteří meditují, ke komu a jak odevzdávají energii. Byl jsem se na několika meditacích před mnoha lety jen podívat a nebylo to nic dobrého. Záleží také, kdo tu meditaci vede a na mnoha dalších okolnostech…..
       tm

       • Jarda z Brna napsal:

        Ahoj lidi, meditace jsou způsob, jak vypakovat z mysli všechno, odpoutat se od vlastního myšlení. V Bibli máme upozornění, co taková praxe může s člověkem udělat.
        Jeden člověk ve svém domě (mysli) udělal velký pořádek. Vymetl a vysmejčil všechny kouty, protože mu tam zlobili démoni a nečistí duchové. Nezůstalo v té místnosti vůbec nic. (Chyba. Nemít v hlavě nic znamená ani Boha.)
        A přišli jiní duchové a našli místnost zcela prázdnou (bez myšlenek, bez citového smýšlení a komunikace s Bohem) a tak se do domu nastěhovali mnohem silnější a ničemnější démoni než předtím a zkáza toho člověka byla veliká…
        To jsem napsal podle sebe, není to citace z Bible ale takto tomu čtenář má rozumět.
        Je však evidentní, že nevěřící lidé mají problém uvěřit biblickým zprávám, proto vše vnímají pouze hmotně, duchovní cesty mají zablokovány.

    • Enni napsal:

     Pane Marný

     “ Stačí když má někdo charismatický hlas jako v.k. a už ovládá davy „….tak jak jsem psala v delším příspěvku ráno, který se asi ztratil.Je asi hodně chytrý a má přehled a lidem to stačí.
     Většina lidí nechce rozhodovat sama za sebe hledají vůdce, bojí se.
     Psala jsem to totiž proto,že v roce 2033 jsem se viděla v jakémsi dvousedadlovém vejci,které vypadalo jako auto na knipr a fungovalo na odpojení a připojení k magnetickému poli.
     Nejsem technik, takže to asi odborně nepopíši.

     Mám sice kamaráda, který je technik…ale on je skeptik,takže žádná cesta se konat nemůže…“ však to asi znáte , tahle cesta není pro všechny.

 3. Ježek napsal:

  Před hodně dlouhou dobou bych se podobným článkům vysmál,po určitých životních zkušenostech jsem se na svět začal dívat naprosto jiným pohledem, ač ateista jsem věděl, že nás cosi řídí a vede.
  Vzhledem k událostem ve světě a Evropě za posledních 15let, které se staly a které jsem svým způsobem vnímal,tak po přečtení tohoto dnešního článku, včetně shlédnutí všech videí,jsem ani ne překvapen,jako spíše rozezlen, že těmto lidem to až tak všechno dosud vycházelo a hlavně procházelo.
  Slova GP jsou v poslední době hodně skloňována na různých alternativách, určitá podvědomí jsem měl,ale že je tomu až tak?
  Nebýt Putina,tak nevím, nevím, jaké vidíte řešení,to by mě fakt zajímalo.

  • Ctenar napsal:

   Určitě máte pravdu. Proto jsem chtěl i panu Marnému napsat, že se nemůže zlobit na lidi, kteří jeho články „ještě“ nechápou. Každý má určitou energii a pokud ji nemá dost na pochopení, jakákoli informace je pro něj bezvýznamný blábol. Nejde o to člověka přesvědčit, ale počkat, až má dostatek energie to pochopit, spíše počkat, až si tu potřebnou energii nastřádá, třeba zkušeností, nebo životním stylem…

  • tomáš marný napsal:

   Milý ježku,
   ano člověk musí dospět do stádia, kdy začne věřit spíš reverznímu „novinářství a vědě“ než ofiko sračkometům. Důležité je nic neházet za hlavu a neodporovat, pokud nemohu dokázat pravý opak či to vyvrátit…..
   tm

   • sPn napsal:

    Mily Tomas,

    tiez si treba uvedomit, ze kazdy z nas je v inom stadiu spiritualneho rozvoja a taktiez sam dobre viete, ze je okolo nas velmi vela technologii ktore upravuju a menia nase myslienky(velmi jednoducho to vidiet vo vztahu a v nezmyselnych hadkach medzi partnermi…a hned ked tato manipulacia trati svoju silu alebo je nasmerovana niekam inam je zas vsetko v najlepsom poriadku). co som ale chcel povedat je, ze vsetci z nas si na tu “pravdu“ na to “odkrytie“ musia prist sami..je velmi tazke ocakavat od ludi ze zmenia svoj nazor na zasade jedneho dvoch clankov, ktore su pre 90% ludi uplne scifi ktore nema nic spolocneho z “realnym“ zivotom,teda kazdy do toho musi “dospiet“ ako bolo uz vyssie spomenute. a vsetci dobre vieme kolko skeptikov a ludi ktorym je vsetko uplne jedno tu medzi nami chodi. riesia iba peniaze nakupy koho vecer zbalia a ci zozeru mcdonald alebo burger king. tak ako napisal Jezek, aj mne to trvalo roky a roky a roky aby som dospel do tohto nadhladu na cely tento matrix a ani tak nepoznam ani z daleka pravdu:))

    treba verit v ludi a v ich silu, a treba zacat prave tym, ze zacneme verit sebe zacneme sa navzajom milovat a namiesto ohovarania, skusime skor druhym pomahat a nie len mysliet ako jeden druhemu podkopnut nohy aby sme na jeho ukor zarobili nezmyselne “euri“

    S pozdravom,

    sPn

    • tomáš marný napsal:

     Milý spn,
     bytostně už od mala nenávidím jakékoliv hádky a raději odcházím. Nemá proto cenu komentovat a ani zveřejňovat jakékoliv nesmyslné komentáře, které nejsou k tématu a útočí na kohokoliv…..
     Osobně celý život pomáhám lidem a snažím se jim ukázat tu nejlepší cestu, pokud oni sami chtějí. Nikdy nikoho do ničeho nenutím a ukazuji jen směr. Cestu musejí nebo mohou jít jenom oni sami. Nikoliv já za ně…..
     Nemáme mnoho času, budou zde velké změny a proto se snažíme ukázat lidem tu pravou tvář událostí a tu pravou tvář planety Země, i když, jak mnozí píší, jsou to pro ně naprosté sci-fi…..
     tm

     • nalomenyCtenar napsal:

      Dobrý den Tome,
      „Osobně celý život pomáhám lidem a snažím se jim ukázat tu nejlepší cestu…“ Od jedné moudré staré paní jsem slyšel údernou poznámku: „Ti co mají obrovskou touhu pomoci ostatním zapomínají (či neumějí) pomoci sami sobě – což by potřebovali nejvíce. Důležité tedy je především to, zda UMÍTE POMOCI SÁM SOBĚ 😉

      • tomaš marný napsal:

       Nemějte obavu nalomenyCtenáři,
       pomoci sám sobě umím a to velice výborně. Buďte bez obav. Jsem o trochu jinde než ostatní…..
       „Ti co mají obrovskou touhu pomoci ostatním“ tak abych dodal to důležité, obrovskou touhu rozhodně nemám…..
       A mimo jiné Váš mejlík hovoří také sám za sebe. Dávat si do názvu killer.x, i když nevěřím, že je to Váš pravý mejlík, ukazuje na mnohé, ale rozebírat to tu nebudu…..
       tm

 4. gabka napsal:

  Vážený pán Marný, ďakujem Vám za všetky články, za všetko čo pre všetkých robíte, aj napriek negatívnym komentárom jednotlivcov. Odpustite tým nezrelým dušičkám, nevedia čo činia. Ešte nedošli do vyšieho ročníka vlastného vývoja. Vám však i napriek takýmto reakciám dávajú vždy novú možnosť obetavo a s láskou pokračovať pre tých ktorí si Vás vážia a sú Vám za vašu odvahu v tieto časy nesmierne vdační. Je tiež pravdou, že títo jednotlivci, (hoci pochybujúci a rôzne jedlivý),budú na konci časov-(čo nie je tak ďaleko) na tom s poznaním o moc lepšie ako tí, ktorí zažijú šok pretože o ničom podobnom ani nechceli vedieť. Prajem všetko dobré tak Vám ako aj vašim kolegom.

  • tomáš marný napsal:

   Milá gabko,
   moc děkuji za koment a povzbudivá slova. Dělám vše s Láskou a úsměvem a proto to určitě dělám dobře, aspoň si to myslím. Snažím se lidem ukázat tu správnou cestu v rozbouřených a neznámých vodách…..
   tm

 5. Aleš K napsal:

  Omlouvám se, ale téma trollování mě nebaví. Začátek článku super a pak se tam věnujete někomu kdo trolluje. Musí to být nepříjemné, když Vám píší to co píší. Ale proč to pořád dokola řešit? Už je to několíkatý článek, který obsahuje toto téma. Co tím sledujete? Vždyť sám víte, že jsou lidé, kteří to nepoberou nebo jdou schválně ponižovat druhé-kohokoliv. Jen říkám, že mě to už unavuje o nich stále číst. Není to kritika, jen pocit který z toho mám. Za sebe Vám přeji hodně štěstí a hodně sil v diskuzích. Hezký den

  • tomáš marný napsal:

   Milý aleši,
   jak jsi mohl z dodatku za článkem zjistit, byl to naprosto poslední koment, jak jsem psal, všichni od dnešního rána jsou blokováni a už se o tom nikdy nezmíním a ani kuriozity nějakých méně duševně zámožných lidí nebudou v našem „repertoáru“. Není čas na další nesmysly, doba je HODNĚ ZLÁ…..
   tm

 6. Ewanie napsal:

  Já jsem Vám vždycky věřila. Už prvopodstava mi díky Vašim článkům změnila život a hltala jsem je jedním dechem.

  • tomáš marný napsal:

   Milá ewanie,
   moc děkuji za milý koment. Důležité ale je, že jste našla svoji vlastní cestu a jdete po ní. Určitě ale nastoupí AGENTI MATRIXU, kteří se Vás budou z Vaší nastoupené cesty zrazovat a ztahovat. Zjistíte najednou, že nebudete mít moc přátel. Když tak jenom ty nepravé. Kdo ale u Vás zůstane, tak najednou sama zjistíte že je to ten pravý…..
   tm

   • renata369 napsal:

    Mozem za roky potvrdit , odkedy som na FB zacala zdielat v r.2014 po totalnom nasrani ,kedy zacali hned na dvoch frontoch naraz , co je ruskoukrajinsky konflikt a invazia na lodickach clanky podobne vasim, uz sa mi vela ludi neozyva a, to ich zatial setrim, upozornujem len na chemtrail, liberalnych skodcov u nas aj vo svete, jedy v potravinach, ockovanie a pod. V spolocnosti ak niekto vytiahne politicke temy a uz to nedokazem pocuvat, idem proti vsetkym, nedokazem mlcat uz. Jasterakov zatial vynechavam , to by nerozdychali.😂 A nikto nic za tie roky, len dve tie iste osoby mi to na fb lajkuju, ak by som sa vycapila v bikinach pri mori a sampanske v ruke, to by bolo lajkov, to je dolezita udalost, to ich zaujima…. uz som rezignovala a radsej travim cas osamote a s rodinou, zvieratami doma, pochopila som, ze ludia ako vacsina ,co sem chodime sme introverti a osameli bojovnici. Ale zas radsej vlk samotar ako oblubena (ci blba?)ovca. Aj ked druhe je isto pohodlnejsie. Vdaka konspiratori sk sa aspon dozvieme o vsetkych alternativnych weboch, kde hladat zdroje, ale aj tak chodim na 90 % len sem. Ste NAJlepsi a dakujeme.

   • MUDrland Wenca napsal:

    Zmínění agenti – strážci matrixu, ti jsou asi v poslední době značně dezorientovaní. Zatímco dříve pro ně byl zakuklenec jednoznačně identitu skrývajícím zločincem kterého bylo potřeba nabonzovat, dnes je to multikulturní lékařka nebo inženýrka, anebo PACH (pomáhat a chránit) a ty udávat nelze. Chudáci agenti teď neví koho udávat a koho ne.

   • Ewanie napsal:

    Děkuji Tomáši za hezká slova. Agenti metrixu nebyli úspěsní. Přátele již léta nemám a povrchní falešné vztahy neudržuji. Aneb bratr zradí bratra…. I v rodině to není co to bývalo, ten čas je blízko.

   • Ewanie napsal:

    A ani nevíte, jak je člověk šťasten, že si přečte něco, co v hloubi duše ví, že to tak je. Léta letoucí jsem v práci říkala, že zase něco dělají s časem, že to není normální, když za chvíli byly dvě hodiny pryč a každý si myslel, že si dělám legraci, ale já to myslela vážně a konečně po letech zjistím, že jsem měla pravdu. Děkuji Vám za vše. Buďte na sebe opatrný a ať se Vám daří.

 7. Enni napsal:

  Pro někoho je možná dobré žít v blahé nevědomosti a za každou cenu si ji bránit.Někteří lidé se v tom cítí bezpečně a některým to dává možnost povyšování a šikanování.

  Potom,ale zůstává otázka nač máme tak velkou kapacitu mozku a proč je otevřená jen malá část-tolik pro skeptiky.Hříčka přírody ? Příroda nikdy ničím jen tak neplýtvá.

  Lidé se bojí to je podstata všeho zla na zemi ! Proto se většina lidí spoléhá na systém,který jim slíbil,že je (ne)ochrání.
  Ti co se probudili a začali hledat jako pan Marný a jemu podobní,mohou vypadat jako šílenci.Je to ale možná jediná cesta jak z tohoto matrixu ven.

  Jeho články nejsou pro všechny,ale je to jen pro ty, co je umí číst a dává jim to zpětnou vazbu, že nejsou šílení. Vnímají to stejně nebo podobně.
  Každý z těchto probuzených lidí má nějaký úkol,který spojí a ukáže cestu těm co chtějí vidět.

  Myslím,že kdyby pan Marný psal všechno, ohrozí svou bezpečnost.I tak je to občas dost odvážné.

  Vážený pane Marný.
  Nikdy bych o své práci nepřesvědčovala skeptika a nesnažte se o to ani vy. Je jak dítě v první třídě, které chce důkaz,že existuje láska….

  Na to aby se člověk naučil používat nevědomí a prozřel potřebuje minimálně tři roky na sobě pracovat.Tento dar mají v sobě skoro všichni lidé, ale stovky let v nás byl potlačován různými skupinami mocných.

  Je to jak s řízením auta.Někdo řídí v 18 letech, někdo se to naučit nechce.Vše je o svobodné vůli.

  Dvě spirály lidského bytí už jsou od sebe vzdáleny a nejde už přeskakovat z jedné do druhé.Rychlost a oddělení spirál začalo v červnu 2011. Vše začne mít opravdu rychlý spád.

  Někomu je dáno shůry, někdo se dopracuje vlastní úvahou a pílí.

  Podstata je myslet a hledat.
  Dvě cesty jedna logická a jedna mystická obě vedou k jednomu cíli.

  Přeji všem cestu za pravdou a světlem

 8. Enni napsal:

  Pro někoho je možná dobré žít v blahé nevědomosti a za každou cenu si ji bránit.Někteří lidé se v tom cítí bezpečně a některým to dává možnost povyšování a šikanování.

  Potom,ale zůstává otázka nač máme tak velkou kapacitu mozku a proč je otevřená jen malá část-tolik pro skeptiky.Hříčka přírody ? Příroda nikdy ničím jen tak neplýtvá.

  Lidé se bojí to je podstata všeho zla na zemi ! Proto se většina lidí spoléhá na systém,který jim slíbil,že je (ne)ochrání.
  Ti co se probudili a začali hledat jako pan Marný a jemu podobní,mohou vypadat jako šílenci.Je to ale možná jediná cesta jak z tohoto matrixu ven.

  Jeho články nejsou pro všechny,ale je to jen pro ty, co je umí číst a dává jim to zpětnou vazbu, že nejsou šílení. Vnímají to stejně nebo podobně.
  Každý z těchto probuzených lidí má nějaký úkol,který spojí a ukáže cestu těm co chtějí vidět.

  Myslím,že kdyby pan Marný psal všechno, ohrozí svou bezpečnost.I tak je to občas dost odvážné.

  Vážený pane Marný.
  Nikdy bych o své práci nepřesvědčovala skeptika a nesnažte se o to ani vy. Je jak dítě v první třídě, které chce důkaz,že existuje láska….

  Na to aby se člověk naučil používat nevědomí a prozřel potřebuje minimálně tři roky na sobě pracovat.Tento dar mají v sobě skoro všichni lidé, ale stovky let v nás byl potlačován různými skupinami mocných.

  Je to jak s řízením auta.Někdo řídí v 18 letech, někdo se to naučit nechce.Vše je o svobodné vůli.

  Dvě spirály lidského bytí už jsou od sebe vzdáleny a nejde už přeskakovat z jedné do druhé.Rychlost a oddělení spirál začalo v červnu 2011. Vše začne mít opravdu rychlý spád.

  Někomu je dáno shůry, někdo se dopracuje vlastní úvahou a pílí.

  Podstata je myslet a hledat.
  Dvě cesty jedna logická a jedna mystická obě vedou k jednomu cíli.

  Přeji všem cestu za pravdou a světlem

 9. erg napsal:

  Milý Tomáši, skutečnost je taková, jak říká dlouhodobá lidská zkušenost:
  „pravda spravidla u dvier žobre a lož s úsmevom a posmechom za stôl sadá“.

  • tomáš marný napsal:

   Milý erg,
   moc děkuji, naprostá pravda se kterou zápasím celý život. No dnes ji už většinou ignoruji…..
   Zapomněl jsem k tomu dodat, vyrazím dveře a jdu dovnitř přímo ke stolu. (obrazně řečeno)….
   tm

 10. Amaly napsal:

  Drahy Tomasko. Mne by sa uz ani den neratal bez Vasich clankov. Tesim sa kazdy den na nove poznanie a na to ako to vsetko do vsetkeho zapada a ukazuje pravu podstatu tohto sveta. Zavoje sa odhrnaju a vsetko sa ukazuje . Pre tuto Zem ste ako nebojacny rytier ktory cvala na svojom koni s vytasenym mecom a odhaluje pravdu. Nech Vam sily svetla zehnaju a ochranuju Vas. Namaste.

 11. Fotografka napsal:

  Milý Tomáši, čtu Vaše články už docela dlouho, ještě když vycházely na Prvopodstatě. Ituitivně jsem od samého začátku byla přesvědčena, že jsou pravdivé. Škoda jen, že Vaše články, upozorňující na možné zabavení nemovitostí a půdy, přišly za pět minut dvanáct a nestihla jsem si proto zařídit vše potřebné. Děkuji za všechnu tu práci, kterou pro informovanost lidí děláte a prosím, vydržte a pište dál, ať se děje, co se děje.

 12. Enni napsal:

  Dobrý den pane Marný,
  posílala jsem ráno komentář.Jsem starší osoba,nevím jestli ne-došel…nejsem moc specialista na techniku a protože to nešlo odeslat,poslal jsem to ještě přes druhý email.

  Jinak Vám fandím i když občas je to fakt síla i pro mě.

 13. ⚜ aston 405 napsal:

  Já vám vždycky věři. Začlo to Dutozemí (díky Alui) a všechny takovéto zásadní témata (lidská bytost, Jemen…) jsem od té doby hltal.

  Ne vždycky jsem na některá témata měl žaludek (obětování dětí, obecně politika….), ne vždy jsem si říkal, že je třeba tak moc směřovat pozornost na politiku, ale když si od vás něco člověk přečte, nemusí se konečně cítit jako exot, že nesouhlasí s celou tou politikou, přetvářkou a zabedněnou násilnickou a uhádanou společností a má ten luxus – opakuji luxus – se něco pořádného dozovědět!

  Děkuji vám za všechnu vaši práci, jste u mě velký znalec.

 14. Ctenar napsal:

  Pane Marný
  přečetl jsem si zatím všechny díly Jemen…. Ještě se chystám na Kardinála.
  Rád bych Vám řekl. V pátém díle na konci píšete : Dokázal jsem toho dost a nemám zapotřebí něco neustále dokazovat a opakovat.
  Nechci Vás urazit, ale MUSÍTE neustále dokazovat a opakovat…už jenom proto, že Vám byla „z hůry“ dána tato možnost. Myslím, že to už není otázka Vašeho názoru, chtění, či nechtění, nebo rozhodnutí. Berme to i tak, že možná právě proto jste se narodil, aby jste otevřel lidem oči. Možná Vám i pomáhají bytosti původní, zde s námi žijící…
  To, že s Vámi mnoho lidí nesouhlasí (v některých názorech i já) to hoďte prosím za hlavu. Myslím, že cesta Vám byla určena a nelze s ní sejít. Ano, může to býti i prokletí. Ale setrvejte. Přeji mnoho sil, pevné nervy i zdraví.

 15. adam kratochvil napsal:

  a kto ju vo svete zaviedol, neboli to ani nemci, ani francuzi, ani cinania ani sovieti (dnes Rusko)…zaviedli ju USA aby ich dominancia vo svete bola aj v jazykovej sfere…a to ze USA su risou zla sa mozeme denno denne presviedcat podla ich skutkov…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..