Všebecné vyjádření k dotazům od čtenářů a interní fakta

…..vzhledm k tomu, že nemám čas na odpovídání jednotlivých mejlíků a protože většinou, pokud to nejsou osobní mejlíky, rád bych zde všechno shrnul najednou….

11:54

Důležité upozornění pro čtenáře, kteří ještě nepochopili, že na tadesco.cz dáváme většinou přeložené články, nebo smyslově přeložené a snažíme se tím ukázat lidem možnou cestu a co se vlastně odehrává kolem nás a co se na lidi připravuje.

Dále jsou to data z jiných kanálů ze zahraničí, ke kterým se lidé bez určitých známostí většinou nedostanou a také z určitých „služeb“.

Jestli mi někteří návštěvníci stránek, pokud nejsou trolové a podplacení záškodníci, neustále píší, že STRAŠÍME LIDI, ŽE SE STEJNĚ NIC NESTANE, ŽE SE NIC NEVYPLNILO a mnoho jiných nesmyslných tvrzení. Tak bych Vám rád oponoval.

V případě, že někdo přišel k tadescu až v posledních měsících, nemůže hodnotit celý datový arzenál, který se vleče už mnoho let a to asi od roku 2010, kdy jsem začal psát na jiné weby, osud, prvopodstatu a nyní zde. Předtím jsem dělal jenom přednášky a to hlavně v zahraničí. Podobná témata jako Harald Kautz Wella, Dr.Stefan Lanka a jiní. Byla to široká škála přednášek z mnoha oborů a díky datům si pomohlo mnoho lidí.

Dokonce díky jedné přednášce v Belgii před mnoha lety, na které byl velký šéf jedné stáje FORMULE 1, ( já nevěděl samozřejmě kdo to byl) začali jezdit jezdci z této stáje na rovinkách klikatě. Základ byl proč letadla z Evropy do Ameriky létají obloukem. Ušetří si totiž několik hodin než přímým letem. Dostal jsem potom přes pořadatelku v Belgii, jednu velmi zámožnou paní, zprávu, že to skutečně funguje a byl rád že se jí zúčastnil.

Jak vidíte, je důležité všechno vyzkoušet, a to osobně nebo vyčkat. Pokud nemůžete předložit vyvracející důkazy, je zbytečné diskutovat. Ztráta času a energie.

Je jasné, že Illumináti, kteří drželi otěže doposud a snaží se je neustále držet, udělají vše pro to, aby došli k cíli NWO. To se jim už ale nepodaří. Nutné si uvědomit, že v určitých termínech ( které sami „ONI“ nasadili) může být velký dokonce i několikaroční skluz. Nezapomeňte že jedou po několika paralelních kolejích a mohou přeskakovat z jedné na druhou podle potřeby a udržovat se tím u moci. Dnes se jim ale do ložisek vlaku dostal písek, s čímž nepočítali.

Proč vlastně píši tento článek. Je to jednoduché. Neustále dostávám od netrpělivých čtenářů (není jich sice tolik) dotazy či napomenutí, že je to jinak, nebo že se to nestane. To jsou ty slušné. Mám nyní asi 4215 nepřečtených mejlů, které vymažu, nemám je čas číst.

Na tadesco píši jenom občas a to většinou z cest, třeba někde od benzinky, dám rychle článek nebo pošlu dalším redaktorům něco na překlad. Nemohu vše dělat sám. Čas se zkrátil a chybí mi. Však to víte sami z vlastní praxe. Chybí všem.

Dostal jsem mnoho dotazů ohledně stříbra a nákupu potravin. Jsou zcela zbytečné, stačí se dívat kolem sebe.

 

Na tohle téma byl dobrý tip či vtip, který jsem nedávno uvedl.

U NASA se zaměstnanec metrologie sám ptal ředitele, jestli náhodou netuší, jaká bude zima. Ten mu odpověděl. Běž do Indiánské rezervace a podívej se jaké dělají indiáni zásoby dřeva. Zaměstnanec metrologie šel tam a když se vrátil, tak se ho ředitel zeptal. Tak jaké pozorování jsi udělal. Odpověděl, že dělají velké až nepochopitelně velké zásoby dřeva. Ředitel mu tedy odpověděl, že bude velice krutá zima a měl by se na ni připravit.

Pamatujte nic se nedělá jen tak pro nic za nic. Bylo by dobré, kdybyste data zde na tadescu brali jako orientační a směřující do událostí o kterých píšeme. Nic víc nic míň.

A jestliže MORGANOVA banka v USA (byli to největší piráti v dějinách lidstva na mořích a právě odtud mají veškerý majetek), prodala poslední týdny všechno zlato a za to nakoupili pouze a jenom tuny a tuny stříbra, tak to asi něco znamená. Vzpomeňte si na indiány. Uvidíte sami.

Jedním z dalších příkladů odvíjejících se událostí je Kardinál Judas. Psal se rok 2003. Vše co řekl se doposud splnilo a plní. Budeme pevně věřit, že poslední bod o armagedonu se mu už nepodaří dotáhnout do konce…..

Nehodlám neustále kohokoliv přesvědčovat o správnosti či termínech kdy to přijde, nebojte se přijde. Stříbro vystřelí do astronomických částek. Sám Putin řekl, že to budou stonásobky dnešní hodnoty, nikoliv ale u zlata. A už vidím ve vašich mozcích další otázku, Odkud to vím já, a proč se o tom nepsalo. Dívejte se kolem sebe a pozorujte.  Pokud se budete dívat do mobilů a nikoliv kolem sebe, nic nepochopíte. Proto je pro Vás vyrobili…..
A pokud máte naprosto jiné názory a nesouhlasíte s články či daty a nemůžete naše předložené fakta vyvrátit, tak prosím nepište do diskuzí nesmysly a buďte slušní. Nebo raději odejděte a věnujte čas jiným informacím v MATRIXU. Když se člověk sprostě vyjadřuje, uráží druhé a nenávistně píše komenty, UBLIŽUJE SI SÁM. Nikoliv nám či mně. Děkuji za pochopení.

A mohl bych dále pokračovat, ale proč, pokračujte v myšlení a jednání sami….

Děkuji Vám za čas věnovaný tomuto článku a čtení tadesca…..

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

25
Komentujte

avatar
5 Comment threads
20 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
16 Comment authors
ivanDavidblobloinkvizitormariankosmac Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
sys
Host
sys

Osobně si myslím, že pokud ONI se ve Velkém zbavují svého zlata a za to skupují ve Velkém stříbro, jistě by to bylo znát již nyní na cenách stříbra. Ale to se neděje. Odpovídat nemusíte, Vaše argumenty, nepodložené ani jedním slovem znám.

LDV
Host
LDV

Jste asi nečetl/a výše uvedený článek, či co. Nastudujte si něco o stříbře ( např. uměle udžovaná nízká cena, kolik ještě funguje stříbrných dolů, kolik let trvá otevření nových dolů, stříbro v průmyslu atd. – jen tak ve zkratce ).
Mimo jine sys – s symbol hada, y symbol rozeklaný jazyk,s symbol hada, takže asi velký příznivec reptilianské rasy.

Maroš
Host
Maroš

sys – predaj zlata je iluzorný – je to opäť len pohyb peňazí – škrupinky, skořábky – „uložiť peniaze do zlata“ = uložiť peniaze do banky – keby sa všetci, ktorí kúpili zlato, rozhodli, aby im ho banky v depozitoch aj ukázali – v trezoroch by uvideli len zatúlanú zdochnutú myš. Striebro ako také sa vo veľkom nekupuje – veľké množstvo sa recykluje, ale kupujú sa akcie baní na striebro – čo je opäť iluzórna vec, pri ktorej sa investor nemusí k svojmu dostať napríklad tak, že v danej krajine dôjde k prevratu. Celý tento trh zneužíva mechanizmus cti a… Číst vice »

patacek
Host
patacek

Zdá se, že jako jeden z mála chápete, že pro případ opravdu veliké krize s následkem zhroucení veškerých struktur individuální zajištění nemá valného účinku. Cena stříbra zřejmě vzroste, ale pokud nebude co do huby, tuny stříbra ve skříni moc nepomohou. Je nutno zajistit produkci potravin a energie, ne zdroje pro jejich „nákup“. Je náročné to řešit pro několik jednotlivců. Podle mne jsou dlouhodobá řešení možná na úrovni menší obce. Bohužel, pokud k totálnímu zhroucení dojde, nedílnou součástí bude vznik loupeživých band, které nebudou chtít nic vytvářet, budou si vše chtít vzít bezohledným násilím. To je další důvod, proč budou individuální… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

patacek – „Podle mne jsou dlouhodobá řešení možná na úrovni menší obce.“ – no iste, keď bude sedliak-farmár pestovať obilie pre dedinu a nie repku pre burzu a dedina bude etnicky a konfesne jednoliata. Inak – myslím že Matissov obraz /impresionista/ – neskôr vydražený za 60 mil. USD, predala pôvodná majiteľka počas WW2 za teplý kabát – neskôr to aj potvrdila, že to bolo jej dobrovoľné rozhodnutie, ktorým si v krutej zime zachránila život, takže jej to za to stálo. Tie bandy – ho hó – úplná samozrejmosť, a možno vás napadne aj váš hladujúci sused – veď po mesiaci… Číst vice »

bloblo
Host
bloblo

Je vhodný hubnout podobně rychle jako ostatní. Ale jak bude soused jak z koncentráku, nebude mít sílu na kloudný útok. Zatímco pohublý prepper bude mít síly dost.

David
Host
David

Nic nebudou platné ani tuny bezcenného papíru, kterému dnes říkáme peníze (pro ujasnění se jedná pouze o měnu). Tak si pak vyberte.

Dracon
Host
Dracon

Dobře napsáno, Tome, ve valné většině souhlasím a jen čas ukáže a on brzy ukáže.

Dracon
Host
Dracon

Vypnout mobily, burácející rádia, debilní TV zprávy a naladit se na hlas Boží a dech Universa.

Bogena
Host
Bogena

kým tu doburáca, nakúpila som si „konzervy ticha“. Počúvam ho… i Ho

Peruň Magog
Host
Peruň Magog

Môžem potvrdiť z viacerých zdrojov, že od decembra tohto roku zmena bude aj patrične viditeľná. Idiotov pribúda exponenciálne, prebúdzajúcich sa veľmi pomaly. Nie je v záujme lepšej budúcnosti viac oddiaľovať nevyhnutné. Aj temní pracujú na dokončení rozkódovania zostávajúcej DNK bielych, čo by znamenalo zlyhanie zemskej misie. Zatiaľ k nám chodia len správy zo SŠA, ktoré ťažko overíme (veď aj rok 7526 bol v znamení SŠA), a rok 7527 bude rok ruským, takže sa máme od decembra na čo tešiť viditeľne aj u nás. Je potrebné aj vlastným úsilím a možnosťami rozhlodávať systém, aj keď malou mierou. A malé proroctvo z… Číst vice »

mariankosmac
Host
mariankosmac

No ak máš ako zdroje proroctvá a pod. tak neviem, či z toho niečo bude. A ako rozhlodávať systém

Peruň Magog
Host
Peruň Magog

Zdrojov je veľa, proroctvá sú zaujímavé, niektoré sa dostatočne priblížia k danej vetve časovej línii, ale v každom momente je možné výsledok zmeniť. S tým čo som vložil zatiaľ sa všetko plní.
Hľadať spôsob (existuje) ako systému dať z našej práce takmer žiadne peniaze, samí paraziti tak robia, no otroci nie.
A už je 2. mesiac roku 7527

Maroš
Host
Maroš

mariankosmac – systém sa nerozhlodáva – systém sa oblizuje a oje….. Lodné potkany počas niekoľkých generácií dokážu urobiť poriadne diery aj do 3-4 mm osele, pokiať sa potrebujú dostať do tepla a k zásobám. Samozrejme – ohlodajú farbu a ich sliny postupne vyleptajú a zhrdzavia pláty plechu a ocele na cielenom mieste – potkany zoškrabú hrdzu a znovu leptajú – a to trvá roky, ale určitá generácia dosiahne svoj cieľ. Takže systém sa nahlodáva hlavne trpezlivosťou a vierou – je to 3. rozmer našej existencie – komunikácia so Stvoriteľom a dôvera v jeho odozvu = zásah Prozreteľnosti, ktorej kombinatorika možných… Číst vice »

Iveta
Host
Iveta

slovanský rok je od jesenného slnovratu a je rok 7526., či sa mýlim?

Maroš
Host
Maroš

iveta – blahoželám! Rok si prespala.

kolibrik
Host
Ludan
Host
Ludan

Kupovat spíše mince nebo cihličky?
Poraďte.

Peruň Magog
Host
Peruň Magog

Zbrane. Kto ich má si ostatné ľahko zadováži. Kto ich nemá, ťažko si niečo ochráni.

inkvizitor
Host
inkvizitor

Bingo….